Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 64 od 64

Tema: Anonimna prituzba na ocjenu

  1. #51
    anchi pp avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,906

    Početno

    BB, vidim da si iz Dubrave, pa ako nije problem možeš li mi napisati u kojoj se školi događala scena. Na pp? Ako ne, nema veze.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    2,554

    Početno

    Svaka ti cast! Mislim da si napravila sve sto si mogla, i to jako korektno.

    No pedagogica u skoli se zaista branila jako, jako bijednim argumentom-nisu skolovani :shock: :shock: ..Pa pobogu, gdje je ona zavrsila pedagogiju, a da nije vidjela kolegij iz psihologije?

    OT:
    U svakom slucaju, malo me smeta taj Gotovina u uredu. Bez obzira na moje osobno misljenje, ili s obzirom na moje osobno misljenje, kako god hocete , mislim da mu nije mjesto u uredu ravnateljice. Mislim da se time donose krivi zakljucci, a sta tek ta djeca misle ili zakljucuju iz tog primjera...

  3. #53
    Osoblje foruma BusyBee avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Terra Magica
    Postovi
    7,229

    Početno

    Izasla sam zadovoljna iz skole. Zasto? Pa mislim da sam na ovaj nacin vise pomogla svojem djetetu. Profesora sam branila koliko sam mogla, ali izgleda da tu ima puno vise dokaznog "materijala" od optuzbe za primanje mita. Pokazala sam kakvu vrstu ponasanja ne smatram prihvatljivim i na sto cu ubuduce zasigurno brze reagirati. Ostavila sam otvoren put za daljnju suradnju sa Skolom. I otvorenu mogucnost tuzbe, nisam je niti jednom porekla, unatoc zaista prijateljskoj atmosferi na kraju price.
    Ja mislim da si super odradila svoj roditeljski posao + nisi srusila mostove. Ne grizi se zbog Gotovine, nisi danas zbog njega tamo isla.
    O njemu mozes kad ti dijete bude izlazilo iz osnovne skole.

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    bb

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Baby blue, sve si napravila kako treba. Ostala si iznad prijetnji, iznad pozivanja na zakone i ignorirala si Gotovinu (ja to ne bih mogla ). A najvažnije što si napravila je to što si na finjaka pokazala zube. Sumnjam da su te preveslale. Više mi se čini da će se o tebi još pričati potiho u zbornici .
    I vjerujem da će nakon ovog događaja tvoj sin imati manje problema s kolegama u razredu.

    A sad u strahu idem po našu knjižicu. Ipak je tu još uvijek rodbina u Afganistanu.

    Bravo mama Blue !!!!

  6. #56
    babyblue avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    305

    Početno

    Hvala vam svima na vibrama Izgleda da su upalile. Hvala i na podrzavanju mojeg nacina rjesavanja problema. Mada i dalje svako malo virim ovamo misleci kako ce se zalomiti i neko suprotno misljenje.

    Polako mi sad sve sjeda u glavi. Posla sam spavati u 06.15 jutros, onda mozete znati kako mi je bilo. Nisam tip osobe koja voli na sebe privlaciti neku posebnu pozornost, ne volim se svadjati (osim sa MM-om), uzasava me pomisao da nekome drugome trebam uciniti nesto sto ne bih voljela da drugi ucini meni... A opet s druge strane, u pitanju je moje dijete koje ima samo mene (ima i oca, al' se gospon nije zelio time opterecivati ni kada smo zivjeli skupa, a pogotovo sad) i morala sam to uciniti najbolje sto sam mogla. Pa sam se pripremala na sve moguce varijante, a najvjerojatnijom mi se cinila upravo ova - da ce ravnateljica pokusati banalizirati cijelu stvar. Zato sam posebno razmisljala na koji nacin jednoj takvoj osobi objasniti da to sto je iz bilo kojeg razloga ucinila, nije niti najmanje bezazleno niti nekaznjivo. Nepoznanica mi je i dalje bilo razrednicino ponasanje, a sumnjala sam i na unutarzbornicki obracun u kojem se moje dijete koristi kao sredstvo za postizanje cilja. I na kraju je ispalo tako.

    Ravnateljica je bila u pocetku iznimno neprijateljski raspolozena, a napetost je pojacao i profesorov dijalog sa njom. Kasnije se zaista moglo konstruktivno raspravljati. Daleko od toga da mi se ne gadi mahanje mojim djetetom da bi se nekome stalo na kraj. Ali zelim reci (poruciti svojim vrsnjacima, k'o malo dijete u HTV emisijama) da se uvijek u ovakvim slucajevima isplati poslusati sto druga strana ima reci. Ma koliko to stvaralo dodatnu nervozu. Pomogla mi je spoznaja da se unatoc glupom pismu moje dijete ni obitelj nisu spominjali u negativnom kontekstu na vijecu. Puno mi znaci sto me razrednica nije kontaktirala jer je mislila da nema zbog cega, a ne zato jer je podrzavala iznsenje uvreda. Profesor broj 2 iz jednog od prethodnih postova koji je potvrdio pricu je bio zgrozen cinjenicom da se tako postupa prema njegovom kolegi, a ne prema djetetu (sto je bila moja prva pomisao).
    I na kraju, najvise me raduje cinjenica da cu moci neopterecena osjecajem krivnje (jer se nisam tuzakala iza ledja) i dalje mirno odsetavati na informacije i diviti se postignucima mojeg osmasa (ili se crvenjeti zbog njegove prezivahnosti, whatever)...

  7. #57
    Tanči avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    7,888

    Početno

    Drago mi je da si to rasčistila.

  8. #58
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    Citiraj mim prvotno napisa
    A sad u strahu idem po našu knjižicu. Ipak je tu još uvijek rodbina u Afganistanu.
    izbjegavajte nebodere... mim se nije javila otkad je otišla po knjižicu...


  9. #59
    sorciere avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagabria
    Postovi
    9,222

    Početno

    babyblue - mogu ti samo reći:

  10. #60

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj sorciere prvotno napisa

    izbjegavajte nebodere... mim se nije javila otkad je otišla po knjižicu...

    Mejdej, mejdej!!! Prošli smo s petnula i, ko za vraga, još je učiteljica našla nahvaliti je pred n komada roditelja (dječja škvadra odmara na moru). Sad samo čekam kad će se netko sjetiti...khm, jel... . Vi koji ste u neboderima...kaj da vam veli: spakirajte stvari, rodbina stiže 1.8.

    Btw, jel se računa kao mito to što sam učiteljici platila kavu nakon podjele??

  11. #61
    Zeera

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    Uh, bravo za tebe, dobro si sve rekla. Ja neznam dal bi mogla sve to izgovoriti a da ostanem prisebna i da se od muke ne rasplaćem.
    Svaka čast.
    Upravo sam i ja htjela ovo reći.

  12. #62

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    [/quote]
    Btw, jel se računa kao mito to što sam učiteljici platila kavu nakon podjele?? [/quote]


    :shock:
    Znaći tak....i kavu si platila, da, da..

  13. #63

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Postovi
    2,718

    Početno

    Citiraj rinama prvotno napisa
    :shock:
    Znaći tak....i kavu si platila, da, da..
    Jesam , s mlijekom. 7 kuna.

    Upravo čitam knjižicu iz glazbene. Jedina ima 5 iz solfeggia. Nadam se da to nitko neće saznati . I s tom profesoricmo sam dobra. Voli me žena jer jedina dolazim na informacije. Zamislite!! Kraj trećeg razreda, a profesorica još nije nikad vidjela neke roditelje. Da, znam, glazbena škola nije obavezna, ali da roditelj baš ni jednom ne poželi saznati kako je njegovom djetetu tamo, veseli li ga nastava, sudjeluje li u njoj, kako mu ide.... Ja to jednostavno ne razumijem :? .

  14. #64
    babyblue avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, Dubrava
    Postovi
    305

    Početno

    Cestitam i ja malenoj na uspjehu
    I ne boj se po pitanju rodbine u Afganistanu dokle god lijepa nasa ima gadnijih unutarnjih neprijatelja

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •