Stranica 2 od 3 PrviPrvi 123 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 146

Tema: ljubljenje u usta

  1. #51
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    evo i mene razvratnice
    ljubim svoje de?ke stalno, svuda - u usta u oko u nos u ?elo u lakat, ma gdje stignem.
    Lukija onako golog nakon kupanja ljubim po cijelom tijelu pa i tamo uuups Uop?e nemam nikakvih briga oko toga da se u?i biti nježan i pun ljubavi. Puno više me zabrinjava nasilje pa izbjegavam TV i agresivne ljude

  2. #52
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    osobno mi je tu?u djecu ljubiti u usta neukusno
    isto tako mi je neuskuno ljubiti djecu po spolovilu, ali tko voli nek izvoli, i to opet, pomogu?nosti, svoju.
    niti ja nisam nikada poticala svoje dijete da me ljubi u usta, niti sam ja ikada poljubila njega u usta, ali kad sam skužila da je to jedini na?in ljubljenja koji on prihva?a, prihvatila sam ga i ja.
    ?ak štoviše i mm i ja smo ostali za?u?eni otkud mu to, jer se mm i ja ne ljubimo tako ?esto u usta pred njim. ne zato jer se, nedajbože, nešto skrivamo od njega, nego islju?ivo zato jer smo zabavljeni drugim stvarima pa je naše ljubljenje u usta obi?no rezervirano za vrijeme kad naše dijete spava.
    ali djetetu je o?ito dovoljno da nešto što ga zaintrigira vidi samo jedanput pa da to ponavlja i u tome ne vidim ništa loše dok god to ne poprimi nekakve preopširne razmjere. Pod time mislim na ljubljenje svih i svakoga u usta jer isto mi se ne bi svidjelo da u vrti?u ljubi djecu u usta jer ionako u normalnom socijalnom kontaktu pokupi i previše svega što ne bi trebao.
    sva sre?a toga se još zasad ne moram bojati, jer ljubljenje u usta, koliko primje?ujem, rezervirano je isklju?ivo za mene :rascvjetanismajli?:
    a sad tko sam ja da sudim nekome i odre?ujem u što ?e on ljubiti svoje dijete.
    Mislim da traume i komplekse kod djeteta prije može izazvati to da ga roditelji uop?e ne ljube.

  3. #53
    Stijena avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    3,804

    Početno

    osobno mi je tu?u djecu ljubiti u usta neukusno
    isto tako mi je neuskuno ljubiti djecu po spolovilu, ali tko voli nek izvoli, i to opet, pomogu?nosti, svoju.
    niti ja nisam nikada poticala svoje dijete da me ljubi u usta, niti sam ja ikada poljubila njega u usta, ali kad sam skužila da je to jedini na?in ljubljenja koji on prihva?a, prihvatila sam ga i ja.
    ?ak štoviše i mm i ja smo ostali za?u?eni otkud mu to, jer se mm i ja ne ljubimo tako ?esto u usta pred njim. ne zato jer se, nedajbože, nešto skrivamo od njega, nego islju?ivo zato jer smo zabavljeni drugim stvarima pa je naše ljubljenje u usta obi?no rezervirano za vrijeme kad naše dijete spava.
    ali djetetu je o?ito dovoljno da nešto što ga zaintrigira vidi samo jedanput pa da to ponavlja i u tome ne vidim ništa loše dok god to ne poprimi nekakve preopširne razmjere. Pod time mislim na ljubljenje svih i svakoga u usta jer isto mi se ne bi svidjelo da u vrti?u ljubi djecu u usta jer ionako u normalnom socijalnom kontaktu pokupi i previše svega što ne bi trebao.
    sva sre?a toga se još zasad ne moram bojati, jer ljubljenje u usta, koliko primje?ujem, rezervirano je isklju?ivo za mene :rascvjetanismajli?:
    a sad tko sam ja da sudim nekome i odre?ujem u što ?e on ljubiti svoje dijete.
    Mislim da traume i komplekse kod djeteta prije može izazvati to da ga roditelji uop?e ne ljube.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    ok, to je rješeno...

    i kako sad može biti u redu da dijete koje osje?a ugodu na tom djelu mama ljubi po tome??????
    to mi nije jasno...
    nikako...

  5. #55
    Ancica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,422

    Početno

    Ovo je mozda ponavljanje jer sam vec slala post al neznam jel otisao zbog debuga pa unaprijed isprike...

    Mi se isto ljubimo gdje god stignemo (skoro ), ali poljupci na usta s klincima nisu vise toliko cesti (mada se dobro sjecam Robijeve faze doslovnog zvaljenja kad je imao oko godinu-dvije), a nas kad vide da se ljubimo, zahtijevaju da i oni dobiju puse, nije im to nist gadljivo. Al oni ne vide cesto zvaljenja, a posebno ne u seksualnom stihu (najvise zato sto nemamo telku a tamo se netko s nekim zvali svakih pet minuta) i to uopce ne povezuju sa seksom vec sa dijelom nase obiteljske prisnosti.

  6. #56

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    1,264

    Početno

    Citiraj Stijena prvotno napisa
    Mislim da traume i komplekse kod djeteta prije može izazvati to da ga roditelji uop?e ne ljube.
    a to je isto istina...
    ljubljenje spolovila i neljubljenje su 2 krajnosti..

    tko voli, nek izvoli...
    100 ljudi, 100 ćudi...

  7. #57
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    MD i ja se najnormalnije ljubimo i grlimo pred Kalebom (to što nas on pokušava razdvojiti je drugi par čarapa ), ali njega ne ljubim u usta. Da one krene prema ustima, sigurno se ne bih izmakla, ali ja ne želim inicirati i učiti ga na to. Želim da od malena uči kako je to dio rezerviran za intimne poljupce. Isto tako ga ne ljubim ni po penisu.
    tocno ovako. pokusavala je (jedno vrijeme, sad vise ne), ponekad bih dozvolila (jer bi me zgrabila ruchicama, crkavajuci od smijeha), cesce bih joj rekla da se nas dvije (a ni ona s ocem) ne ljubimo na taj nacin... da je to nacin ljubljenja s deckom....... il curom

    nisam je nikad ljubila po spolnim organima. inace se jako ljubimo i grlimo. sto je starija to intenzivnije.

    i sigurno više nećemo dojiti.
    zivi bili pa vidjeli

  8. #58
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    MM i ja sasvim normalno razmjenjujemo zagrljaje i poljupce pred Emom (ne radi se o zvaljenju ili bilo cemu naglaseno seksualnom, samo pokazivanju privrzenosti), ona nas nikad nije pokusavala rastavljati, ali se redovito pokusava ugurati u zagrljaj (hmm, to cini i Ginger ).

    Emu ljubim posvuda.. ne vjerujem da bi bas sad dozvolila da je poljubim na pisu, niti ne pokusavam, ali kad je bila sasvim malena, cmoknula sam je i ispod pupka, bilo gdje, ne pazeci.
    I dan danas je cmoknem i u usta i spustim koji na guzu... kad ne zeli, okrene mi obraz ili zbrise od mene, kikocuci i kukakjuci da joj je mama dosadnjakovicka koja bi je stalno ljubila.. nekad dodje ona po poljubac, napuci usnice i ceka... nema apsolutno niceg seksualnog u tome.

    Imala je fazu kad joj je bilo interesantno probati nas "mokro" poljubiti ili s jezikom krenuti, ali tu smo je prekidali i objasnjavali da su takvi poljupci rezervirani za ljubavne parove.

  9. #59
    odra avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    961

    Početno

    Andrej se voli ljubiti u usta s nama. Čim vidi da smo se poljubili, odmah trči k nama :"Anjej, Anjej" i pući usne. Nama je to slatko i ne odbijamo, ali sami ne inzistiramo na tome. Moram priznati da je meni to prije bilo degutantno vidjeti kod drugih, ali i to mi se promijenilo otkad sam majka, kao i puuuno drugih stvari.
    I s nekom djecom se ljubi u usta, ali samo s onima koji su mu bliži, kao da i on osjeti da je to izraz posebne privrženosti. :?

  10. #60
    Poslid avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ČK
    Postovi
    2,916

    Početno

    MM i ja se ljubimo pred djecom i njima je to malo smiješno, a malo lijepo. Rahela npr. stalno nagovara "ljubite se"

    A djecu ja ponekad ljubim i u usta. MM ne. Meni je to potpuno prihvatljivo, iako ponekad razmišljam o karijesu...

  11. #61
    vitekova mamuška avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    846

    Početno

    Vito daje puse svima, i prima od svih, u obraze, glavicu,...jedino mene nekad zna pusnuti u usta, onako cmok, i imam osjećaj da mu takva pusa ima neko više značenje (pravo značenje puse), a ostale puse (zna me ljubiti u ruke, glavu, trbuh,...) su više zafrkancija jer kad daje takve puse, hihoće se, a kad me pusne u usta, onako me gleda s ljubavlju Ne moram valjda ni napominjati da u tome ne vidim (i ne osjećam, naravno) ništa seksualno nego baš osjetim onu bliskost i povezanost o kojoj je i Maja pričala

  12. #62

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Koprivnica
    Postovi
    507

    Početno

    Mi Teu ne ljubimo u usta iako ona mene ponekad poljubi u usta "na prepad". Inače joj uvijek okrenem lice.
    Ali Tea često na igralištu želi poljubiti drugu djecu, a i druga djeca nju, i onda se uvijek poljube u usta. Al to mi je baš fora - kak napuće usnice i cmoknu se. To mi je slatko. Znam da možda nije higijenski, al glupo mi je trčati za njom po igralištu i braniti joj da pusanje.

  13. #63
    sanja74 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb - Trešnjevka
    Postovi
    1,578

    Početno

    Ljubim je gdje god i kad god stignem (a i ona bude raspoložena za maženje).

  14. #64

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    muža ljubim gdje stignem, djecu ljubim po glavi, kosi, obrazima, usta NE, spolni organi veliko NE!!!!

  15. #65
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    ljubim i dijete i muža gdje dohvatim
    potpisujem

  16. #66
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Ljubim ga vrlo često jer se obožava ljubiti po cijelom tijelu ( ne po pišku,to mi je ,onak,glupavo...)

    A i moram ga sad puno ljubiti jer mislim da kad bude veći neće htjeti da ga mama ljubi jer onda neće biti frajer ,pa sad koristim gužvu i uživam u tome

    A mm-u,ako šta ostane od pusa onda i on dobije ponešto

  17. #67
    vlac avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Postovi
    302

    Početno

    Poljubimo se pred Dorom i zagrlimo, tad i ona želi u zagrljaj k nama pa se svi skupa grlimo.
    Doru ljubimo svugdje. Ja je poljubim i na usne, a MM ne. Njemu je najdraže ljubiti joj kosu i obraze. A meni je super ljubiti joj tabane, pa sad već 2 tjedna pokušava ona nama ljubiti tabane što je nama jako smiješno.

  18. #68

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    963

    Početno

    ljubim ga posvuda,nekada i dobi u usta ali ne prakticiram to.tj kad ga zamolim da me poljubi ,on mene cmokne u usta.....

  19. #69

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    AT
    Postovi
    1,317

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ljubim i dijete i muža gdje dohvatim
    x

  20. #70

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    ja, od prije par godina imam fobiju i ne mogu si pomoc.
    naime, kod moje mame u vrtic je isla jedna preslatka djevojcica koju je tata pusao u usta, a njena baka je sumnjala da tu, nazalost, ima i nesto vise
    malena je bila sva splasena, tuzna. iz istog razloga ne preferiram ni zajednicko kupanje (ne samo iz higijenskih razloga).

    mrvice su pusane posvuda osim u usta i spolovila.

  21. #71

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Međimurje
    Postovi
    48

    Početno

    Ljubim svoju mrvicu od malog nožnog prsta pa do kosice, gdje god da stignem, i ja i MM se poljubimo pred njom, zašto ne?!

  22. #72
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    od kada pamtim za sebe sjecam se da su se mama i tata uvijek kad bi se vratili s posla poljubili u usta.
    to mi je nesto najnormalnije.
    ne mislim to skrivati od svog djeteta.
    a nju ljubim svugdje...kad krenem ne znam stati

  23. #73
    magriz avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    A6
    Postovi
    6,642

    Početno

    mm i ja se normalno ljubimo u usta pred F - pa neću se zbog toga skrivati po stanu...

    a F ljubim gdje god stignem, u usta u principu ne, osim ako on naglo ne okrene glavu, pa uleti, a po spolnim organima i guzi ne

  24. #74
    momze avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Postovi
    4,444

    Početno

    Citiraj s_a_n_d_r_a prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    ljubim i dijete i muža gdje dohvatim
    x
    evo ovako. i ja.

  25. #75
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    od prije par godina imam fobiju i ne mogu si pomoc.
    Ne kuzim od cega... da netko ne misli da si pedofilka ili da to ne postanes?

  26. #76

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    Citiraj BusyBee prvotno napisa
    od prije par godina imam fobiju i ne mogu si pomoc.
    Ne kuzim od cega... da netko ne misli da si pedofilka ili da to ne postanes?
    ne, nego se uvijek sjetim te malene djevojcice i jednostavno ne volim ljubljenje djece u usta.

  27. #77
    camel avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Postovi
    306

    Početno

    Citiraj momze prvotno napisa
    Citiraj s_a_n_d_r_a prvotno napisa
    Citiraj apricot prvotno napisa
    ljubim i dijete i muža gdje dohvatim
    x
    evo ovako. i ja.
    i ja.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Svugdje pomalo
    Postovi
    201

    Početno

    Ljubimo se gdje stignemo, sa starijom sve manje po tijelu, tu itamo, a sa mladjom jos uvijek od glave do pete

    Ne vidim nista seksualno u pusama na usta dok su male, a poslije cemo vjerovatno smanjivat, pa nekad cak i prestat, jer, eto one ce narast velikeee

  29. #79
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    mi se poljubimo pred njom i ne reagira -dapače dođe i ona i kaže "ajmo svi troje"-misli na grljenje jer jako voli kad se svi troje zagrlimo i skačemo i ludiramo

  30. #80

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj apricot prvotno napisa
    ljubim i dijete i muža gdje dohvatim
    x

  31. #81
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    MENI JE ODVRATNO I NEPRIRODNO DJECU LJUBITI USTA I TOČKA, NE ZNAM KAKO TO LJUDIMA UOPĆE MOŽE PAST NA PAMET MISLIM GDJE JE TU GRANICA -

    Oni su tako slatki da ne vidim zašto bi ih se ljubilo usta kad imaju tako slatke obraščiće,glavicu, rukice.....u usta se ljubi samo partner, a ne djeca, roditelji ili prijatelji, psi, mačke....kao drugo nije ni higijenski tako ljubiti djete
    Mislim da je u redu da se roditelji poljube i zagrle pred djecom, bez nekog pretjeranog žvaljakanj i natezanja, jer djeca tako vide da se roditelji vole i da se ljubav i na taj način pokazuje, izražava.

    Saznala sam da moja prijateljica vodi ljubav pred 4godišnjim djetetom, curicom, neću vam uopće opisati moju reakciju, niti jadno djete koje ih pred svima oponaša,( od poza do uzdisanja, a ona se onda dere na nju ? e, da isto ju ljube usta, meni je to već zlostavljanje dijeteta i graniči s pedofilijom.

    Inače za mene je poljubac usta nešto posebno, i to je stvarno nešto sexsualno i nabijeno emocijama ljubavi prema partneru.

    Inače nemojte se ljutiti, i nemojte krivo shvatiti moju usporedbu, ali to je tako intimno i značajno, da prostitutke dok rade svoj posao ne pružaju tu uslugu za nikakav novac.

    Poljubac usta s djecom je meni odvratno viditi i na Američkim filmovima-mislim stvarno gdje je tu granica, zbunjujemo djecu, koja vide da tako ljubimo partnera pa onda i njih-kakvu im to poruku šaljemo, daj mi objasnite, meni to stvarno nije jasno, i sigurna sam da vam vaš 10g il 15 g sin ili kćer neće dozvoliti da ih poljubite usta, a zašto? Zna se zašto, jer bi to bolesno izgledalo, i bilo bi ih sram da se tako "ljube" s roditeljima, npr. pred prijateljima,( zašto je to "nastrano" s većom djecom, a nije s manjom?) zašto je to onda drugačije s malom djecom i bebama, možda zato što im namećemo svoju volju, a oni se neznaju braniti, niti shvaćaju naše postupke- a to je iskorištavanje.

    Oprostite ako sam vikala ali ja to stvaaarno ne razumijem!!!!!!!

  32. #82
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    primjer koji opisuješ zaista jest zlostavljanje djeteta.

    ali koja je sličnost između njega i cmok na usta? pa dijete grliš, a grliš i muža i svejedno ne misliš da je to isto. isto tako ga kupaš i presvlačiš a to nećeš činiti za deset godina.

    ne moraš raditi nešto što ti nije ugodno, ali nemoj povlačiti paralele koje ne postoje.

  33. #83
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    :shock: "Saznala sam da moja prijateljica vodi ljubav pred 4godišnjim djetetom"...... :shock:

  34. #84

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Ljubljenje djeteta u usta NIJE isto kao vođenje ljubavi pred njim (što je i zakonski zabranjeno) i ne vidim problem s postavljanjem granice u tome.

    Ja sam svog malenog uvijek na odlasku iz kuće ljubila u obraščiće, ali je on prije par mjeseci počeo inzistirati da mi prije odlaska na posao da pusu i uvijek me cmokne u usta (i tatu isto). Ne vidim ništa seksualno u tome. Vidi mene i MM kad se tako cmoknemo i ispravno je zaljučio da je to način pokazivanja ljubavi. Zanimljivo mi je da nikad tako ne ljubi druge ljude (didu i baku npr.), uvijek ih ljubi u obraz ili im ponudi svoj obraz kad ga pitaju mogu li mu dati pusu.

    Kad se igramo i mazimo, ljubim ga po cijelom tijelu, osim po spolnim organima jer mi se to čini nepotrebnim i zbunjujućim za dijete.

  35. #85
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    primjer koji opisuješ zaista jest zlostavljanje djeteta.

    ali koja je sličnost između njega i cmok na usta? pa dijete grliš, a grliš i muža i svejedno ne misliš da je to isto. isto tako ga kupaš i presvlačiš a to nećeš činiti za deset godina.

    ne moraš raditi nešto što ti nije ugodno, ali nemoj povlačiti paralele koje ne postoje.
    Muža i djete ne NE GRLIM NA ISTI NAČIN. I jedno je osnovna potreba djeteta za hranom, presvlačenjem i kupanjem, a drugo je bespotrebno i ne nužno ljubljenje usta.
    Isto tako ne bi se s djetetom kupala gola ili ko od majke rođena hodala pred njim - u gaćama i grudnjaku, možda ali gola ne.

    Znate li vi kako je dječija psiha osjetljiva?

    Ja ne kužim, zašto onda ne date da tko god dođe u kuću, prijatelji, baka, djedovi, teke.....ljube djecu usta ako je to normalno i nije seksualno u toj dobi ?!

    Paralele i granice ne postoje jedino za pedofile, jer po njima ono što oni rade isto nije zlostavljanje, što znači da si svatko može odrediti granice koje za njega nisu "zlostavljanje", a ja sam protiv toga, jer granice moraju biti zakonske, jer djecu treba zaštititi od raznih dobronamjernih izražavanja ljubavi.

    nema tu nešto je dopušteno, nešto nije - to su djeca, mala, osjetljiva, i sitnice ih mogu povrijediti i odrediti ih kao osobe za cijeli život.

    Sorry ja tako mislim!
    Za neke "poremećene" i sam cmok usta s bebom, može biti okidać u glavi za nešto dalje, a može to skrivati kroz cmok - zašto bi ja svoje djete tome izložila?!

  36. #86
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    muža i dijete također ne ljubiš u usta na isti način, ili ti misliš da je ovdje riječ o francuskim poljupcima s dvogodišnjacima?

    navodiš i primjer golotinje - očito su tvoje granice drugdje, to je ok ali ne moraš osuđivati ostale.

    također ne vidim čemu u raspravu uvlačiti bake i kućne prijatelje. oni s mojim djetetom ne rade štošta što ja radim.

  37. #87
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj ms. ivy prvotno napisa
    muža i dijete također ne ljubiš u usta na isti način, ili ti misliš da je ovdje riječ o francuskim poljupcima s dvogodišnjacima?

    navodiš i primjer golotinje - očito su tvoje granice drugdje, to je ok ali ne moraš osuđivati ostale.

    također ne vidim čemu u raspravu uvlačiti bake i kućne prijatelje. oni s mojim djetetom ne rade štošta što ja radim.
    Ne ne mislim da je riječ o francuskom poljupcima želim samo , evo možeš i ti, objasniti mi zašto baš morate dijete ljubiti usta, zbog čega?
    Zašto ne možeš bez toga? Zašto?

    Poznam osobe koje su "liberalno" odgajane, danas jako zamjeraju svojim roditeljima. Nisam za takva slobodoumna posašanja isto kao što nisam za konzerve, tipa, da se s djecom ne priča o sexualnosti itd.
    Granica mora postojati. Ne radi nas normalnih roditelja, već radi djece jer ih možemo zbuniti takvim svojim ponašanjem, postavit im dvostruka pravila i kriterije-mama i tata mogu, drugi ne, djete to ne razumije i zbunjujemo ga!!!

    Nemojte se čuditi kada djete sve okolo počne ljubiti usta,( kao curica moje prijateljica,) ili ako NE DAJ BOŽE, dođe u dodir s pedofilom, pa poljubac usta ne shvati kao zlostavljanje, jer za to njega ono nije, pa to mi rade i mama i tata, što znači da je u redu.

    Djeca uče ono što doživljavaju i vide, pa to i imitiraju.
    Djeca koja doma vide agresivnost, ona će to smatrati pod normalnim, i tako će se ponašati kada odrastu.

  38. #88
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Ivana smiri strasti

    Malo si daleko otišla, o kojim pedofilima i prostitutkama ti pričaš :/

  39. #89
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    pa normalno da za mamu i tatu vrijede jedna pravila, za ostale bliske osobe druga, za poznanike treća, za nepoznate sasvim četvrta. djeci to nije nikakav problem shvatiti.

    i dalje ne razumijem o čemu pričaš, osim da je tebi neprihvatljivo poljubiti dijete u usta. pa dobro - nemoj ga ljubiti.

  40. #90
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Ivana smiri strasti

    Malo si daleko otišla, o kojim pedofilima i prostitutkama ti pričaš :/
    Žao mi je što te moram razuvjeriti ali pedofili postoje

    Ponašaj te se kako hoćete, ja sam ovdje iznjela svoje mišljenje, i baš me briga što se ne slaže s vašim.
    Imam pravo na svoje kao i vi na svoje mišljenje-jeli tako
    ali izgleda da djecu nitko ništa ne pita

    Još mi nitko nije odgovori zašto je to tako cool ljubiti djete usta, ako mi objasnite, zašto bez toga ne možete, možda vas i razumijem :?

    Žao mi je što su se neki uvrijedili nije mi bila to namjera, ali neka se zapitaju zašto su ih toliko pogodile moje riječi i btw. nikoga ne osuđujem!

  41. #91
    vertex avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Split
    Postovi
    7,564

    Početno

    Ja imam A. od skoro 8 godina. Cmoknemo se u usta, a počeli smo jer je on to želio kad je bio mali sitni dječak. Kad je imao negdje 4 godine, htio je istraživati i druge varijante ljubljenja u usta, što mu nisam dozvolila i objasnila sam da se tako ljube odrasli sa svojim partnerom ili partnericom.
    I dan danas se cmoknemo tako, i tu nema ništa seksualno. Niti on ima ili je ikad imao ikakvu želju druge ljubiti na taj način, čak ni baku, djede, prijatelje.
    D. me ponekad želi cmoknut u usta, jer vidi brata, ali zapravo se više voli ljubit u obraz pa njega ljubim u obraz.
    Nitko nije zbunjen i nitko ne prima krive signale.

  42. #92
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Normalno da pedofili postoje, ali ti ljude koji ljube svoju djecu uspoređuješ sa pedofilima.

    Citiraj ivana prvotno napisa
    Žao mi je što su se neki uvrijedili nije mi bila to namjera, ali neka se zapitaju zašto su ih toliko pogodile moje riječi i btw. nikoga ne osuđujem!
    A što radiš nego osuđuješ :?

  43. #93
    ms. ivy avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    12,903

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa
    i btw. nikoga ne osuđujem!
    ma to je najvažnije 8)

  44. #94
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Sama si rekla da si postavila granicu ljubljena i to onu koja je ZA TEBE, bila prihvatljiva, nisi mu naravno željela dopustiti druge varijante ljubljenja, zato što je za tebe bilo nedopustivo, za dijete nije, vidiš da je djete zbunjeno, on ne razumije zašto te na jedan način smije poljubit usta, a na drugi ne, pa mu moraš objašnjavat.

    Radite kaj hoćete, samo molim vas prvo mislite na djetetovo dobro, a ne o vlastitom zadovoljstvu.
    Nekom je zadovoljstvo izmlatiti djete, a većini mislim da to nije prihvatljivo, ali taj se roditelji ne bi složio s većinom, jer eto to su njegove granice.

  45. #95

    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    1,400

    Početno

    Citiraj ivana zg prvotno napisa
    nikoga ne osuđujem!
    Ništa mi ne uljepša dan kao ova rečenica na forumu.
    Nije da ne mogu bez ljubljenja svog sina u usta - mogu, ali neću. To mi je normalno i ne vidim zašto bih mu okrenula obraz kad me krene pusnuti. Da mu time dam poruku da radi nešto što ne treba?

  46. #96
    Deaedi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Postovi
    9,736

    Početno

    Ne ljubim je u usta, ne ljubim se sa MM pred njom u usta. Prosli su ti dani puberteta kada sam se morala francuski ljubiti sa MM bez obzira na sve na svijetu. Nista se nece desiti ako ga pred H poljubim u obraz, a u usta kada nema publike.

  47. #97

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Ja ovdje odgovorno tvrdim da moje dijete pusom u usta (koju sam zeli) ne salje i ne dobiva nikakvu krivu poruku.
    Nadalje, odgovorno tvrdim da ne dobiva pogresnu poruku ako vidi da se muz i ja ljubimo u usta.

    A zastiti dijete od pedofila je malo komplikovaniji cin od pukog bana na pusu u usta....Ono - za pocetak bi mu trebala prestat kupovat slatkise jer i pedofili i to rade....
    Mislim, kad bi bar bilo tako jednostavno.

  48. #98
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Odoh ja dok nije došlo do prepucavanja, a vas istomišljenice ostavljam da se bezuvjetno podržavate i ni slučajno svoje postupke ne dovedete u pitanje.

    Možda ovdje nije mjesto ovome što ću napisati, ali ipak ću reći; da se neki od nas uopće ne bi trebali čuditi svijetu oko nas kakav je, nemoralan, agresivan, pun zbunjenih ljudi, kriminala zlostavljanih, žene, djece, zlostavljača..... sve dolazi iz onoga što gledamo u svojoj obitelji i onoga što nas roditelji uče......a granice su se debelo pomaknule, a opravdanja dosegla sebične ciljeve........Svijet oko nas je produkt onga kakvi smo mi, a ne nekoga susjeda ili političara.

    Tko hoće neka razumije, a tko ne, neka osuđuje, kao ja 8)
    Pa, pa

  49. #99

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,519

    Početno

    Aha, svijet je prije bio mnogo humaniji kad se mama oslovljavala sa VI, a beba uvaljivala dadilji/dojilji cim se rodi...

    Sigurna sam da npr. diktatora koji nije dobro cuo mama nije ljubila u usta...pa vid' sta napravi...


    A ako ce svijet otici u quartz jer ja svoje dijete ljubim, nek ide....

  50. #100
    ivana zg avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,722

    Početno

    Citiraj ninet prvotno napisa
    A ako ce svijet otici u quartz jer ja svoje dijete ljubim, nek ide....
    Sebično..neka ide...samo nek je tebi dobro...a što će tvoje dijete možda pridonjeti takvom svijetu ili živjeti u takvom svijetu-kaj to tebe briga strašno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •