Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678
Pokazuje rezultate 351 do 380 od 380

Tema: Forumašice iz ZD - koliko nas je? - 3

  1. #351
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Cure, samo da vam javim da je Rhea rodila malu Leonu :D :D :D

    ... porod je bio super, bez dripa, skroz prirodno, ali za stolčić se nismo uspjeli izboriti

    Čestitam ti draga i puuuuuno pusa maleckoj, Marku i cijeloj obitelji od svih nas :D

  2. #352
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Evo i ovdje čestitam Rhei i dobrodošlica Leoni :D

  3. #353
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Cestitamo i mi! :D :D :D

  4. #354
    trenta avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    245

    Početno

    čestitam od srca!

  5. #355
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Cestitam od

  6. #356

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    23

    Početno hy

    bog,
    čestitamo i mi

  7. #357

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    čestitki nikad dosta: Leona, dobro došla :D

  8. #358
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    hej, jel netko zna dal ce biti kakav djed mraz u zadru?

    p.s. rhea cestitamo :D

  9. #359
    Rhea avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    753

    Početno

    Evo da se i tu zahvalim svima na čestitkama.

  10. #360
    Gemini avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    421

    Početno

    Draga rhea čestitke i od nas!!

  11. #361
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Cure pozdrav,
    treba mi pomoć... je li zna neka od vas fizijatra za bebe u Zd koji radi privatno ili se može do njega doći nekako privatno, može biti i netko tko vježba sa bebicama. Treba mi samo netko da me umiri jer pedijatrica kaže da je sve u granicama normale ali mene nekako strah pa bi na svoju ruku tila viditi, pa ako neko zna nekoga... hvala

  12. #362
    memole avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    113

    Početno

    Draga Rhea ljubi malenu , a i velikog bracu naravno. Jedva cekam da vidim nasu novu sugradanku.
    Pozdrav svima !

  13. #363

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    12

    Početno pozdrav svima

    tinkie winkie hvala na dobrodošlici i pozrav svim drugim zadarskim forumašicama.

  14. #364
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    zara, dobrodošla nam i ovdje :D

    pale, jesi našla fizijatra??

  15. #365
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    RHEA, ČESTITAAAMO :D

  16. #366
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Čula sam da dr. Šoša radi i privatno i da je super. Nazovi je u bolnici.

  17. #367
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    eh, nisam našla fizijatra... na Božić smo završili na pedijatriji zbog povračanja i proljeva, rota virus , izašli smo u petak, još uvijek prihvača samo Humanu 9, ludim, prepala se pa se sada ne odvaja od mene, ali doslovno. >Padam s nogu
    Jedino pozitivno u svemu je što smo mogli biti s njom 24 sata, stvarno su fleksibilni bili

  18. #368
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Pale , da malena sto prije bude sasvim dobro!
    Jeste li uzeli tzv. apartman ili su te pustili uz krevetic 24h uz nju?

    zara, dobrodošla!

  19. #369
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Jesu li stavili u funkciju onih 10 kreveta za majke što im je donirao Grad?

  20. #370
    bebelina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    1,609

    Početno

    Mislim da ne jer mi je susjeda rekla da se ubila na sjedalicama. Bila je s dvoje djece koje doji u bolnici , isto proljev i povracanje.
    *zara* dobrodosla!

  21. #371
    klia avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    1,797

    Početno

    Svim svojim sugrađankama forumašicama od srca želim sve najbolje u novoj (makar i ovako zakašnjelo)

    Bili smo 1.1. na pedijatriji na inhalaciji, nisam primijetila sklopive krevete :/

  22. #372
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Nismo uzeli apartman jer su me pustili bez problema, tj kad sam pitala sestru odmah na prijamu rekla je da može prvu noć ( došli oko 1 u noći ). Kasnije sam pitala i dr i ona mi je rekla isto da mogu i nije spominjala prvu noć. Na odjelu mi se učinilo puno djece primljeno baš taj dan, tj sve je puno mama :D Ma mislim da je njima tako lakše raditi, nisam mogla vjerovati kako je mirno po noći na odjelu sa djecom... kako i neće kad su mamice uz njih.
    Što se tiće spavanja, ubila sam se, one sidalice su tako neudobne za poluditi... ima u svakoj sobi kauč, djeluje mi staro, ne može se rastegnuti Nas je bilo dvi mame u sobi, treća je bila curica od 6 godina bez mame po noći
    Ubile smo se na tom kauču, ali bolje i to nego samo one sidalice. Sad ja ne znam je su li ti kauči novi ili je i to prije bilo. Dobro je poslužio i da ti dite nije cili dan u onom kavezu od krevetića
    Zadovoljna sam i tretmanom doktora i sestara :shock: Skroz su fleksibilni iako ti odmah na dolasku uvale kućni red koji je užas za nas mame, ali kažem eto bili su skroz ok.
    Što da vam kažem sad je i mene poharalo, ne dolazim sebi još od Božića

  23. #373
    tinkie winkie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    ZD
    Postovi
    2,297

    Početno

    Pale, ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

  24. #374
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    Pale, drzi se.

    Meni se cini da su ti kauci novost. Ovo je veliki pomak naprijed. Kad sam ja bila prije jedno deset miseci u apartmanu, na odjel uopce nisu pustali mame prije kraja vizite (znaci negdi 9, 10 sati) i puno je djece zalosno dozivalo mame i plakalo.

  25. #375

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj dijanam prvotno napisa
    Pale, drzi se.

    i puno je djece zalosno dozivalo mame i plakalo.
    kako je meni ovo tužno čuti, a pogotovo me smeta kad ispadne da ja tražim nekakav apartman ko da sam Engleska kraljica. A samo mi treba dozvola da se ne razdvajam od svog djeteta.

    Pale, drži se, super da ste tako dobro prošli u bolnici i bez apartmana!

  26. #376
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Evo bolje smo svi skupa... izgleda da je virus otišao :D
    Prihvaća svu hranu super i sve je manje kenjkava, ide i drugim ljudima osim meni 8) Kažem vam da sam se začudila kako je sve bilo dobro, kako su sestre i doktori ljubazni, taj kauč smo nas dvi mame koristile skupa, tj izmjenjivale smo se svaka dva sata kad je to bilo moguće ( s obzirom da su nam klinci imali proljev, povračanje i visoku temperaturu ). Eto nemam nikakve zamjerke, čak bi i jelo dobile na vrijeme za razliku od rodilišta di sam skoro pa morala moliti da joj naprave bočicu mlika. Odjel je bio krcat, kažu da su i apartmani bili puni djece bez naplate pa su sestre i doktori trčali gori -doli non stop. Ne znam je li ovo bilo slučajno, ali stvarno sam ugodno iznenađena. Čak sam jedan dan išla kući odspavati dvi ure pa su sa bubicom ostali tata i sveki i nitko ih nije ništa pitao.
    Moja jedina zamjerka je što nisam smila biti s njom kad su joj stavljali braunilu i dok su joj uzimali mokraču. Naravno da se derala iz sveg glasa, a sestre prodaju foru da je to zato da ne vidi mamu koja stoji pored nje, a ne pomaže joj Eto to mi je bilo grozno, ali to je u tri dana koliko smo bili tamo svega par minuta... nisam se htjela svađati da me ne otpreme doma S obzirom da u kućnom redu piše da se mora izaći iz sobe i dok traje vizita ovo mi se nije činilo strašno naspram same bebe od 10 mjeseci u sobi punoj doktora i sestara. MA kućni red je katastrofa, sva srića da ga se ne drže
    Sad nam je bolje i nadam se da više nikad nećemo morati tamo. Ljudi moji nisam mogla virovati koliko razumi tako malo dite, kako se samo veselila čim smo izašli iz one zgrade... doslovno je klicala ljudima, autima, stvarima... da ne govorim kad smo došli kući, pa sve one njene igračke, svakoj se javila , pa crtić, njen cd od Houdeka doslovno je bila luda od sriće

  27. #377
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno

    Primjetili smo da se neki topici o podruznicama pocinju koristiti u krive svrhe, pa stavljam ovu opomenu u nadi da ce se topic vratiti na dobar smjer i da necemo morati ukidati podruzne topice.

    Topici o podruznicama su prvenstveno otvoreni da bismo vas informirali sto se desava u podruznicama, da biste vidjeli tko je sve tamo od cura s foruma, da biste se vi mogli prikljuciti i pomoci u nekim akcijama u podruznicama

    Te teme nisu tu za lokalne razgovore tipa gdje kupiti rukavice za skijanje, cipele na snizenju itd. (karikiram no nadam se da razumijete sto hocu reci).

    Molim da u buducnosti ne bude chatanja, te da zaista topic sluzi svrsi – priblizavanje Rodinih aktivnosti vama

  28. #378
    pale avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    zadar
    Postovi
    981

    Početno

    Sorry

  29. #379
    dijanam avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    975

    Početno

    di si ti anchie do sada
    i ja se ispricavam.
    i ponukana ovim zadnjim pricama o bolnici otvaram novu temu pod zdravlje djece.

  30. #380
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Zakljucavam

    Nastavite na Forumašice iz ZD - koliko nas je? - 4

Stranica 8 od 8 PrviPrvi ... 678

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •