Pokazuje rezultate 1 do 14 od 14

Tema: A za promjenu ,nešto lijepo

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno A za promjenu ,nešto lijepo

    danas sam skupa s kolegicom odradila 2 puta po 2 blok sata integrirane nastave fizike i kemije ( energija i energetika plus kemijske reakcije-vrste endotermne i egzotermne )


    nadoknađujemo i radili smo skraćeno.... sat je trajao 30 min

    da priznajem imala sam i osobni interes u tome i iznimno sam htjela da uspije ( da pojasnim UVIJEK želim da mi sat uspije, ali danas mi je to bilo bitno zbog xy razloga)

    dobro smo se obje pripremile i oba sata su prošla besprijekorno

    na kraju su djeca pisala osvrte

    i ovo je napisao jedan učenik

    Ja mislim da ovakvih sati treba biti više zbog toga što djeca i nastavnici trebaju provoditi više vremena zajedno !!!!!!Bilo mi je lijepo i puno sam naučio!!!!!

    Ponekad zaboravimo na onaj osnovni pokretač ,a to je emocija, osjećaj pripadnosti itd

    Danas sam puno naučila od svojih učenika

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    2,908

    Početno

    Jako lijepo,pogotovo povratna informacija!

    Najljepši i najuspjeliji sati ove školske godine za mene bili su upravo oni integrirane nastave mog predmeta (povijesti)i kolegičinog(hrvatski),đaci su bili oduševljeni.

    Jednom smo tako obradili glagoljaše(uz priču o Ćirilu i Metodu) a drugi puta Hrvatski narodni preporod(tu smo priredile Power point prezentaciju)
    Stvarno je bilo lijepo i osjećala sam se super,sva sretna i ponosna,i to su trenuci kada stvarno osjećam da sam odabrala pravi posao.

  3. #3
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno


  4. #4
    kloklo avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Jarun
    Postovi
    2,995

    Početno

    Baš mi je drago, super je tako nešto uspješno odraditi pa ste svi zadovoljni

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    klo-klo. ja sam današnjem satu pristupila profesionalno ljubazno ( kao stjuardesa )

    a feedback je bila čista neiskvarena emocija

    pa sam malo

  6. #6
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Meni je drago da ima još učitelja i profesora koji znaju i imaju ljubavi predati znanje djetetu. Takvog bi učitelja i ja jednom htjela za svoje dijete.

  7. #7
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Citiraj maria71 prvotno napisa
    klo-klo. ja sam današnjem satu pristupila profesionalno ljubazno ( kao stjuardesa )

    a feedback je bila čista neiskvarena emocija

    pa sam malo


  8. #8
    Lu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    Molvice
    Postovi
    1,834

    Početno

    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Meni je drago da ima još učitelja i profesora koji znaju i imaju ljubavi predati znanje djetetu. Takvog bi učitelja i ja jednom htjela za svoje dijete.
    potpisujem

  9. #9
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj Lu prvotno napisa
    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Meni je drago da ima još učitelja i profesora koji znaju i imaju ljubavi predati znanje djetetu. Takvog bi učitelja i ja jednom htjela za svoje dijete.
    potpisujem
    I ja.

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    326

    Početno

    Citiraj Zdenka2 prvotno napisa
    Citiraj Lu prvotno napisa
    Citiraj Lukina mamma prvotno napisa
    Meni je drago da ima još učitelja i profesora koji znaju i imaju ljubavi predati znanje djetetu. Takvog bi učitelja i ja jednom htjela za svoje dijete.
    potpisujem
    I ja.
    I ja.

    OT: jesam ja nešto krivo pokopčala ili si na nekom drugom topicu pisala da odlaziš iz struke?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    ne, nisi krivo razumjela

    napisat ću ti pp

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Maria71, ne poznam te, ali iz svega pročitanoga, a naročito iz ljubavi prema učenicima utkanoj između redaka koje pišeš, žao mi je što odlaziš iz prosvjete jer bih upravo tebe željela za profesoricu svojoj kćeri. U nadi da još ima profesora kao ti samo ću ti poželjeti da novi posao radiš s jednakom ljubavlju i entuzijazmom kao i ovaj.

  13. #13
    Zdenka2 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    6,451

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    Maria71, ne poznam te, ali iz svega pročitanoga, a naročito iz ljubavi prema učenicima utkanoj između redaka koje pišeš, žao mi je što odlaziš iz prosvjete jer bih upravo tebe željela za profesoricu svojoj kćeri. U nadi da još ima profesora kao ti samo ću ti poželjeti da novi posao radiš s jednakom ljubavlju i entuzijazmom kao i ovaj.
    I ja.

  14. #14
    mamalada avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    zagreb zapad
    Postovi
    201

    Početno

    Maria 71 zrači ljubavlju za klince. Sjetila me stiha pjesmice koji je recitirala frendica mog sina na završnoj priredbi prvašića:
    "Moja ma radi u osnovnoj školi,
    Svi su nemogući, a ona ih voli."

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •