Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 344

Tema: I dalje goli... pred djecom

  1. #101
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Zapelo.

  2. #102
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    polako učimo da mama kaka sama


    Mejra napokon skuzila da mama nece kroz prozor ni zid iz kupatila, a sada nam dorastao drugi cicak. Jucer sam radila nuzdu a Ahmed mi zadovoljno sjedio u krilu...

  3. #103

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj Sun prvotno napisa
    a zašto okrećeš očima? pa zar tebe smeta to što je neko drugi u svom stanu pred svojom djecom gol ili u ovom slučaju u gaćama i grudnjaku?
    meni ne pada na pamet tebi savjetovati da se skineš u gaće, ne kužim zašto bi ako ti to ne odgovara i smatraš to nepristojnim, ali nemoj ni ti meni savjetovat haljinu na bretele (ne znaš kakvu bi to pomutnju u mojoj kući izazvalo )
    prvo i osnovno ako je ovo pitanje bilo upućeno meni (a je!!) ja uopće nisam citirala ni komentirala tebe ni tvoj post..dakle ne znam zašto se pjeniš!

    dalje, kolutam očima na vrućinu koja bude u mom stanu i koja je stvarno neizdrživa, pa kad se sjetim već mi je zlo..
    ne, mene uopće ne smeta što drugi hodaju goli u svom stanu ili u bilo čemu drugome...
    i za kraj, tebi ama baš ništa nisam savjetovala, niti bilo kome drugome već sam ja napisala što ja radim u svom slučaju i svojoj obitelji i svom stanu......

    nego kad je sve već tako simply, bi li koja od vas popila kavu s menom u gaćama i grudnjaku (ne u kupaćem kostimu!!!) ???
    ja bi

  4. #104

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    405

    Početno

    Citiraj Barbi prvotno napisa
    Želim da moja djeca, kad odrastu, imaju nesputan odnos prema svom tijelu i seksualnosti.
    I ja ovo želim ali vratit ću se na tu temu mrvicu kasnije. Čitajući ovaj topic počela sam razmišljati kad sam i jesam li vidjela svoje roditelje gole i došla do zaključka da se ne mogu sjetiti takve situacije. :shock: Dakle, nisu se šetali goli preda mnom ili su to činili samo dok sam bila toliko mala da se ne mogu toga sjetiti. Znalo se dogoditi da im upadnem u kupaonu ili sobu dok se presvlače i nisu bježali ni oni ni ja ali definitivno nisu šetali goli preda mnom niti su se kupali kao nudisti. Ja sam međutim nudist po prirodi, čim sam malo poodrasla i prestala s roditeljima ići na plažu počela sam se kupati na što udaljenijim plažama sa što manje krpica na sebi. Na "običnim" plažama gotovo uvijek sam u toplesu. Nema toga u gradu gdje sam odrasla koji nije vidio moje cice a većina i sve kompletno i to mi nikad nije bio problem.

    U mojoj obitelji sada i MM i ja se normalno goli šetamo pred djecom i to nam je sasvim prirodno.
    E sad, hoće li doći trenutak kad to nekome više neće biti ugodno, ne znam ali vjerojatno se onda više nećemo goli prešetavati.

    Da se vratim na ono gore quotano - ja imam potpuno nesputan odnos prema svome tijelu i seksualnosti a to nije obrazac koji nosim iz roditeljskog doma. Hoće li moja djeca biti nesputanija ili pak sputanija od mene sa našim obrascem? Nemam pojma.
    e pa, mislim da je upravo to point - dakle nije bitno hodati gol pred djecom da bi ona jednoga dana imala nesputan odnos prema svom tijelu, nego je bitno ako dođe do situacije da se sretnemo goli da se ne radi drama, makar i mala tipa - hiiii!, grabljenje ručnika, pokrivanje rukama, tjeranje van.
    to je već dovoljna poruka djetetu da nam je ugodno u vlastitom tijelu i da se stvari poput upadanja ponekad dese i da se zbog toga ne treba razvijati strategija...

    mislim da sam svog starog jednom u životu vidjela golog, par puta sam upala dok se tuširao, ali nikad nisam bila potjerana, niti mi je bilo neugodno. kratko ''sorryyyy'' i bok.
    tete i stričeve sam gledala gole, pošto su bili nudisti, a jedna je non stop u toplesu kad je na moru, i zaista mi nikad nije bio bed. čak nikad nisam ni osjećala da su goli, nisam razmišljala o njihovim organima niti su me nešto pretjerano interesirali.
    ta njihova golotinja bila mi je sasvim normalna stvar i nevjerojatno mi je zbog toga drago...
    tijelo je tijelo. savršeni mehanizam. najbolji stroj.
    isto sam nudista, volim na sebi imati što manje stvari, pogotovo na moru.

    no to ne znači da ću svoju djecu tjerati da me gledaju golu. kada će im to biti neugodno - ok...

  5. #105

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat
    Hm... Ja ne razlikujem gaće i grudnjak od bikinija, osim po vrsti materijala. Ak je to golo, kaj je onda na nudističkim plažama? Meni je to obučeno, naravno za moju familiju. Ne otvaram vrata poštaru u tom outfitu.
    Nemam klimu...

  6. #106

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat
    Hm... Ja ne razlikujem gaće i grudnjak od bikinija, osim po vrsti materijala. Ak je to golo, kaj je onda na nudističkim plažama? Meni je to obučeno, naravno za moju familiju. Ne otvaram vrata poštaru u tom outfitu.
    Nemam klimu...
    Ja sam čim zatopli u kupaćem kostimu po stanu. Eventualno si stavim hlačice. MM bude u gaćama ili u hlaćicama. Ja se ne osjećam ugodno biti gola, ne radim od toga nikakve drame, D se više puta i tušira samnom i vidi me kad se presvlaćim, ali da ću baš gola šetati po stanu, neću.

    Ja moje starce nisam viđala gole. Da u donjem rublju, ali zaključavali su se kad bi se tuširali i nisu se presvlačili pred nama. Meni je to bilo ok. Iskreno ne vidim razloga za hodanjem gole guzice po kući. Ne volim niti da mi je D. gol a prvenstveno radi higijene.

    Sama pomisao da idemo goli sjedati po stolicama, kauču... mi se gadi. Napominjem: stvar je isključivo u higijeni.

  7. #107
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    u kupaćem kostimu po stanu
    zar vam nije neugodno po toj vrucini u kupacim gacicama? pa to se sve uzari izmedju nogu od te sintetike :? drugo je kad si na moru, pa udjes u vodu il vremenom promjenis gacice nakon kupanja, al ovako, po cijeli dan u kuci u tome. :/ snjofi snjofi

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    u kupaćem kostimu po stanu
    zar vam nije neugodno po toj vrucini u kupacim gacicama? pa to se sve uzari izmedju nogu od te sintetike :? drugo je kad si na moru, pa udjes u vodu il vremenom promjenis gacice nakon kupanja, al ovako, po cijeli dan u kuci u tome. :/ snjofi snjofi
    Mi živimo na moru

  9. #109
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno


  10. #110

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat
    Hm... Ja ne razlikujem gaće i grudnjak od bikinija, osim po vrsti materijala. Ak je to golo, kaj je onda na nudističkim plažama? Meni je to obučeno, naravno za moju familiju. Ne otvaram vrata poštaru u tom outfitu.
    Nemam klimu...
    da Gita slažem se s tobom što se tiče dijela tvog posta da se to smatra obučeno, ali nešto drugo me interesira...
    kažeš da je razlika u gaćama i grudnjaku od bikinija jedino u materijalu (što u osnovi je), a zašto se onda ne kupamo u gaćama i grudnjaku (bar ja nikad u svom životu nisam vidjela nikog da se kupa u istom), pamučne gaćice bi se zasigurno brže osušile od sintetike...
    osim toga, meni osobno nije neugodno da me ostali ljudi s plaže vide u bikiniju, a da me vide u mom push-up grudnjaku i čipkastim gaćicama, mislim da bi propala u zemlju od srama

  11. #111

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat
    Hm... Ja ne razlikujem gaće i grudnjak od bikinija, osim po vrsti materijala. Ak je to golo, kaj je onda na nudističkim plažama? Meni je to obučeno, naravno za moju familiju. Ne otvaram vrata poštaru u tom outfitu.
    Nemam klimu...
    da Gita slažem se s tobom što se tiče dijela tvog posta da se to smatra obučeno, ali nešto drugo me interesira...
    kažeš da je razlika u gaćama i grudnjaku od bikinija jedino u materijalu (što u osnovi je), a zašto se onda ne kupamo u gaćama i grudnjaku (bar ja nikad u svom životu nisam vidjela nikog da se kupa u istom), pamučne gaćice bi se zasigurno brže osušile od sintetike...
    osim toga, meni osobno nije neugodno da me ostali ljudi s plaže vide u bikiniju, a da me vide u mom push-up grudnjaku i čipkastim gaćicama, mislim da bi propala u zemlju od srama

  12. #112
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    ja se često često kupam u svojim crnim gaćicama jer su mi puno udobnije od badića koji je "plastičan". Samo što naravno nitko ne zna da su to gaće a ne badić, nigdje ne piše
    A i nije od čipke nego od pamuka

    I totalno sam izgubila iz vida smisao ovog topica. Pa valjda nam je svima jasno da svatko ima drugačiji senzibilitet i percepciju normalnog/udobnog/vulgarnog/lijepog.... I to je sasvim u redu. 100 ljudi -100 čudi. Svijet bi bio puno manje zanimljiv da smo svi isti

  13. #113

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    ZG,R. Pešćenica
    Postovi
    2,191

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj gita75 prvotno napisa
    Ne znam da li je to golotinja ali po ljetu smo doma svi u gaćama jer nam je vruće (ja gaće i grudnjak).
    ja sam ljeti po stanu u tankoj haljinici na bretelice, mislim da je to sasvim lagano za obući, a opet je i pristojno i pred djeci i pred bilo kojim drugim posjetiteljima...osim toga imamo i klimu, pa ju ponekad i uključimo ako se ne da izdržat
    Hm... Ja ne razlikujem gaće i grudnjak od bikinija, osim po vrsti materijala. Ak je to golo, kaj je onda na nudističkim plažama? Meni je to obučeno, naravno za moju familiju. Ne otvaram vrata poštaru u tom outfitu.
    Nemam klimu...
    da Gita slažem se s tobom što se tiče dijela tvog posta da se to smatra obučeno, ali nešto drugo me interesira...
    kažeš da je razlika u gaćama i grudnjaku od bikinija jedino u materijalu (što u osnovi je), a zašto se onda ne kupamo u gaćama i grudnjaku (bar ja nikad u svom životu nisam vidjela nikog da se kupa u istom), pamučne gaćice bi se zasigurno brže osušile od sintetike...
    osim toga, meni osobno nije neugodno da me ostali ljudi s plaže vide u bikiniju, a da me vide u mom push-up grudnjaku i čipkastim gaćicama, mislim da bi propala u zemlju od srama
    Pa ja se jesam kupala u gaćama i grudnjaku ali nikom nije palo na pamet da je to donji veš. Ima donjeg veša i donjeg veša. Isto kao što za posjet doktoru neću obući veš kojim dragog zabavljam u sitne sate, isto kao što neka odjeća je za posao, a neka je više za izlazak....
    Ne znam jel sam se dobro objasnila.

  14. #114
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj Sun prvotno napisa
    I totalno sam izgubila iz vida smisao ovog topica.
    nisi jedina

  15. #115

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    radi se o gaćama

    vidite,ja u svojim bijelim pamučnim gaćama tvz padobrankama ne bih mogla ići na plažu jer se iz aviona vidi da su to gaće

    a sun u svojim crnim može

  16. #116
    marta avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,682

    Početno

    ofarbaj gace u neku veselu farbu pa ces moc i ti. a i jeftinije je od novog kupaceg.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Sverige-Sarajevo
    Postovi
    251

    Početno

    Oboje se trudimo da se ne setkamo goli pred njim. Nije mi sad bed veliki presvuci se ako se on zadesi, ali ako ikako mogu to izbjeci, zatvorit cu se u sobu i obuci sama.

    Kad sam u kupatilu, volim da sam sama na solji , da se sama u miru tusiram jer se tako najbolje opustim, i kad nisam imala djete, kupatilo je bilo samo moje.

    Ako bas mora da udje, pustim ga, mada kupanje obavljam kad je MM kuci, tako da je on sa njim, a ja se zakljucam i uzivam.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    A sta je s frotirskim ogrtacima u kupatilu? Vidim nitko ih tu ne spominje, da nisu out-of-fashion, moram rec suprugu da smo totalno out s tim komadom robe! Inace, super dodju kad moras skinut ves sa balkona .

    Sto se tice tate, nikad ga nisam vidjela golog i ne zalim zbog toga. Moj suprug izbjegava biti gol pred nasom kcerkom (opet ogrtac u praksi) ali ne sizne ako mu se slucajno dogodi.

    Odgajana sam prilicno konzervativno, nisam bas nabasavala na gola tijela po kuci, a za stol smo mogli sjesti samo potpuno obuceni, pogotovo ljeti kod bake i dide (dida kapetan duge plovidbe i nametao je tvrda pravila). Usprskos navedenom, vjerujem da imam vrlo zdrav odnos prema tijelu i seksualnosti.

  19. #119
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    Citiraj Timmy prvotno napisa
    A sta je s frotirskim ogrtacima u kupatilu? Vidim nitko ih tu ne spominje, da nisu out-of-fashion, moram rec suprugu da smo totalno out s tim komadom robe! Inace, super dodju kad moras skinut ves sa balkona .

    zasto se meni cini da vecinom dalmatinke zastupaju ovakve stavove?

  20. #120

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj luce2006 prvotno napisa
    Citiraj Timmy prvotno napisa
    A sta je s frotirskim ogrtacima u kupatilu? Vidim nitko ih tu ne spominje, da nisu out-of-fashion, moram rec suprugu da smo totalno out s tim komadom robe! Inace, super dodju kad moras skinut ves sa balkona .

    zasto se meni cini da vecinom dalmatinke zastupaju ovakve stavove?
    izgleda da smo mi konzervativnije odgajane :?

  21. #121
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    prelijena sam pisat, držim štangu felix (krasan post) i lavache. ja sam za prirodnost. silom prilika malecki će izgleda izrasti u konzervativca, za razliku od starijeg koji ima totalno prirodan odnos prema golom tijelu. naime, kak smo sad grdi, debeli i stari, a prije smo bili mladi i lijepi, ne osjećamo se više tolko ugodno sa svojim tijelima kao kad je on bio mali, pa smo najednom postali konzervativni. baš je danas malac ušao u kupaonicu dok se stariji sin tuširao, a ja velim - pusti ga, nema veze, ti bar dobro izgledaš...

  22. #122
    puhovi obožavaju smokve avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    zgb.
    Postovi
    1,577

    Početno

    et alors, kaj je sad, zanijemili ste?

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ne mislim da su dalmatinke konzervativnije odgajane i ne znam bas za postojanje odgojnih stilova po zupanijama . Samo sam htjela naglasit prakticnost i udobnost finog bade mantila (brze susenje tijela, nespektakularan izlazak na balkon, itd..).

    Puhovi, da prekinem sutnju, mene nabaceni kilogrami i gravitacija navode na kupovinu sve luksuznijih bade mantila i kucnih ogrtaca, najbolji su svileni, malo strukirani sa dugim pojasom, pa na zvono i do poda, a da isticu dekolte i struk (Jesus, ne vjerujem da sam ovo napisala, ajmeeeeeeeeeeeeee).

  24. #124
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Usprskos navedenom, vjerujem da imam vrlo zdrav odnos prema tijelu i seksualnosti.
    moze lako biti, al ocigledno je da imas neku gadnu fiksaciju na bade mantile :/ ....












  25. #125

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    51

    Početno

    evo jedne koja u zivotu nije kupila bade mantil i nema namjeru....
    nemam ga ni ja ni mm a ni djeca... sto ce mi? za ono ako bas moram iz kupatila u sobu mogu se ogrnuti i rucnikom...

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    A sta ako naidje postar ili vodoinstalater 8), kako cete tada rodice istrcavati ?

    Puhovi, meni se nekako cini da mi je odnos prema tijelu i seksualnosti sve bolji i zdraviji sto su mi bade mantili i ogrtaci skuplji i duzi (ili obrnuto, kako se uzme, tko je shvatio, razumjet ce) .

  27. #127

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Pisem Puhovi a pamtim Mama Courage, zbunjola sam........by the way Mama C, super ti je potpis .

  28. #128
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Citiraj Timmy prvotno napisa
    A sta ako naidje postar ili vodoinstalater 8), kako cete tada rodice istrcavati ?
    Ja neznam kako ce ostale "rodice" al ja sigurno ne u bademantilu Vec cu se prvo lijepo obuc, kao da ne mogu pricekat dvije minute pred vratima 8)

  29. #129
    bauba avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    399

    Početno

    Citiraj Timmy prvotno napisa
    meni se nekako cini da mi je odnos prema tijelu i seksualnosti sve bolji i zdraviji sto su mi bade mantili i ogrtaci skuplji i duzi (ili obrnuto, kako se uzme, tko je shvatio, razumjet ce)

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ancice, moj ti postar ne ceka pred vratima (Postar zvoni jednom umjesto dvaput! ) vec jedva doceka da se malo sapletes po stanu pa da ti ostavi onu zutu obavijest da dodjes po paket/pismo na postu, a posta na kraju grada, a rok za podizanje 5 dana, a cekanje u redu za podizanje poste pola sata, istatijasvejosneznam..... Eto, zato ja imam bade-mantil............... Ok, tema je bila golotinja pred djecom, vidi di smo stigle, na postare i vodoinstalatere. Pozdrav, Jessica Lange.

  31. #131
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Pa dobro, onda se prilagodis situaciji - trcis na vrata u odjeci, bademantilu, rucniku, gacama ili gola - ovisno koliko ti je hitno otvorit covjeku vrata.

    Da mi dijete recimo van vristi jer se ocito povrijedilo, istrcala bih van i gola da treba. Zbog postara bas ne bih al sve je stvar prioriteta

    P.S. Ja nisam nigdje rekla da ja nemam bademantil. Samo se moj ne koristi da se skrivam od djece na putu od kupatila do spavace sobe ili od spavace sobe do spavace sobe usred noci.

    I da, tema je golotinja pred djecom. Samo je nekolicina, po mom sjecanju medu onima koji se zalazu za skrivanje pred djecom, isla u tangente tipa postar, kafenisanje u gacama i sl.

  32. #132

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    :shock:

    I da, tema je golotinja pred djecom. Samo je nekolicina, po mom sjecanju medu onima koji se zalazu za skrivanje pred djecom, isla u tangente tipa postar, kafenisanje u gacama i sl.[/quote]

    Ancice, je li ti ovo zaozbiljno? Ja sam se zezala na svoj racun, Jesus...

  33. #133
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ma znam da si se zezala.

    Al mi je svejedno malo bezvezno pojeftinjavanje ove teme cak i uz zafrkanciju odlazenjem u ekstreme. I onda se vrlo lako izgubi jel se tko s cim zafrkavao ili stvarno tako misli. Eto vidis, ni ti nisi skuzila iz ovog mog da je ovo moje bilo zafrkantski napisano. Pisana rijec na forumu je vrazja stvar.

    A i ako mogu primjetiti, nadam se da se neces naljutiti, meni je, kao clanici Rode, onaj tvoj termin "rodice" ne bas lijepo pao. Nisi vjerojatno mislila na mene u tvojem postu, mene specificno, niti vjerojatno bilo koju drugu Rodu specificno, al termin je mene bocnuo. Na sto si uopce mislila pod tim terminom? Na koga se to odnosi i zasto ih taj termin opisuje? Znam da je OT pa se ispricavam unaprijed na pitanju.

  34. #134

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split-Beograd-NYC
    Postovi
    1,059

    Početno

    Ancice, ne mogu vjerovati u sto sam se uvalila: "Rodice" sam nekoliko puta procitala tu na forumu gdje se to koristilo od dragosti i meni se to svidjelo, ukucaj "rodice" u pretraznik, mozda i nadjes jos koji primjer koji bi ti zasmetao. Rekavsi rodice, mislila sam na sve cure tu, na jato, na sve nas koje se tu oglasavamo. Meni nije bila namjera nikog bocnut, upravo suprotno. Moram ti priznat da mi se ovako nesto jos nije desilo ali zena uci dok je ziva.

    Sto se tice "pojeftinjavanja tema", cudi me jedino sto te to dojmilo u ovom slucaju a ne u nekom drugom. Naime, iako je ovo vrlo ozbiljna tema, zar nije na ovom forumu bilo mnogo ozbiljnih tema na koje smo se znali zezati bez klasifikacije zezanja kao jeftinog. Ja vecinu tema na forumu nalazim ozbiljnima ali isto tako znam da se cesto znamo i zezati na svoj i tudji racun. Osim toga, nekima je zezanje na odredjenu temu nacin da o njoj i progovore. Ne znam, zbunila si me, kako to da si bas sad nasla reagirati?

    U jednoj se stvari ipak slazemo: Pisana rijec na forumu je vrazja stvar. Roda, rodica, cura, curka, draga, dragica, Timmy, Timmica, u pravu si, vrazja stvar.

  35. #135
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno



    Nasmijala si me, sto je tu je

    Al, ovo izmedu nas dvije, mene pliiz nikad nemoj zvat rodica. Jezim se na mamica, tetica, curica, pa tako i rodica. Nemrem si pomoc. A kaj se bas rodice tice, ja se osjecam kao Roda, s velikim R i ne kao umanjenica. Kuzim da mozda zvuci blesavo, ali mi ta rijec previse znaci, i sto dajem za nju, a "rodica", bas kao sto je doslovno umanjenica, mi umanjuje taj feeling. Ovo je skroz subjektivan feeling i kuzim da je nekima, kao i tebi, ona "slatka" i izrazava se u najboljoj namjeri. Ali mene vrijeda.

    Al ovo je sad fakat debelo OT i necu se javljat vise na tu temu, osim u kontekstu golisavosti pred djecom (a ni na tu, vjerojatno, posto mislim da sam i rekla kaj sam htjela reci, a tog niti nema puno ).

  36. #136
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Joooj, Tmmy, bas sam zabrijala. Stavi me na ignore.

  37. #137
    Andora avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    1,077

    Početno

    ovde još traje rasprava i to dosta konstruktivna

  38. #138
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj Andora prvotno napisa
    ovde još traje rasprava i to dosta konstruktivna
    Slučajno sam tu vidjela post "a da moji starci hodaju goli po kući" :shock:
    Baš mi ih se takve i ne gleda! Draži su mi u bademantilima.

  39. #139
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj Ancica prvotno napisa
    .....mene pliiz nikad nemoj zvat rodica. Jezim se na mamica, tetica, curica, pa tako i rodica. Nemrem si pomoc. A kaj se bas rodice tice, ja se osjecam kao Roda, s velikim R i ne kao umanjenica.
    neću branit timmy, ali jednostavno ne mogu prešutit jer samo šokirana.
    kad sam pročitala njeno prvo "rodice" ni na kraj pameti mi nije bilo da žena misli na umanjenicu od rode.
    u st-u je riječ "rodice" poštapalica kao bezbroj drugih. pa rodicom nazoveš i prijateljicu i poznanicu i nekoga tko je pored tebe prošao a da je ni ne poznaješ.
    i meni je timmyno rodice baš tako zvučalo.
    i jednostavno ne mogu doć sebi da je tebi to zasmetalo i tako te duboko uvridilo. i da te riječl rodice vrijeđa.
    nego, imaju li tvoji roditelji braće ili sestara? i imaju li oni dice?
    ako imaju, kako se vi oslovljavate?
    ja imam nekoliko rodica, isto ko što sam ja njima rodica.

  40. #140
    luce2006 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    759

    Početno

    lory, ona ne govori o rodici (kao o krvnom rodu) nego o umanjenici imenice Roda (kao udruga Roda). zasmetalo bi mozda i mene, nekako se cini posprdno

  41. #141
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Oprostite što se ubacujem, ali meni je rodice zazvučalo simpa. Posprdno bi mi zvučalo da piše "rodetine" ili "rodače" ili tako nešto...

  42. #142
    flower avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    land of hope and dreams
    Postovi
    4,147

    Početno

    a moze da se vratite na temu - cini mi se da su njih dvije pitanje "rodica" rjesile i ja ne bih da o tome diskutirate na ovom topiku 8)

  43. #143
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Ajmo sad na još barem 4 stranice raspravljati o deminutivima.
    Pa onda nećemo pred djecom pokazivati guze nego guzičice i guzičičice (da ne budem i eksplicitnija)

  44. #144

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj Ajmusa prvotno napisa
    Citiraj Andora prvotno napisa
    ovde još traje rasprava i to dosta konstruktivna
    Slučajno sam tu vidjela post "a da moji starci hodaju goli po kući" :shock:
    Baš mi ih se takve i ne gleda! Draži su mi u bademantilima.
    da je taj post ovdje, mislim da bi većina odgovora isto bila da je to ok i da njihovi roditelji to redovito rade

  45. #145
    Angie75 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,644

    Početno

    Citiraj M&T prvotno napisa
    Citiraj Ajmusa prvotno napisa
    Citiraj Andora prvotno napisa
    ovde još traje rasprava i to dosta konstruktivna
    Slučajno sam tu vidjela post "a da moji starci hodaju goli po kući" :shock:
    Baš mi ih se takve i ne gleda! Draži su mi u bademantilima.
    da je taj post ovdje, mislim da bi većina odgovora isto bila da je to ok i da njihovi roditelji to redovito rade

  46. #146
    Loryblue avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    napokon sam se vratila doma
    Postovi
    2,931

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    Pa onda nećemo pred djecom pokazivati guze nego guzičice i guzičičice (da ne budem i eksplicitnija)
    ili možda guzinete (kako taj dio tijela zove moja mala)

  47. #147
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Ancice, ja sam tu jako blizu tebi... da sam na vrijeme procitala o "rodicama" ispalila bih na zivce. Ovako sam citala od zadnjeg posta prema gore pa mi je isparila ljutnja.

    Nego, drage forumasice, ajde se malo iskulirajte i nastavite s konstruktivnom raspravom ako imate stogod reci, molim lijepo.

  48. #148
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Na onoj raspravi na forumu.hr, jedan je rekao kako je njegova zena procitala u novinama sljedece (o djeci koja su naviknuta na golotinju):

    U novinama su naveli da takvu djecu pedofili puno lakše namame u stupicu jer su naviknuta na golotinju, pa im je to i vani nešto normalno.

    Sta mislite o tome? :shock:

  49. #149
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno


  50. #150
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Mony prvotno napisa
    Na onoj raspravi na forumu.hr, jedan je rekao kako je njegova zena procitala u novinama sljedece (o djeci koja su naviknuta na golotinju):

    U novinama su naveli da takvu djecu pedofili puno lakše namame u stupicu jer su naviknuta na golotinju, pa im je to i vani nešto normalno.

    Sta mislite o tome? :shock:
    sto pedofili goli setaju ulicom ?

Stranica 3 od 7 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •