Pokazuje rezultate 1 do 29 od 29

Tema: Kako vam izgleda trbuh...

  1. #1

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    82

    Početno Kako vam izgleda trbuh...

    ... nakon blizanačke trudnoće? Moj je veliki (u odnosu na ostatak tijela, pogotovo u odnosu na moje mršave noge) i smeta mi. Imala sam carski rez i dosta dugo me to zatezalo i boljelo pa se nisam osjećala spremnom za bilo kakve vježbe. Mislim da je krajnje vrijeme da nešto poduzmem.
    U 11 navečer eventualno mogu sjesti za računalo, ali ne znam kako bih u to vrijeme vježbala?! Jedina misao mi je krevet! Začas dođe 5 sati i dečki počinju s buđenjem. Molim vas za pametne savjete, a i zanima me da li ovo muči još koga ili sam jedina.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    meni je trbuh bio ok dok sam izdajala. kad sam prestala, opustio se, dodatno iz razloga sto sam nastavila papat slatko koje sam tamanila za vrijeme dojenja. no, to je kratko trajalo, ali trbuh ostao. krenula sam u teretanu, cak i nosit steznik kada sam saznala da sam trudna.
    i sad vec izgledam trudno, a za dobar dio je zasluzna prosla trudnoca i malo sala.

  3. #3
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno Re: Kako vam izgleda trbuh...

    Citiraj MARI prvotno napisa
    ... nakon blizanačke trudnoće? Moj je veliki (u odnosu na ostatak tijela, pogotovo u odnosu na moje mršave noge) i smeta mi. Imala sam carski rez i dosta dugo me to zatezalo i boljelo pa se nisam osjećala spremnom za bilo kakve vježbe. Mislim da je krajnje vrijeme da nešto poduzmem.
    U 11 navečer eventualno mogu sjesti za računalo, ali ne znam kako bih u to vrijeme vježbala?! Jedina misao mi je krevet! Začas dođe 5 sati i dečki počinju s buđenjem. Molim vas za pametne savjete, a i zanima me da li ovo muči još koga ili sam jedina.
    nisi jedina...čak se priča da sam opet trudna

  4. #4
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    I moj je trbuh velik (sad će 4 mj. od poroda). Malo mi je manji od kada pazim koliko jedem. Za vježbe nemam vremena. Da ne zna o čemu se radi, stvarno bi netko mogao pomisliti da sam opet trudna..

  5. #5

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Postovi
    321

    Početno

    pridružujem se i ja... moj trbuh je još k tome i popucao ispod pupka pa si možete misliti kak to sad izgleda :/

  6. #6
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    meni grozno kako mi je trbuh mekan i kako ga mogu modelirati....bljak

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    322

    Početno

    Meni je posle prve trudnoce trbuh ostao nekako izbocena. Mislim da su se misici isteglili i izdeformisali ka spolja. Jedno vreme sam radila trbusnjake i krenulo je na bolje, ali sam nakon mesec dana odustala. Lenstina Dojenje nije imalo nekog uticaja da se stomak povuce. Evo, sad kad sam u 7 imam daleko veci trbuh od onih koje su pred terminom. Nadam se da ce mi posle drugog poroda splasnuti stomak a i da cu ipak naci vremena i volje da krenem sa bilokakvim vezbicama na vreme.

    (a da. jesu li vama posle poroda stavili nesto tesko na trbuh? meni su stavili gomilu nekakvih prekrvaca, ali meni je to smetalo (i ja sam imala carski rez) Mozda su to bas dali da bi mi se misici lakse vratili, pa sam ja uprskala sto sam to zbacila sa sebe? :? )

  8. #8
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    meni grozno kako mi je trbuh mekan i kako ga mogu modelirati....bljak
    Meni je ovako sa donjim dijelom trbuha, od pupka naniže. Gornji dio pravilnim držanjem i nejedenjem hrane koja napuhava držim pod kontrolom ali ovo ispod... ko plastelin... koji trbušnjaci učvršćuju donji dio, dizanje trupa ili dizanje nogu? Možda počnem vježbati, navečer, oko 22h, kad svi zaspu...

  9. #9
    marči avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb-medveščak
    Postovi
    2,242

    Početno

    Citiraj nelzi prvotno napisa
    (a da. jesu li vama posle poroda stavili nesto tesko na trbuh? meni su stavili gomilu nekakvih prekrvaca, ali meni je to smetalo (i ja sam imala carski rez) Mozda su to bas dali da bi mi se misici lakse vratili, pa sam ja uprskala sto sam to zbacila sa sebe? :? )

    to rade kao pomoć maternici da se počne kontrahirati...(barem su nam tako rekli, jer su jednoj mami u šok sobi odmah nakon poroda stavili vreću s pjeskom), a nama ostalima ne. :/

  10. #10

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    moj trbuh izgleda bolje sad nego dok sam bila cura, da mi nije neugodno stavila bi svoju sliku u badiću

  11. #11
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Ajde, M&T, stavi! Da malo bude i pozitivnih iskustava...
    kao i ti, i meni je trbuh bio okej, ali tek nakon 2 godine je skroz došao na svoje. pa ipak su to 2 bebe i to velike.
    a sada još nije ni blizu, evo ročkas se bliži, a tiba još strši kao da sam u 5. mjesecu trudnoće...čak me neki i pitaju jesam li opet trudna.
    O vježbanju mi se ne da ni misliti, kad svi klinci zaspu jedino što želim je sjesti i isključit glavu, i odmoriti tijelo, ma kakvo vježbanje.

  12. #12
    Pooh avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    454

    Početno

    Moj je izgledao kao da ga je netko prebio, vukao okolo i onda opet zaljepio za mene. Fizioterapeut je rekao da su malci bili pogubni za moj trbuh...misici su razdvojeni...moram nositi steznik i vjezbati. Prva vjezba koju sam morala raditi je bila samo da uvuce trbuh - I TO NISAM MOGLA!!! Misici su u takvom stanu da ga nisam mogla uvuci!

    Sad kad pokusam raditi trbusnjake, misici izgledaju uzasno cudno kad se stezu, kao da je jos nesto kvrgavo u meni.
    Iako je proslo tek nekih 20 dana, razlika je ogromna, ali jos uvijek je to daleko od neceg esteticnog...

  13. #13
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Draga, pa i JE nešto kvrgavo u tebi!! maternica! pa ne može se vratiti na svoje za mjesec dana kad se 9 mjeseci rastezala, a osobito ove duplo izrađene kruškice...

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    I meni se stomak veoma veoma sporo povlaci, a nadam se da ce se povuci jednom Jos uvek nemam vremena da vezbam. Uzelela sam se plivanja, ali mogu samo da sanjam o tom uzitku.

    Ne bih da panicim, ali prijateljica koja ima blizance od godinu i po dana je posle prve godine otisla kod lekara opste prakse i posle pregleda "stomacica" ustanovljena joj je stojmacna kila. Operisana je. Kaze da je nista nije bolelo. sasvim slucajno joj je otkrivena. Uh

  15. #15
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Ma povuči će se - samo strpljivo! Kažem ti, meni je prvi put trebalo oko 2 godine da dođe na svoje. A sada nakon godinu još nije ni blizu normale.

  16. #16
    twinmama avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    207

    Početno

    Pridružujem se klubu ružnih trbuha.Uspjela sam se riješiti viška kilograma,međutim trbuh je katastrofa.Kao što je marči napisaal,mogu ga modelirati,opušten je,a k tome dio ispod pupka prošaran strijama
    Možda bi vježbanje malo popravilo situaciju,ali sve u svemu daleko je to od trbušćića kakav je nekad bio

  17. #17

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    2,124

    Početno

    moj izgleda trudno!!
    i raste brze nego s blizicima! i kilaza isto.

  18. #18
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Val, kraj tebe - bolje da mi druge šutimo...

  19. #19
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno

    Moj je prije 2 dana izgledao ovako:

    U 32.sam tjednu. :D

  20. #20
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno

    Uuuuuuuuuuuups...
    Sad tek vidim da je ovo za dvojke, trojke, četvorke... Čim sam vidila topic "koliki vam je trbuh", odmah sam poletila... A ne spadam tu Ja nosim komada jedan
    Sorry!!!!

  21. #21

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    OO. Gioia, sladak ti je stomak, mmm, kao moj u nekom cetvrtom, znaju vec i druge mame...

    ma bas je simpaticno sto si promasila forum, slatko

    pozdrav, i sa srecom

  22. #22
    Gioia avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zadar
    Postovi
    189

    Početno

    Puno sreće svima budućim mamama ovdje!

  23. #23

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    moj trbuh je isto grozan evo skoro 6.mj nakon poroda kao da sam trudna ...nije tako bilo nakon 1.poroda kad sam nosila 1 dijete - cure koje ste uspjele vratiti trbuhe koje vjezbe ste radile i da li se smiju raditi sve vjezbe kao i prije carskog?

  24. #24
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Ja nisam uspela doterati trbuh ni skoro 3 godine od poroda. Evo ga gde čas visi a čas štrči, zavisno od toga 'gde' sam u menstrualnom ciklusu.

    Ne opterećujem se uopšte - imam 34 godine, udata sam i majka, ljudi me vole zbog mog duha a ne zbog ravnog trbuha etc

  25. #25
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Bravo, clumsy, that's the spirit! ¨
    Btw, mm ima daleeeko veći trbuh od mene...pa se nema pravo žaliti.

    Vježbe se koliko znam mogu raditi, ali ne forsiraj još ništa, 6 mj. od carskog je relativno malo. Ma radi se o enormnom rastezanju mišića, kože, svega - vjerojatno nikad neće skroz doći na svoje, ali na kraju krajeva - koga briga? Moj se sad iza prve godine polako vraća na se...

  26. #26

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    i moja je buša poprilično big ali potrudit ćemo se da se smanji,samo još ne znam kako

  27. #27
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Kad smo već kod vežbi, ja ih nisam radila nikad iz više razloga. Prvi razlog je što zna da me zaboli kičma pa bih to onda trebala izvoditi pored nekog stručnog a toga nemam u okolini. Drugi je lenjost a treći manjak vremena i snage :/

    Trenutno sam na dijeti (spontanoj jesenjoj, onoj kad te uhvati bedak pa ti se ništa u usta ne stavlja pa iskoristiš situaciju da smakneš koji nanogram), bilo bi zgodno da imam snage/volje/živaca da uradim neki trbušnjak ali umesto toga ja još od petka popodne gledam na sat kad će ponedeljak da klince isporučim u vrtić

  28. #28
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno


  29. #29
    Girica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    243

    Početno

    MM i ja smo rekli sveki da rjedje dolazi i napokon uzme malo slobodnog jer je on bio na godisnjem radi polaska starijeg sinka u skolu, nije je bilo 10-tak dana, a tako i njenih prefinih ruckova.. I gle cuda, ja smrsavila, imam jos samo 3 kg viska, trbuh se drasticno smanjio :D
    Sada ce opet sveki dolaziti jer ne stignem sama jos i po kuhinji, ali ja se necu dati nagovoriti na toliko jela, nadam se
    Uz to, ovo mi je najdraze godisnje doba i cesto sam s djecom u setnji.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •