Stranica 3 od 189 PrviPrvi 123451353103 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 9402

Tema: Kako steci dobru formu - vjezbaci/ce

  1. #101
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Jes, jes, jes, jes, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!

    Takvu te volim, Grubice!
    Inače, orbi je prava stvar! Nije dosadan, uđe ti pod kožu nakon nekog vremena, pustiš mozak na pašu i ne razmišljaš koju vježbu dalje, npr , nabiješ mp4 na mile ti uške, pojačaš mjuzu do daske i piiičiiiššššš..... dok možeš. Sada si u slobodno vrijeme razmišljam kojeg tempa mjuzu da si skinem na mp4.
    Ja sam prvi dan pičila ravno tri minute , s mukom i u svim mogućim bolovima!
    A gle me nakon tjedan dana: 45 minuta mi je mjera 8)

    Ako pozvizdiš s tim vježbicama - ne odustaj! Ako si ozbiljna, priušti si orbija. Neće te iznevjeriti!

    Velebit ti garantira da možeš. Kad hoćeš.
    Pitaj babyiris!!!

  2. #102
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    ... nakon stepera, ...
    Pa šta fali steperu?
    Radi na istom principu kao i orbi, osim razgibavanja ovog gornjeg dijela tijela, ali tebi je važno raditi aerobne vježbe što duže minutaže...

  3. #103
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    nije to onaj pravi veliki steper, nego mali s kratkim razmakom (max 20cm) ne odgovara mi na moju dužinu nogu

  4. #104
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Maya 83, imamo potpuno iste probleme.
    I ovo sa skidanjem kila i ono sa sexom a bome i ono sa "ništa mi se neda".
    Bila sam na UN-ki mjesec i nešto, skinula 4 kg, otišla na more, prekinula dijetu ( mislim tko bi jeo kuhano meseko ili pizzu sa paradajzom dok ostali jedu čevape i pizze u svim varijacijama ), obila u 2 tjedna 3 kg natrag i opet sam žalosna
    Opet se spremam na dijetu, ali...... nikako da krenem......
    Baš je zanimljiv taj fenomen.... sva sam skomirana tak debela i znam da bi mi se raspoloženje ( i sve ostalo ) znatno popravilo da skinem kile, a s druge strane, tak mi se teško odlučit na taj korak :?

    Curke, jel koja od vas u ZG pa da zajedno skidamo kile ako nikako drugačije - šetajući gradom?

  5. #105
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    Ja sam još do ponedjeljka!
    A kad buš svratila do mene po svoje steznike?, več sam skroz zaboravila na njih, moram ih potražit kam sam ih odložila.
    Ajd mogla bi svratiti pa usput popijemo i kavu i pročavrljamo! :D
    Doma sam do ponedjeljka(najvjerojatnije), pa me nema nekih 10 dana!

  6. #106
    paws avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    982

    Početno

    E da, nisam na djeti, još dojim :D pa ne smijem!

  7. #107
    Lora163 avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    173

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    Ja sam još do ponedjeljka!
    A kad buš svratila do mene po svoje steznike?, več sam skroz zaboravila na njih, moram ih potražit kam sam ih odložila.
    Ajd mogla bi svratiti pa usput popijemo i kavu i pročavrljamo! :D
    Doma sam do ponedjeljka(najvjerojatnije), pa me nema nekih 10 dana!
    ajme meni, ja steznike i zaboravila
    kavica svakak, ali onda kad se vratiš
    sutra nemrem, moram s malom doktoru, za vikend me nema a drugi tjedan idemo malo na more ( ak bog da )
    javim ti se za ca. 10 dana il ti meni, svejedno

    pusa slatkišu ( kak je naraso! )

  8. #108
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj paws prvotno napisa
    E da, nisam na djeti, još dojim :D pa ne smijem!
    i ja još dojim
    prvi put sam bila na Montignac prehrani kad je mala imala 4-5mj i skinula 3 kg u 5tjedana , drugi put kad je mala imala 11mj i skinula 3 kg u 3 tjedna
    još dojim
    kad poćne dohrana nije problem ići na dijetu, optimalno je skidati 2kg/mjesečno, može i više ako ne osjetiš da ti se količina mlijeka smanjuje (nekima se to desi zbog premalog unosa kalorija), za to ti je najbolji Montignac, jer nema velika ograničenja u kalorijama, nego samo u vrsti i kombinacijama (zdrava prehrana)


  9. #109

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Citiraj Lora163 prvotno napisa
    Maya 83, imamo potpuno iste probleme.
    I ovo sa skidanjem kila i ono sa sexom a bome i ono sa "ništa mi se neda".
    Bila sam na UN-ki mjesec i nešto, skinula 4 kg, otišla na more, prekinula dijetu ( mislim tko bi jeo kuhano meseko ili pizzu sa paradajzom dok ostali jedu čevape i pizze u svim varijacijama ), obila u 2 tjedna 3 kg natrag i opet sam žalosna
    Opet se spremam na dijetu, ali...... nikako da krenem......
    Baš je zanimljiv taj fenomen.... sva sam skomirana tak debela i znam da bi mi se raspoloženje ( i sve ostalo ) znatno popravilo da skinem kile, a s druge strane, tak mi se teško odlučit na taj korak :?

    Curke, jel koja od vas u ZG pa da zajedno skidamo kile ako nikako drugačije - šetajući gradom?
    Ja sam uvijek za setnje, samo kaj trenutacno sam krenula na novi posao na kojem radim po 12 sati tako da sam krepana kad dodem doma...inace koliko sam skuzila ako si s tresnjevke, ja u tvom kvartu radim...
    Inace po 100 put u utorak pocinjem opet s dijetom i aktivnim vjezbanjem (molim te Bože da ovaj puta uspijem)...

  10. #110
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    65 minuta danas!
    Zanimljivo je kako je najteža minutaža koju odrediš pod "moram", kada ona prođe više me ništa ne ograničava ( ) i idem dalje još 1/2 sata bez problema. Mogla sam i duže, ali red bi bio da uočim i ostatak svijeta oko sebe, morala sam sići maloj brisati guzicu ...

    I kako te neka mjuza toliko stimulira da ideš dalje, baš kao da dobiješ novu snagu!
    Skoro ko pavlovljev refleks, siđem sa sprave, nakon nekog vremena čujem stvar i potrčim na orbitrek!

    Gdje si Grubi, jesi li odradila prve tri minute na steperu? Ako nisi, daj to odradi do večeras pa se nađemo ovdje!
    Hajde, hajde, znam sve, ali ne izvlači se...

  11. #111
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    65 minuta danas!
    Zanimljivo je kako je najteža minutaža koju odrediš pod "moram", kada ona prođe više me ništa ne ograničava ( ) i idem dalje još 1/2 sata bez problema. Mogla sam i duže, ali red bi bio da uočim i ostatak svijeta oko sebe, morala sam sići maloj brisati guzicu ...

    I kako te neka mjuza toliko stimulira da ideš dalje, baš kao da dobiješ novu snagu!
    Skoro ko pavlovljev refleks, siđem sa sprave, nakon nekog vremena čujem stvar i potrčim na orbitrek!

    Gdje si Grubi, jesi li odradila prve tri minute na steperu? Ako nisi, daj to odradi do večeras pa se nađemo ovdje!
    Hajde, hajde, znam sve, ali ne izvlači se...
    Potpuno isti sindrom i kod mene. Bravo, curo!
    Sve je lakše kad postanemo svjesni kako ograničenja ne postoje, da možemo sve što hoćemo.


  12. #112
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    ja sam se prije trudnoće bavila cca 12 ak godina sportom natjecateljski i uvijek sam bila teška ko kamen /171cm-71,72kg/ ali sam nosila broj 38 i bila fino čvrsta osim malo jača ramena sam imala i bedra.ali ništa ekstremno mišićavo.sad sam morala mirovati u trudnoći i još sam bila na carskom i moš misliti koji raspad sistema sam doživjela prvo od mirovanja (a brijala sam kako ću cijelu trudnoću provježbati) do oporavka od carskog koji je ipak duži od običnog poroda.dobila sam 9-10 kila u trudnoći,6 otišlo na porodu,još 2 dojenjem,međutim odjednom sam se vratila ničim izazvana na 2 kile manje od prije poroda?ne žderem fakat,tu i tamo se zaletim,ali jedem puno manje neg prije,što od umora i angažiranosti oko bebe,što me i prošlo,pogotovo želja za slatkim.ne kužim kako?čula sam da štitnjača zna riknuti neko vrijeme nakon poroda i da ako 6 mjeseci nakon njega ne počneš razumno gubiti kile (a normalno se hraniš i krećeš) da ne bi bilo loše to provjeriti u kakvom je stanju.pokušala sam vježbati na pilates lopti za početak,imam sve vrste treninga u malom prstu i obožavam vježbati,i brzo sam se oporavila od carskog,no kad pokušam trbušnjake raditi ili se nasloniti trbuhom na loptu jako me boli unutrašnjost di sam rezana.jel ima neko iskustva sa vježbanjem nakon carskog?

  13. #113
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Meni je gin. rekao da mogu početi vježbati 6 mj. nakon poroda (carski). Nisam još počela ali sam svim "dozvoljenim" sredstvima (dojenje, nespavanje, jelo na brzaka, preskočeni obroci jer bi se gospojica nosala, puno šetanja...) vratila na predtrudničku kilažu. Mislim, nije to moja kilaža, zanijela sam mnogo debela, treba skinuti još :/ barem još 5kg A sad bi trebali na more, pa se nadam da ću plivanjem nabildati bar kondiciju Kad se vratim idem sa svojim ženicama na vježbanje :D

  14. #114
    lasica avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    1,328

    Početno

    6 mjeseci?a onda sam ja uranila.meni moj reko 2-3 mjeseca ak je sve ok. :? još sam bila frustirana da sam luzer nesposobni (mali sad tek napunio 5 mjeseci).ajde fala bogu,onda ima nade.samo da se utegnem bar malo,kile su mi manje opterećenje od radijatora po leđima i trbuhu.a o 3 guzice da ne govorim.

  15. #115
    vještičica avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    vjesticica[at!]gmail.com
    Postovi
    3,005

    Početno

    Citiraj lasica prvotno napisa
    ,kile su mi manje opterećenje od radijatora po leđima i trbuhu.a o 3 guzice da ne govorim.
    (sori, moram)
    Slatko si me nasmijala Ma nisam ni ja "cvjećka", dugo, dugo sam prolazila pored ogledala trčeći, da se ne vidim, i pritom zgrozim na vlastiti odraz Onda sam povremeno znala stati, pa se pogledati ( :shock: ) i brzo se na peti okrenuti da ne gledam dalje Sad kad je sišlo bar do predrudničke kilaže, malo mi je lakše. Imam ponešto za obući, pa se bolje osjećam što više ne moram nositi trudničke hlače Samo me trbuh zeza... još je dooobro velik, i izgleda ko pokrpana vreća (ono pokrpana zbog mnogo, mnogo strija ) Biće bolje. Moreeee, eto meee! :D

  16. #116
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ja se nemogu riješiti želje za tangerinom(piće)!!!mogu je piti u hektolitrama. i naravno jedem dok pijem i kile idu i idu i idu....
    a drob???bova!!!!!

  17. #117
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Gdje si Grubi, jesi li odradila prve tri minute na steperu? Ako nisi, daj to odradi do večeras pa se nađemo ovdje!
    Hajde, hajde, znam sve, ali ne izvlači se...
    Baš sam se nadala da će krenuti...

    Cure, koji sam orbitrek vozila danas u Cisalfi, kao svemirski brod je u odnosu na ovaj moj doma!
    Da nemam nikakav, mislim da bih razmislila o kupnji. Je 2400,00 kuna (ima i po 6,5 tisuća na sniženju ja vidjela :shock: ) ali isplati se svaka kuna. Isto je snižen sa 3600,00...
    Tako je ugodan za gaženje, ma čini ti se bez ikakvog napora, zaista fantastičan!
    Nakon njega imam osjećaj da na svom potrošim duplo kalorija za isto vrijeme, pa eto, ispade moj efikasniji!

  18. #118
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Citiraj AdioMare prvotno napisa
    Gdje si Grubi, jesi li odradila prve tri minute na steperu? Ako nisi, daj to odradi do večeras pa se nađemo ovdje!
    Hajde, hajde, znam sve, ali ne izvlači se...
    Baš sam se nadala da će krenuti...

    krenula sam, ali s generalkom stana za početak
    evo pićim po Montiju, ka od šale
    i svako večer ja i mala "trčimo" oko dnevnog , naganja me i davi se od cereka
    no , bolje i to nego niš

    jedem zdravo i gibam se sve više, ne zato da smršavim, nego zato jer se tako dobro osječam
    od pon mla kreće u jaslice, pa kad krene punu satnicu , ja bih mogla krenuti na pilates , jer ćemo ja i MM raditi u istoj smjeni pa će je on čuvati dok budem skakala
    a i u gradu se otvorija novi centar s vlastitim parkingom, pa ću vidit kakvi su

    kad imam volje ne triba meni skupa oprema, dovoljno je 2 kvadrata poda

    al bi ja orbija .... evo bili smojučer u marketu i "uštedila" sam 25kn od nekupljenog sladoleda za orbija, pa kad dovoljno "uštedim" možda ga i kupim

  19. #119
    AdioMare avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    9,030

    Početno

    Citiraj MGrubi prvotno napisa
    kad imam volje ne triba meni skupa oprema, dovoljno je 2 kvadrata poda

    al bi ja orbija .... evo bili smojučer u marketu i "uštedila" sam 25kn od nekupljenog sladoleda za orbija, pa kad dovoljno "uštedim" možda ga i kupim
    Istina.
    Neloše, neloše...

  20. #120
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ja od danas nejedem ništa nakon 8 h!!držite mi fige!!! ko zna, možda i uspijem!

  21. #121

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Drage moje mršavice, debeljuce i kakve god...pala sam u nesvjest kada sam vidjela odraz svog tijela u izlogu...ajme meni pa ja sam prava debeljuca...sama sebi sam se zgadila...nakon cure koja je imala savršene proporcije, slatku malu guzu, cice kak trebaju biti, sad sam jedna ogromna lopta sala... da se malo zamislim i pocnem plakati od muke...ali kaj sama sam kriva i nije kriva moja trudnoca jer proslo je 2 godine skoro 2 godine...nego sam ja kriva koja ždere i ždere...I TO MORA STATI...hocu se opet osjecati privlačnom, stati u svoju staru robu...
    JA SUTRA ODLUČNO POČINJEM U BORBU SA KILOGRAMIMA...
    Držite mi fige...[b]

  22. #122
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    maya evo ti ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~da uspiješ!!!!

  23. #123
    joy avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    183

    Početno

    Evo jedan savjet od mene,jedite sve kao i dosad,zbog mlijeka.
    Kile cete skinuti ako svaki dan s bebom u kolicima prosetate koji kilometar.
    Meni je kretanje zakon,sve jedem i nikad nisam bila na dijeti,imam jedno dijete u skoli,jedno u vrticu,pa svaki dan odvedi i dovedi i usput svrati tu i tamo.Meni dobro,bebi super,obozava biti vanka,cak i kad kisa pada,pod ceradu i guramo.
    Sretno vam!

  24. #124

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    A mi ko ne dojimo, mozemo na dijetu...
    Gle ja hodam do posla s posla, pa jednu trmvajsku stanicu pjeske pa cak dvije (ovisi o vremenu) tako da iskoristavam maksimalno vrijeme za hodanje...od sutra krecem i 3 puta tjedno u teretanu gdje ce me malo skicati trener dal dobro radim vjezbe itd. ajde mozda izgubim kile...

  25. #125
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    ni ja ne dojim

  26. #126

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Drage moje, danas je moj 1. dan dijete i naravno vjezbanja u teretani...

    stvarno sam se strogo pridrzavala danas dijete...i jos uvijek nisam pokleknula, makar sam imala priliku par puta, AL NISAM, bravo ja (usta moja hvalite me)
    Najteze mi pada voce ujutro za dorucak...to mi je katastrofalno...ali ajde izgurala sam...

    Sto se tice vjezbanja, dobro sam se oznojila sto je supach...eto 3 put tjedno u teretanu, ostale dane ili orbitrake ili vjezbe s Renatom Sopek... mislim da cu ovaj puta uspjeti u svom naumu...

    Pusa cure do sutra

  27. #127
    **mial** avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    2,361

    Početno

    maya83 ~~~~~~~~~~~~~~~~~ za uspjeh!!!

  28. #128
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    bravo maya!!!! :D

  29. #129

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Evo mene 3 dan...izgurala sam ga jedvice ali mogu reci nakon drugog dana je puno lakše...pridrzavam se dijete i poslije 6 nista ne jedem...olucila sam se ipak na UN dijetu i sutra sam na vocu :/ nadam se da cu prezivjeti...ma valjda hocu.
    Vjezbam u teretani, danas mi je bio 2 put i mogu reci da se polako osjecam odlicno... Jedino me umara moje trenutacno radno vrijeme od 12 sati, ali zasada funkcioniram, poslije posla sat vremena na vjezbanje pa doma pospremati, igrat se s djetetom, radit bocicu s cokolinom, kupat se s njom i oko 22 sata sam skupa s njom u krpama...bas me zanima koliko cu izdrzati taj tempo...iskreno nije mi bas naj naj...budenje u 5 i spavanje između 22-23.
    Ali usprkos tome DIJETA I MRSAVLJENJE IDU POLAKO...

    Pusa do iduci put

  30. #130

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Ajme meni, prezivjela sam...VOČNI DAN...nisam ujutro stigla kupiti voce, tj nije bilo tako rano voca kad sam isla na posao, tako da sam si kupila u staklenci djecjih vocnih kasica...tako da sam danas jela **** djecje vocne kasice, i priznajem JAAAKOO SAM GLADNA i veselim se sutrasnjoj piletini....

  31. #131
    sandy2006 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    185

    Početno

    Maya83 ja sam pred malo prestala nakon 2.5 mj s UN dijetom i dosta sam zadovoljna samo eto nisam izdržala do kraja .Moje kile su državna tajna ali priznajem samo da sam troznamenkasta i nakon što sam u ova 2.5 mj skinula 17 kg.20-ak dana nakon prestanka vratila sam 2 kg i spremam se ponovno na UN jer ovo je jedina dijeta s kojom sam uspjela skinuti toliko kila.
    Držim ti palčeve da uspiješ a ja ti se uskoro pridružujem.

  32. #132
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    sandy čula sam sa un djeta nije baš najzdravija!ja eto navećer jedem samo pomidoru i malo mozzarelle!
    nadam se da ću skiniti ovaj drob!!

  33. #133
    sandy2006 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    185

    Početno

    ana-blizanci čula sam i ja o UN-ki da baš nije najzdravija ali mogu ti reći da ja nikada u životu nisam jela toliko voća i povrća a moja jedina zamjerka toj dijeti je pomanjkanje mlijeka i mliječnih proizvoda.
    Inače radim fizički posao i kada počnem u 11. mj. raditi neću moći od 5 ujutro do 2 popodne izdržati s ne znam npr. dvije jabuke ali sada dok sam još uvijek doma može se izdržati a nagrada su skinute kile

  34. #134
    elie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    zg
    Postovi
    364

    Početno

    Maya 83, ja planiram početi opako paziti što jedem, tj. smanjiti na minimum slatko i raznu nezdravu hranu (koju mm i ja usrdno tamanimo). naime, dojim i ne smijem provoditi nekakve drastične metode mršavljenja, odnosno, ne smijem rješavati problem akupunkturom i čajem (prije 4 godine skinula sam tako 10-a kila bez traumi, uz modifikaciju jelovnika).
    trenutačno imam oko 66 kila (rodila sam sa 76, prije sedam mjeseci, i sve što mi je otišlo otišlo mi je prvih mjesec dana) a cilj mi je doći negdje na 55 u nekom razumnom roku, da mogu iduće proljeće obući bar nešto od svoje stare robe. a i kako bismo iduće ljeto krenuli na drugu bebu, da ne uđem u trudnoću s viškom.

  35. #135

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    ha...danas sam malo prekrsila, ali ne u potpunosti, ipak nisam jela poslije 17 sati, jedino kaj sam pojela sendvich sa 4 vrste sira i zato me sram....
    Ali nista nisam okusila slatkog vec 5 dana i ne fali m i....tesko mi pada voce ujutro jer dizem se u 5 i nekako osjecam previse kiseline u zadnjih par dana u zelucu, zato sam danas pojela sendvich koji je doslovno bio 0DVRATAN !
    Sutra nastavljam s dijetom kako slijedi....
    Ja sam isto protiv un dijete ali jedino mi je to ostalo na opciji posto imam vec 2 osobe koje su fakat fino smrsavile na njoj...

  36. #136
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Ja da se malo uključim...

    Krenula sam sa 70kg ( ) - prije poroda sam imala 74. Nisam išla na neku posebnu dijetu s obzirom da još dojim, nego sam drastično smanjila slatko i potpuno izbacila sokove. Dobro, ajde zalomi mi se tu i tamo koja čaša, ali jako, jaaaaaako rijetko.
    Sada sam na ponosnih 67 sa tendencijom pada... :D

    Pusanjak svima...i cure, nedajte se - zajedno smo jače!!!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Čitam da na ovom topicu postoje žene čiji orbitrek nije moderna vješalica za odjeću...? :shock:

  38. #138
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    evo ja za većeru imala pohane tikvice(3 kriške) i pomidoru!!glaaaadnaaa saaaam!!!

  39. #139
    clio180 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    908

    Početno

    meni je frendica posudila orbitrek, pa od sutra počinjem i ja!!! :D

  40. #140
    babyiris avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    1,013

    Početno

    Citiraj Anita-AZ prvotno napisa
    Čitam da na ovom topicu postoje žene čiji orbitrek nije moderna vješalica za odjeću...? :shock:
    Naravno da nas ima i ponosne smo na to. No, ovaj tjedan je nešto bio na godišnjem jer sam počela raditi, a curki mi u angini i bronhitisu... Vozim ga kad god stignem. Napredak je OČIT!!! 8)

  41. #141
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj ana-blizanci prvotno napisa
    evo ja za većeru imala pohane tikvice(3 kriške) i pomidoru!!glaaaadnaaa saaaam!!!
    pohaj 3 cijele tikvice 8)

  42. #142

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Teško mi pada ova UN dijeta...
    Najteže mi je voce ujutro....
    Mislim da sam odlucila da nastavim dijetu, ali s mojim malim korekcijama.... naravno necu jesti poslije 17sati, nema slatkog, gaziranih pica... Jest cu meso sa povrcem ili krumpir sa salatom...
    Vjezbat ću aktivno... I pokusat cu jesti meduobroke od voća...
    Pa cu vidjeti kako ide s kilama....
    Ubija me ova UN dijeta zbog posla....pa cu probati malo s svojom dijetom, mozda uspijem....

    Kaj vi mislite o tome curke moje?

  43. #143
    MGrubi avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    10,389

    Početno

    Citiraj Maya83 prvotno napisa
    Kaj vi mislite o tome curke moje?
    dobrodošla kog tetka Montignaca 8)

  44. #144
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Maya38 ja ti imam nekakvu djetu sličnu UN, ali se kakti lakše podnosi.
    Kad uhvatim vremena prepisat ću vam je ovdje.
    To je tzv trotjedna djeta - prvi tjedan je sličan UN, a u drugom tjednu možeš kombinirati različite namirnice. I najbolje od svega je da nema ograničenja što se količine tiče.
    Inače moja kuma je tom djetom u relativno kratkom razdoblju skinula dvadesetak kg...

  45. #145
    Fae avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Velika Gorica
    Postovi
    510

    Početno

    Zaboravih reći da je treći tjedan isti kao prvi...

  46. #146

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Joj Fea...ajde sto prije napisi...bas me zanima....

  47. #147
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    ja bila na UN dijeti jedno mjesec i pol(onda sam počela kriomice jesti i druge stvari ) skinila 7 kg ! sad bi ponovo,vidim opet sam "napuhana".iako..nepojmljivo mi je kod UN-a da ne smijem pojesti burek(jer tijesto je jedan dan a sir drugi) ili recimo moje omiljene ledo štrukle(njam njam ) i tako neke stvari.....

  48. #148

    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    127

    Početno

    Ma nije mi problem kod un dijeti nista osim voca...toliko me zeludac bolio i imala kiseline u njemu ko nikada do sada...tako da sam full žalosna kaj mi ne uspjeva UN dijeta ... Kako mogu izdrzavati un dijetu ali da nemam problema s doruckom?

  49. #149
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    svima ~~~~~~~~~~~~~ da uspijete i da ne posustanete...

    ja dobila 20 kg u trudnoći i izgubila sam ih sve al tijelo nije ni pribli
    no kao prije.....u subotu sam počela sa intenzivnijim vježbanjem i pravilnijom prehranom.....pa ćemo vidjet rezultate....nije mi cilj skinut x kg..iako još 4-5 ne bi bile na odmet al bar da se prestane ljuljat sve na meni..

  50. #150
    (maša) avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zg, IR
    Postovi
    2,188

    Početno

    ja na dijeti ne mogu biti...čim krenem sa onim "od danas sam na dijeti" odma sam gladna....

    zato svaka čast onima koji izdrže UN i druge dijete.....

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •