Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123
Pokazuje rezultate 101 do 106 od 106

Tema: "Nađite vremena za sebe"

  1. #101
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni fale koncerti. najvise od svega. uuu, ala sam voljela ici na koncerte. sve, od world musica, preko hard corea i death metala, tompsona, cajki i trubaca u bg, do klasicne glazbe u lisinskom..

    ovo sve ostalo mi je palo u osmi plan, ali kad vidim plakate za koncerte samo me nesto zigne oko srca. kad klinci narastu, vracam se punom parom.

  2. #102
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    e da, to je jedino što mi fali - koncerti. bila sam na jedno 5 u zadnjih 5,5, godina ali to je premalo

  3. #103
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    kad vidim plakate za koncerte samo me nesto zigne oko srca.
    I kod mene je isto.... ...ne znam zašto sam toliko vezana za "vanjski" svijet, svijet izvan obitelji....nisam tipična mama koja uživa u takvom jednom skladu, a rado bih bila.... ne želim biti vezana, kao što moj partner A. kaže, za lažnu sigurnost, jer na kraju krajeva sve je to prolazno...svi ti ljudi oko mene i sve te godine....obitelj ti je tu....uvijek na dohvat ruke... :/ ...obitelj predstavlja stalne prijatelje...(mislim isključivo na ovu užu obitelj! )

  4. #104

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    1,027

    Početno

    Sto se tice koncerata, izlazaka, kina, pa i tuluma- ono sto je drugacije jest da sam sad izbirljivija, tj. idem samo na ono sto me stvarno zanima.
    Naprosto sam svjesnija da moji izbori znace istovremeno dobitke i gubitke: tj. necu biti sa svojim djetetom, necu se naspavati, nadimit cu se ko suseno meso, pa samo ako je zelja dovoljno jaka onda je to moj izbor. Ne idem na tulume s ekipom s kojom mi nije bas nesto zanimljivo (npr. korporativne partije), ne gledam filmove koje s podjednakim uzitkom mogu gledati i doma na DVD-u, idem samo na koncerte koje stvarno zelim cuti i po mogucnosti gdje cu se isplesati... Više biram. I naravno, ne spavam ko nekad :/

    A veliki plus mi je sto imam 2X baka+djed koji Filipa obozavaju i s kojima se on super slaze, voli ici kod njih, rado i prespava (bas sinoc bio kod mojih, jutros mi sve objasnjavao koji su manevar izveli s krevetom, sto su crtali...) tako da mi nije nikakav problem ostaviti ga. On ima svoje šeme s svakim ko ga čuva, s svekrvom jedan đir, s mojim tatom drugi-njih su dva "Budalaši i zezatori", s mojom mamom crtanje i priče, s MM-ovom sestrom na kompu brije po igricama...
    U našem slučaju je sreća jer imamo cijeli " village to raise a child", a Filip jest mali people person koji voli druženje i upoznava se bez frke.

  5. #105
    babyboys avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2008
    Lokacija
    zg,podsused
    Postovi
    4,221

    Početno

    imam ja njih kome ostaviti... ali mi se ne da.dok sabila u srednjoj izlazila sam svaki dan, vidla sve, probala sve i bila svuda. Divljakuša. onda sam rodila i u meni se prelomilo. ljepše mi je s njim.
    Prije nego sam se udala, dok smo još ja i T živjeli kod moje mame, ona bi me jednom mjesečno doslovce nagovarala da odem nekud s curama, pa bi i otišle. i onda bi ja svakih 15 minuta pomislila na malenog, dal spava, dal je cendrav, jesu se snašli... i bila odsutna duhom...

    danas je masa toga di smo mi išli zatvoreno ili prenamjenjeno, ekipa se promjenila... i ne da mi se.

    ali nije da se ne družimo, to su sad postaladruženja uz večerice icugu kod nas dok mi klinci sudjeluju do nekog doba , a onda idu na spavanje u drugu sobu gdje ja znam da je sve ok, pa se mogu maksimalno opustit. i svi moji frendovi(naši) sad imaju neke druge prioritete nego prije desetak godina i više nam svima ovako paše.
    a one moje frendice iz mog prvog posta koje ne razumiju, ni ne moraju, njihov problem.

    e da, sjećam se ja vraćanja kući preko pola grada pješke s cipelama u rukama po ljeti, dok sam u 4,5,6,ujutro hodala po bijeloj traci na cesti, da ne moram kroz drvored, i ničeg me nije bilo strah. a sad, u 21 h..... :/

  6. #106
    gitulja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,154

    Početno

    ja se uvijek mogu dogovoriti da ju pričuvaju baka ili tata, uglavnom uvijek.
    i u ovih 2,5 god sam bila na 2 svadbe svojih jako dobrih prijatelja, i 2-3 koncerta.
    Priznajem svako malo poželim otići u kino ili sjesti pred tv i pogledati seriju ili film, ili popiti kavu s prijateljicom. Ne fale mi neki česti izlasci i sati i sati provedeni na kavama.
    A kada moje zlato ode s tatom na par dana kod njegovih shvatim da mi te stvari uopće ne fale i na kraju ne odem ni u kino ni na kavu. A nemam mira ni sjediti pred tv-om koliko mi fali moje dijete.
    Da ja želim biti mama! Volim to i uživam u toj ulozi!

Stranica 3 od 3 PrviPrvi 123

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •