Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 403

Tema: UN dijeta, 14. dio

  1. #101

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    61

    Početno

    kolko ste visoki a kolko teški?Ja sam 1.68 a težina sada 66

  2. #102

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Danas prolazi 4. (voćni) dan UN-ke i nakon hrpetine cjelodnevnih iskušenja (ipak sam skuhala lešo brokule s malo soli i smazala ih) ) odlučila sam da ću modelirati dijetu i odradit je na maksimalno "light" način, prilagođen meni. Najviše ću odudarati od norme 1. proteinski dan kada sam odlučila maksimalno uživati u ručku. Dakle sutra ću jesti tortille punjene puretinom i povrćem + salata. (tortille će biti zamjena za onaj komad kruha, a ovo drugo je više-manje dozvoljeno). Ostalih dana ću se otprilike držati pravila s time da ću kolač nekad zamijeniti komadom bureka ili bučnice, a na voćni dan ću pojesti i tanjur lagano kuhanog povrća. Ja drugačije ne mogu, hm..., ako me istjerate s topica, razumjet ću. Vidjet ćemo hoću li na taj način skinuti išta...
    Da...visoka sam 166cm, imam 58 kg. Cilj: 55kg.

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Evo ja krenula ponovno po ko zna koji put . Toliko sam uvjerena da ću uspjeti ovaj put da sam na poslu ostavila upute za Un-ku pa prosim ako netko može napisati kaj se jede treći dan da smislim kaj budem jela sutra. Jučer sam jela pileće bijelo i mješanu salatu, danas mahune i krumpir sa ciklom, a sutra je ak se ne varam neko tijesto.
    Ajde pliz, samo taj treći dan nek mi netko skopira.hvala.

  4. #104

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Ajde pliz, samo taj treći dan nek mi netko skopira.hvala.
    Evo, nemam tekst pri ruci, ali napisat ću ti ono što znam.
    Opet jedeš 2 voćke za doručak. Za ručak tjestenina s salsom od rajčica. Ovo bi trebalo ići bez salate. Možeš i pizzu, ali bez sira i salama ( ), staviš opet samo umak od rajčica, a može se dodati i neko povrće (u onoj strogoj verziji dijete je bez povrća).
    A zato za večeru, kolačiiiiiiii
    Možeš smazat čak 2 komada torte, knedle, palačinke, krempite...... i uživati svim čulima u toj sreći jer dan poslije je...voćni dan. šmmmrc........

  5. #105

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    evo spremam se ponovno na mali izazov sa vama nakon dugo vremena,a stala na 59 visoka 1,62...joj ulazim u djevojačku robu malo napeto ali bar postoji nada

  6. #106

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    molom malo podrške... ,a tako mi je teško odoliti nekoj slastici to me ubija

  7. #107
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj ruža prvotno napisa
    evo spremam se ponovno na mali izazov sa vama nakon dugo vremena,a stala na 59 visoka 1,62...joj ulazim u djevojačku robu malo napeto ali bar postoji nada

    nemas tako veliku kilazu...ja bih ti preporucila ciljane vjezbe za kriticne zone...ja sam 1,59m,i nekako si najbolje izgledam sa 55 kila....

  8. #108

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    Citiraj filip prvotno napisa
    Citiraj ruža prvotno napisa
    evo spremam se ponovno na mali izazov sa vama nakon dugo vremena,a stala na 59 visoka 1,62...joj ulazim u djevojačku robu malo napeto ali bar postoji nada

    nemas tako veliku kilazu...ja bih ti preporucila ciljane vjezbe za kriticne zone...ja sam 1,59m,i nekako si najbolje izgledam sa 55 kila....

    o to je najbolja preporuka ali treba početi,a moram priznati da u zadnje vrijeme nisam baš u volji...ali pripremam se,jer mi je jedino slobodno vrijeme noću... :shock:

  9. #109

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    61

    Početno

    Ja sam zasada odustala,ali namjeravam nastavit sa voćem ujutro,vode 2l,i nastojat ću pravilno kombinirat hranu te smanjit porcije.Al me ubije kad dođem s posla navečer u 20h a recimo ništa si ne pripremim a jaako sam gladna.E tu strada moja dijeta.Morat ću ostavljat od ručka i dio za večeru.

  10. #110
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    ja krećem danas definitivno. došao je moj sutra :D
    evo upravo se izvagala, 71 kila
    cilj 60 (neki ideal mi je prije bio 58, sad ću već biti zadovoljna sa 60-63) vidjet ćemo..
    puna sam volje i entuzjazma, nadam se da će tako i ostati.

    Ima koga samnom u borbi?

  11. #111
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno re

    ja se vise ne javljam, vec me sram, koliko sam puta pocinjala i 4. dan zavrsila, strahota! . No, da krenula sam danas!

  12. #112
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    sanjas33 :D
    ja već mislila da sam sama! Danas mi je treći dan i super se držim. već imam 2 kile manje :shock: :shock: pretpostavljam da je to prvotni šok organizma što ga ne zatrpavam kojekakvom hranom. Ovo mi je prvi put, a i općenito prva dijeta ikad. Ima da zablistam u vjenčanici
    ajde, ajde drš`se, trebam te da se bodrimo!!

  13. #113

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    sun

  14. #114

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    cure, evo i mene. :D
    dojim, pa ce moja dijeta biti malo modificirana i s pauzama.
    imam 71kg, visoka 170.
    plan mi je do 6.mj. doci na 62kg.
    danas sam krenula s dvije mandarine, jogurtom, pecenom piletinom, snitom kruha sa sjemenkama i puuuuno povrca.
    sun, sanjas33 go go go!!

  15. #115
    filip avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    1,031

    Početno

    Citiraj ruža prvotno napisa
    Citiraj filip prvotno napisa
    Citiraj ruža prvotno napisa
    evo spremam se ponovno na mali izazov sa vama nakon dugo vremena,a stala na 59 visoka 1,62...joj ulazim u djevojačku robu malo napeto ali bar postoji nada

    nemas tako veliku kilazu...ja bih ti preporucila ciljane vjezbe za kriticne zone...ja sam 1,59m,i nekako si najbolje izgledam sa 55 kila....

    o to je najbolja preporuka ali treba početi,a moram priznati da u zadnje vrijeme nisam baš u volji...ali pripremam se,jer mi je jedino slobodno vrijeme noću... :shock:

    nisam ti ni ja neki frik za vjezbanje,ali zato volim koristiti kremice....

  16. #116

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Žene, kako ide?
    Ja prijavljujem 57 kg sitog trbuha. :D
    Dijetu sam malo modificirala (light verzija ), i s nevjerovatnom lakoćom je se ovaj put pridržavam.

  17. #117

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    ja prijavljujem, nakon dva dana -1kg.
    i to s dodatkom jogurta svako jutro, malo smedjeg secera u kavi s mlijekom, soka za dojilje s dodatkom zeljeza i jedne salice vruce cokolade. :D

  18. #118

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    Žene, kako ide?
    Ja prijavljujem 57 kg sitog trbuha. :D
    Dijetu sam malo modificirala (light verzija ), i s nevjerovatnom lakoćom je se ovaj put pridržavam.

    svaka čast sad sam i ljubomorna,jer mi imam ja tu malo viška guze pa trbuha...pa to sve visi..joj nije fer... malo okrutne istine

  19. #119

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    svaka čast sad sam i ljubomorna,jer mi imam ja tu malo viška guze pa trbuha...pa to sve visi..joj nije fer... malo okrutne istine
    Joj Ružo, nemoj biti, evo, ako ti je lakše, ja sam danas debelo zgriješila (to se više čak ne može ukalupiti ni u light verziju ) ali sam još prije dva dana isplanirala tako, tj. rekla kako ću se nagraditi i u nedjelju, nakon subotnjeg režima vožem, uživati u pikantnom, pilećem saftu s njokima i tikvicama. Tako i bi. Sada mirne duše nastavljam dalje s dijetom.

    E da, bilo bi dobro vježbati malo, makar 2X tjedno po 30-40 minuta. Nastojim se toga držati, a planiram se upisati na nešto...joga ili neki ples...

    Mamasita

  20. #120

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    208

    Početno

    sad mi je lakše,jer ja danas o svom grijehu neću ni pričati ...pa stvarno sad krećem ,javim se za tjedan dana o svom karakteru...tako bi bilo najbolje ..e sad više nisam ljubomorna,kad si zgriješila,lakše mi pada moj grijeh

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    sun, sanjas33 go go go!!
    ajme ja mislila da su samo sun i sanjas trenutno na dijeti.
    ucinilo mi se da su gornji postovi od prosle godine. :gdje je onaj sto se lupa cekicem po glavi:
    cure i vama svima podrska, naravno! :D
    koliko nas je sada?
    ruza, fritulica, sun, sanjas, rinama, mama27, metal mama.....
    tko jos? marija71, puhovi...?

  22. #122

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    61

    Početno

    metal mama odustala zasad al sam nastavila sa voćem ujutro ,pa ću tam prije ljeta opet negdje u 4 mjesecu.

  23. #123
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    mamasita kak beba reagira!ja isti dojim ali bi stvaaaarno trebala na djetu!molim te za savjet jer više ne znam koga pitati!

    cure svaka čast i puno sreće!

    jako sam ljubomorna što vam ide 8)

  24. #124
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    evo mene, osmi dan (uf opet voće), imam 67,5 - znači -4 :D

    tetamaja aj ti rađe na montignaca dok još dojiš tako malu bebicu. Ili samo izbaci slatko. Ili samo izbaci večeru tj nemoj jesti iza 6. Vidjet ćeš da tako jedna mala preinaka puno znači. Ovo baš i nije dijeta za držati dok je bebica još tako mala.

  25. #125
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    i ja ću ponovo krenuti
    prije godinu dana sam uz dojenje skinula 5 kg na UN-ki od mjesec dana...
    sad planiram ići do kraja jer mi je Figurella do daljnjeg nedostižna
    koji vam je dan, dajte da krenem s nekim pa će mi biti lakše
    ja sramotno priznajem da treba ići sigurnih 15 dolje a moglo bi i više

  26. #126
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    maxi meni osmi. Ajde priključi se

  27. #127

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    664

    Početno

    cure ja krećem od sutra, cilje je 7 kg manje (iliti kilaža od vjenčanja) do 5. travnja kad s MM odoh na second honeymoon u tropske krajeve :D, a nakon toga se bacamo raditi drugu bebicu. Tako da je motiva više nego dovoljno, pa bumo vidli!

  28. #128
    tetamaja6 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    575

    Početno

    san hvala na savjetu!koliko čitam Vas znam da nisam jedina sa problematičnim karakterom!
    znam da nisam na pravom topicu ali ovdje imam potporu samo čitajuč kako se "patite" 8)
    od sutra.....
    danas ne mogu jer sam već smazala kolač od jučer!
    ali mogu ja to i dalje ću se javljati i tražiti podršku!
    probati ću bez slatkog :shock: i bez klope poslje 6 :shock:

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    evo, samo da napisem kako sam ja ovu dijetu prilagodila dojenju:
    prema nutricionistima, problem ove dijete je premalo proteina, zeljeza, kalcija i masnih kiselina, jer jelovnik nije definiran, tj. nema naglaska na namirnicama koje bi trebalo unositi na ugljikohidratne, skrobne i vocne dane.
    zato ja na te dane pazim da unosim hranu kao sto je: persin, spinat, kelj, sezam, suho voce, bademi, pistacio, bundevine kostice, integralne namirnice, grah i sve ostalo ne-zivotinjsko sto mi moze pruziti dovoljnu kolicinu kalcija, zeljeza, masnih kiselina i proteina.
    osim toga svaki dan pijem jogurt i ne dozvoljavam si osjecaj gladi. ako sam gladna jedem medjuobroke.
    stvarno se u zivotu nisam zdravije hranila. 8)
    vodene dane ne planiram drzati, a ako mi ode vise od 3 kile mjesecno napravit cu pauzu.
    btw. cure ja se osjecam super ovih 5 dana od kada sam na dijeti.
    puna sam neke nove energije, ne umaram se brzo kao prije, dobila sam i volju za vjezbanje. :D
    i bebac je super, ne primjecujem nikakve promjene.

  30. #130

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    A meni su večeras po rasporedu kolači...a ja pojela cca. 15-tak fritula. :/
    A ništa, sutra voće...idemo dalje.

    U petak sam pozvana na pizzu. A izračunala sam da bi mi to trebao biti škrobni, 2. dan. Da preskočim škrobni, pa poslije pizze odmah udarim po voću...? Ahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh......................

  31. #131

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    A meni su večeras po rasporedu kolači...a ja pojela cca. 15-tak fritula. :/
    ......................

    a ja na skrobni smazala dvije krafne.
    ja mislim da je bolje ne preskakat dane. ono, ak zgrijesis jedan dan furas dalje ko da nista nije bilo.

  32. #132
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    cure molim vas pomoć
    ne mogu naći knjigu o UN s receptima a treba mi par ideja za obroke za vrijeme radnog vremena
    kaj ste papale a da se sjećate
    zapravo bi bilo super da napravimo popis po danima što koja kuha/jede da ne ostanemo bez ideja, kaj mislite?

  33. #133

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Ajde sad da ćujem, jel netko fakat smršavio na ovoj dijeti tih 15 kila i kak je bilo nakon prestanka dijete?

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Bila sam na UN dijeti pred oko godinu dana. Nisam bila sva 3 mjeseca, nisam izdržala, a nije bilo ni potrebe skidati baš preko 15 kg.
    Izdržala sam ( STROGO se pridržavala) mjesec i pol, i skinula 9 kg (imala sam 68, a došla na 59).
    Sad imam 61-62, dakle 2 sam vratila. Nije mi bilo teško ni na dijeti ni poslije, jedem sad više voća nego ranije, ali veliki mi je porok čokolada i kruh, više ovo prvo

  35. #135

  36. #136

  37. #137

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Naravno da će svaka dijeta imati yo yo efekt, ako se nakon završetka iste vratimo na potpuno isti-loš način prehrane. Trebaju nam se barem malo izmijeniti prehrambene navike.
    Isto je vjerujem i sa flasterima za prestanak pušenja, ako sam ne odlučiš prestati, to kaj ih nosiš par tjedan(ilineznamvećkoliko) neće uvjetovati prestanak pušenja.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Postovi
    377

    Početno

    Naravno da će svaka dijeta imati yo yo efekt, ako se nakon završetka iste vratimo na potpuno isti-loš način prehrane. Trebaju nam se barem malo izmijeniti prehrambene navike.
    Isto je vjerujem i sa flasterima za prestanak pušenja, ako sam ne odlučiš prestati, to kaj ih nosiš par tjedan(ilineznamvećkoliko) neće uvjetovati prestanak pušenja.

  39. #139

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    ja mislim da je bolje ne preskakat dane. ono, ak zgrijesis jedan dan furas dalje ko da nista nije bilo.
    Tako ću napraviti, hvala!

    Ja sam se ukopala na istoj kilaži i ne mrdam. :/ (a s obzirom na okolnosti, ne bunim se.)

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    ja sam u 7 dana na -3, iako brljam.
    izgleda da cu radi dojenja ipak morati prijeci na monti, a ova moja uenka mi je bas dobra i stvarno se super osjecam. :/
    Citiraj maxi prvotno napisa
    kaj ste papale a da se sjećate?
    tek mi je 7. dan, ali evo sta je bilo na jelovniku do sada:
    -proteinski:
    1. pecena pileca prsa + kuhano povrce iz juhe (kelj, mrkva, karfiol, persin
    ), kupus salata i integralno pecivo
    2. 3 jaja na oko s prsutom, integralno pecivo, paradajz i mladi luk, a za veceru jedna pecena teleca snicla, malo integr. kruha i salata
    -skrobni:
    1. dinstana integr. riza, poriluk, mrkva, grasak, batat i paradajz.
    2. "musaka" - red krumpira, red patlidjana, red tikvice, red paprike, red paradajza, pa opet krumpira, zaliveno maslinovim uljem, peceno u pecnici.
    -ugljikohidratni:
    1. pizza, navecer tri komada baklave od oraha i jabuka
    2. 3 velika slanca , integralne krpice sa zeljem
    -vocni:
    cijeli da grickala jabuke, mandarine, pistacie, pinjole, brusnice; za rucak 2 banane, za veceru izdubljene polovice jabuke s mljevenim bademima pecene u mikrovalki.

  41. #141
    rosa avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    2,434

    Početno

    Samo da objavim da vam se pridružujem.Danas dan treći (integralni špageti sa puuno rikole i žličicom bućinog ulja,a za večeru dvije krafne i kava).
    Psihički se pripremam za sutra,yiippii-voće all day long !!
    Inače,u ova tri dana ošla jedna kilica!!

    Ovo mi je drugi nalet na UN.Prvi put nakon poroda u 2 mjeseca skinula 8 kg. Želim još 8 pa :D

  42. #142
    Sun avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    ni na nebu ni na zemlji
    Postovi
    3,381

    Početno

    kriza, kriza krizaaaaaaa
    ja bi slatko

  43. #143
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    Mamasita hvala na popisu
    čini mi se zgodno da upisujemo meni' po danima da nitko ne ostane gladan u krizi

    npr:
    1. PROTEINSKI DAN
    pohana piletina+zelena i zelje salata+bujon

    2. ŠKROBNI DAN
    rižoto od integralne riže s korjenastim povrćem

    3. UHH DAN
    pizza s paradajzom
    špageti s paradajzom

    4. VOĆNI DAN


    mene muči jer radim, hoću li u lokalnom restoranu ili bližoj okolici naći ono što mi taj dan treba

  44. #144

    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Zagreb - Wien
    Postovi
    1,171

    Početno

    cure, evo mene, jedem sarmu na vocni dan.
    danas mi vaga pokazala 67kg, sto znaci da sam izgubila 4 kg, pa vas za sada napustam.
    drz'te se!

  45. #145
    Sonja29 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    na krilima vjetra...
    Postovi
    2,303

    Početno

    Evo još jedne koja je na UN-ki.Za 20 dana sam skinula 5 kg,sada malo teže ide jer sam na horomonalnoj terapiji paa...

  46. #146

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Sonja29, ja ti pak želim da se sustavno debljaš (i to u predjelu trbuha) barem sljedećih 9 mjeseci!!!

    Citiraj Mamasita prvotno napisa
    cure, evo mene, jedem sarmu na vocni dan.
    danas mi vaga pokazala 67kg, sto znaci da sam izgubila 4 kg, pa vas za sada napustam.
    drz'te se!
    Bravo Mamasita, možda se sretnemo na Montiju.

  47. #147
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Evo i mene...

    Iza mene su skoro dva tjedna, važem se jednom tjedno pa ne znam koliko sam skinula do danas (ali nakon prvog tjedna je bilo točno -2,30 kg ).
    Danas mi je trebao biti škrobni/povrtni dan, ali sam na vodi i sokovima i kavama jer sam odlučila hvatati i mjesečeve faze (svaku drugu, tj. mlađak i uštap, ako ću se osjećati dovoljno fit) i upravo farbam kosu kako ne bih mislila na hranu.

    Moja ideja za sutra (već sanjarim o hrani... ), za škrobni/povrtni dan:

    - izdubljene tikvice puniti s dinstanom, napola kuhanom rižom obilno začinjenom (češnjak, papar, crvena paprika, malo maslinovog ulja i još nešto što mi padne napamet); pečene u pećnici; + zelena salata ili matovilec

    Žao mi je što naš un dijeta forum ne funkcionira već više od tjedan dana, tamo je bilo fenomenalnih recepata...

  48. #148
    maxi avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Brussels
    Postovi
    2,043

    Početno

    u restaču danas na meniju pohane tikvice s povrćem za prilog, salata
    može proći za škrobni dan(iako baš i nema škroba )

  49. #149
    Shanti avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,635

    Početno

    Maxi, škrobni dan ne mora biti obavezno sa škrobom, ne brini. Čini mi se da bi bilo ispravnije taj dan nazvati povrtnim/škrobnim.
    Ali bolje bi bilo nijednog od dana ne pohati, međutim, ako je to jedino što se nudi u restaču, dobro je...

    ________________

    Moje subotnje ranojutarnje vaganje pokazalo je: u dva tjedna -3,50 kg :D (zadovoljna sam, relativno, doduše, dug je još put ispred mene, a sad će vjerojatno ići sporije).

    Danas mijesim tijesto za pizzu (samo rajčica i šampinjoni i koja crna maslina), a sutra (što baš neće biti sretno za nedjelju :/ ) voće...

  50. #150
    sanjas33 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    291

    Početno re

    evo cure ja definitivno imam najvise pocetaka i najvise odustajanja. Ovaj put ponosno prijavljujem 1,7 kg 9 dan dijete.
    Stvarno sam prezadovoljna :D

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •