Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Emisija OTVORENO i čudnovata Hlo

  1. #1
    MIJA 32 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    3,516

    Početno Emisija OTVORENO i čudnovata Hlo

    Sinoć u emisiji Otvoreno tema posvojenje.
    Gosti:ravnateljica Nazorove,jedan novinar koji je živio u hraniteljskoj obitelji koja ga nikada nije uspjela posvojiti (zbog našeg glupog zakona),jedna pravnica (tipična hladna koja samo čita slovo zakona i nema hrabrosti ni reći da je zakon malo loš nego ko zadnja tuka opravdava taj glupi zakon),M.Opačić političarka koja je usvojila jednu curicu,svaka joj čast zbog toga (no usvojila je curicu kao samohrana majka i tvrdi da tu nema veza i protekcija,pa kaj smo mi debili),jedan bračni par koji je u postupku posvojenja već dvije godine i ništa,a poslali su molbe u 64 centra.
    To je uglavnom to,emisija je vrlo kratka i otvorila je samo neka pitanja no pohvalno je što se barem malo pričalo o tome,stoga svaka čast čudnovatoj Hlo!

  2. #2
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    gledala sam, tužno...jer ovako zbilja izgleda beznadežno doći do posvojenog djeteta u nekom normalnom razdoblju ako nisi neka poznata osoba (što show bizz, što politika).
    mene je ušokirala priča onog novinara iz rijeke... svaka mu čast koliko truda i vremena ulaže u dijete koje nikada neće biti posvojeno ...zbog čega... zbog zakona :shock: ..dijete je kod majke koja ga zlostavlja.... :/

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    pretužno.
    Još jedna borba sa vjetrenjačama.

  4. #4
    katka22 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    785

    Početno

    Gledala, i totalno sam razočarana. A i ona gospođa Opačić, svaka čast ženi na uloženom trudu što se tiče ovog problema, ali ipak je prevelika slučajnost da baš ona kao javna osoba bez problema usvoji dijete, a ima masu parova koji zadovoljavaju sve uvjete, a ipak su na listama čekanja godinama...

  5. #5
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    da. a još i izjava da u postpcima usvajanje nema veza i protekcija. ha! ha!
    mi namjeravamo predati zahtjev u proljeće, i uopće se ne libim prevruti nebo i zemlju ne bi li ubrzali postupak.

  6. #6
    egemama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    2,302

    Početno

    gledala.

    i odlicno mi je sroceno; ovaj zakon vise stiti roditeljska prava nego prava djece. to je osnovna greska i nadam se da ce se ubrzo promijeniti.

  7. #7
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Gledala sam. Na žalost takvi su zakoni i ni malo ne idu u prilog djeci i nama koji želimo posvojiti djecu. Na žalost, mi smo prije 7-8 mjeseci pokrenuli postupak usvajanja i još smo na istom mjestu, ali ne odustajemo. sljedeći tjedan idemo opet u socijalno pa vidjet ćemo što će biti.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •