Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 415

Tema: koliko često (rijetko) vodite ljubav???

  1. #101

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    161

    Početno

    Citiraj diči prvotno napisa
    Ako to učinimo 1-om tjedno zadovoljna sam, nešto se događa!
    A ako više puta nemrem vjerovat! Ali trudimo se!
    :D
    isto tako on stalno radi po noći 7 dana u tjednu po 12 sati mi ustajemo ,on spava cjeli dan i tako ukrug...i onda se nađemo npr.zajedno pod tušem i dogodi se

  2. #102
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Mi se stalno seksamo...i opet mi nije dosta

  3. #103

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,712

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Mi se stalno seksamo...i opet mi nije dosta
    8)

  4. #104
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Otkad sam rodila, samo subotom
    Preko tjedna smo premoreni oboje pa onda u subotu kad se malo vise naspavamo jer smo s malim na smjene, onda nadoknadimo za cjeli tjedan. U nedjelju on ide rano spavat zbog posla tako da je sad ta subota postala tradicija.
    Nije ni prije bebe bilo nista vise jer je bio na terenu cijeli tjedan osim vikenda pa nam je subota vjerovatno i iz navike dan za sex.

  5. #105
    sajbermama

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Ja bi stalno, ali je MM taj koji kiksa

    Ja znam da je umoran, ali ja koliko god da sam umorna imam volje za dobar sex .

    On je taj u našoj familiji kojeg boli glava
    kod nas isto ovako, s vremenom i mene proslo

  6. #106
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Sajbermama kod nas se situacija napokon popravila (vidi gornji post) , tako da vjerujem da će i kod vas biti ubrzo bolje

  7. #107

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    austrija
    Postovi
    489

    Početno

    Kad je o sexu rijec Ana je neizostavna
    Mi smo prije cesto,svaku drugu noc od prilike,nekad na moj zahtjev a nekad na njegov...a sad poslije trudnoce...prvo nismo jakoooo dugo,tri mjeseca pa onda par puta i sad opet pauza jer sam ja dobila m a taman smo se bili uhodali

  8. #108
    Ana :-) avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    1,386

    Početno

    Citiraj disa prvotno napisa
    Kad je o sexu rijec Ana je neizostavna







  9. #109

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    78

    Početno

    e pa drage moje da se malo nasmijete koje niste čule vic o muži i ženi koju stalno boljela glava kad trebao biti sex.KAD GOD MUŽ HTI SEX ŽENU BOLJELA GLAVA.NEZNA KAJ BI I ON NJU ODVEDE U ZOLOŠKI VRT KOD KAVEZA GDJE BILA GORILA.KAD GORILA UGLEDA ŽENU POČME URLIKAT.MUŽ JOJ KAŽE DAJ ŽENA POKAŽI MU CECKA I KAD POKAŽE GORILA JAČE ZAURLIČE.NATO MUŽ ŽENI NO ŽENA DAJ MU POKAŽI I DRUGOG I ONA POKAŽE A GORILA JOŠ JAČE POĆME VIKATI.A MUŽ NA TO NO ŽENA KAD MU POKAZALA CECKE DAJ POKAŽI I OSTAK TIJELA.ONA SE SKINE I POKAŽE A GORILA POLUDI,RASTAVI REŠETKE I POČME TRČATI ZA ŽENOM.NA TO MUŽ VIČE ZA NJIMA,ŽENO NO SAD NJEMU KAŽI DA TE BOLI GLAVA.POZDRAV

  10. #110
    aleksandra70vanja avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    11,388

    Početno

    znači nije se dobro skidati pred gorilom

  11. #111

    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Postovi
    9,914

    Početno

    nije se dobro skidati ni na cesti

  12. #112
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    o moj Bože....vi to sve dosta često prakticirate....u ovom braku ja sam ta koja ima muške hormone..mi smo dosta rijetko i prije trudnoće..1-2 puta tjedno..kad sam ostala trudna, seksali smo se uglavnom zbog MENE, i to svega 4 puta do 6.mjeseca trudnoće... sad sam pred porodom...i uopće me strah kaj će biti nakon tog..dođe mi da ga zadavim!!!!

  13. #113
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    ovdje ipak dolazi drugi smješko --

  14. #114
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    dakle cure, spremite se na šok: od poroda, a tome ima već više od 6 mjeseci niti jednom. Razmišljam da odem u opatice. Prije poroda, često i bilo je izvrsno - govorim o odličnim orgazmima. Ja sam zbog izgleda vagine (posebno kasapljenja izazvanog epiziotomijom) poprilično samosvjesna tako da sam čak i zahvalna mu na tome što ništa ne pokušava. On ništa ne govori, ali ništa niti ne pokušava, valjda i njemu nije svejedno kak to dole sve izgleda. Kad čovjek vidi gubi volju. Međutim, počinje mi već jaako faliti. Pitam se imaju li sex shopovi kakav popust u ovo blagdansko vrijeme.

  15. #115
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    mu na tome što ništa ne pokušava. On ništa ne govori, ali ništa niti ne pokušava, valjda i njemu nije svejedno kak to dole sve izgleda. Kad čovjek vidi gubi volju. :
    ej pa radite to u marku, nemojte na svjetlu

  16. #116

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    a kaj da ja napravim?
    poslije poroda me doktor previše zašio, iako je gin. rekla da baš lijepo izgleda. problem je u tome kaj ja mislim da je preuska, odnosno ne da mislim nego osjećam. trebala sam stavljati nekakve tabletice s aplikatorom al nema pomaka. boli me za pop....ti. da li je itko od vas imao takvo iskustvo i da li se ikad to rastegne na prijašnju veličinu?
    Mislim, sad mi je već smješno, al kad se sjetim kak me boli odmah mi zabjegne smijeh...a MM je sve sličniji onoj gorili

  17. #117
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    mene je poslije poroda bolilo ko da mi je prvi put
    ali mm je bio dosta nježan i išli smo totalno lagano, ono malo ćemo danas pa ćemo sutra nastavit.

  18. #118

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    jeee, a kaj ak sutra nemreš...? pa ni preksutra, onda se opet skvrči, da tak velim, i opet smo na početku . i MM je isto nježan, druga opcija ni ne postoji u ovim uvjetima, al ko da je preusko. čula sam da su neke žene morale ići na korekciju jer il je bilo estetski očajno ili više nije bilo funkcionalno. e ja bi to htjela izbjeći, pa me zanima da li mi netko može reći dal se to s vremenom proširi.
    a na drugom porodu ću ja osobno doktoru dati upute

  19. #119
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj happyness prvotno napisa
    . čula sam da su neke žene morale ići na korekciju jer il je bilo estetski očajno ili više nije bilo funkcionalno. e ja bi to htjela izbjeći,
    to još nisam čula, užas, ja imam sreću pa nisam šivana. JOj ne znam šta da ti kažem osim da vam poželim sreću da uspijete

  20. #120
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj mali karlo prvotno napisa
    Citiraj elin prvotno napisa
    mu na tome što ništa ne pokušava. On ništa ne govori, ali ništa niti ne pokušava, valjda i njemu nije svejedno kak to dole sve izgleda. Kad čovjek vidi gubi volju. :
    ej pa radite to u marku, nemojte na svjetlu
    Daa, bojim se da je veličina gospođe poprilična, tko zna što bi se dogodilo u mraku. Možda veli "draga ja svršio", a ja "kad". Ipak, počinih grešku u koracima kad sam ga zamolila da mi ranu od epi pošprica byvicin sprejom, jer me peklo za poludit. Što ćeš, usjekla mu se slika tog čudovišta u pamćenje. Moram priznati da me već drma grda no sex kriza, a gospođa niti da bi se barem malo suzila. Onda potez očajnika: zovem ginekologa i velim mu da je gospođa ogromna. On će meni na to da mogu na estetku, ali će mi se sve opet rasturiti na drugom porodu. I kaj da mu velim? Kakav drugi porod čovječe, mislim se, da mi je vidjeti malo akcije bila bi presretna. 8)

  21. #121

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    elin, pa kak su samo uspjeli s šivanjem napraviti nekaj većim nego što je bilo? :? znam da ti neće biti nikakva utjeha al vjeruj mi rado bi se mjenjala s tobom. između premale i prevelike itekako bih izabrala preveliku, jer ti to možeš raditi i tak da ti M ne gleda tamo a moj M i da žmiri mene boli do nesvjesti...koma, dvije krajnosti i nijedna ne valja...

  22. #122

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    1,652

    Početno

    možda nije stvar u gospođici, nego u gospodinu... probajte se zamjenit za muževe...

  23. #123

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    Citiraj Moover prvotno napisa
    možda nije stvar u gospođici, nego u gospodinu... probajte se zamjenit za muževe...
    Dobraaa!

  24. #124

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Ja se rijetko osjecam za to i razloga sto se ne osjecam sexy i cesto sam umorna.
    A kad se ne osjecam sexy, onda mi se ni ne sexa.

    Ah...nadam se da ce doci dani kad cu se ponovno osjecati sexy.

  25. #125

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Sarajevo/Zagreb
    Postovi
    436

    Početno

    Joj to za preusko i mene brine. Tko zna mozda ima doktora koji ti zele pomoci pa ju malo jace zasiju, a tebi onda vise nije do sexa
    Mozda mjeri po svom kad sije


    Ali ja mislim da ima nesto i u dojenju- ako dojis, manja je vlaznost, pa se mozes osjecati preusko. 8)

  26. #126
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    Citiraj happyness prvotno napisa
    elin, pa kak su samo uspjeli s šivanjem napraviti nekaj većim nego što je bilo? :? znam da ti neće biti nikakva utjeha al vjeruj mi rado bi se mjenjala s tobom. između premale i prevelike itekako bih izabrala preveliku, jer ti to možeš raditi i tak da ti M ne gleda tamo a moj M i da žmiri mene boli do nesvjesti...koma, dvije krajnosti i nijedna ne valja...
    happyness, nabavi neki lubrikant pa probaj
    vidi ovdje iskustava
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=9487&start=0

  27. #127

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    kastela
    Postovi
    84

    Početno

    mi 1x tjedno......
    ja bi i više ali je on "preumoran"....
    ja nemam pojma kako je njemu na poslu....lako meni....ja sam stalno doma....i budim se "kad hoću" a on u 6h ujutro.....i "meni je uvik lakše" jer on misli i kad je doma na posao i ne može se sad skoncentrirat na sex kad ima "toliko toga na pameti"............

  28. #128

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    Citiraj ivarica prvotno napisa
    Citiraj happyness prvotno napisa
    elin, pa kak su samo uspjeli s šivanjem napraviti nekaj većim nego što je bilo? :? znam da ti neće biti nikakva utjeha al vjeruj mi rado bi se mjenjala s tobom. između premale i prevelike itekako bih izabrala preveliku, jer ti to možeš raditi i tak da ti M ne gleda tamo a moj M i da žmiri mene boli do nesvjesti...koma, dvije krajnosti i nijedna ne valja...
    happyness, nabavi neki lubrikant pa probaj
    vidi ovdje iskustava
    http://www.roda.hr/forum/viewtopic.php?t=9487&start=0
    eto, ja marljivo sve pročitala ( i usput se doooobro nasmijala) al nekak sam ostala :? . naime, neznam da li je problem u podmazanosti ili u stvarno previše zašivenoj khm...jel, ...a ništ, onda moram probati i to da bi saznala odgovor....hvala za link!

  29. #129
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj tina parada prvotno napisa
    ja nemam pojma kako je njemu na poslu....lako meni....ja sam stalno doma....i budim se "kad hoću" a on u 6h ujutro.....i "meni je uvik lakše"
    ovako i moj mm kaže a to šta se ja po noći probudim 486 puta dok on spava to nema veze

  30. #130

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    261

    Početno

    ja sam se tek ubacila, super ste
    Nakon poroda prvi seks je pao nakon 7mj!!!!!
    Bilo je međusobnog zadovoljavanja ali dalje nisam dopuštala.
    Imala sam velike traume nakon poroda, a i sa grudima problema koji su prošli tek nakon 5mj, pa ne mogu se seksati samo s pola tijela
    Na početku je bolilo, bila sam jaaako uska, ali to se sve vratilo na svoje, MM je bio jako nježan, ako se nisam mogla opustiti, ostavljali bi to za drugi put.
    Inaće ja nisam neka seks mašina, mene više usrećuje dekoriranje stana , na žalost MM koji bi dva puta dnevno 8)
    Prosjek pokušavam zadržati na tri puta tjedno, ali umor mi uzima želju, bebač ima 13mj, ja sam sama s njim do kasnije popodne, a onda oko 10 kada zaspi MM kaže, pa ja cijeli dan na poslu a ti doma, kako si umorna !?

  31. #131
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    heppyness, uzela si mi riječi iz usta - fakat između nas dvije normalna vagina. Problem i dalje ostao. MM tvrdi da će se stisnuti već, samo ne znam baš, od poroda prošlo više od 7 mjeseci. Kako im je uspjelo da ostane veća nego prije ne znam, ali cure fakat je tako. Možda da odem nazad u bolnicu da mi dodaju koji šav?

  32. #132

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    aha, samo idi pa budeš ispala ko ja. lijepo ti kažem, budi sretna kaj si od dvije opcije dobila povoljniju, jer bome ovo kak mene boli...bol kod prvog odnosa je mila majka prema ovome. koma! čak mi na um padaju kojekakve stvari s čim bi proširila, al onda opet, nisam baš tak nastrojena... ma, trebalo bi ih tužiti za duševne boli

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    curke meni mm reko da bi on da opet ostanem trudna nakon poroda što prije...da sam mu sad sexy više nego ikad...
    mislim da njega pucaju hormoni,a ne mene

  34. #134

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Varaždin
    Postovi
    443

    Početno

    je, i MM je poludio za mnom a ja sam sad falingasta. sad, kad bi trebala iskoristiti da je tak lud, neeee, sad sam ja preuska ( god damn, Murphy!)

  35. #135
    roby avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Cherryville
    Postovi
    994

    Početno

    Curke .
    Prije trudnoće - koma. Ne znam ni sama kako sam i ostala trudna . NAkon tri mjeseca trudnoće - odlično ( 2-3 x tjedno).
    Sada opet pustinja.... osjećam se kao slonica.
    A čisto me zanima kako će biti poslije poroda!?! Dobro, sve dok ne počnem raditi.....a onda, što je jamio-jamio je.

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    auuuu...sad kad sam vas sve pročitala sad me strah za moju budućnost.

    od početka trudnoće MM i ja smo se praskali pravo...i prije al dobro to je bilo normalno
    sad na zadnjem pregledu je doc rekao da mi je posteljica nisko i da ne prakticiramo žešći sex (između ostalog)
    MM je to malo prebukvalno shvatio pa bi sad valjda telepatski , još ćemo se počet zvat..ono a odem u kupaonu, on u sobu pa telefonski sex

    kako će tek bit kad rodim?

  37. #137
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Gago prvotno napisa
    curke meni mm reko da bi on da opet ostanem trudna nakon poroda što prije...da sam mu sad sexy više nego ikad...
    mislim da njega pucaju hormoni,a ne mene
    Uuuu, M ti je perverzan, jesi li za zamjenu... Brijem da nisi. Kod mene i dalje ništa, ja čekam, sad se već bojim uzalud. Gđa nikud, i dalje iznenađena događanjima od prije preko 7 mjeseci zjapi u šoku :shock: , g od M ne trepće. Sorry cure, kriza, kriza, kriza na kvadrat.

  38. #138

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj Ana :-) prvotno napisa
    Ja bi stalno, ali je MM taj koji kiksa

    Ja znam da je umoran, ali ja koliko god da sam umorna imam volje za dobar sex .

    On je taj u našoj familiji kojeg boli glava
    U potpunosti se slažem s tobom!!! I kod mene je tako. Prije nego što sam uopće krenula sa sadašnjim suprugom, mislila sam da imam sasvim normalan pogled na sex life i normalnu želju za sex-om. A sad, čak i prije nego sam ostala trudna mislim da sam neki frik. Kad god ja prva krenem, njega boli glava, treba se okupat pa mu se kasnije neda, umoran je...
    Čak se pitam kako smo uopće ostali trudni :? . A sad kad smo u blaženom stanju, sexa ima sve manje, ali i brže svrši, jer kaže da sam mu sad s velkim tibom jakoooooooooo seksipilna i da se više ne može suzdržati. Pa kako god da okreneš, ja ostanem suha .

  39. #139

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    4

    Početno

    Citiraj dtrstenjak prvotno napisa
    e pa drage moje da se malo nasmijete koje niste čule vic o muži i ženi koju stalno boljela glava kad trebao biti sex.KAD GOD MUŽ HTI SEX ŽENU BOLJELA GLAVA.NEZNA KAJ BI I ON NJU ODVEDE U ZOLOŠKI VRT KOD KAVEZA GDJE BILA GORILA.KAD GORILA UGLEDA ŽENU POČME URLIKAT.MUŽ JOJ KAŽE DAJ ŽENA POKAŽI MU CECKA I KAD POKAŽE GORILA JAČE ZAURLIČE.NATO MUŽ ŽENI NO ŽENA DAJ MU POKAŽI I DRUGOG I ONA POKAŽE A GORILA JOŠ JAČE POĆME VIKATI.A MUŽ NA TO NO ŽENA KAD MU POKAZALA CECKE DAJ POKAŽI I OSTAK TIJELA.ONA SE SKINE I POKAŽE A GORILA POLUDI,RASTAVI REŠETKE I POČME TRČATI ZA ŽENOM.NA TO MUŽ VIČE ZA NJIMA,ŽENO NO SAD NJEMU KAŽI DA TE BOLI GLAVA.POZDRAV
    Došao muž s posla kući, ušao u spavaću sobu i zagrlio suprugu dok je ležala u krevetu. Počne je on tako strastveno ljubiti, na šta će ona njemu : pusti me, boli me glava. Sutradan isti scenari, ali ipak malo drugačiji. Dolazi muž kući, ulazi u sobu.Počne strastveno ljubiti suprugu, jednom rukom je miluje, a u drugoj drži kutijicu aspirina. Na to će žena: Pa dobro šta će ti te tablete? Jel te boli glava?
    A muž će: Ne boli, al to je za svaki slučaj ako tebe počne boliti

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    Citiraj elin prvotno napisa
    Citiraj Gago prvotno napisa
    curke meni mm reko da bi on da opet ostanem trudna nakon poroda što prije...da sam mu sad sexy više nego ikad...
    mislim da njega pucaju hormoni,a ne mene
    Uuuu, M ti je perverzan, jesi li za zamjenu... Brijem da nisi. Kod mene i dalje ništa, ja čekam, sad se već bojim uzalud. Gđa nikud, i dalje iznenađena događanjima od prije preko 7 mjeseci zjapi u šoku :shock: , g od M ne trepće. Sorry cure, kriza, kriza, kriza na kvadrat.
    dr nam zabranila
    al nisam za zamjenu

  41. #141
    elin avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Postovi
    2,282

    Početno

    Citiraj Gago prvotno napisa
    Citiraj elin prvotno napisa
    Citiraj Gago prvotno napisa
    curke meni mm reko da bi on da opet ostanem trudna nakon poroda što prije...da sam mu sad sexy više nego ikad...
    mislim da njega pucaju hormoni,a ne mene
    Uuuu, M ti je perverzan, jesi li za zamjenu... Brijem da nisi. Kod mene i dalje ništa, ja čekam, sad se već bojim uzalud. Gđa nikud, i dalje iznenađena događanjima od prije preko 7 mjeseci zjapi u šoku :shock: , g od M ne trepće. Sorry cure, kriza, kriza, kriza na kvadrat.
    dr nam zabranila
    al nisam za zamjenu
    što je dr zabranila sex ili zamjenu Nije valjda sex

  42. #142
    bjuma avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    296

    Početno

    ja sam uvijek voljela sex!!! i uvijek sam bila raspoložena!!!
    poslije poroda- kao da je nestao libido.
    rana još uvijek boli na dodir. ne osjećam se privlačnom. stomak je još uvijek prilično velik. još nisam otišla na depilaciju, jer ne znam smijem li. mislim, osjećam se lijepom, ispunjenom, ali ne i sexy. ne mogu pronaći adekvatan izraz za to, ali ispunjena sam duhovno. i nekako mi nije do toga. volim svog muža. i stvarno mi je privlačan. ali, nešto se dešava s mojim tijelom, što ne uspijevam dokučiti. :?
    a jedva sam čekala da prođe ovo vrijeme kad ćemo ponovo moći

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno


    dr sex,ja zamjenu

  44. #144

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    49

    Početno

    super mi je što ima ova tema , nekako mi je lakše kad pročitam da nisam usamljen slučaj, drago mi je da sam dio ovog foruma da mogu podjeliti sve ovo...
    prije trudnoće je bilo ok, jedanput do dva puta sedmično, međutim kad sam ostala trudna bilo mi je zabranjeno, i sad me stid priznati porodila sam se prije skoro 7 mjeseci još uvijek nismo, nekako nemam volje, preumorna sam, počela sam raditi prije mjesec, ne znam ni kad mi dan-noć prođe, moram priznati da smo jednom probali, međutim bebi zaplak'o, mlijeko počelo kapati i nismo nastavili, nekako mi je čudno

  45. #145

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    49

    Početno

    Citiraj bjuma prvotno napisa
    poslije poroda- kao da je nestao libido.
    mislim, osjećam se lijepom, ispunjenom, ali ne i sexy. ne mogu pronaći adekvatan izraz za to, ali ispunjena sam duhovno. i nekako mi nije do toga. volim svog muža. i stvarno mi je privlačan. ali, nešto se dešava s mojim tijelom, što ne uspijevam dokučiti. :?
    a jedva sam čekala da prođe ovo vrijeme kad ćemo ponovo moći
    upravo to, isto se tako osjećam, čitavo vrijeme pokušavam objasniti... oboje smo sretni, presretni...al mi se ne da

  46. #146

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    182

    Početno

    Ma, mislila sa vas pitati koliko vam je vremena prošlo između poroda i prvog seksa?
    Vicim neke spominju 7 miseci,ja rodila prije misec i po i već mi fali, a ni dok sam bila trudna nismo smjeli zadnje vrijeme tako da se tu nakupilo par miseci. Je, rodila sam na carski, gospođica je netaknuta ali me još jaaaako boli rez, a je ne mogu dočekati, a opat strah me je...

  47. #147
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    nemojte se forsirat kad dođe, dobro je. Mi imamo faze kad se svaki dan sexamo a nekad nema po misec i više. Nekad se dogodi da se meni da a mm-u ne da illi obrnuto. bitno je da se svi volimo

  48. #148
    mali karlo avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    1,464

    Početno

    Citiraj mama marela prvotno napisa
    rodila sam na carski, gospođica je netaknuta ali me još jaaaako boli rez, a je ne mogu dočekati, a opat strah me je...
    sorry ak sam preizravna a da se malo oralno, meni je to nekad bolje nego sex

  49. #149
    bjuma avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    296

    Početno

    i ja sam rodila na carski. sad će dva mjeseca. rana je zarasla, ali je taj predio još uvijek bolan na dodir. osim toga, jedva čekam kad ću moći na depilaciju.

    mi smo pokušali neku večer, ali sam ja bila sva skvrčena i boljelo me je. e, sad ne znam je li to zbog toga što me psiha pere. ili je stvarno boljelo.

    nije da mi ne pada na pamet sex, štaviše, nedostaje mi pravo... samo, nekako, kad dođe do toga... nije to to... misli su mi kod djeteta. jednostavno, nekako, kao klada se osjećam. nimalo razigrano. i kao da jedva čekam da sve završi što prije. ne znam... kao da će me neko "uhvatiti" kako radim nešto što mi ne priliči. nekima je to možda uzbuđujuće, ali meni zaista treba da budem opuštena.

  50. #150

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    južno južnije
    Postovi
    182

    Početno

    Citiraj mali karlo prvotno napisa
    sorry ak sam preizravna a da se malo oralno, meni je to nekad bolje nego sex
    Nisi ali u mene ti je ili sve ili ništa...

Stranica 3 od 9 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •