Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Besplatni pregled autosjedalica_Zagreb

  1. #1
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno Besplatni pregled autosjedalica_Zagreb

    U sklopu Festivala zdravlja http://festival.com.hr/index.php?areaid=2 Udruga RODA organizira besplatno pregledavanje autosjedalica u Zagrebu, u subotu 21.04.2007. od 09 do 11 sati na parkiralištu Boćarskog doma.
    Tijekom pregleda roditelji će moći dobiti informacije, savjete i praktičnu pomoć vezanu uz ispravno korištenje autosjedalica njihove djece. Pozvani su svi roditelji i budući roditelji.

    Ukoliko je to moguće, molimo da donesete sa sobom upute proizvođača sjedalice te da dovedete i vaše dijete.

  2. #2
    Joe avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,030

    Početno

    Bila sam ja sa svojom Lucijom i dovela još i svoju sestričnu kojoj je termin u ponedjeljak. Pokazivale su nam Inesica i još jedna cura sa kratkom crnom kosom kojoj nisam skužila nick. Bile su JAKO drage i super su nam sve pokazale. Bravo cure, i hvala!!!

  3. #3

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    a mi smo opet vidjeli prekasno
    bojim se da ćemo morati na jedan "privatni pregled"

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    a kad će opet u Zgb? Mi naime imamo jedne frendove koje pokušavamo educirati o značenju as i vezanje djeteta, pa nam treba info o sljedećem pregledu da ih "natjeramo" da odu!

  5. #5
    Nika avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,535

    Početno

    19.05.

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    hvala

  7. #7

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Postovi
    33

    Početno

    Bok, i mi bi htjeli prijatelje poslati na pregled sa sjedalicom - kad smo mi dolazili pregledi su bili ispred MUPa na Heinzelovoj, sada su uvijek kod Boćarskog ? U koje vrijeme će se održavati pregled 19.05. ?

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •