Pokazuje rezultate 1 do 12 od 12

Tema: "NONI"-sok sa Tahitija!

  1. #1
    bebomanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Austria
    Postovi
    934

    Početno "NONI"-sok sa Tahitija!

    Informaciju sam dobila u Austriji od zene koja je nakon 2.IVF-a ostala trudna :D
    Progooglajte pod "NONI"
    Preporucuje se piti jednu malu casicu dnevno od dana ET-a,nadalje!!
    Ja sam ga danas kupila i samo cekam jos ET :D
    Nadam se da ce uroditi plodom!
    I jos jedna vazna informacina ( za sve koje duze moraju putovati nakon ET-a)reporucuje se putovati odmah nakon ET-a a nakon nekoliko sati vise mirovanja i potpuno izbjegavanje voznje!!JER:dok se embrio ne ugnijezdi,nisu toliko opasna podrhtavanja kao nakon toga.

    SRETNO!!

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    U MBu savjetuju ne putovati vise od 150 km ili (1.5h) nakon transfera ... Ocito da svaka klinika ima svoju teoriju

  3. #3
    Gost

    Početno

    Ne želim obeshrabriti nikoga ali o tom soku je bila emisija na TV i doktori su rekli kako taj sok nije odobren s medicinske strane odnosno da nije testiran od medicinskee strane . To znam 100% zato jer sam ga i sama imala namjeru kupiti sve dok nisam to vidjela .

  4. #4
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    i ne samo to, nego nema dokaza da pomaze - ja znam hrpu ljudi koji su potrosili masne pare na njega jer je jako, jako skup, a nista im nije promijenio ni pomogao

    a to sto je zena nakon ivf-a ostala trudna po mom misljenju nema nikakve poveznice bas sa tim sokom nego milijun drugih faktora

    p.s. bratic od moje frendice je jedan od glavnih uvoznika tog soka u Hr i sam u manjem drustvu priznaje kako lagano mlati pare na nicemu (on ga ne pije, ne nagovara svoju obitelj da pije, samo ga hvali kad treba nekom prodat)

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,137

    Početno

    neee to uzimati to je prevara ziva ..

    ako vec nesto hocete piti onda uzmite 100% aloju to je sigurno i dokazano da pomaze

  6. #6

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    384

    Početno

    ja sam pila noni mjesecima, jer sam imala problema sa HPV. meni je pomogao i mojoj sestrični. nalaz mi je bio bolji poslije 1,5 mjesec.
    HPV je nestao, ali u trudnoći mi je doktorica zabranila piti noni, jer je rekla da još nije dovoljno istraženo njegovo djelovanje.

  7. #7

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    114

    Početno

    Vec godinama sam tu u Austrji ..nisam bas cula da pomaze...al raspitacu se ja za sigurnost

  8. #8
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ma daj! Prije nekoliko godina sam istrazivala sve zivo o tom noniju u potrazi za mogucim spasonosnim informacijama za obiteljsku frendicu koja je bolovala od raka dojke, a tada se noni furao to kao da je spasonosni u tu svrhu. Naravno da je sve izmisljotina samo da se izvuce lova od onih koji su najranjiviji. I to masna. Ne pecajte se.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Beograd
    Postovi
    153

    Početno

    Koriste ga i ljudi koji imaju rak i pokazalo se da su im nalazi neocekivano bolji obzirom na prognozu (primer i moj otac)

  10. #10
    Pinky avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    5,498

    Početno

    stipe bice prodaje noni

    ma ja ga pijem zbog podizanja imuniteta jer ne smijem konzumirati nista na bazi meda (alergicna sam) i osjecam se bolje. da li je to placebo efekt ili ne, ne znam...

  11. #11
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Alou sam pila i sigurna sam da pomaže pri podizanju imuniteta a za noni ne mogu ništa reči jer ga nisam koristila.

  12. #12
    runi avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    383

    Početno

    Potrošila sam bogatstvo na noni, popila sam ga gomilu, nisam ni podigla imunitet, a ni ostala trudna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •