Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 56

Tema: Shopping u Brezicama-iskustvo

  1. #1

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    60

    Početno Shopping u Brezicama-iskustvo

    Dragi svi,
    ja sam jos jedna trudnica (27 tjedana), nisam se javljala do sada ali redovito pratim forum.
    Htjela bi sa vama podijeliti iskustvo shoppinga djecjih kolica u Brezicama. Prijatelji su mi rekli za Baby Center u Brezicama, kako je povoljan i naravno zbog povrata poreza da se isplati otici, naravno tko je blizu Brezica....(mi smo iz ZG).
    Eto prosli petak smo kupili Peg Perego Pliko P3 TOP 3u1 kolica u tom ducanu i cijena sa popustom od 5% za gotovinu je ispala 612 eura iliti 4500 kuna (u ZG Tintilinic ista takva kostaju 5700 kuna). Mislim da ovu razliku nije potrebno posebno komentirati....
    Povrat poreza na taj iznos je cca 100 eura, pa si vi racunajte kolika je to razlika a samo su 35 km od nas....
    No medjutim moram se pozaliti na carinike i to nase, taj dan smo pokusali prevesti nasa kolica preko granice (mali granicni prijelaz Bregana), no naletili smo na nekog tipa koji nam je prijetio sa 250 eura carine, naravno da smo se smrznuli i nismo znali sto cemo pa smo odlucili vratiti kolica u ducan, i doci po njih neki drugi dan. Savjet smo dobili da odemo na glavni granicni prijelaz, da tamo toleriraju djecju opremu. I tako ja otisla danas po njih i sve super sve pet, ovjerila povrat poreza, i ja na hrvatsku granicu i tip meni pokaze ceduljicu sa mojim imenom i prezimenom i autom, kao da su me slovenci prijavili da imam robu vrijednu 600 eura. Ja se smrzla, oni isto, eto bilo im jako zao sto ovo moraju napraviti ali kao nemaju izbora jer su dobili prijavu od Slovenije. Samo kratka opaska na ovjeri poreza u Slo radile su neke dvije zenske, izgleda neudate i bez djece....
    Da skratim pricu, prosla sam uz 22% poreza, naseg slavnog PeDeVe-ja....
    Moj savjet je sto su meni rekli na carini da roba bude manja od 500 eura na jednom racunu i onda sve prozali glatko... eto mi nismo znali to, no gledajuci tako nismo niti imali izbora jer su kolica jedan artikl koji nije moguce podijeliti na dva dijela....
    Eto nadam se da ce nekome moje iskustvo pomoci... u Svakom slucaju preporucam shopping u tom duckasu jer su cure iz njega maximalno susretljive i ljubazne..... samo se pazite te granice od 500 eura po jednom racunu..
    Nadam se da nisam oduljila previse.
    Pozdrav svima i sretno!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    možeš tražiti u dučanu da ti raspolove račun, mi tak uvijek radimo. čudi me da ti prodavačice to same nisu ponudile, obično pitaju kad vide da si iz hrvatske. one to nekak napišu ko da si odvojeno kupio kolica, a odvojeno košaru i "opremu", ne sjećam se točno.
    žao mi je kaj ste tak nadrapali, ja sam baš bila otvorila topic kad sam pokušavala ušvercati naša kolica, šteta kaj ga nisi prije vidjela.

    no dobro, kaj je tu je; bitno da ćete uživati u lijepim kolicima

  3. #3
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Uh, bas mi je zao. Moram priznati da sam uglavnom imala dobra iskustva i sa hrvatskim i slovenskim carinicama. No, nazalost, presla si tu "granicu" od 500 EUR-a. Ne znam da li mogu podijeliti racun u ducanu kada prodaju 3u1, to je obicno 1 sifra. Da mogu, vjerujem da bi tete u ducanu to napravile. Uvijek nam izlaze u susret. (vec znaju i H po imenu ). Ja sam 80% stvari za H tamo kupila.

    Inace, mi uvijek idemo na veliku Breganu, na malu jedino ako stvarno imamo neki mali iznos.

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    60

    Početno

    Pa mi smo onaj prvi puta molili da nam nekako smanje racun, odnosno naprave dva od njega, ali to je model 3u1 i to je jedan artikl i nikako ga nisu mogli prepoloviti.... Steta. Ali nema veze sta je tu je bitno je da su kolica tu. Uostalom kada gledam i sa placenim porezom, cijena je i vise nego povoljna, odnosno stvarno je velika razlika izmedju njih i Tintilinica....
    To je prakticki jedina velika investicija (u komadu) za sada pa nas ovo iskustvo nece sprijeciti da i dalje kupujemo kod njih. Tete su izuzetno ljubazne i stvarno imaju dobar izbor, pogotovo kad se moze narucivati roba.


    Pozdrav

  5. #5

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Zadovoljni dućanom, uslugom, cjenama ! :D

    Kada imaju akcije doista su naj-naj povoljni !!!

    Npr. kome trebaju kolica Qunny zapp ovaj mjesec su na akciji i s povratom poreza izadju cca 720 kn

  6. #6
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    Mi smo u Brežice išli po sjedalicu za Janka, doduše još 2005. Ispala nas je s povratom poreza nekih 700,00kn. Concorde, ona 9-36. Sjedalica je mrak, mi prezadovoljni.

  7. #7
    emira avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,647

    Početno

    Ja sam preko HR/SLO granice prevezla do sada 6-7 kolica i nikakve frke nije bilo. Prvo za sestrine klince pa za svoju malu dva puta. Finta je bila u tome da smo uvijek furali klince sa sobom tako da nitko na kolica nije ni obraćao pažnju jer normalno uz bebu idu i kolica. Naravno, prije toga kolica izvadite iz kartona!

    E sada... stvar je malo drugačija, slovenci su općenito počeli cinkarati našima tko šta kako vozi pa ljudima dođu i naknadno kazne i da plate carinu i to na kućnu adresu. :shock: To su počeli raditi od prije par mjeseci. Ja sam naša PP kupila u Brežicama u 9 mj prošle godine, uredno ovjerila DDV obrazac na granici slovenskoj i nikome ništa. Prije mjesec i pol sam u Ljubljani kupila maclarenice i nisam ovjeravala povrat poreza jer sam čula šta slovenci rade, kolica su koštala 160 eur pa sam radije odustala od 20-ak eura nego da mi za par dana striček poštar donese doma uplatnicu za kaznu, PDV i carinu...

  8. #8
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Citiraj emira prvotno napisa
    E sada... stvar je malo drugačija, slovenci su općenito počeli cinkarati našima tko šta kako vozi pa ljudima dođu i naknadno kazne i da plate carinu i to na kućnu adresu. :shock: ........nego da mi za par dana striček poštar donese doma uplatnicu za kaznu, PDV i carinu...
    Kako to mogu??? Mislim, zar se mogu koristiti podacima koje si dao jednoj drzavi da naplate kaznu u drugoj? Osim toga, teoretski, mozda nisi niti nista unio u RH. Jednostavno si se mogao na granici okrenuti i vratiti natrag. Gdje je dokaz da si robu unio u RH? Stvarno me znaima, koji zakon to regulira?

  9. #9
    ana.m avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb,wild west
    Postovi
    9,220

    Početno

    A kak gledaju na kupnju manjih količina robe, tipa odjeća?

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    60

    Početno

    Meni je carinik u Hr rekao da nema problema do 500 eura da onda nisu duzni prijavljivati....
    Koliko ja znam sitnarije nisu problem....
    A ako ces kupovati vise toga onda razdijeli na vise racuna i tako ovjeri povrat poreza...
    Ja osobno planiram jos toga uzimati u Baby Centru jer su stvarno povoljni pogotovo kad su akcije.... i jos plus povrat poreza isplati se...

    Sretno!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Nekad je bilo da se može unijeti 100 US Dolara , ali već 2 godine pravilo je 300 kuna po osobi !!! Znači svaka osoba može unijeti 300 kn robe ( to ne znači da možeš kupiti nešto za 900 kuna i da ti je to ok ako idu tri osobe s tobom ! )

    Jer je meni prije cca. 2 mjeseca želio cariniti hranilicu pa sam ga molila, i na kraju je rekao kao ok , ali drugi put da znamo koliko se može i što se može !
    Tako da to s 500 E nemoguće ! Ono što kupiš izvan Hrvatske i dobiješ povrat poreza moraš prijaviti u Hrvatskoj i platiti porez ! E sad ako imaš sreće da te ne pregledaju ili carinik bude dobra duša.
    I naravno razne kombinacije kolica kupiš malo ih provozaš tamo i kažes da su tvoja stara, ili autosjedalicu odmah montiraš itd.......

  12. #12

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    I igračke u 90 % slučajeva skuplje ( ili jednake cijene ) nego kod nas !

  13. #13

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    pinkflower,znaš li možda čija sve kolica drže?Koje firme.

  14. #14

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    http://b2c.baby-center.si/webclassif...sID=7&Opened=1

    Quinny, Peg-perego, Stoke........itd.
    Sva oprema od Peg-perega je znatno povoljnija nego kod nas !!!

  15. #15
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ne kužim kakve veze ima 'prepolovljeni' račun?! :?
    Gleda se ukupno potrošeni iznos, zar ne? Mi smo prošle subote bili u Mariboru u H&M-u, potrošili nešto preko 300 eura i ovjerili papire za povrat poreza na Slo granici. No nevezano uz tu ovjeru, carinik na našoj granici nas je pitao što vozimo, rekli smo i tražio je račun(-e). Zamalo nam je naplatio carinu, no smilovao se zbog bebe (hopefully, ).
    Inače, rekao je da znamo za ubuduće da je dozvoljeno prenijeti robe u vrijednosti 300,00 kn po osobi.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    pa prepoloviš račun zato da mu pokažeš samo jedan od ta dva ; to je u slučaju da imaš jako veliku cifru.
    ne gleda se iznos u cjelosti nego po osobi, ako se carinik zainati naplatit će ti carinu u slučaju da imaš npr. račun od 250eura, a vas je 5 u autu :/

  17. #17

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    pa prepoloviš račun zato da mu pokažeš samo jedan od ta dva ; to je u slučaju da imaš jako veliku cifru.
    ne gleda se iznos u cjelosti nego po osobi, ako se carinik zainati naplatit će ti carinu u slučaju da imaš npr. račun od 250eura, a vas je 5 u autu :/
    Ja uvijek prepolovim račune ali jedan namjerno ostavim malo veči jer nisu ni oni bedasti.Znaju da nisi išao u Slo. ili Austriju za 200 eura.I naravno,ono što se da sakrit ( na robu mislim ili neke druge manje artikle),to sakrijem.i nikad me nisu carinili. pljuc,pljuc da me danas ne bi.Idem po kolica u Brežice.
    Hvala Pinkflower

  18. #18

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Danas sam dobila njihov prospekt akcija , pa koga zanima Quinny Buzz su 339 E -20 %= 1980 kn , a u kod nas su 3000 kn !

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    sesvete
    Postovi
    233

    Početno

    Vratili se iz shoppinga.Kupili PP kolica i hrpu drugih stvari i jako sam zadovoljna.Tete u dučanu su JAKO LJUBAZNE!!
    Granicu prošli bez problema,nitko ništa nije pitao :D
    A na blagajni su nam odma rekli da će nam sve to na više računa podjelit(ja to inače uvijek moram naglasit pa su me ovdje ugodno iznenadili kad su to prvi oni rekli).Mi inače idemo uvijek u Graz i ovo nam je prvi shopping u Brežice i stvarno sam oduševljena.Cijene su daleko povoljnije nego kod nas

  20. #20

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    164

    Početno

    Baš nam je drago :D Osoblje je jako jako ljubazno !!!

  21. #21
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    [quote="mimoza"][Znaju da nisi išao u Slo. ili Austriju za 200 eura[quote]

    Kako tko...Mi zivimo u zap. dijelu ZGB-a i mogu reci da do Brezica nekad stignem brze(+ parkiranje) nego do centra Zagreba. Tako da se cesto zaletimo do Brezica i za puno manju cifru. Jer imaju stvarno i kvalitetnu odjecu (npr. Kanz) koju obozavamo. Ili npr. donji ves, Upss i Zibby.

  22. #22
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    A koliki mora biti iznos računa u Sloveniji da bi se dobio povrat poreza?

  23. #23

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    50 eura

  24. #24

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zaprešić
    Postovi
    593

    Početno

    Mi bili prošli utorak i suuuper robice ima,i to na sniženju 50%
    Maxi cosi sjedalce,chicco hranilice po nekih 100 eura,a kod nas 1000kn :/
    Uglavnom...SUUUPEEER i cure,i dučan i roba.

  25. #25

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    252

    Početno

    Može mi netko objasniti kak se dođe do baby media dućana u Brežicama, jel to negdje u gradu ili u nekom shopping centru?

  26. #26

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Evo i ja bi do Brežica slijedeći tjedan po novu autosjedalicu.
    Zanima me koliko se prije treba naručiti telefonski? Jutros sam zvala na broj s njihovih stranica , ali muk!!!
    Ima li netko neki drugi broj... pliz...

  27. #27

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    608

    Početno

    Citiraj marena prvotno napisa
    Evo i ja bi do Brežica slijedeći tjedan po novu autosjedalicu.
    Zanima me koliko se prije treba naručiti telefonski? Jutros sam zvala na broj s njihovih stranica , ali muk!!!
    Ima li netko neki drugi broj... pliz...
    vjerojatno je broj dobar ali rade od 9???

    sto se narucivanja tice, ako je imaju tamo na lageru mozes doci isti dan, a ako trebaju povuci iz nekog drugog onda ti sami vele koliko im dana treba

    ugodan šoping zelim

  28. #28

    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Trnje
    Postovi
    285

    Početno

    Hvala, dobila sam ih... Valjda sam stvarno prerano zvala.
    Idemo u utorak po nju...jeeee :D

  29. #29

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    252

    Početno

    A jel može meni netko pomoći, ja bi se zaletila sutra, ali nemam pojma gdje je dućan..

  30. #30
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Jednostavno je! Na prvom semaforu ravno, sljedi kružni tok, drugi izlaz i ravno do sljedećeg kružnog toka i već si tu, opet je drugi izlaz i odmah desno je samoposliga Tuš i iza nje Baby centar.

    Samo bi htjela podsjetiti da i kod Merkatora u drugoj hali ima dječji dućan Ariel. Mi smo tamo do sad sve kupovali jer se nekako poklopilo da tamo budu bolje akcije ( krevetić i kolica). On ti je prvi izlaz na drugom kružnom toku!

    Evo nadam se da nisam ništa pogriješila!
    Ugodan šoping!

  31. #31

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    252

    Početno

    AnneMary, hvala!

  32. #32
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    A jel netko zna do kada rade preko tjedna?

  33. #33
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    cure, proguglajte "baby center brežice" i pronaći ćete sve informacije. brzo odgovaraju i na mailove.

  34. #34
    AnneMary avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    1,230

    Početno

    Evo mi jučer bili u Brežicama i osjećam se dužna napisat jednu lijepu pohvalu dućanu Ariel. Kako sam već rekla većinu stvari sam kupila tamo a oni vam imaju akciju da vam za plaćanje gotovinom daju 10% gratis od iznosa računa za sljedeću kupovinu. I tako ja došla jučer sa merverom 76 Eur i njihov je bonus bio 43 Eur. Kupila sam na akciji još kišobran kolica, viper, jastuk za dojene i umjesto 233 Eur platila 97 Eur, dobila novih 10 Eur bonus i 16 povrata pa vi računajte.
    Problem je bio nastao na kasi kad je trebala oduzet nihov bonus popust onih 43 Eur jer on važi samo 14 dana od zadnje kupovine, a prošlo je skoro mjesec dana. I tako bi meni propalo 43 Eur da dobra teta nije bila preljubazna i progledala mi kroz prste. Pa se ljubazno zahvaljujem jer to nije mali novac.
    Inače jastuk za dojenje je na akciji 30 Eur i već sam presretna jer vidim da će mi mnogo koristit, pravi je gušt s njim dojit u svakom položaju.

  35. #35
    Osoblje foruma čokolada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    12,981

    Početno

    Dobijam na mail newsletter od Baby centra. Vidim da imaju nekakve dnevne akcije, napr. sutra MC Rodi XR . Da li to vrijedi u dućanima ili samo preko internet narudžbe , što je, pretpostavljam, samo za Slovence?

  36. #36
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Čoksa, ne znam za internet trgovinu, ali popusti ti vrijede u dućanu.

    S druge strane, od tebe do Brežica je stvarno pola sata.

  37. #37
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Ako ti ne piše drugačije, vrijedi za sve. Samo moraš biti član njihova kluba, što možeš postati i na licu mjesta kad odeš kupiti što želiš.

  38. #38
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj čokolada prvotno napisa
    Dobijam na mail newsletter od Baby centra. Vidim da imaju nekakve dnevne akcije, napr. sutra MC Rodi XR . Da li to vrijedi u dućanima ili samo preko internet narudžbe , što je, pretpostavljam, samo za Slovence?
    Te dnevne akcije su samo za internet kupovinu, ali oni ne isporučuju u Hrvatsku, već samo u Sloveniju.

  39. #39
    petarpan avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb-Trnje
    Postovi
    2,136

    Početno

    btw., cure su gore pisale za ariel. nema ga više ali je njegovom mjestu pikapolonica

  40. #40
    @n@ avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,984

    Početno

    Kako rekoh, ako ne piše drugačije... a piše:

    "VELJAVNOST PONUDBE
    ...Cene veljajo le za nakupe v Baby Centrovi spletni trgovini in se lahko razlikujejo od rednih cen...."
    sa stranica www.babycenter.si

  41. #41
    lucij@ avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,759

    Početno

    Citiraj @n@ prvotno napisa
    Kako rekoh, ako ne piše drugačije... a piše:

    "VELJAVNOST PONUDBE
    ...Cene veljajo le za nakupe v Baby Centrovi spletni trgovini in se lahko razlikujejo od rednih cen...."
    sa stranica www.babycenter.si
    "VALJANOST PONUDE
    ...Cijene vrijede za kupovinu u Baby Center internet trgovini ..."

  42. #42
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Išla bi u Brežice po AS Roemer.. izgleda da ih nema u TL? ..jel bio netko nedavno? Jel mi bolje poslat muža ili da idemo svi skupa, pa staru AS stavit u gepek

  43. #43
    Cathy avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    8,441

    Početno

    Citiraj Smokvica. prvotno napisa
    Išla bi u Brežice po AS Roemer.. izgleda da ih nema u TL? ..jel bio netko nedavno? Jel mi bolje poslat muža ili da idemo svi skupa, pa staru AS stavit u gepek
    A kaj ćeš ako ti kaže da ga otvoriš, mislim gepek? Isto, moraš ovjeriti račun, a povremeno slovenci javljaju Hrvatima. Ja sam se jednom zezala sa carinom i vjeruj mi, prisjelo mi je.

  44. #44
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Znači bolje poslat samo njega.. to sam i mislila.. da idem ja bi sigurno više para potrošila

  45. #45
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    Citiraj Smokvica. prvotno napisa
    Išla bi u Brežice po AS Roemer.. izgleda da ih nema u TL? ..jel bio netko nedavno? Jel mi bolje poslat muža ili da idemo svi skupa, pa staru AS stavit u gepek
    mi smo u zadnjih mjesec dana išli kupiti dva Romera u Brežice. Ima ih. Mi smo kupovali Kidfix (18-36), ali sam vidjela da ima i onih 9-18. Ne znam koja tebi točno sjedalica treba.

    Na carini smo oba puta uredno pokazali račun i teta i striček su bili super i nisu nam naplatili carinu.

    No mi idemo na granični prijelaz Harmica, jer nam je tamo vikendica, pa nam je blizu.

  46. #46
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Dvoumim se između evolve i king ili duo plus.. Ova evolva je 100€ jeftinija :shock:

  47. #47
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    to je 9-18?

  48. #48
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    http://www.britax-roemer.com/car-seats/
    evolva je ova da 36kg i jeftinija je

  49. #49
    sladjanaf avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    1,950

    Početno

    ima evolva. barem je bila u subotu.

  50. #50
    Smokvica. avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    660

    Početno

    Hvala
    Svakako ću nazvat prije i provjerit..

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •