Pokazuje rezultate 1 do 13 od 13

Tema: A ovo je nasa pricica... :)

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno A ovo je nasa pricica... :)

    Moja trudnoca je bila uredna, sve je bilo u najboljem redu osim kilograma a njih sam dobila 23 u cijeloj trudnoci. , jela sam za troje...
    U zadnjem mjesecu osjecala sam se kao jedan veliki balon, mislila sam da cu svaki cas puknuti.
    Termin je bio 12.02.07., a tri tjedna prije toga imala sam svadbu, dobro, nije to bilo nista veliko ali je bilo jako blizu dana poroda.
    Noc prije,zove me MM s posla i kaze kako mu se jako jedu capalinke, i tako sam mu ja, drage moje pekla palacinke u 2 u noci jer do tada radi...
    Dosao je doma, pojeli smo ih i legli negdje oko 3 sata...

    Ujutro u 7 sati poceli su lagani trudovi, ja sam se polako digla iz kreveta da ne probudim muza i otisla na wc, tada su bili na razmaka oko 10 min i nisu bili jako bolni.
    Oko 9 sati vec su bili svakih 5 min, a ja se jos nisam dala u bolnicu, tada je MM nazvao hitnu i oni su mu rekli ako mogu hodati neka sami odemo do bolnice, ja sam se jos otisla istusirati i obrijati i krenuli smo put sv. Duha, na pola puta smo shvatili da je MM zaboravio, onako u panici, sve moje papire pa smo se vracali doma po njih.
    Kada smo stigli gore, odmah su me primili, stavili na ctg,lezala sam tamo u nekoj sobici dok je neka mlada doktorica proucavala moje papire, kasnije mi je rekla: ma, bit ce te vi brzo gotovi...
    I tako bi, slijedilo je ponovno brijanje (bez obzira sto sam ja to napravila prije sto smo krenuli) i klistir, pa predradaona gdje sam se morala sama presvaciti, sestra mi je donjela pidamu irekla da se presvucem , pa su mi dvije cure koje su bile tamo pomagale...
    Zatim su me otpratili do boxa, ponovno prikopcali na ctg, no kako vodenjak nije pukno oni su to ucinili,tada su poceli jaki trudovi.
    MM je cekao vani jer se panicno boji krvi tako da nije prisustvovao porodu ali je rekao da me se culo kroz cijelu bolnicu.
    U 13.40 nakon tri tiskanja princeza je bila vani,obrisali su ju i odmah mi ju dali , jednostavo neznam kako bi opisala taj osjecaj, bila je tako sitna, 2770 g i 50 cm....
    Babica koja je bila u radaoni uzela je moj mob i slikala nas , veliko joj hvala, tako su mi drage te slike.

    No nako toga slijedilo je ono sto je meni bilo puno gore od trudova i poroda, posteljica nije izlazila i svi su se izredali na mom trbuhu pokusavajuci ju istisnuti van , vristala sam i molila ih da prestanu jer me to jako bolilo, ali posteljica se nije dala van, na kraju su odlucili pozvati anesteziologa, ja sam utonula u san, oni su ju izvadili i zasili me jer sam malo popucala...

    Prije poroda sam procitala na Rodi puno prica s poroda, i tako me bilo strah ali je na kraju bilo puno bolje no sto sam ocekivala i zamisljala....

    Princeza danas ima 4,5 mj, raste i napreduje, a mi novopeceni mladi roditelji uzivamo u svakom novom danu s njom....


  2. #2

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    59

    Početno


  3. #3
    traktorka avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    A5 - Land Of Shit
    Postovi
    3,875

    Početno

    Baš lijepa i simpatična priča !!


  4. #4
    Maslačkica avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    2,720

    Početno


    Neka oni nama dođu živi i zdravi na ovaj svijet...

  5. #5
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno


  6. #6
    bimba iaia avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    820

    Početno

    Porod dobar kao palačinke


  7. #7
    Barbara1 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Glina
    Postovi
    243

    Početno

    Baš simpa pričica,uzivajte sa princezicom

  8. #8

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    293

    Početno

    Predivna priča

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Špansko
    Postovi
    147

    Početno

    Hvala vam cure!
    Bilo je kratko i slatko, a palacinke su izgleda bile presudne u cijeloj prici...

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    kopno i more skupa...
    Postovi
    94

    Početno

    Citiraj melibeli prvotno napisa




  11. #11
    abonjeko avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,121

    Početno


  12. #12

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    189

    Početno

    Preslatko cure!

  13. #13
    anna24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Garešnica
    Postovi
    114

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •