Vidi rezultate ankete: Da ne možete dojiti, biste li svojem djetetu dali da pije mlijeko druge žene?

Glasači
192. Ne možete glasovati u ovoj Anketi.
  • Da i to bih dopustila da ga druga žena doji

    75 39.06%
  • Da, ali samo izdojeno

    26 13.54%
  • Ne znam

    47 24.48%
  • Ne

    44 22.92%
Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 153 od 153

Tema: Da iz nekog razloga ne možete dojiti...

  1. #151
    anchie76 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,993

    Početno Re: Da iz nekog razloga ne možete dojiti...

    Citiraj lucky day prvotno napisa
    moram priznati da me informacija o tome da postoji sansa da majke posvojiteljice koje nikad nisu bile ni trudne niti imaju bioloske djece od prije - mogu , doduse velkim trudom, izazvati laktaciju i to bez likeova - toliko ohrabrila i izbacila svaku sumnju da necu moci dojiti...
    Identicno

    Tocno sam pomislila "ako mame koje nisu rodile mogu potaknuti laktaciju i dojiti, nema sanse da ja necu moci"

  2. #152
    mama courage avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    7,325

    Početno

    Citiraj Luna Rocco prvotno napisa
    Ne znam gdje si na Rodi pročitala da nije dobro miješati adaptirano i majčino, u svakom slučaju je bolje nego prijeći skroz na adaptirano jer je svaka kap majčinog mlijeka dragocjena za bebu.
    na rodinom portalu gdje ima famozni tekst naslova nesto u smislu: i jedna bocica previse. tako nekako.. sto ce reci da ako si vec bila u mogucnosti dojiti, da si trebala dojiti stalno. a ne mijesati.

    Inače, potpuno sam svjesna da nema svatko jednu zamjensku dojilju pri ruci. Ova ŠBB-KBB situacija je postavljeno s premisom da imate dojilju koja bi podojila vaše dijete ili da se vi nalazite u situaciji da podojite nečije.
    pa upravo u tome je catch. kolika je mogucnost da zene dodju u tu situaciju ? ako cemo vjerovati udruzi roditelja u akciji... 5 % zena ne moze dojiti. nesto kao u smislu: SBB - KBB da vas brad pitt zamoli da podojite njegovu malu shilou nouvel jerbo angelina snima na taiwanu treci nastavak lare croft (tad bi sigurno pristala i na co-sleeping hehehe ) mozda te uistinu i zanimao odgovor zena i sama rasprava (ne velim da tema i odgovori nisu zanimljivi...naravno ne kao sto bi bila moja jos uvijek zakljucana tema "domoljubni odgoj djeteta" ), al nekako opet sticem utisak da se na suptilan (i pretpostavljam cak nesvjestan!) nacin sugerira (i pritisce) majkama da u slucaju da ne mogu osobno dojiti, (vise) nije dovoljno da se namuce dok to ne uspiju, nego da jos trce u potjeru za nekom zamjenskom dojiljom.

  3. #153

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    4,902

    Početno

    Citiraj mama courage prvotno napisa
    sticem utisak da se na suptilan (i pretpostavljam cak nesvjestan!) nacin sugerira (i pritisce) majkama da u slucaju da ne mogu osobno dojiti, (vise) nije dovoljno da se namuce dok to ne uspiju, nego da jos trce u potjeru za nekom zamjenskom dojiljom.
    I podmetnu joj nogu ako pokuša pobjeći.

    Vjerovala ili ne, stvarno mi je zanimljiva ta tema. Bila mi je i prije nego što sam se našla u takvoj situaciji, ali onda sam na sve gledala iz drugog rakursa.

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •