Pokazuje rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Proljev kod 1,5 mjesečnog djeteta i neiskusni roditelji

  1. #1
    josipa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno Proljev kod 1,5 mjesečnog djeteta i neiskusni roditelji

    Vid je inače vrlo aktivn i od jučer se ponaša pomalo uspavano, budi se samo za hranjenje i već tjekom podoja zaspe, pa se ne uspije dobro najesti i naravno za cca. 1 sat je opet budan i jede 5-10 min. Nakon hranjenja često bljuca što obično nije radio i često kaka meku stolicu(nakon svakog podoja veću količinu, a između samo malo)., koja je ponekad zelenkasta i ne potpuno rijetka.

    Pa molim iskusne mame da mi kazu sto da radimo, kako mogu prepoznat da li mu fali tekućine . :? i da Vida isključivo dojim.

  2. #2
    dorena avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Crikvenica
    Postovi
    470

    Početno

    mozes li samo napisati koliko ima mokrih pelena? ako ima 5-6 jednokratnih ili 7-8 visekratnih mokrih pelena dnevno (najmanje) dijete je dobro hidrirano i ne fali mu tekucina.
    posto do sada niste imali nikakvih problema, mislim da je u pitanju virozica, narocito zato sto traje samo jedan dan a ne duze i radi se o bljuckanju i cestoj stolici.
    stavljaj ga na cicu koliko god trazi, i obrati paznju na mokre pelene, a svakako javi kako je.

  3. #3
    josipa avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    44

    Početno

    Cijela priča je počela jučer popodne i sve pelene su bile mokre, danas smo promjenili 5 visekratnih i sve su bile mokre pa se nadam da je sve oki doki. Malac od kad sam napisala post skoro stalno cica, valjda mu je bolje :D .

    Hvala na brzom odgovoru dorena.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •