Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Dijeta za proljev????

  1. #1
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno Dijeta za proljev????

    stapici, kuhana riza, banane, dvopek, slabo zasladjen caj od sipka... i kaj JOS :? :? :? da joj dam?

    Nemam nigdje dijetu za proljev cijelu onak napisanu... kao sto dobijes kod doktora jer moji klinci nikad nisu imali neke strasne proljeve kao sto je ovaj... nit su ispovracali odmah sve sto bi pojeli.

    Melita je GLADNA :/ , a sve ovo sam joj nudila i nije odusevljena.
    Doslo je do toga da je otisla je na kat kod sogorice (koja nije znala da je Melita bolesna), trazila ju jesti, ova joj je dala juhu, krumpir i meso i Melita se veli sogorica u slast najela i ispovracala nakon 5 minuta... Sad spava, ali je iscrpljena i vice daj mi jesti... opce ne kuzi da nemre jest kaj ona hoce jer je bolesna...

    Od jutra je popila jedno 3 dcl caja od sipka... i to je sva tekucina sto ju je popila.

  2. #2
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    Prežgana juha, naribana jabuka ostavljena da potamni, kuhana mrkva :/

  3. #3
    Brunda avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,884

    Početno

    E da, Ja sam Svenu davala i onaj (kršitelj koda)ov sok ORS 2000 i Rehidromix (prašak razmućen u vodi protiv dehidracije).

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Moja filozofija kod stomacnih gripa (a vasi simptomi tako izgledaju) je to mora van, na bilo koji nacin i da se ne treba zaustavljati.

    Koliko to povracanje vec traje, ima li i proliv il samo povraca?? Jel' joj muka prije nego sto jede ili samo nakon jela?

  5. #5
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Traje, onak sporadicno vec jedno 5 dana, a proljev zadnja 2 tj. 3.

    Ona se zna posvadit s Oskarom ili akonesto nije kak ona hoce i onda se napinje i dere i cesto povrati manju kolicinu, ali to je cisto iz razloga da bi se moja paznaj s uglavnom njezine krivnje za svadju prebacila na zabrinutost za to sto ona povraca... Milism.. cesto to radi.... kad joj drzim predavanja o tome kak se treba ponasat.. onda ona samo pocne okretat ocima, otvarat usta, napinjat se i govori mi.. "sad cu vacat" tj. kaj ju ja sad pilim kad ce ona povracat.. i obicno isplune nekej bez veze.. malo sline i rijetko kad i kakvu hranu... kuzis??

    al ovo sad nije takvo povracanje.. povrati 2-3 min. nakon sto pojede nesto... a preko noci sam joj presvukla 4 pelene... stalno je nesto islo iz nje....

    Muka joj je uglavnom samo nakon jela.

    Npr. nakon stapica, caja i rize nije povracala, ali kad je pojela juhu meso i krumpir to je sve izaslo iz nje...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    NL - UK - NL
    Postovi
    724

    Početno

    Mukica kako ste provele noc?? Jel' sta bolje??

  7. #7
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    Nije zmazala nijednu pelenu...
    Nije se ni jednom probudila...

    Super sam zadovoljna. Nadam se da bu joj danas bolje...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Tresnjevka
    Postovi
    147

    Početno

    Meni su rekli da se moze sve pomalo.

    A inace, zar cokolada ne zatvara?

  9. #9

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Postovi
    3,810

    Početno

    Da, ali mora biti ona crna. Šećer i masnoće, kojih ima više u mliječnoj čokoladi, otvaraju.
    Pazi kad počinješ "normalnu" prehranu da bude što manje masti, šećera i mliječnog. Možeš kuhano povrće tipa mrkve sa rižom, može i bijelo tijesto bez masti kad prođe ono najgore (a izgleda da je), bijelo meso kuhano (malo).
    Možeš dati i Linex da joj se brže oporavi crijevna flora.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •