Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 179

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama 4. dio

  1. #1
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Upadam kao padobranac... ali tražim iskustva sa platneninma, pa oprostite unaprijed na eventualnim blesavim pitanjima

    Dakle...
    Kod upotrebe platnenih, spominje se i upotreba raznih papirića, opranih vlažnih maramica za skupljanje kakice...
    Pitanje koje mi se nameće je, ako težimo tome da beba bude u prirodnom (pamuk), zar taj papirić i ta maramica ne sprečavaju zapravo da guza bude u prirodnom?
    Ako stavimo pelenu i u nju stavimo papirić, jel sam si ja dobro shvatila da bebina guza nema uopće dodir sa pelenom, već sa papirom zaljepljenim za guzu? Dali onda i na taj način bebina koža "diše" ili se stvara nekakav "film" koji ne propušta zrak (mislim, zamislila sam papir namočen vodom i od propusnosti zraka nema ništa)?
    Ili se u svemu ovom varam.
    Uopće ne dovidim u pitanje što je bolje - jednokratne ili platnene!
    To bi bilo samo neko moje opažanje, koje na kraju krajeva, vjerovatno nema veze s mozgom
    Ako se nekome da, može kratko objašnjenje.
    Hvala!

  2. #2
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Pa pitanje ti nije loše: pogotovo kao briješ na isključivo prirodne materijale. Ja sam nakon nekog vremena izbacila upotrebu papirića: nekako sam na početku "štedjela" pelene, a onda sam shvatila da mi je veća gnjavaža to sve skupa posložiti na guzu nego isprati pelenu u umivaoniku. Neku razliku baš i nisam vidjela, što se tiče bebine guze.

    U principu svi tvrde da vlaga prolazi kroz njih i da bebina guza diše. Uglavnom su izrađeni od nekog "papira", bez dioksina, izbijeljivača i sl. smeća.

  3. #3
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ja ne koristim papiriće.
    jesam neko vrijeme, ali ne vidim im svrhu
    kakica je još tekuća pa je operem pod mlazom vode, a kad postane tvrđa, bacit ću je u wc.

  4. #4
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Hvala

  5. #5
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    i ja sam odustala od papirića iz razloga koji spominje i Olivija - nije mi se dalo igrati s tim!
    i čisto sam zadovoljna!

  6. #6
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    I ja sam prestala s papiricima...sve si govorim da ih stavim jako rijetko, ali kad sam se pokusala sjetiti kad je to bilo zadnji put... ne znam.
    Isti razlog - tlaka mi je zezati se s tim. Pelenu ionako isperem pod tusem nakon skidanja s guze.

  7. #7
    klara avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    Kraljevica
    Postovi
    2,362

    Početno

    Ja neću koristiti papiriće. Otkrila sam da je jako praktično to što mi je wc školjka pored kade pa mogu tušalicu usmjeriti u wc i isprat pelenu.

    Da se pohvalimo - danas cijeli dan koristimo platnene pelene :D
    Doduše sutra se vraćamo na jednokratne jer su sad prljave sve koje imamo (2 Rodine + 4 moje). Nemamo ni prave zaštitne gaćice - napravila sam jedne priručne tako da sam iz papmersice izvadila punjenje i to dobro funkcionira.
    Ja sam bila znatiželjna probati iako još nemmao kompletnu opemu. Ali gaćice bi trebale stići svaki dan, a ja imam u planu sašiti toliko pelena da mi napune mašinu, pa da ne moram misliti što ću prati s njima. (Iako nemam pojma koliko pelena treba za napunit mašinu??)

  8. #8
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Pa ne previše! Bolje da ima lufta nego da je ful napunjena. Ja perem 10-15 kom, najčešće svaki drugi dan. S vremena na vrijeme mi se desi više pelena pa - sve se zapetljaju jedna u drugi, a i čičci se vole odčičkati sa svojih mjesta...
    :D za entuzijazam i "privremene"gaće!

  9. #9
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ja došla samo ispričati kako mi je marge neki dan bila 14 sati u jednoj te istoj peleni i ništa nije promočilo, niti joj se guza zacrvenila :shock:
    dobitna kombinacija je bila indisposables pelena + jedan uložak i ME cover.
    Nama je to svaku noć tako (samo kaj je ili ME os ili zeleni racman i obavezno još i tetra).

  10. #10

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima? Je li itko narucivao otamo? Nista ne kuzim... zbunj

  11. #11
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Cure kako sušite pelene preko zime (ja nemam sušilicu ni centralno)?

  12. #12
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima? Je li itko narucivao otamo? Nista ne kuzim... zbunj
    To su se oni nešto opasno izbezobrazili! Ni prije nisu imali baš povoljan s(kršitelj koda)ing ali ovo je suludo. Mislila sam da se to događa samo za vrijeme outlet rasprodaje, a čini se da im je postala praksa...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj Olivija prvotno napisa
    To su se oni nešto opasno izbezobrazili! Ni prije nisu imali baš povoljan s(kršitelj koda)ing ali ovo je suludo. Mislila sam da se to događa samo za vrijeme outlet rasprodaje, a čini se da im je postala praksa...
    Ma sta, to onda stvarno, pa ko ce im to kupit?? Ja sam mislila da sam nesto fulala... Pa narucivala sam iz amerike aparat i palacala sam za to 20 dolara, a sigurno je tezi od jedne pelene! :?

    Ma, ne svidjaju mi se, mogu imat najbolje pelene na svijetu ali im je necu kupit.

  14. #14
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima? Je li itko narucivao otamo? Nista ne kuzim... zbunj
    Naruči od Amy

  15. #15

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Naruči od Amy
    Bravo

  16. #16
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima? Je li itko narucivao otamo? Nista ne kuzim... zbunj
    Naruči od Amy
    da, da!
    draga Amy!
    danas mi je stigao paketić od nje na koji je napisala cijenu 12 dolara (a stvarni iznos pelena i poštarine je bio oko 40 dolara)
    naravno da su prošle carinu! :D

  17. #17
    Tea avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,027

    Početno

    što naručujete od te amy? neke posebne?

  18. #18
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    Citiraj Tea prvotno napisa
    što naručujete od te amy? neke posebne?
    pa i ne neke posebne, (naručila sam recimo FB i pelene za kupanje) ali cijena joj je ista k'o i kod drugih, poštarina nije prevelika, a žena je tak super kaj se tiče pošiljki.
    pa ja eto najrađe kupujem kod nje.

  19. #19
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Sve pohvale Amy i od mene!
    Svaki put mi je napisala neku skroz nisku cijenu za pelenu i prosla bi carinu bez problema (puj, puj, puj) :D
    A ja je to uopce nisam zamolila. Plus extra brzi s(kršitelj koda)ing i odgovori na mail sta god te zanima...Ma stvarno sve pet.
    I da, ako je obavijestis, odmah postavi stranicu da ti naplati s(kršitelj koda)ing s narudzbom da ne moras cekati mail i placati kasnije s(kršitelj koda)ing.

  20. #20
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Amy rules!


    A na ovo sam dobro odvalila:

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima?

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    1,472

    Početno

    Citiraj TeddyBearz prvotno napisa
    A na ovo sam dobro odvalila:
    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Išla sam sad naruciti sa swaddlebees stranice njihovu pelenu i umetak i ispale mi neki shipment od 147 dolara???!!! Ma koji je njima?
    Pa stvarno nisam mogla vjerovati. Najprije sam mislila da me sprdaju ili da sam ja nesto fulala. Dok nisam vidjela Total. :shock: Mislim, nebi da zivim na Marsu pa mi salju raketom.

  22. #22
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj sbuczkow prvotno napisa
    Pa stvarno nisam mogla vjerovati. Najprije sam mislila da me sprdaju ili da sam ja nesto fulala. Dok nisam vidjela Total. :shock: Mislim, nebi da zivim na Marsu pa mi salju raketom.
    Ma da, šalju u Hrvatsku, a završe u Bugarskoj i dođu nakon 5 mjeseci.

  23. #23
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    I zato ih mi bojkotiramo (rece ista koja je neki dan pokusala kupiti seconds dok nije skuzila s(kršitelj koda)ing)

  24. #24
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    joj kaj ste sad bas morali spomenuti tu Amy...odem tam na stranicu i skuzim "sale" i to bas nekih koje jos nemam, a rekla sam da nakon ove placene carine necu vise nis kupovati!
    inace, danas su nam dosle (skoro sve) pelene iz Zg :D i nakon pregledavanja hrpice skuzila sam da su mi neke definitivno "pretrebicaste" za moje dvije male muske guze (mislim, imam cak jedne s roza flisom iznutra :shock: ), tak da bude i kod mene uskoro opet rasprodaja (puno ozbiljnija nego prosli put ), samo da ta burza konacno proradi!

  25. #25
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Opet ja

    Koliko sam skužila, bolje je ne uzimati fitted ili?
    Razmišljam i o tome da kupim pelene nakon što bebo dođe na ovaj svijet, jer kako ću pobogu pogoditi one mjere :/
    Znam (sa foruma) da ih treba otprilike 20-tak komada od svake veličine, e sad, ako uzmem 20-tak komada xs size (newborn), a budu premale nakon tjedan dana :/
    Počela sam sanjati pelene
    Dali je ipak sigurnije naručivati iz hr (mislim, cijena dođe više manje ista, a nema žifciranja oko carine)?
    Jel mi pametno pokušati ih šivati?
    I tako to

  26. #26
    ema1 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    167

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Cure kako sušite pelene preko zime (ja nemam sušilicu ni centralno)?
    Eh to i mene zabrinjava :/
    Još kad zapiči južina danima....

  27. #27
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    meni su se brže sušile zimi - uz kaljevu peć. navečer bi ih raširila i do ujutro su bile suhe. a sad vani nekako sporo, bez obzira na vrućinu. valjda je velika vlaga u zraku... :/

  28. #28

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    A evo ja sam sinoc pod pretjeranim utjecajem kofeina se razbacala sa narucivanjem da mi sad malo slabo kad se sjetim sta sam sve kupila. Prerasli smo M velicinu pa se prebacujemo na L. Tu me uz to jos pukla zelja da isprobam vunene soakere pa ni manje ni vise narucim i aristokrata i Llamajama Longies...Paa naravno kako samo imamo pocket i aio morala sam uzeti i nekoliko fited da imam sa cime isprobati soakere i tako duuuugo u noc... Sad ce mi se gace iduca 2 tjedna trest od sraha od carine

  29. #29
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Tko je ono kukao da mu sb pocket ništa ne valjaju
    Mi ćemo ih udomiti :D

  30. #30

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    a eo mi imamo 2 sb aio za udomiti, meni su one bolje od pocketa jer imaju ocv iznutra a taj usiveni ulozak je stvarno minimalan pa sva sreca da imaju pocket za dodatno trpanje

  31. #31
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Imam ja preko nekoliko SB AIO, ali ih čuvam jer priča se da su super za veću dječicu...

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    Pa jesu, super su uske medju nogicama al smo mi M prerasli, sad cekamo posiljku od 8 kom L velicine

  33. #33
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Trebam naravno L

  34. #34

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    ajmo iskusne, narucila sam sb ocv i iste takve samo u pocket verziji i nekoliko njihovih hemp ulozaka. Hoce mi to biti dobro za noc ili sam fulala

  35. #35
    cekana avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    Karaula na granici s Mađom
    Postovi
    2,429

    Početno

    Citiraj mvolpe prvotno napisa
    ajmo iskusne, narucila sam sb ocv i iste takve samo u pocket verziji i nekoliko njihovih hemp ulozaka. Hoce mi to biti dobro za noc ili sam fulala
    Meni osobno sb oct bolje upijaju, ali nikad ih nisam koristila za noć. Nekako se nisam usudila. Tek sad kad je vruće i manje piški ponekad ju ubacim za noć. Vidjet ćeš i sama, ovisi o tome koliki je popišanac

  36. #36

    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    309

    Početno

    A nadam se da ce odgovarat. Preko dana nosimo pocket tako da fited ce u suprotnom morati na udomljenje. A vidjela sam da ima sredstvo za lanoliziranje i u spreju pa se ne mora namakati u otopini nego se soaker samo sa njim nasprica. Da li je to jednako ucinkovito ili ipak cu morat klasicno u lavoru namakat u lanolin?

  37. #37
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    A evo, mi koristimo sb oct za noć. Imam ih 3 i uvijek se trudim sačuvati ih za noć jer su onako uske i ugodne. Ali moja H. ne piški puno pa mi se čini da bi sada mogla "preživjeti" noć u bilo čemu.

  38. #38
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Da ne otvaram novi topic, može mi neko malo pojasniti kaj se tu radi: hyenacart

    To je nekakvo licitiranje za pelne? Ili? Već sam nekoliko puta na "to"
    naletjela.

    Teddyyyyyyyyyyyyyyy!

  39. #39
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    Da ne otvaram novi topic, može mi neko malo pojasniti kaj se tu radi: hyenacart

    To je nekakvo licitiranje za pelne? Ili? Već sam nekoliko puta na "to"
    naletjela.

    Teddyyyyyyyyyyyyyyy!
    Nekad je licitiranje, ali puno češće je "Buy it now"... ali samo ako si dovoljno brza na mišu, što ja najčešće nisam (iako mi se posrećilo par puta ).

  40. #40
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    A koja je fora u tim pelenama? Zakaj ih onda jednostavno ne stave na svoje obične stranice? Npr. Muttovi?

  41. #41
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Evo mi bi se samo pohvalile...
    Jučer je bio naš probni dan u platnenima. :D
    Imam ih malo,pa se danas već šareni istarski štik...
    (tako da sutra opet,pa tako svaki drugi dan, dok ih ne nabavimo dosta!)

  42. #42

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj bimba iaia prvotno napisa
    Imam ih malo,pa se danas već šareni istarski štik...
    (tako da sutra opet,pa tako svaki drugi dan, dok ih ne nabavimo dosta!)
    Da ti ja posudim ove moje što su sad došle?

    Mislim,nama još par tjedana neće trebati!

  43. #43
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj enela prvotno napisa
    A koja je fora u tim pelenama? Zakaj ih onda jednostavno ne stave na svoje obične stranice? Npr. Muttovi?
    Zato jer ovako žene više pomahnitaju i potuku se oko pelenica.

    Doduše, neke se ni ne mogu kupiti drugdje, nego samo na Hyeni.

  44. #44
    Mama Medo avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    394

    Početno

    Citiraj bimba iaia prvotno napisa
    Evo mi bi se samo pohvalile...
    Jučer je bio naš probni dan u platnenima. :D
    Imam ih malo,pa se danas već šareni istarski štik...
    (tako da sutra opet,pa tako svaki drugi dan, dok ih ne nabavimo dosta!)
    :D
    bravo!

  45. #45
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Citiraj mimoza prvotno napisa
    Da ti ja posudim ove moje što su sad došle?
    Ako nam ne naplatiš carinu,može...

  46. #46

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Moram se pojadati malo.
    Išla sam dermatologici na pregled i usput ju pitala da mi preporuči neku dobru kozmetiku za bebe.I tako ona počela pisati i dođe do kreme za pelenski osip,na šta ja sva ponosna i sretna kažem da to nama vrlo vjerojatno neće trebati jer ćemo bati platneni.Na šta će ona meni sva u čudu da zašto si želim zagorčati život!?! :shock: :shock: :shock:
    Inače,kod nje godinama idem i super smo se skompale i baš mi je otkačena i normalna,o svemu nas dvije pričamo.
    Ali kad je to rekla,malo sam zazujala i pitam ja nju zašto to misli.Veli ona meni da je to bez veze jer i njen sin i milioni druge djece imalo je pampers i one su naj,naj.A ja njoj da to meni i nije naj,naj zbog tog gela a i platnene su mi nekako prirodnije i zdravije.A pranje,veli ona i muka oko toga.Pa,mašina pere,štrik suši a ja samo složim,kažem.A peglanje?ne pegla se,ja njoj.Aha,nisi bila na trud. tečaju?(ona),ne,idemo sutra!,(ja)Budeš tamo čula šta će ti reći o nepeglanju,ona meni! Znam šta će reči,al ja to neču pitati ni komentirati nego kako ostale cure rade,radit ću i ja,ja njoj.
    A čula sam da stvarno na tom tečaju nisu pristalice platnenih i da malte ne popljuju žene kad o tome pitaju. :shock: :shock:
    Eto morala sam se pojadati.
    Ja sam i dalje sretna i ponosna na sebe i na svoju curku što ćemo ih koristiti. samo da se rodi što prije
    Sorry ako sam vas udavila!

  47. #47
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    pampers, pampers, pempas tra la la la la....svak za njih zna...oni su vam najbolji, budite u njima noć i dan!!! pempas!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    navali narode za velike i male!!!

  48. #48
    Engls avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    549

    Početno

    Takve ljude riješim na 3,4. Kako je napad najbolja obrana,lijepo ih priupitam nekoliko brzinskih pitanja tipa: vi osobno preferirate GMO hranu? Udobnije vam je nositi sintetiku u odnosu na pamuk čak i kad je vani +100? Tako odgajate i vlastite potomke? Nikada ne čekam odgovor već samo završim sa ccc pogledom. Oni koji su normalniji nikada neće pljuvati po nečemu o čemu ne znaju dovoljno.
    A glede peglanja i iskuhavanja,tu ih sasiječem sa par debilnih tipa:Ne bojite se koristiti suđericu?Znate li da one peru na 65 stupnjeva?

  49. #49
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    naša pedica upravo zbog platnenih pelena mene naziva "ona mama koja uzima samo najbolje za svoju bebu" :D svaki put mi postavi neko pitanje o platnenima i jako joj se to sviđa.

  50. #50
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ja slicno kao i Engls. Ponosno kazem da je to najmodernija stvar najzdravija stvar i ja biram samo najbolje za svoju bebu. Uopce ne fermam njihove daljnje komentare (ionako misle da sam frikusa pa me samo onako cudno pogledaju), nego se samo ljubazno i samouvjereno nasmijesim. Idu mi na zivce ljudi koji gade nesto o cemu pojma nemaju.
    Na zalost, mimoza, tu i tamo ces naici na takve komentare o platnenima. Ti znas da si ti u pravu i ne dopusti im da ti pametuju. Sjeti se koliko pedijatara uopce nisu prodojeci, preporucuju hodalice,...sta dalje reci. Toliko o "strucnom misljenju".


Stranica 1 od 4 123 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •