Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: panično zabrinuta

  1. #1
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno panično zabrinuta

    Pozdrav! Za početak, drago mi je da postoji ovakva vrsta topica i da se mogu nekome izjadati i zatražiti pomoć jer ne znam više što da radim.
    Priča je sljedeća:

    Prije skoro dvije godine sam se rastala od bivšeg muža. Zašto? Nije neka tajna, jednostavno je bio prepasivan i takva navala informacija i odlučivanja u životu koja se lomila samo preko mojih leđa bilo je too much. Nisam imala pojma da će to tako završiti. Bili smo idilična obitelj sve do 2004. dok se nije desila tragedija sa mojom drugom trudnoćom. Da ne ponavljam priču pisala sam o njoj na topicu Odnosi prema pacijentu. Tu je sve počelo pucati. Izgubili smo drugo dijete i on se pretvorio u hladnokrvnu zvijer. Prvo dijete nije nikada persvukao i to sam razumjela jer ga je bilo strašno strah. Polako se prestajao s njim i igrati i na kraju niti ja više nisam smjela izlaziti vani. Uglavnom, brak se raspao a on se pretvorio u savršenog glumca. Dobila sam skrbništvo nad djetetom i u međuvremenu se zaljubila. Čovjek koji je pored mene brine se i za mene i za dijete kao da ga je on pravio a biološkiotac moga djeteta je strašno ljubomoran i malenoga fila glupostima i mržnjom prema mojem dečku. Svaki put kad se maleni vrati od njega govori mi da me ne voli i da će kad naraste istući mog sadašnjeg dečka. Pokušavala sam razgovarati sa sinom (ima 4 godine) i kroz razgovor nisam uspjela doznati ništa konkretno. Kad je s nama obožavaju se međusobno i oponaša ga u svemu, govori mu da ga voli i sve rati potpuno jednako kao i on. Problem je što ne mogu dokazati ništa i što mi treba dobra dva dana preodgoja kad se vrati od oca da ga pretvorim u smireno i ljubavlju ispunjeno dijete. Te preobrazbe od divljaka do normalne osobe me već zabrinjavaju i bojim se da za uzor ne uzme ovu "drugu" stranu, jer, koliko primjećujem, tamo ne dobiva nikakve obaveze niti zabrane koje bi ga učinile korisnijim i nečemu naučile.
    Ako mi možete pomoći molim vas javite se. Otišla bih sa djetetom nekamo na razgovor da doznam u čemu je u stvari problem ali ne znam točno gdje.

  2. #2
    angie

    Početno Re: panično zabrinuta

    pa mozda bi bilo dobro otici u Obiteljski centar - savjetovalište, besplatna je pomoc i moze se dobiti potrebna pomoc i podrska

    sretno!

  3. #3
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Hvala! Zaguglat ću malo i pronaći adresu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •