Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: amazonas carryme

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    sibenik
    Postovi
    241

    Početno amazonas carryme

    da li da kupim baby carry - amazonas carryme, http://www.amazonas-online.de/englisch/index.html
    imam bebu od skoro 2 mjeseca, ima preko 6kg a obozava se nositi i to samo uspravno uz moja prsa licem u lice (lezeci ne dolazi u obzir)
    pa ako netko ima s ovim iskustva help! (ipak mi se cini jednostavnije od marame ili slinga i jeftinije)

  2. #2
    titimita avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Postovi
    310

    Početno

    Nikako ne preporucujem, i ja sam kupila jer mi se cinilo jeftinije i jednostavnije, ali na kraju sam ipak kupila maramu i potrosila dodatne novce. Ne moze se dobro beba namjestiti unutra, tj. ne moze se dovoljno zategnuti jer se regulira sa slicevima. A materijal nije neki, previse se rasteze...
    Mislim da je bolje odmah uloziti u dobru maramu pa se potruditi oko vezivanja, nego se zeznuti ovako...

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    SPLIT
    Postovi
    48

    Početno

    Kikki :
    1. Ne znam zašto misliš da su marama i sling komplicirani. Samo je potrebno malo vremena da se i ti i bebač ispraksirate
    2. A da je skupo nije jer kad pogledaš koliko dugo se može koristiti... Ima mama koje ih koriste više nego kolica, a kolica koštaju puno više. Mislim da to nije luda investicija.

  4. #4
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj TABITA prvotno napisa
    Kikki :
    1. Ne znam zašto misliš da su marama i sling komplicirani. Samo je potrebno malo vremena da se i ti i bebač ispraksirate
    2. A da je skupo nije jer kad pogledaš koliko dugo se može koristiti... Ima mama koje ih koriste više nego kolica, a kolica koštaju puno više. Mislim da to nije luda investicija.
    Potpisujem!

  5. #5
    ivanaos avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    osijek-bilje
    Postovi
    414

    Početno

    a tek kad beba počne kužit što slijedi kada vidi da vežeš maramu :D Još je lijepše!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •