Stranica 1 od 3 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 110

Tema: dobre plaže

  1. #1

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    366

    Početno dobre plaže

    dragi svi 1-3!
    skupljam prijedloge za ljetne morske destinacije koji su super za naše malce - znači fora plažice (recimo obli kamenčići vani, pijesak unutra), dobar okoliš, da nema puno auta, da se lako i brzo dođe iz zagreba... i tako to
    puse

  2. #2
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    mi smo prošle godine bili u Crikvenici i plaza je bila ok lagano šljunčana i pijesak,hotel direktno na plazi i sve je bilo za 5 osim vremena ..ove godine ćemo dalje vjerovatno!

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    donna - koji hotel? da nismo bile zajedno?

  4. #4
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Šta nije ovo slična tema
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...2211&highlight
    Moja topla preporuka je Lopud - nema auta, pješčane plaže, prekrasne palme, šuma, nema pretjerano puno turista, na izbor jedan hotel ili apartmani (mi idemo u apartman već godinama...)
    A što se brzog i lakog dolaska tiče - uvjek i isključivo avionom kojim jednostavno preletimo gužvendaru po cestama, a karte ako se dovoljno rano kupe su toliko jeftine da nam uopće ne pada na pamet bilo kakva druga vrsta prijevoza.

  5. #5
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    je, ja sam išla jednom avionom... na brač...pa sam nakon 10 dana boravka dobila volju da plivam do kopna ... volim znatti da se mogu vratiti kad želim, a ne kad mi to piše na karti

  6. #6
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Nemam takvih poriva (nemoj me zacoprat!). Ali na kraju krajeva, uvijek imaš opciju promjene datuma, naravno onda ispadne skuplja pita od tepsije. A mi smo se toliko već ufurali u razne opcije prijevoza avionom (ne samo na more) da kad bi netko uveo liniju za ići u šoping do Graza, mislim da bi bili prvi

  7. #7
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    kad bi netko uveo liniju za ići u šoping do Graza, mislim da bi bili prvi
    Paciiiiiiii, što bi dala za jedan brzinski povratni let (naravno da bi morali sletiti na krov west centra ).

  8. #8
    LeaB avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,656

    Početno

    Meni je raj na Zemlji Silba. Do Zadra autom, a na otok katamaranom. Nema automobila. Isto je sa Olibom, samo je Silba malo urbanija.
    Plaže su pješčane i otok prehodaš za sat vremena.

  9. #9
    Asimon avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    378

    Početno

    Evo, i ovdje se dosta raspravljalo o plažama,
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...917&highlight=

    mi iznajmljujemo apartmane u Saplunari na Mljetu, jest da je put relatvno dalek (avionom nije upće dugo, kao što paci kaže), ali mislim da se isplati...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj LeaB prvotno napisa
    Meni je raj na Zemlji Silba. Do Zadra autom, a na otok katamaranom. Nema automobila. Isto je sa Olibom, samo je Silba malo urbanija.
    Plaže su pješčane i otok prehodaš za sat vremena.
    Silba je najljepše mjesto na svijetu, ja se namjeravam udati na onoj kuli, Toreti. Ali ne bih išla tamo s malim djetetom, predaleko je i preodsječeno od kopna.

  11. #11
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Pag ima brojne pješćane plaže, nije daleko, nema trajeka ne plaćaš mostarinu....idealno. Zagreb-Pag 2,5 sati autom.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    366

    Početno

    Hvala svima na prijedlozima Luna Rocco, ja se isto bojim otići na udaljene-odsječene destinacije pa su mi otoci s mostovima draži... inače, Lopud, Šipan su mi najljepši na svijetu! ne znam, ne znam...

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj grace prvotno napisa
    Zagreb-Pag 2,5 sati autom.
    :shock: Možda ako voziš 200 na sat.
    Mi smo prošle godine bili na Pagu, zamjerilo mi se što je totalno goli, hladovine ni za lijek, vrućinaaaaaa...Lijepe su plaže, ali nije mi to baš opcija za malo dijete.

  14. #14
    Mima avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    21,828

    Početno

    Mi do Paga putujemo 3 sata. Plaže su meni pregrozne, a nema niti hladovine.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    paci, baš mi je sjeo tvoj post
    mi smo se prije par tjedana odlucili za Lopud
    frendovi mi tamo ljetuju vec par godina i odusevljeni su, no oni nemaju djece pa si mi ti sa svojim opisom slag na torti

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Na Pagu su meni idealne plaže na južnoj strani Paškog zaljeva, tamo gdje stijena baca hlad. Npr. ona u Dubravi do koje se može i sići stepenicama, ali zbog toga je na njoj nešto više ljudi nego na onim plažama do kojih se treba probijati. Negativna strana tih plaža je to što kad sunce zađe iza brda postane prehladno za ostat na plaži.

  17. #17
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    paci, baš mi je sjeo tvoj post
    mi smo se prije par tjedana odlucili za Lopud
    frendovi mi tamo ljetuju vec par godina i odusevljeni su, no oni nemaju djece pa si mi ti sa svojim opisom slag na torti
    a i curke nam mogu skupa slaviti ročkas - moja je 11 dana starija od tvoje!
    Mi smo tamo od 30.07.-13.08. a vi? Idemo avionom u sred podneva po najvećoj vrućini i tamo smo već popodne, taman kad djeca smiju na plažu - kao i svake godine dosad uostalom.... a za djecu je to stvarno raj, najljepše mi je to što nema auta i djeca su stvarno nesputana, cijele dane u badićima, kao i mi uostalom

  18. #18
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Silba je predivna, ali kad F malo poraste... malo je daleko za sluaj da se nešto dogodi...
    Pag mi je prevruć i gol...
    moji su na Dugom otoku, ali i to mi je daleko, a i previše ljudi u kući...
    tako da je odluka pala, malo kod dida i bake u Ri, a onda na MLošinj... ima sunca, finih plaža za bebače, hlada, a i bolnica ...

  19. #19
    Ivanna avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    930

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Citiraj grace prvotno napisa
    Zagreb-Pag 2,5 sati autom.
    :shock: Možda ako voziš 200 na sat.
    Mi smo prošle godine bili na Pagu, zamjerilo mi se što je totalno goli, hladovine ni za lijek, vrućinaaaaaa...Lijepe su plaže, ali nije mi to baš opcija za malo dijete.
    Hm, da, ne bi baš rekla da je udaljenost 2,5 sata. :/
    Da, Pag je stvarno goli otok, ali se na otoku (sjeverniji dio) mogu naći plaže koje imaju hladovinu. Pogotovo ako ideš na plažu oko 5 (s djetetom), nađe se i hlada.
    Što se tiče vrućine...nije niš gore nego na nekim drugim otocima i gradovima (pogotovo) uz more.
    A plaža ima prekrasnih, ali i onih koje i nisu baš nešto (neki bi rekli grozne).
    No to što je Pag otok koji je mostom spojen s kopnom je, po meni, jako bitna stvar. To mu možda daje "prednost" pred drugim otocima. Ne moraš čekati u redu na trajektu. A do bolnice, odnosno do Zadra, ima 45 minuta.
    Ono što meni ponekad smeta je gužva. Gužva u gradu, na plažama....ma gdje god dođeš. Ali gdje nije tako ljeti na Jadranu?

  20. #20
    limunada avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    460

    Početno

    Zadar - Borik.
    Hladovine ko u priči, jedan dio plaže je pješčani, a ima i kameni dio.
    Mi smo bili tamo u kampu nekoliko puta. Plaža kao stvorena za dječicu.
    Ove godine ćemo na Pag, u Šimune. Bili smo proljetos u izvidnici i sviđa mi se. Nije uopće golo, dosta je zelenila, a ima i slamnatih suncobrana.

  21. #21

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,340

    Početno

    Paci, znaci racice stizu na Lopud i to gotovo u istom terminu
    Mi smo od 31.7. S tim da idemo rano jutarnjim letom 8)
    Vidim bit će društva za igranje

  22. #22

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,588

    Početno

    Citiraj larmama prvotno napisa
    Paci, znaci racice stizu na Lopud i to gotovo u istom terminu
    Mi smo od 31.7. S tim da idemo rano jutarnjim letom 8)
    Vidim bit će društva za igranje
    MM i ja smo bili na Lopudu prije par godina i ona plaža u uvali Šunj je super.
    Jedino je bed kaj su na trećini plaže nudisti pa ako smo došli prekasno onda su slobodne ležaljke bile samo u blizini tog dijela pa smo imali "prekrasan" pogled na golaće čiji prosjek godina je bio cca. 70

  23. #23
    Riana avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    međimurje
    Postovi
    1,726

    Početno

    Pag - Novalja, plaža Planjka Trinćel - ima i hlada i sunca (pjesak)
    Rab - Lopar, plaža Rajska i San Marino pijesak, a iza borova šuma
    Biograd n/m, plaža nije baš nekaj, mada je more čisto - ali hladovina je super, za one koji još nisu prohodali, ima i pješćana ali je potpuno na suncu i mala

  24. #24

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    366

    Početno

    Vidiš, magriz, i meni miriši Mali Lošinj - tam je jako zdravi zrak, šume, nije daleko...ali treba trajekt jel da? di ćete odsjesti tamo?

  25. #25
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    Citiraj Koko prvotno napisa
    Vidiš, magriz, i meni miriši Mali Lošinj - tam je jako zdravi zrak, šume, nije daleko...ali treba trajekt jel da? di ćete odsjesti tamo?
    ja MLošinj obožavam... super je za šetnje... plaže su od pješčanih do kamenih ploča... ma A1!
    idemo preko Krka na Cres trajektom, i dalje autom...
    ima i katamaran iz Rijeke i brod iz Zadra...
    idemu u špici, 28/07-04/08

    aj' čujemo se i vidimo...

  26. #26
    iki avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,675

    Početno

    Mi sutra idemo na Rab pa javimo kak je tamo! Za Rab znam da je pun borove šume, a trajekt vozi 10-15min. i ide svakih sat vremena.

  27. #27
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Rab ima prekrasne pjescane divlje plaze Ciganka i Sahara se zovu, malo ih je teze naci, mislim da se prije Lopara mora negdje skrenuti na divlji put

  28. #28

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Postovi
    366

    Početno

    ciganka i sahara! genijalno! 8)

  29. #29

    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    Zagreb, Trešnjevka
    Postovi
    11,142

    Početno

    Ciganka i Sahara su nudističke plaže 8)

  30. #30
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa
    donna - koji hotel? da nismo bile zajedno?
    Esplanade....

  31. #31
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj tanja_b prvotno napisa
    Ciganka i Sahara su nudističke plaže 8)
    ciganka je bila FKK, al mislim da vise nije, netko mi je to rekao

  32. #32

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Nizozemska
    Postovi
    43

    Početno

    Mi idemo u Porec!
    Jedva cekam...samo ne mogu spavat kad se sjetim da idemo avionom!!! ja se boooooooojim!!!

  33. #33
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    Citiraj Emy77 prvotno napisa
    Mi idemo u Porec!
    Jedva cekam...samo ne mogu spavat kad se sjetim da idemo avionom!!! ja se boooooooojim!!!
    MM se svaki put sve više boji leta.
    Zadnji put je cijeli prethodni dan kukao kako se boji aviona, a onda mu je na kraju starija kćer rekla: "Ali tata, u avionu ti nema nikakvog straha, samo roletne!"
    I zato - ne boj se, spusti roletne!

  34. #34

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    italy
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj paci prvotno napisa
    Zadnji put je cijeli prethodni dan kukao kako se boji aviona, a onda mu je na kraju starija kćer rekla: "Ali tata, u avionu ti nema nikakvog straha, samo roletne!"
    E nasmejah se do suza

    Mi bi u Porecu posto nam je najblizi ali jos uvek nismo odlucili gde.
    Hotel ili apartmani?
    Moze li neko da nam sta preporuci?

  35. #35

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Nizozemska
    Postovi
    43

    Početno

    Paci, bas si me nasmijala...ali se jos uvjek bojiiiiiim!!!
    TM je kukao dan prije leta, ja kukam vec sad a treba nam jos 2 mj da idemo!

    Stefania...od kad imam djete nisam bila u Porecu, ali inace sam iz Poreca pa ga ja dozivljavam na poseban nacin
    Mislim da je za djecu sasvim ok, nema pjescanih plaza ali nema veze...

    Hmmm za hotel ili apartman neznam sta da ti kazem...mi smo uvijek kod mojih, a puno ti ovisi da li zelis blizu centra i tako te stvari.

  36. #36

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    76

    Početno

    Mi bi ove godine u Mali Lošinj. Da li netko zna za dobar apartman u blizini Čikata ili Sunčane plaže?

  37. #37

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    italy
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj Emy77 prvotno napisa
    Stefania...od kad imam djete nisam bila u Porecu, ali inace sam iz Poreca pa ga ja dozivljavam na poseban nacin
    Mislim da je za djecu sasvim ok, nema pjescanih plaza ali nema veze...
    Mi ne volimo pescane plaze, izmedju ostalog zato smo i izabrali Istru.
    Trazili smo nesto po netu i pronasli smestaj, kako ce biti videcemo...
    Agencija Euroturs nam je preporucila jedan apartman u centru (nadam se da nije uzasna buka), od koga je plaza udaljena 50m, a u blizini je i borova sumica (rekla bih parkic) sa igralistem za decu.
    Posto mladi gospodin prosle godine nije hteo ni noge pokvasiti u moru ni ove godine se ne nadamo velikom preokretu, pa barem da ima neke hladovine da ipak budemo blizu vode.

  38. #38

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    fghn
    Postovi
    47

    Početno

    Kaprije, otocic u Sibenskom arhipelagu. Ne postoji ni jedan jedini auto na otoku (bar ga nije bilo prije par godina).Mir. Sibenik je blizu ako ste zeljni razgledavanja i malo dinamike.

  39. #39
    Iva avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Prečko
    Postovi
    463

    Početno

    Upravo se vratih sa Lošinja i moja ocjena je plus 5 - prekrasna priroda, more, plaže, mirisi, zrak, ma sve....

    Doduše na plažama na kojima smo mi bili i nema baš hlada, ali ako idete s klincima dva puta dnevno ujutro i kasnije popodne, to i nije toliko bitno.

  40. #40

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    varaždin
    Postovi
    569

    Početno

    Iva, daj mi reci gdje ste se kupali , na kojoj plazi ?
    Mi jos uvijek ne znamo kamo cemo na more, ali
    Losinj je u uzem krugu.

  41. #41

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    76

    Početno

    Baš sam jučer rezervirala apartman u Malom Lošinju. Čula sam da na Čikatu ima prekrasna pješćana plaža, raj za klince. Jedva čekam da odemo.

  42. #42

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno plaže

    mi smo na preporuku roda prošlo ljeto išli u Brela, savršeno, malo mjesto, svugdje stigneš šetnjom, čisto more i uredne plaže, nema auta, nema diskača i buke, samo app prvi red uz more morate rezervirati još u zimi jer ih je malo, svi su ostali uz brdo što nije zgodno s malom djecom. mi idemo i ovo ljeto...

  43. #43

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    40

    Početno

    Pozdrav svima,

    povuklo se pitanje Lošinja pa s obzirom da sam svake godine tamo bar na par dana, a od prošle godine i sa sinom (27.02.2006), mislim da vam mogu pružiti odgovore na vaša pitanje. Uvala Čikat je jedina pješčana uvala na otoku koja ima i hlada i lijepa je, međutim u sezoni ona je strahovito nagužvana što i nije takav problem na plaži nego u vodi koja je ondje dosta mutna/zmazana. Hlada ima dosta ali na žalost najbolja mjesta uvijek zauzmu penzići koji su od šest ujutro tamo i čuvaju mjesta
    Inače uokolo imate birceva, restorana, za veće klince vodeni park, školu ronjenja i sl.
    Na sunčanoj uvali također imate jedan mali dio gdje možete biti sa klincima, ima hlada, plaža je šljunčana a u moru je pjesak.
    Sam otok je inače prekrasan i duž cijelog otoka postoji lungo mare tako da su šetnje prekrasne, a posebno može biti interesantan roditeljima i djeci koji vole bicikl. U gradu je navečer uvijek puno ljudi.
    Meni osobno je draži Veli Lošinj. Mirniji je i manje je ljudi. U Velom postoji apartmansko i hotelsko naselje Punta koje u sklopu ima vanjski bazen sa morskom vodom (male i veliki) i tamo se uvijek moglo doći kupati čak i ako niste bili gosti hotela. Bazeni su čisti i mi smo ih poršle godine dobrano koristili. Inače oko hotela postoje i pristupačne stjenovite plaže, a da se naći i nešto hlada (bar kolica pod hlad a mi na sunce).
    Mi obožavamo taj otok , njegove borove šume, mirise... a i naš sin je uživao.

    Ujedno svako proljeće provedemo neko vrijeme i u Loparu, Rab. Plaže su super za klince, hlada se nađe. Mi smo uvijek smješteni blizu plaže tako da navečer imamo prekrasnu treasu s pohledom na more jer mjesto samo po sebi nema neke lijepe šetnjice tako da uglavnom uživamo na terasi i na plaži. Klinci tamo stvarno uživaju jer je inaj pravi teški pjesak idealan za radit kule i sl.

    Nadam se da nisam pretjerala u pisanju i da će nekom ovo olakšati odluku odlaska na more

    btw: malu prednost dajem Lošinju i zbog bolnice na tom otoku zlu ne trebalo

  44. #44

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    305

    Početno

    Ja ljetujem na Pagu odmalena pa sam nekako navikla na taj "mjesecev" goli izgled.Prosla sam dosta po Jadranu, od Istre do Dubrovnika, no stvarno nigdje nije tako cisto more kao na Pagu, meni su plaze super, imas stvarno izbora, hoces li mir, hoces li muvaonu 24 sata, pijesak, kamencice, hlad, sunce i sl.Imas hrpu malih mjesta na otoku Pagu gdje je zaista predivno, nekako obiteljski i puno mirnije.Sa divnim plazama.Recimo mi smo vec drugi puta sa Zalom bili u Mandrama u krasnom apartmanu odmah uz more, plaza preko puta, pogled na more i zalazak sunca.Nama se jako svidjelo!I stvarno imas max 3 sata do tamo,a da ne vozis 200/h, dovoljno je cca 140 po autoputu.Doduse mi uvijek idemo nocu i radnim danom kada nema guzve.A velika prednost je sto imas most i nisi vezan trajektom, za slucaj "nikad se ne zna"!Moja preporuka!

  45. #45
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Draga raca nemoj davati pednost Lošinju zbog bolnice, jer mislim da nemaju pedijatra i realno mogu pružiti hitnu pomoć za sve ozbiljnije se ide u Rijeku, naravno i helikopterom ako je hitno (nije da nisi sigurna ali je to dalwko od bolnice.
    Sve ostalo si jako dobro opisala ,uistinu je tako, jedino nisi spomenula pješčanu plažu iza Velog u Rovenjskoj.
    Mi odlazimo ovaj vikend na Lošinj i ako je netko tamo pozivam vas na kavu

  46. #46
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj grace prvotno napisa
    Pag ima brojne pješćane plaže, nije daleko, nema trajeka ne plaćaš mostarinu....idealno. Zagreb-Pag 2,5 sati autom.
    potpis!
    mi tamo ljetujemo vise od 20 godina.
    iako je bed sunce (ima par mjesta sa borovom sumom) ali bez obzira na to nismo na plazi u kriticno vrijeme jer L. i onako ne bi mogla biti na jednom mjestu.
    ovo je npr. paski zaljev- plaze od pijeska do sitnog sljunka. kako na plazi tako i u moru.
    http://img505.imageshack.us/img505/7249/leaplazaaj6.jpg

  47. #47
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    :shock: Možda ako voziš 200 na sat.
    Mi smo prošle godine bili na Pagu, zamjerilo mi se što je totalno goli, hladovine ni za lijek, vrućinaaaaaa...Lijepe su plaže, ali nije mi to baš opcija za malo dijete.
    sredili su cestu od posedarja do paga....fakat se stigne za toliko. ali ono, ja fakat vozim brzo. ali ne 200

  48. #48

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Postovi
    93

    Početno

    Za djecu je prekrasan Zaton kod Zadra, plaža pješčana, ima hlada i dodatnih sadržaja za djecu, super!

  49. #49
    Mamita avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,935

    Početno

    slikano danas popodne

    Bol

  50. #50
    grace avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    260

    Početno

    Mi krećemo na Pag u vrijeme kad nema gužvi, najčešće noću, dakle gotovo da nema prometa. NE jurimo, i stižemo za to vrijeme.
    Što se tiće hlada na našu plažu u Vlašićima, sa jedne strane sunce počinje padati nakon pet sati. Dakle hlada ima, a u vrijeme žešćeg sunca smo ionako doma.
    Opet kažem ( jer nas ima i na Lošinju), brz dolazak, nema plaćanja trajekata, mostova i sl.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •