Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 390 od 390

Tema: bake i beba

  1. #351
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Evo mene opet, a ako je po vremenu u noći- dobro sam se naživcirala pa sad mi mozak ne da spavati. Poludila sam od svoje svekrve i njenog bezobrazluka. Imala nam je zekana rođendan i naravno da me zagnjavila da stavlja slike online. Lijepo sam joj rekla- nema stavljanja slika na internet! I zove "svi me pitaju kad ću staviti slike na facebook...bbla, bla...može li samo jedna njena slika gdje je s tortom radi prijatelja i rodbine... bla bla..." I ja KRETENKA nasjednem i kažem, dobro, stavite samo tu jednu i ograničite na prijatelje. Šta misliš da nije zloupotrbila- 8 slika postavila na usrani facebook! I onda kad sam pošizila i mužu sve istresla, on je zaključ io kako je ona (ah sirotica!) sigurno nešto krivo razumjela. I naravno, porekla je, kao rekla sam ja sve to da može.

    I stisnem zube, pregrizem jezik toj lažovčini da bih danas vidjela da je okačila dodatno na svoj zid još jednu njenu sliku iz parka. Odmah sam ju nazvala i rekla da više NIJEDNU sliku nikada nije stavila na interent. I ona (pretpostavljajući da nisam vidjela) opet laže- ma nisam ja osim onda ništa više stavljala. Ja fino u njen facebook, jer sam joj uvijek oko njega pomagala, pisala čestitke za prijatelje i slično, fino uđem i obrišem sliku.

    I sad sam naletila na facebook-ov obrazac za prijavu protiv objavljivanja slika maloljetnika, slika vlastitog djeteta na tuđim zidovima. Baš ozbiljan formular. I sačuvala ga za slučaj da se opet, kao i uvijek, ogluši na moje riječi upozorenja. Ma ljuti me najviše što ja svoje dijete ne želim online igdje! Ne mislim ja da sam neka osoba od interesta, ni ja ni moje dijete nismo. Ali imam pravo odlučivati o takvim stvarima. Bio je i muž kad sam ju nazvala i samo je sad s pordškom rekao: "Nek si joj rekla".

    I to je ona, bezobraznica, ma uh ljudi moji kako je samo bezobrazna i nedokazna i samovoljna! Ma rekla sam vam već, to je "Tko te j..., ja ću po svom" politika. I šta čovjek da kaže... pa moja mama nikada ne bi to napravila, a milion puta je slobodnija sa mnom- mama kao mama. I kad jednog dana od takvog njenog ponašanja pošandrcam i svedem odlaske njima na 2-3 puta godišnje jer mi se već dobrano gadi da ju i čujem i vidim, onda nek pjeva borbene. Prava je SVEKRVETINA, nema trunke poštovanja prema meni!

  2. #352
    Apsu avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2013
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,103

    Početno

    Svekrva koja ima facebook.. Meni je to znanstvena fantastika

    Moja mama i sveki ne znaju komp upalit (a nisu stare), kamoli stavljat slike., al da znaju i zele objavljivat slike bilo bi zanimljivo

  3. #353
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj Apsu prvotno napisa Vidi poruku
    Svekrva koja ima facebook.. Meni je to znanstvena fantastika

    Moja mama i sveki ne znaju komp upalit (a nisu stare), kamoli stavljat slike., al da znaju i zele objavljivat slike bilo bi zanimljivo
    Ne zna ni ona, al ja sam joj uvijek uskakala kad je trebalo slikati vrt, torte, kuću, njih, a sad joj to drugi sin radi. Nema budale više da udovoljava. Ma što si bolji to su ljudi bezobrazniji. KAd si mislim što sam sve za nju radila, a tako mi vraća. Gadi mi se, ma stvarno mi se gadi!

  4. #354
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ajme zekana..neznam šta da kažem. Ja bi joj hakirala profil. Ma nek me svi popljuju,al ja bi joj to napravila bez problema. Kad nešto ubuduće odlučiš jasno i glasno se toga drži. Imala sam sličan problemčić s faceom,nisam dopustila određenoj osobi da stavlja slike moje djece pa taman da ih ja na svom profilu imam 1000. I amen. Ko će se ljutit slobodno nek me zaobiđe. Zekana drži se,stvarno ti je svekrva bljak

  5. #355
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Jooooj zekana, zaista bljak.Udi joj u profil i napisi joj u status koliko je glupa!Odvratno.

  6. #356
    Beti3 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2010
    Lokacija
    Kvarner
    Postovi
    12,207

    Početno

    UĐI joj u profil!!!??? Pregrozan savjet. To je gore nego stavljanje slika. No, čini mi se da je zekana to ionako već napravila. Da sam ti svekrva, ne znam da bih ti to oprostila, ona je pitala da stavi sliku svoje unuke, a ući na profil bez pitanja...
    Meni je to daleko veći bezobrazluk od stavljanja slika na zid koji mogu vidjeti prijatelji. Ionako prijatelji smiju gledati dijete i na slikama i uživo.
    I da, ima svekrva koje itekako imaju FB. I forumiraju.

  7. #357
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Zene, jeste li vi poludile?!
    svekrva pokazuje slike unucadi na FB , to je njoj u rangu pokazivanja albuma uz caj i kolacice.
    ne razumije ona opasnosti interneta ako vas to brine.
    naucite ju kako da zastiti slike, i da one budu vidljive samo prijateljima, ako je to problem.

  8. #358
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Jadne vase svekrve sa takvim histericnim snahama.
    uopce mi niste jasne.

  9. #359
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Žena je ušla u profil i obrisala sliku jer svekrva nije imala dopuštenje za stavljanje te slike. Zekana ima podršku njm. Kraj priče. Da,ružno je da je ušla u njen profil,al ja bi joj ga hakirala i obrisala skroz. Pa kad se pravi "glupa" ja bih se oravila da sam "zla i bezobrazna"

    Ali to sam ja,i tako bi ja napravila. Na dopuštenje od 1slike s tortom žena stavi 8slika plus još jednu iz parka. Ako se već voli hvaliti unukom nek razvije slike i nosi ih u torbici,a ne ovako unositi nemir u sinovu obitelj. Nismo svi dobri i normalni,ali neke se stvari trebaju poštivati. Mama i tata imaju glavnu riječ i točka,pa bila ta riječ glupa ili pametna treba se poštivati. Ako je glupa riješavs se razgovorom,a ne ovakvim kontriranjem. Zekana svekrva ti je "glupa,al u svoju korist...a na tvoju štetu" neznam kako da to drugačije objasnim

  10. #360
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Vi ste totalni cudaci.
    uopce mi nije jasan vas odnos sa clanovima obitelji.
    nemam mamu niti svekrvu na FB , ali majke mi moje, uopce ne razumijem zasto svekrva ne bi pokazala svojm prijateljima slike unuke.
    pogotovo ako roditelji unuke imaju profil pa pokazuju slike sa svojih "bliskih" 200 prijatelja.
    Ono, totalno sam zbunjena.
    opasnosti interneta vrebaju i kod roditelja i kod svekrva, ako je to u pitanju.
    ako je nesto drugo u pitanju, tada je to za drugu raspravu.

  11. #361
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Jadne vase svekrve sa takvim histericnim snahama.
    uopce mi niste jasne.





    da,ovakvu histeričnu me odabrao njen sin nakon dugogodišnje veze....znači imao je priliku pobjeći ali nije

    Pa ako me on voli takvu,zar bi bilo uredu da ona svom sinu svakodnevno govori i ukazuje na to koliko sam "histerična" Ne živimo zajedno,ne trošim njenu lovu,ne čuva mi djecu...družimo se blagdanima....civilizirano. Nisam joj po mjeri,nije ni ona meni. Kad su u pitanju moja djeca,moja riječ je zadnja...što ne znači da neću saslušati u nadi da dobijem dobar savjet. Zar je nepoštivanje ako smatram da joj savjet nije dobar,možda bi trebala gurnut kobasicu bebi od 11mj da nebi ispalo da ne poštivam the.svekrvu

    Ako je imala dopuštenje za 1 sliku,a stavila je 8-9 komada. Kako se to zove??? Dobra svekrva?? Poštivanje snahe?? Prisvjetlite me slobodno

  12. #362
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Ova svekrva iz price ocito pojma nema o opasnostima intrneta. Cinjenica da joj snaha stavlja slike, pise poruke , zna sifre i prtlja po profilu vrlo je ocito da joj nije jasna ta moderna opasnost.

  13. #363
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ja isto uopće ne razumijem tu histeriju

    to mi je u rangu kao da joj čupaš slike iz ruku dok ponosno hoda parkićem i pokazuje

    pa sliku koja je u novčaniku može vidjeti više ljudi nego na fejsu
    a ako još novčanik izgubi... katastrofa

    žene, pretjerujete
    a izrazi kojima častite majke vaših muževa su strašni
    kako vas nije sram

  14. #364
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    Ova svekrva iz price ocito pojma nema o opasnostima intrneta. Cinjenica da joj snaha stavlja slike, pise poruke , zna sifre i prtlja po profilu vrlo je ocito da joj nije jasna ta moderna opasnost.





    zbog toga i nije imala dozvolu za stavljanje slika na fb. Nema dozvole i kraj. I onda je molila i stvarala presing da stavi sliku,dobila je dozvolu za 1 slika a stavila je 8komada plus sliku u parku.

    Nek sam bolesna,al ja bih "beeeep"

  15. #365
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ma da, najbolje podaviti sve te babe
    samo smetaju
    imaš živjeti do 50. i onda crkni

    ja bih bila presretna da moje mama i svekrva uopće znaju što je FB i da se hvale mojojm djecom
    a prijateljice lajkaju i lajkaju i komentiraju kako su pijepi, slatki krasni
    i kakoimaju bistar pogled
    i pogađaju na koga sliče...
    srce bi mi bilo ko kuća

  16. #366
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    apricot možda ne razmišljaju svi kao ti.

    Meni je moja S rekla: "ti stvarno malu trebaš istući"

    Ne mm,nego ja hello,ja da tučem,a ona da pruža utjehu..jel ona s marsa pala.

    Ja sam joj uljudno rekla da slobodno ako ona smatra da je primjereno može udarit malu kad god poželi (znam da neće)

    Dobila sam odgovor: "a nemogu ja to"

    Čuj,ona jadna nemože,a ja mogu.

    Ja kažem: "pa nek je tata udari ako je to potrebno"

    Sveki kaže: "A ti si joj mater"

    Mater-batina

    Tata-tata je tata

    Baka-utjeha

    Jesam li mogla biti uljudnija?

    Ko kaže da treba podaviti bake?

    Nisam to još ovdje čula?

    Čim netko spomene S od svekrve odma linč. Ma dajte molim vas.

    Ja svoju baš i ne ljubim najviše,možda zato jer sam je čula kroz vrata da se izruguje samnom,a ispred mene sve u fino. Tako mi je u fino spočitala da sam previsoka,da sam ružnija od njenog sina,da mi je otac ateist i brdo nebuloza koje me uopće nije briga. Ja pak nakon par godina slušanja toga "ufino" vadim zube iz torbice i sipam sve u brk...isto sve u fino. Da vidiš kako nam je sada lijepo..šta je najvažnije meni i mm ruže cvjetaju. Ni on nije baš lud za mojima,pa šta. Who cares.

    Kod nas je ..nediraj me,nediram te.

    Ja zekanu skroz mogu razumjeti,oni koji ne mogu bolje nek promisle i pročitaju dvaput.

    Nisu sve snahe dobre,al nisu ni sve bake. Ne djelim ovim postom savjete,samo sam iznjela moj slučaj

  17. #367
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    pa je li vam lakše kad ih razvučene na forumu?
    promijeni li se išta?

  18. #368
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    pa je li vam lakše kad ih razvučene na forumu?
    promijeni li se išta?



    Ako ćeš iskreno meni je lakše..ispucam se na forumu umjesto mm (šta bi dovelo do problema u braku) ili da se jadam uvijek prijateljicama. Tako da DA,promijeni se dosta toga. Brak je sačuvan od svađe,kava s prijom ima lijepšu tematiku,ja se ispušem a nekad dobijem i koji dobar savjet

  19. #369
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    da, ali ovaj forum tome NE služi

  20. #370
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Vidiš da služi Sigurno će se zekana,kao i mnoge druge izdići iznad ovog problema.

    Tema su bake i bebe....sa svim svojim lijepim stranama,ali i onim nelijepim

  21. #371
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Obožavam kad baka zagrli moju curu i kaže joj "Bakina cura" ali nesviđa mi se kad joj cura (3.5g) pokaže svoju bojanku,a ova joj kaže "ružno si to obojala,svugdje si prešla crte" pa joj cura pokaziva druge stranice a baka njoj opet"i ovdje si ružno obojala,nije ti dobro"

    Kako trebam reagirati?

    Dali uopće trebam reagirati?

    Napomena,baka je takva na svim područjima

  22. #372
    LolaMo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2012
    Postovi
    955

    Početno

    Mislim da ne trebas reagirati..ako kazes da je baka takva..znaci da ne radi to u losoj namjeri, nego je jednostavno preiskrena za djecju dob..
    I ja sam slična..fakat si ne mogu pomoci i natjerati se da se divim nekoj švrakotini na papiru i govoriti aaaaa kako prekrasno
    Ali ok, bas ni ne komentiram da je ruzno..

    Kaj se tice slika i FB, također mislim da pretjerujete..baka glupaca, zlocesta itd..a ponosna baka se samo hvali svojom lijepom unučicom svojim prijateljicama..uuuuu kako grozna osoba..

  23. #373
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Bome bih i ja bakici hakirala račun na Fejsu, ali ja ne bih dala odobrenje niti za jednu sliku.

  24. #374
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    ja sam ovdje na carminoj i zekaninoj strani. ako roditelj kaze da se nesto ne radi, zasto onda baka to bas radi? ili se ponasa bezobrazni ili je nerazumna ko malo dijete. a mala djeca ne bi ni trebala imati fb. ja bih vjerojatno u afektu obrisala cijeli bakin profil. ni to ne bi bilo u redu. obrisati sve slike - e to mi je ok.
    ali opet mi sad pada na pamet da vam sutra bilo tko moze slikati dijete (na nekoj javnoj povrsini) i staviti sliku u novine ili na fb. sto onda?
    anyways, ne toleroram neciju zlocestocu (nazovite to kako hocete) samo zato sto je to osoba od 50 - 60 godina i clan obitelji.
    a ovo za crtez i u slicnim situacijama ja bih rekla da, eto postoje ljudi kojima je casa uvijek poluprazna i oni kojima je polupuna, tj. osobe koje vide uglavnom samo lose i one koje vide uglavnom samo dobro i da baka spada u ove prve. i to bih rekla pred bakom pa mozda se i ona zamisli malo nad time. a mozda i nece.

  25. #375
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ja ne dam ni da mi pesa slikaju, a kamoli dijete. Dakle, da primijetim - ne bi bilo slike.

  26. #376
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Ovo sa bojankom je kritiziranje i naravno da je to vrlo ružno i baka se ne bi smjela tako ponašati.
    Moja svekrva je npr. kad joj je moja curka pokazala loše obojanu sliku pokazala njoj kako da oboja bolje.

  27. #377
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ja nisam rekla ni da je glupaca,ni zločesta. Rekoh da je "glupa u svoju korist" to je ono kad se netko pravi blesav u svrhu postizanja svoga cilja. Možda nije zločesta ta baka,ali se ponijela zločesto prema zekani..to je definitivno moje mišljenje.

    A ova moja baka "gradi" lijep odnos sa unukom,pa me u čudu pita što malu ne pošaljem k njoj. Ja sam pred njom pitala curicu hoće li ići na selo s bakom par dana,da će ići na livadu,gledati životinje.... Ali mala neće,baš me čudi zašto a mala obožava na selo,i bez problema ide na par dana kod druge bake. Stvarno mi nije jasno zašto neće na samo s ovom bakom netreba se diviti škrabotinama,niti kad se mala zaprlja vani...ali netreba joj govoriti "nije ti lijepo,nije ti dobro,ružno ti je...kako si neuredna,pa ti si curica itd" ja šutim,dapače uvijek lijepo o baki govorim,ali baka uspješno udaljava svoju unuku (kao i svu ostalu unučad,pa i svoju djecu) od sebe...netreba joj ničija pomoć....i još se tome čudi. Žena živi u uvjerenju da ja maloj nedam k njoj,a od mene nebi bilo sretnije da cura ode 2-3 dana (dida je najviše s malenom,i jako je dobar prema njoj) i to uvjerenje jasno pokazuje pred mm i svima ostalima. Neke bake su takve,dovode u neugodnu situaciju,stvaraju problem gdje ga nebi trebalo biti,sve u rukavicama i s osmjehom....s druge strane i neke mame su ovakve

  28. #378
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj sirius prvotno napisa Vidi poruku
    pogotovo ako roditelji unuke imaju profil pa pokazuju slike sa svojih "bliskih" 200 prijatelja.
    Ono, totalno sam zbunjena.
    Ja ne koristim facebook.

  29. #379
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Ah,na fino sam ovo s bojankom rekla: "ma i mama je kad je bila mala prelazila preko crte,oa kad puno bojaš onda naučiš da ne prelaziš preko" na to je mala našla sliku gdje je samo malo prešlo preko crte i pohvalila se baki,a baka nonšalantno: "a i to ti nije dobro,vidiš,vidiš ovdje si prešla"

    Baka je totalna šteta. A mene na osobnoj razini vrijeđa kad pred kućom punoj ljudi provali "zašto ti nju NE PUSTIŠ kod nas par dana"

    U mislima joj u tom trenutku /cenzura.zabranjeno za mlađe od 18/ a u stvarnosti joj dam do znanja da mala ne želi...i opet ispadneš bad guy,al zaboli me uvo

  30. #380
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Srećom da mm to vidi,pa nemamo ja i on problema....barem ne više.....a bilo ih je drage moje,bilo ih je mnogo zbog bake

  31. #381
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Ja ne koristim facebook.





    e drago mi je da si rekla,sad sam ti u ovom slučaju 1000% potpora

  32. #382
    zekana avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2012
    Lokacija
    Slavonka u Hercegovini
    Postovi
    932

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa Vidi poruku
    pa je li vam lakše kad ih razvučene na forumu?
    promijeni li se išta?
    Meni pomaže, a na kraju krajeva, zato i služe forumi. Iskustva, kakva god. I ovdje i tražim iskrenost. Pročitala sam vaše SVE postove, ali ih ne mogu sve uvažiti jer su neki u srži sušta suprotnost onoga što ja ZNAM o sebi i svojoj svekrvi. Tako da vi MISLITE, a ja ZNAM. I tako svatko o SEBI.

    Ja sam znala da će biti i linč na mene što sam se USUDILA išta loše reći. Ovo nije forum (barem meni) gdje ću se pretvarati da su sve ruže i da sve miriše, kad govna nekada i zasmrde. Ja uvijek krećem od sebe- ako nekoga poštujem, pa barem toliko ću uraditi da ispoštujem njegove želje, a ne vječito raditi protiv njih. I ponovit ću još jednom, a vi se nervirajte oko mog bezobraznog jezika koliko god vam volja.

    Počela mi se gaditi ta žena, da, gadi mi se. Gadi mi se što mi se smješka, no više je to CER nego smješak, zna ona jako dobro što radi. Nije ta od jučer. I, oprostit ćete, sve ima svoje granice- ja sam se od nje nagutala svega, pregrizla jezik bezbroj puta i prije nego što sam rodila svoju kćer. Sve sam radila da bih bila dobra snaha, uključujući i taj usrani facebook, sve sam joj ugađala, postavljala, uređivala, ma da se ne ponavljam. PA to što sam joj ušla na FACE, a mo`š si mislit. TO je vama srž mog iskustva?! Ako je, neka vam bude.

    Al kad bih vam o tome što mi je sve priredila i počela pisati, dobrano bi ste se načitale. A što biste onda rekle? Pa vjerovatno opet da sam grozna što iznosim svoje LOŠE iskustvo i blatim JADNU svekrvu. I kako god da okreneš one koje smatraju da se samo treba lizati u obitelji i šutiti na nepravdu i otvoreno nepoštivanje/vrijeđanje će uvijek smatrati da sam ja grozna. I neka im. Što bih im ja. Može im biti za utjehu da mi nisu u koži...

  33. #383
    Carmina406 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2014
    Postovi
    1,707

    Početno

    By the way offtopictotal internet mi je spor ko puž uzbrdo pa neke vaše postove vidim sa zakašnjenjem...zato imam po 2-3-4 svoja zaredom. Prije bi moja poruka stigla da je šaljem golubom pismonošom.

    Baka je bila jučer u gostima,pa se opet ukazujem na ovoj temi

    Sljedeći moj žalopoj se očekuje za cca 30-40dana.

    Ont...o čemu bu se zapravo trebalo pisati na temi bake i bebe.

    Mislim da mi "živčane" nismo fulali temu

  34. #384
    bella77 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Lokacija
    tu i tamo
    Postovi
    1,478

    Početno

    Citiraj Carmina406 prvotno napisa Vidi poruku
    e drago mi je da si rekla,sad sam ti u ovom slučaju 1000% potpora
    x ko kuca!

  35. #385
    KrisZg avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2013
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    4,173

    Početno

    Meni je to bas podlo, zlocesto i odvratno, mislim da niti jedna zena ne bi tako nesto izgovorila o svekrvi bezveze.Tako da zekana

  36. #386
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj zekana prvotno napisa Vidi poruku
    Meni pomaže, a na kraju krajeva, zato i služe forumi.
    ne, OVAJ ne služi
    i ovo je prvi put da se dopušta ovako nešto
    uvijek smo brisali u startu
    tema je započela sasvim drugačije, a sada već ogovarate i istresate se
    a ja nemam vremena sve čitati i brisati

    ali mi je muka od ovoga da mislite kako nam forum služi za tračanje svekrva, šogorica i muževa

  37. #387
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Za pljuvacine po svekrvi, susjedi i sogorici... -na krivom ste forumu.
    Inace takve postove /teme zatvaramo i brisemo.
    morati ce te naci drugi nacin ventiliranja.

    sto se tice slika, obzirom da ne koristis drustvene mreze , donekle mi je razumljivija tvoja zelja da se nikakve slike ne pojavljuju na internetu.
    Ali to opet nije opravdanje za pljuvacinu i ton u kojem si nastavila.
    Nadite se na kavi , pa udrite. Nazalost , na ovom forumu nece ici.

  38. #388
    Osoblje foruma sirius avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    21,377

    Početno

    Eto, i Apri u istom tonu u isti tren...

  39. #389
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    eto, ko da smo se dogovorile
    ja ću topik zaključati, a onda i obrisati
    za ventiliranje ćete morati osobno

  40. #390
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    ahahahahahahahahha

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •