Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 344

Tema: I dalje goli... pred djecom

  1. #51
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    Citiraj lavache prvotno napisa
    što je to toliko grozno, nemoralno, vulgarno ili neobično u golom tijelu roditelja što dijete ne bi smjelo vidjeti?

    baš me to zanima...
    nista, apsolutno nista. ali...
    zaboravis komad robe ponit na tusiranje, pa:
    -zoves muza da ti dobaci
    -pokrijes se rucnikom pa usetas u sobu
    -ili se jednostavno obuces pa odes u sobu

    da, zivot nudi mnogo alternativa, kako kaze mc svaka cast, zeno!

    davore, mislim, komentar ti je ono prva liga

  2. #52

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,210

    Početno

    Citiraj Davor prvotno napisa
    Smatram da je sasvim OK što izvan nudističke plaže ne hodam gol pred tuđom djecom.
    Legendo
    I ja ovako nekako..il ipak ne...obzirom da dojim na javnom mjestu...hm, kompleksna je ova golotinja...

    Ovo me podsjeća na jednu scenu: spremamo se na jedan pir-dok još bijah djevojče. Obukla ja haljinu sa povećim dekolteom, a MM-u to bilo neobično. On kaže da sam gola. Ja kažem nisam. On kaže: mogu tako i ja pokrit samo vrh penisa i prošetat i reć da nisam gol. Meni je ovo samo dokaz koliko smo društveno uvjetovani što je golo, a što nije...

  3. #53
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Citiraj lavache prvotno napisa
    pogotovo ako je tijelo u kojem smo proveli 9 mjeseci.
    baš me to zanima...
    Moji su dečki prošli kroz moju vaginu pa to ne znači da ću im dati da je diraju. Iako je moja vagina jedna sasvim prirodna i uobičajena stvar. Ovakvi su mi argumenti potpuno besmisleni.

    Inače, ja ne mislim da ima išta loše u golom tijelu i slažem se da nema ništa prirodnije od toga. Ne mislim je problem ako me dijete zatekne golu. Ne bi mi bio problem ni da me bilo tko drugi zatekne golu. Želim da moja djeca, kad odrastu, imaju nesputan odnos prema svom tijelu i seksualnosti.

    Ali mislim i da se liberalnost može nametati i biti djeci teška. Djeca nisu zrele osobe. Zašto je onda tako teško dozvoliti mogućnost da ne mogu u svakom periodu svog sazrijevanja biti ravnodušni na roditeljsku golotinju, a pogotovo na spolne odnose svojih roditelja? Po meni, ovdje nije problem u inhibicijama roditelja. Ja ih imam malo ili ništa. Ali svejedno mislim da je seksualnost osjetljiva tema, i da je tu otvoren prostor za mnoštvo miješanih doživljaja i emocija. A. mi je kao malo dijete htio ljubiti usne i ostala je navika da se cmoknemo u usne, jednako kao u obraz. A onda je poželio malo više istraživati, malo produljiti te poljupce, malo otvoriti usta...Ja ne mislim da bi bilo za njega dobro da sam to dozvolila, koliko god to bila normalna dječja znatiželja. Po meni je to istraživanje seksualnosti. Sve vrlo prirodno, izvire iz njega samog, ali je na meni bilo da to zaustavim.

    I još nešto, kako vi to odvajate golotinju od seksualnosti? Ja ne mislim da tu ima tako stroge granice. Ja se kupam u toplesu čim sam izvan Splita (tu sam naviku naslijedila od mame). To radim jer tako radim oduvijek, tako mi je komodno i fino i ne podnosim mokre gornje dijelove. Pa iako meni nije namjera zavoditi, sigurna sam da me ponetko uvijek gleda sa seksualnim primislima. I ja primjećujem muškarce na plaži, i nisu mi misli uvijek savršeno nevine.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj luce2006 prvotno napisa
    Citiraj lavache prvotno napisa
    što je to toliko grozno, nemoralno, vulgarno ili neobično u golom tijelu roditelja što dijete ne bi smjelo vidjeti?

    baš me to zanima...
    nista, apsolutno nista. ali...
    zaboravis komad robe ponit na tusiranje, pa:
    -zoves muza da ti dobaci
    -pokrijes se rucnikom pa usetas u sobu
    -ili se jednostavno obuces pa odes u sobu

    da, zivot nudi mnogo alternativa, kako kaze mc svaka cast, zeno!

    davore, mislim, komentar ti je ono prva liga
    luce sva sreća da misliš isto kao ja jer sam već počela sumnjati da bi se mogla savjetovati sa psihijatrom jel s menom sve u redu

    vertex svaka čast na iskrenosti, dijelim mišljenje s tobom

  5. #55
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    luce sva sreća da misliš isto kao ja jer sam već počela sumnjati da bi se mogla savjetovati sa psihijatrom jel s menom sve u redu
    M&T, ja stvarno ne znam da je itko na ovom topicu implicirao da sa tobom ili bilo kim drugim nešto nije u redu :shock:
    to su samo pravila tvoje kuće koja su drugačija od mojih.

    ja volim tripice.
    90% forumašica povraća na samu pomisao na njih...
    dragi lastane, je li sa mnom sve u redu :?

  6. #56
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ja volim tripice.
    90% forumašica povraća na samu pomisao na njih...
    dragi lastane, je li sa mnom sve u redu :?
    o da, sa vama je sve u redu jer je uvijek manjina u pravu i na vlasti.
    btw i ja volim tripice, ali samo sa parmezanom (i zbog te činjenice nadam se participiranju u vlasti )

  7. #57
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    loryblue, al' ponesi svoj parmezan.

    evo, ja bih radije gledala apri kako gola trči iz kupaone u sobu nego jela tripice.

  8. #58

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    obožavam tripice

    :D

  9. #59
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    loryblue, al' ponesi svoj parmezan.

    evo, ja bih radije gledala apri kako gola trči iz kupaone u sobu nego jela tripice.
    cccccc, ne valja ti taktika.
    a šta ne bi lipo sila, stavila pun tanjur tripica sa parmezanom i jedući gledala apri kako trče gola.
    sigurno bi ti bile u tek, pa bi možda i zavolila tripice (čak da ti postanu jelo no.1)

  10. #60
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    suze frcaju

  11. #61
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    matrag na temu!
    golotinja! (s parmezanom ili bez njega)

  12. #62

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    M&T, ja stvarno ne znam da je itko na ovom topicu implicirao da sa tobom ili bilo kim drugim nešto nije u redu :shock:
    to su samo pravila tvoje kuće koja su drugačija od mojih.
    tako je, ali već su i drugi primjetili da se pojedine teme ovdje prestavljaju kao "edukativne" za djecu i tolika se rasprava razvila oko cijele teme da eto naglas razmišljam 1. jel sam ja šašava ili 2. da počnem djecu pravilno "educirati"??

    hajmo onda ovako, neka završe sve rasprave i oni koji nisu odgovorili (a to žele) neka samo napišu da li su goli pred djecom-samo da ili ne!!
    i bez citiranja ikoga (pa i mene)....

  13. #63

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    samo da bacim malo ulja na vatru

    a da li se vama događa da se otuširate i onda skužite da vam se sve gaće suše na balkonu? ....a nemate vremena ići natrag u kupaonu po ručnik...

  14. #64
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Citiraj vertex prvotno napisa
    Citiraj lavache prvotno napisa
    pogotovo ako je tijelo u kojem smo proveli 9 mjeseci.
    baš me to zanima...
    Moji su dečki prošli kroz moju vaginu pa to ne znači da ću im dati da je diraju. Iako je moja vagina jedna sasvim prirodna i uobičajena stvar. Ovakvi su mi argumenti potpuno besmisleni.

    Inače, ja ne mislim da ima išta loše u golom tijelu i slažem se da nema ništa prirodnije od toga. Ne mislim je problem ako me dijete zatekne golu. Ne bi mi bio problem ni da me bilo tko drugi zatekne golu. Želim da moja djeca, kad odrastu, imaju nesputan odnos prema svom tijelu i seksualnosti.

    Ali mislim i da se liberalnost može nametati i biti djeci teška. Djeca nisu zrele osobe. Zašto je onda tako teško dozvoliti mogućnost da ne mogu u svakom periodu svog sazrijevanja biti ravnodušni na roditeljsku golotinju, a pogotovo na spolne odnose svojih roditelja? Po meni, ovdje nije problem u inhibicijama roditelja. Ja ih imam malo ili ništa. Ali svejedno mislim da je seksualnost osjetljiva tema, i da je tu otvoren prostor za mnoštvo miješanih doživljaja i emocija. A. mi je kao malo dijete htio ljubiti usne i ostala je navika da se cmoknemo u usne, jednako kao u obraz. A onda je poželio malo više istraživati, malo produljiti te poljupce, malo otvoriti usta...Ja ne mislim da bi bilo za njega dobro da sam to dozvolila, koliko god to bila normalna dječja znatiželja. Po meni je to istraživanje seksualnosti. Sve vrlo prirodno, izvire iz njega samog, ali je na meni bilo da to zaustavim.

    I još nešto, kako vi to odvajate golotinju od seksualnosti? Ja ne mislim da tu ima tako stroge granice. Ja se kupam u toplesu čim sam izvan Splita (tu sam naviku naslijedila od mame). To radim jer tako radim oduvijek, tako mi je komodno i fino i ne podnosim mokre gornje dijelove. Pa iako meni nije namjera zavoditi, sigurna sam da me ponetko uvijek gleda sa seksualnim primislima. I ja primjećujem muškarce na plaži, i nisu mi misli uvijek savršeno nevine.
    ovaj čitav post mi je genijalan i sve potpisujem!!

  15. #65
    a zakaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,149

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    hajmo onda ovako, neka završe sve rasprave i oni koji nisu odgovorili (a to žele) neka samo napišu da li su goli pred djecom-samo da ili ne!!
    a zasto? jer ti tako kazes?
    Zasto te ova tema tako uznemirava?

  16. #66
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    samo da bacim malo ulja na vatru

    a da li se vama događa da se otuširate i onda skužite da vam se sve gaće suše na balkonu? ....a nemate vremena ići natrag u kupaonu po ručnik...
    mi nemamo balkon... 8)

    (a ni zavjese)

  17. #67

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    ni mi nemamo zastore

    a na balkonima rešetkice...

  18. #68
    Maruška avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Split
    Postovi
    3,926

    Početno

    ma nek' susjedi/prolaznici uživaju!

  19. #69

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj a zakaj prvotno napisa
    Citiraj M&T prvotno napisa
    hajmo onda ovako, neka završe sve rasprave i oni koji nisu odgovorili (a to žele) neka samo napišu da li su goli pred djecom-samo da ili ne!!
    a zasto? jer ti tako kazes?
    Zasto te ova tema tako uznemirava?
    po čemu misliš da me uznemirava...

    dapače, baš mi je zanimljiva

    ok, nastavljamo po starom...puno rasprava i diskusije...tako je uostalom i zanimljivije

  20. #70
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    hajmo onda ovako, neka završe sve rasprave i oni koji nisu odgovorili (a to žele) neka samo napišu da li su goli pred djecom-samo da ili ne!!
    i bez citiranja ikoga (pa i mene)....
    Ne znam... ja nemam otpor prema temama na kojima drugi zastupaju mišljenje potpuno oprečno od mojega (iako u ovom slučaju čak ni ne vidim tu oprečnost - samo različitost).

    Nema potrebe da se predaje itko, ni ti ni ja... svaka zastupa svoje mišljenje i na ovome topicu smo ga spremne braniti do krvi
    na nekom drugom ćemo samo potpisivati jedna drugu...

    to i jest bogatstvo interneta, a bogatstvo ovoga foruma je što jedni od drugih učimo, pa čak i kad mislimo "ja nikada ne bih tako"...

    sve je u redu dok se ne vrijeđamo, ne psujemo...

  21. #71

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    apricot nećeš vjerovat ali apsolutno se slažem u ovome što si gore napisala

  22. #72
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    zašto ne bih vjerovala; pa ja nekako mislim kako većina članica foruma tako osjeća...

  23. #73

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    721

    Početno

    Ja se ne skrivam, muzu je malo neugodno pred nasom 2,5 godisnjakinjom. Neki dan on se tusira, a ona upada u kupaonu i odmice zavjesu. Nesto je ugledala ali nije joj bilo jasno sto, sto se ona vise naginjala da malo bolje vidi, to se on vise skrivao. Skoro je upala u kadu koliko je bila radoznala. Sto to ima tata? Sto to ima tata?
    Kod mene joj je je sve jasno i uvijek kad me vidi golu govori da ce i ona kad naraste imati velike cice (nije da su nesto narocito velike, ali iz njene perspektive

  24. #74
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj lonni prvotno napisa
    Ja se ne skrivam, muzu je malo neugodno pred nasom 2,5 godisnjakinjom. Neki dan on se tusira, a ona upada u kupaonu i odmice zavjesu. Nesto je ugledala ali nije joj bilo jasno sto, sto se ona vise naginjala da malo bolje vidi, to se on vise skrivao. Skoro je upala u kadu koliko je bila radoznala. Sto to ima tata? Sto to ima tata?
    Kod mene joj je je sve jasno i uvijek kad me vidi golu govori da ce i ona kad naraste imati velike cice (nije da su nesto narocito velike, ali iz njene perspektive
    joj ovako je i kod nas. ja joj uopće nisam zanimljiva, osim njenog svakodnevnog zapažanja kako mama ima veeeeliku guzinetu
    tata joj je još uvik nepoznanica koju bi pošto-poto volila vidit, pa stalno vreba priliku ne bi li mogla viknit "aaaa tata ima pišulinca"

  25. #75
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Meni se učinilo na prošlom golišavom topicu da su neki ljudi spominjali baš ono prešetavanje bez odjeće pred djecom, a sad je odjednom i presvlačenje i pretrčavanje do odjeće došlo u pitanje. Pa to nije problem, naravno da nećemo vrisnuti i otjerat dijete ako uđe u WC ili u kupaonicu dok mi odrasli obavljamo higijenske djelatnosti... ali baš da ćemo se producirati goli po kući... ma dajte, pa zar se stvarno neki od vas razgolite i idu pogledati mail/kuhati kavu/pospremiti ormare... jesam li luda ili krivo shvaćam?!?! a možda mi se zavrtilo u glavi od tolikih golih guza i piša... 8)

  26. #76

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Dakle gola sam u kadi i kad se presvlačim. Naravno da baš onda neko nekaj treba od mene. Navikla sam na to i ne smeta me više kaj mi 12-godišnji sin upada u kupaonu jer i ja upadam njemu, a o MD da i ne govorim(on je još gorji). WC je fala bogu odvojen pa tamo uglavnom niko ne upada. Maša ide svugdje gdje idem i ja (kupaona, kuhinja, soba , WC) jer je inače nezadovoljna, a ja nemirna.
    Dakle nisam gola bez razloga, a kad jesam i djeca me gledaju to me ne smeta. Ponašam se isto ko da sam obučena.
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).

  27. #77
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    ne namećemo gola tijela ali ako nas vide, a vide, jer ulaze u kupaonicu dok se tuširam....
    i naravno da imaju pitanja upirući prstićem: što to?
    ne ostaje mi nego reć: cicice...bla bla
    eto zapamtile riječ cicice koje one izgovaraju titice, i to uredno ponavljaju pred drugima, a baka sva ushićena javlja da djeca znaju reći ptičice

  28. #78

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat

  29. #79

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    i ja sam preko ljeta u grudnjaku i gacama, ustvari cesce u kupacem kostimu(al to dodje na isto, zar ne) i za po kuci ali bome i na terasi i u vrtu i ne mislim da je to nesto lose ili sramotno..

  30. #80
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    a zašto okrećeš očima? pa zar tebe smeta to što je neko drugi u svom stanu pred svojom djecom gol ili u ovom slučaju u gaćama i grudnjaku?
    meni ne pada na pamet tebi savjetovati da se skineš u gaće, ne kužim zašto bi ako ti to ne odgovara i smatraš to nepristojnim, ali nemoj ni ti meni savjetovat haljinu na bretele (ne znaš kakvu bi to pomutnju u mojoj kući izazvalo )

  31. #81
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    ne znaš kakvu bi to pomutnju u mojoj kući izazvalo

  32. #82
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ma daj Sun, pa nije isto biti u grudnjaku i gaćicama dok sa klincima na plus 35 ispijaš sok u hladu terase, i biti gol, bez ijedne krpice u istoj situaciji...

    Mene osobno ne smeta ako je netko stvarno po kući pred svojom djecom gol, samo bih stvarno voljela znati zašto?!
    U edukativne svrhe (!!??!!), sloboda tijela i mišljenja, nesputanost u svoja 4 zida, osjećaj ljubavi i pripadnosti vlastitoj obitelji... nije mi jasno !?!?

    Mislim da se sve to , i više od toga, može ostvariti bez razgolićivanja.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    Citiraj mamasch prvotno napisa
    Ma daj Sun, pa nije isto biti u grudnjaku i gaćicama dok sa klincima na plus 35 ispijaš sok u hladu terase, i biti gol, bez ijedne krpice u istoj situaciji...

    Mene osobno ne smeta ako je netko stvarno po kući pred svojom djecom gol, samo bih stvarno voljela znati zašto?!
    U edukativne svrhe (!!??!!), sloboda tijela i mišljenja, nesputanost u svoja 4 zida, osjećaj ljubavi i pripadnosti vlastitoj obitelji... nije mi jasno !?!?

    Mislim da se sve to , i više od toga, može ostvariti bez razgolićivanja.

    nisam sigurna da je ovdje bilo tko napisao da je pred djecom gol, da se seta po stanu gol ili kuha gol...
    ovdje je bilo rijeci samo o presvlacenju i tusiranju... no, kako ja spavam nekad gola nekad u gacama,a klinke u drugoj sobi, ako koja u noci i zaplace odem gola do nje...
    ne pada mi napamet da u gluho doba noci trazim gace ili nesto da se obucem kad ionako jedva otvaram oci da uopce vidim kud idem

  34. #84
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Pa čemu onda uopće ove rasprave...?! Nitko baš nije konkretno napisao šta mu znači biti gol. Za mene je to biti bez ijedne krpice na sebi, za nekoga je biti gol zapravo biti u donjem vešu, badiću ili što već?
    Kao da ne pričamo o istim stvarima... :?

  35. #85

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    isto baš nemam dojam da se priča o golom življenju, nego o situacijama i uopće ne vidim što je tu toliko šokantno...

  36. #86

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    evo ti inicijalni post cijele rasprave:
    Kako se Vi ponašate?
    Doma?
    U kupaonici?
    Na moru?
    Kad se presvlačite?
    Skrivate se pred djecom?
    Ili ste slobodni?
    Goli?

  37. #87
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Ma nije ništa šokantno nego sam stekla dojam da se povremeno priča o doslovno golotinji po kući a ne o tuširanju ili međufazi presvlačenja kad smo svi goli ili polugoli. Pa svi skinemo gaće kad idemo na WC, sumnjam da ovdje ima nekoga tko si je nabavio onu platnenu kupolu za presvlačenje na plaži i slično.
    Nisam konzerva, daleko od toga, izgleda da sam krivo shvatila što je danas zapravo biti gol.
    Pa prema tome, da! i ja sam gola pred svojom djecom. :D

  38. #88
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    skroz gola sam zapravo samo kad izađem iz kade, al se nerijetko zna nakalemit baš tamo i rješavat baš tada životno bitna pitanja samnom. i nmikom ništa. izađem, obrišem se, a on laprda ko da se ništa nije dogodilo

    još uvijek kad se kupam uleće k meni u kadu, kad sam na WC-u, on mi dođe nešto saopćiti u 70 posto slučajeva

    inače kad je toplo često sam u gaćama i grudnjaku i to uopće ne smatram golotinjom

  39. #89

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    a zašto okrećeš očima? pa zar tebe smeta to što je neko drugi u svom stanu pred svojom djecom gol ili u ovom slučaju u gaćama i grudnjaku?
    meni ne pada na pamet tebi savjetovati da se skineš u gaće, ne kužim zašto bi ako ti to ne odgovara i smatraš to nepristojnim, ali nemoj ni ti meni savjetovat haljinu na bretele (ne znaš kakvu bi to pomutnju u mojoj kući izazvalo )
    prvo i osnovno ako je ovo pitanje bilo upućeno meni (a je!!) ja uopće nisam citirala ni komentirala tebe ni tvoj post..dakle ne znam zašto se pjeniš!

    dalje, kolutam očima na vrućinu koja bude u mom stanu i koja je stvarno neizdrživa, pa kad se sjetim već mi je zlo..
    ne, mene uopće ne smeta što drugi hodaju goli u svom stanu ili u bilo čemu drugome...
    i za kraj, tebi ama baš ništa nisam savjetovala, niti bilo kome drugome već sam ja napisala što ja radim u svom slučaju i svojoj obitelji i svom stanu......

    nego kad je sve već tako simply, bi li koja od vas popila kavu s menom u gaćama i grudnjaku (ne u kupaćem kostimu!!!) ???

  40. #90
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja ne bi

  41. #91

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    ja bi i ne bi mi bilo nimalo neugodno...

    pred tvojim muzem vjerojatno da al da smo nas dve u mom stanu, ni najmanje...

  42. #92
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    Citiraj starsky prvotno napisa
    ja bi i ne bi mi bilo nimalo neugodno...

    pred tvojim muzem vjerojatno da al da smo nas dve u mom stanu, ni najmanje...
    ne bi ni meni bilo neugodno. ni u jednom stanu

  43. #93

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa
    ja ne bi
    šteta, ti si mi favorit

  44. #94
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    znam, znam, zato i nebi. misliš da bi nas dvije preživjele kavu zajedničku?

  45. #95

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    1,536

    Početno

    i ja volim tripice, mljac.

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    to je najbolja hrana 8)

  47. #97

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj ninochka prvotno napisa
    znam, znam, zato i nebi. misliš da bi nas dvije preživjele kavu zajedničku?
    mislim da bi bolje nego što misliš...moramo isprovat, pa makar i obučene

  48. #98
    Barbi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,597

    Početno

    Želim da moja djeca, kad odrastu, imaju nesputan odnos prema svom tijelu i seksualnosti.
    I ja ovo želim ali vratit ću se na tu temu mrvicu kasnije. Čitajući ovaj topic počela sam razmišljati kad sam i jesam li vidjela svoje roditelje gole i došla do zaključka da se ne mogu sjetiti takve situacije. :shock: Dakle, nisu se šetali goli preda mnom ili su to činili samo dok sam bila toliko mala da se ne mogu toga sjetiti. Znalo se dogoditi da im upadnem u kupaonu ili sobu dok se presvlače i nisu bježali ni oni ni ja ali definitivno nisu šetali goli preda mnom niti su se kupali kao nudisti. Ja sam međutim nudist po prirodi, čim sam malo poodrasla i prestala s roditeljima ići na plažu počela sam se kupati na što udaljenijim plažama sa što manje krpica na sebi. Na "običnim" plažama gotovo uvijek sam u toplesu. Nema toga u gradu gdje sam odrasla koji nije vidio moje cice a većina i sve kompletno i to mi nikad nije bio problem.

    U mojoj obitelji sada i MM i ja se normalno goli šetamo pred djecom i to nam je sasvim prirodno.
    E sad, hoće li doći trenutak kad to nekome više neće biti ugodno, ne znam ali vjerojatno se onda više nećemo goli prešetavati.

    Da se vratim na ono gore quotano - ja imam potpuno nesputan odnos prema svome tijelu i seksualnosti a to nije obrazac koji nosim iz roditeljskog doma. Hoće li moja djeca biti nesputanija ili pak sputanija od mene sa našim obrascem? Nemam pojma.

  49. #99
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Odlična tema i zanimljiva razmišljanja.

    Nikome ne zamjeram i ne osuđujem golotinju pred vlastitom djecom. Znam da je klincima teško sakrivati stvari ali...
    Po meni svjesna i namjerna golotinja samo obezvrijedi ljepotu tijela, ukloni onu tako potrebnu mistiku te umanji poštovanje prema golome.
    Zbog prirode posla, vidjela sam nebrojeno mnogo žena čak i muškaraca golih i daleko mi je uzbudljivije pokriveno i sakriveno tijelo.
    Valjda se zato (posao) pomalo grozim "golaća", makar savršeno shvaćam njihovu potrebu za nudizmom.
    Meni su kao djetetu daleko više značili razgovori sa roditeljima, naročito majkom o prirodi tijela i seksualnosti nego kada bi ih vidjela nage.
    Zahvaljujući tim razgovorima imam jako tjelesno samopouzdanje te izuzetno razvijenu seksualnost. Nisam sramežljiva- no ne šetam svaki dan gola pred mm-em;
    Dakle, neću se olako pokazivati djeci gola. Nastojat ću da i oni sami što prije ostvare privatnost svoga tijela.

  50. #100
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Odlična tema i zanimljiva razmišljanja.

    Nikome ne zamjeram i ne osuđujem golotinju pred vlastitom djecom. Znam da je klincima teško sakrivati stvari ali...
    Po meni svjesna i namjerna golotinja samo obezvrijedi ljepotu tijela, ukloni onu tako potrebnu mistiku te umanji poštovanje prema golome.
    Zbog prirode posla, vidjela sam nebrojeno mnogo žena čak i muškaraca golih i daleko mi je uzbudljivije pokriveno i sakriveno tijelo.
    Valjda se zato (posao) pomalo grozim "golaća", makar savršeno shvaćam njihovu potrebu za nudizmom.
    Meni su kao djetetu daleko više značili razgovori sa roditeljima, naročito majkom o prirodi tijela i seksualnosti nego kada bi ih vidjela nage.
    Zahvaljujući tim razgovorima imam jako tjelesno samopouzdanje te izuzetno razvijenu seksualnost. Nisam sramežljiva- no ne šetam svaki dan gola pred mm-em;
    Dakle, neću se olako pokazivati djeci gola. Nastojat ću da i oni sami što prije ostvare privatnost svoga tijela.

Stranica 2 od 7 PrviPrvi 1234 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •