Pokazuje rezultate 1 do 2 od 2

Tema: Zašto "preskače" koljeno?

  1. #1
    Sanjica avatar
    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Moslavina
    Postovi
    919

    Početno Zašto "preskače" koljeno?

    Kolegica ima devetomjesečnu djevojčicu kojoj iz neutvrđenih razloga preskače koljeno. U određenom položaju dok ga miče čuje se i vrlo glasan "klik" od kojeg se čovjek naježi. Nema znakova boli kod djeteta, ali je vrlo uznemirena jer to baš nije normalno. Obavila je opsežne kontrole kukića, sve je u redu. Ortoped u Klaićevoj također nije našao ništa i kaže da u koljenu ništa ne može biti. Ona bi ipak rado još jedno mišljenje. Ima li netko iskustva s takvom pojavom? Možete li preporučiti nekog stručnjaka gdje bi se mogla obratiti?

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    886

    Početno

    Moj Niko isto to 'može'. Kažem može jer je to nekada radio namjerno kada je skužio da ja reagiram na to. Počelo je kad je bio mali. Naravno da sam pitala ortopeda šta je to ali rekao je da ne brinem, da će to doći na svoje, da to njega ništa ne boli (što znam i sama)....inače, to isto ja mogu sa kukom. :shock: :shock: :shock: ne pitaj kako. Neka tvoja prijatljeica traži drugo mišljenje ako ju je strah ili ne vjeruje prvom ali mislim da nema razloga za brigu. Glavno da ju ne boli.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •