Pokazuje rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Gimnastika?

  1. #1
    kate avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,703

    Početno Gimnastika?

    Bio jučer na zag TV preskrasan prilog o gimnastičkom klubu "Leda". Kažu da imaju djecu čak od 3 godine.

    Ima li neko iskustva s gimnastičkim klubovima i općenito s gimnastikom il bar da razmišlja o tome?

  2. #2

  3. #3
    kli_kli avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2005
    Lokacija
    SF Bay Area
    Postovi
    3,686

    Početno

    ja sam pocela jako mala sa gimnastikom (4-5 godina, prvo ritmicka i kasnije sportska), i iskustva su mi predivna.
    sa 9 godina sam na parteru radila takva cuda, mada se nikad nisam takmicila jer nisam volela sprave (plasila sam se), a nisam ni zelela takmicenje.
    super je sto vezbe mozes da radis i u parku, i kuci, i u skoli na fizickom, i sve je igra, a sa telom se sve vreme upoznajes, a kolliko utice na sam oblik tela i drzanje to ne moram ni da pricam.
    predivno nesto.
    super je i za decake, znam da su oni koji su trenirali sa mnom posle postali najzodniji deckici.
    ima pozitivan uticaj i na odnos prema sportu uopste jer se razvija celo telo, a samim tim je dobra osnova za bilo koji drugi sport.
    obozavam gimnastiku!

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    I spada u sportove koji se savjetuju trenirati prvi,one bazne.Gimnastika,atletika,plivanje..

  5. #5
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Ja sam bivša članica Lede!

    Iskustva - PREKRASNA!
    Svakako bi taj sport preporučila!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Mogu li tamo de?ki? Na njihovoj stranici mi se to ?ini samo za cure.

  7. #7
    SNOOPY avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZAGREB, Novi Zagreb
    Postovi
    387

    Početno

    Ritmi?ka gimnastika je za cure, de?ki mogu na klasi?nu gimnastiku.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    250

    Početno

    Gdje bi se onda moglo s dečkičima na klasičnu gimnastiku? Mi smo u Dubravi i pokušali smo zimi u Sokolu. Ali jako nam je bilo komplicirano zbog udaljenosti. Možda ima nešto i na istoku?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    191

    Početno

    Moja ide isto na gimnastiku sa elementima baleta nismo u Zagrebu ali želim podjelit lijepa i pozitivna iskustva isto je sa 3,5 godine počela evo sljedeći tjedan ima priredbu i podjelu diploma jedva čekam da vidim svoje zlato.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    21

    Početno

    Podižem ovaj topic ponavljajući pitanje: zna li netko postoji li gimnastički klub u području Maksimira i Medveščaka koji upisuje dečkiće od 4 godine? Mali sada vježba i uživa u Sokolu, ali gledajući dugoročno, naravno da bi nam više odgovaralo nešto bliže kućici.
    Jako smo zadovoljni s izborom sporta, mislim da smo pogodili pravi za početak, a kasnije neka bira pa ako završimo na šahu, na šahu, OK!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •