Pokazuje rezultate 1 do 20 od 20

Tema: Dr. Matezović - Runjaninova

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno Dr. Matezović - Runjaninova

    Molim Vas za pomoć.....ovo mi je prva trudnoća pa oko svega radim paniku. Jel ima netko iskustva s Dr. Matezović iz Runjaninove. Na prvom pregledu mi je bila tak hladna, pregled mi je bio izrazito bolan i neugodan.... Neznam kakva je pa tko ima bilo kakvo iskustvo molim Vas da mi javi.....PLEASE :?

  2. #2
    kasiopeja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    861

    Početno

    nije me nikad pregledavala, al ljubazna, pristupačna, dala mi uvijek sve uputnice. Nije me se dojmio organizacijski način rada( čekanje, grozna ambulanta, po meni nema se vremena za popričat s pacijenticom kak treba)

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Tnx, bar nešto.... Možda joj je bio loš dan.....Prije kad sam dolazila kod nje nije mi se činila kao taj put......

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    103

    Početno

    imam to iskustvo
    nikad baš nisam naišla na neku posebnu toplinu, dapače puno bliže onome drugome...
    pregledi često nisu bili ugodni
    a i što se tiče opremljenosti ambulante, na vrlo je niskoj razini
    ako ti ne treba savjetnik već osoba koja piše uputnice.. to je to

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Što znači da bi je trebalo promijeniti ili da ipak ostanem kod nje (možda se s vremenom promijeni)

  6. #6
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    i ja sam kod nje

    meni je žena otvoreno rekla da ima ultrazvuk iz kamenog doba, te me poslala u bolnicu, nije nešto, tamo ide sve po traci ali za soc. ginekologa koji piše uputnice je sasvim ok, a zapravo mi samo za to i treba.

  7. #7
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    i btw, od 6.7. do 6.8. je na godišnjem te će ju mijenjati (za hitnoće) dr. Rački, koji radi u suprotnoj smjeni od nje, pa ako nekome zatreba - voila!

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    15

    Početno

    Muca, savjet...... dal da ostanem kod nje ili da je mijenjam :? :?

  9. #9
    Muca avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    626

    Početno

    a čuj...ne mogu ja odlučiti umjesto tebe.... :? :? :?
    bila sam u istoj dilemi.

    ali kad sam sve zbrojila i oduzela, shvatila sam da mi ona treba da mi piše uputnice, a onda ja idem kuda želim.

    meni ona ne vodi trudnoću.

  10. #10

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    186

    Početno

    Ja ide kod nje samo po recepte i uputnice. Nisam nikad bila kod nje na pregledu, pa ne znam kakva je.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Imam jedan prijedlog, prvu trudnocu a i opcenito moj ginekolog iz Runjaninove je dr. Franulovic.

    Tako prekrasnog, miroljubivog covjeka uzivotu nisam vidjela...možeš s njim o svemu pricati...pažljiv je i detaljan što mi je jako bitno!

    On je prije bio u Runjaninovoj sada su ga prebacili preko puta Zarazne, mislim da je to Mirogojska...
    Nova ordinacija, preljepo uređeno, veliki prostor ima svoj ultrazvuk, a nije se privatizirao...sestra mlada pristupacna i nimalo arogantna kako znaju biti...

    ISPLATI SE OTICI KOD NJEGA !!!!!!!

  12. #12
    Minda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    U blizini
    Postovi
    283

    Početno

    Citiraj lukica prvotno napisa
    imam to iskustvo
    nikad baš nisam naišla na neku posebnu toplinu, dapače puno bliže onome drugome...
    pregledi često nisu bili ugodni
    a i što se tiče opremljenosti ambulante, na vrlo je niskoj razini
    ako ti ne treba savjetnik već osoba koja piše uputnice.. to je to
    potpisujem u potpunosti, ona je isključivo za napisati uputnicu, to mi je i sama rekla "kontrolirajte trudnoću gdje hoćete, a ja ću vam dati uputnicu kad zatreba"
    Na pregledu gruba, brzinski obavi, ona plava sesta nepristojna, često puta svašta govori pacijenticama i znalo je biti i svađe između nje i ekipe u čekaoni kad joj netko pokuca na vrata prije nego ona otvori - jednom riječju katastrofa

  13. #13

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Ja ne znam nista o toj doktorici jer zivim daleko ali ti mogu savjetovati da ukoliko nisi 100 % zadvoljna sa ginekologom da je odmah mijenjas!Ja sa svojim nisam bila zadovoljna od prvog dana ali sam bila prisiljena otici kod njega jer mi je hitno trebala potvrda za posao a jedino kod njega je termin bio slobodan tu sedmicu!Sad kod njega vodim trudnocu a u stvari vodim je sama sa rodama!On je uzasan,pregled traje 2 minute sve ukupno,a vaginalno ne pamtim kad me prekledao,imam grceve po dnu stomaka a on bez ikakvog pregleda kaze PA TO VAM JE NORMALNO.Uglavnom nije nizasta,ni D od doktora ali ja moram ostati kod njega do kraja godine,takvo je pravilo ovdje gdje sam ja,tek pocetkom godine se mijenja doktor u toku godine moras ostati tu gdje si,ustvari mozes se ti zaliti i traziti komisije ali ja sam sa 35 punih tjedana (danas )tako da mi se ne hoda bas po komisijama,ali hvala bogu imam jos jedan pregled kod njega ,to je danas i onda idem u bolnicu,hvala bogu.Eto ja se ispisa,ali valjda ces shvatiti sta sam htjela reci,ako imalo sumnjaj,mijenjaj je,bolje nego da te citavu trudnocu pece savjest kao mene,tvoja trudnoca je vaznija u ovom trenutku od svega,zazo dok jos nemas stomak do zuba,u potagu za odgovarajucim doktorom,Ja sam imala srece jer sam povremeno,svaka dva mejseca isla u bosnu i dole sam isla kod privatne ginekologice,i ona mi je super,pa tako me malo smiri i umiri savjest detaljnim pregledom a inace,do sad bi ga ubila

  14. #14

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    58

    Početno

    Citiraj Maya83 prvotno napisa
    Imam jedan prijedlog, prvu trudnocu a i opcenito moj ginekolog iz Runjaninove je dr. Franulovic.

    Tako prekrasnog, miroljubivog covjeka uzivotu nisam vidjela...možeš s njim o svemu pricati...pažljiv je i detaljan što mi je jako bitno!

    On je prije bio u Runjaninovoj sada su ga prebacili preko puta Zarazne, mislim da je to Mirogojska...
    Nova ordinacija, preljepo uređeno, veliki prostor ima svoj ultrazvuk, a nije se privatizirao...sestra mlada pristupacna i nimalo arogantna kako znaju biti...

    ISPLATI SE OTICI KOD NJEGA !!!!!!!

    potpisujem, ali ne prima nove pacijente.

  15. #15

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    7

    Početno

    Da li netko zna adresu i broj telefona nove ordinacije dr. Franulovića?

  16. #16
    Nice avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    također potpisujem za dr. Franulovića ali on stvrano ne prima nove već dugooo.

  17. #17

    Datum pristupanja
    Oct 2008
    Postovi
    19

    Početno

    Meni Dr. Matezović vodi trudnoću...
    kako je prije ovog sada nisam vidjela 5-6 godina..jer sam inače preglede obavljala kod privatnika...a kod nje se prijavila jer dugo nisam imala soc. ginića pa kako mi je opća praksa isto u Runjaninovoj...prijavila se kod nje...
    Meni je ona skroz ok...ovo mi je prva trudnoća i dosta je samnom razgovarala o pretragama i ostalom...s obzirom da imam 36g...na uzv idem u Vinogradsku a u 24. tj sam išla na doppler i 3d kod privatnika..(jer nisam radila amniocintezu, a double test je bio ok )
    Al ja imam super trudnoću, bez gotovo ikakvih tegoba...aktivna sam i dalje što mi je ona i preporučila...vježbam, šećem, radim...

  18. #18

    Datum pristupanja
    Oct 2013
    Postovi
    1

    Početno

    Ne znam nikoga tko ide kod doktorice Matezović pa nažalost nisam mogla saznat kakvih iskustava imaju druge žene, ali moje iskustvo nažalost je izuzetno loše. Očekivala sam da će doktorica imati puno više razumijevanja prema pacijenticama s obzirom na to da je i sama žena, no to je očito bilo naivno za očekivati. Kod nje sam par godina i volim vodit brigu o svome zdravlju i zato nastojim ići na preglede redovito. Prva stvar koja mi smeta je neodgovornost medicinske sestre koja se apsolutno nikad ne javlja na telefon te se meni znalo dogodit da mi se javi nakon 2,3 dana zvanja. Druga stvar - onda kad mi se javi, kaže mi da je prvi slobodan termin pregleda za 2 mjeseca. Pa ne može mi nitko reći da doktorica 2 mjeseca svaki dan unutar dnevnog radnog vremena ima sve popunjeno pregledima. Treća stvar - sestra nikad nije voljna odgovarat na najnormalnija pitanja preko telefona nego uvijek odbrusi "dogovorite razgovor kod doktorice ili pregled pa ćete vidit" a onda mi opet kaže da mogu doći za 2 mjeseca. Ja znam da tako može nazvat 70 pacijenata dnevno s raznim pitanjima, ali smatram da je to njen posao i da nije tamo da sjedi i gleda kroz prozor, nego da pomaže ljudima. Što se tiče same doktorice, hladna je, mrmlja i tiho priča jer joj se neda i djeluje nezainteresirano za to što radi, što baš i nije dobro u tom poslu. Nadam se da ima boljih doktora i sestara u Zagrebu pa da mi više odlazak ginekologu ne bude s grčem u želucu kao što je to kad idem na pregled kod doktorice Inge Matezović.

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2023
    Postovi
    2

    Početno

    Pozdrav ekipa, jel ima netko mejl od doktora Gordana Rackog? Na netu ga nigdje ne mogu nacii

  20. #20

    Datum pristupanja
    Mar 2024
    Postovi
    1

    Početno


Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •