Stranica 2 od 4 PrviPrvi 1234 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 51 do 100 od 190

Tema: Prvi sex 2. dio

  1. #51

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Sisak
    Postovi
    363

    Početno

    Citiraj Nina20 prvotno napisa
    ja jedva čekam taj prvi sex. imam strašnu želju ali nažalost još ništa od toga. još uvijek krvarim i konac mi još nije otpao (imala sam samo jedan šav). više ne boli, sad samo još čekam da prestanem krvarit i da odem na prvi pregled.
    :D :D :D :D
    evo, sinoć smo to obavili. nije me ni malo bolilo. bilo je super . nisam ni dočekala prvi pregled, tek u petak idem. a i još malo kao krvarim.
    dali sam možda ipak trebala čekati prvi pregled? mislim ja se osječam odlično i ništa me ne boli.

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    5

    Početno

    Ja sam rodila prije mjesec dana i nemam apsolutno zelju...nisam puno pukla i osjecam se sada super ali zelju nemam. Jesam li normalna? :?

  3. #53

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Postovi
    56

    Početno

    ja bi, imam čak i želju al još uvijek krvarim a u srijedu je bilo 5 tj od poroda. tak da apstiniramo još

  4. #54

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    338

    Početno

    Kak znate da je šav stvarno zarasel?

  5. #55
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    ja imam strahovitu želju i brojim dane...još 10 dana do odlaska doktoru pa ćemo vidjeti.
    :D Ali....taman kad pomislim da sam prestala krvariti , recimo ne krvarim nekih 3 dana, i već idući dan prokrvarim...i tako mi to već preko tjedan dana traje, malo krvarim, malo ne...čudno mi je to :/

  6. #56
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj luce23 prvotno napisa
    moj najveći strah je da će sve to biti široko i da neću ništa osjećati...je li se ikomu to dogodilo???? :?
    meni
    ja još jesam nešto osjećala no MM ništa i jako sam tužna i ne znam kaj da radim

  7. #57
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    a zanimljivo- ja se bojala da ću biti uska i da će me boljeti, koje li ironije

  8. #58
    DiLala avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2008
    Lokacija
    osunčani dvorac
    Postovi
    1,049

    Početno

    kristina_zg - ne tuguj - samo vježbaj kegelove, zaista pomognu - kažu da je dovoljno 50 takvih vježbi dnevno - a možeš ih raditi bilo gdje i u bilo kojem položaju - sjediš, stojiš, peglaš, gledaš TV - bilo što - i radiš kegelove. Ja ih radim i super je pomoglo - no moj je problem što nemam želje (6 mj prošlo od poroda), prije sam morala svaki dan i po par puta a sada - osjećam se ko stara babica koja samo gleda djetešce, sex mi je ono - totalno nepotreban i žao mi je to - voljela bih da mm i ja uživamo kao i prije. Možda je to zbog dojenja! Čula sam da postoji neka vaginalna krema za vlaženje koja ujedno potiče i sexualnu želju - nabavlja se u Sloveniji. Zna li netko nešto o tome? Za sve nas koje bi a nemamo želju.

  9. #59
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Hvala DiLala
    doktorove riječi su bile: a mogli su to još malo...bu se to stislo

    ....a valjda bude, radit ću kegelove vježbe iako mi to malo mrsko, ne znam hoće li me itko shvatit- te mi vježbe samo potiču želju za seksom pa mi još gore

    Ne znam kaj da savjetujem vama koje nemate želju, nažalost ne spadam u tu skupinu, ali eto, želim vam da se stanje što prije popravi

  10. #60
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    još me nešto zanima ako itko zna odgovor na to- da li je moguće ako to i dalje ne bi bilo dobro, da se dobi od doktora uputnica za popravak (eventualno još jedan šav)??? Da li je to uopće moguće?? (a da troškove pokriva zdravstveno)

  11. #61
    Mucasta avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    87

    Početno

    Eto, mi baš jučer. NAPOKON!!
    1,5 mj. nakon poroda jer sam ja dugo krvarila.

    I bilo je super!

  12. #62
    nerina avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Solin
    Postovi
    100

    Početno

    Ja sam krvarila mjesec i po,ali čim je prestalo nisam mogla dočekat,uh baš je bilo dobro!

  13. #63
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    ja ovo citam i ne mogu vjerovat...

    mene je totalno strah prvog sexa. proslo je 7 tjedana od poroda, ali ne znam kad cu skupit hrabrosti

    imam zelju, al pregled kod ginica me tak bolio da me sad definitivno strah sexa. a sve mislim da je to zbog epi, iako mi je gin rekao da is ja brijem nesta u glavi i da me zato strah :/

  14. #64
    anitalu avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Postovi
    438

    Početno

    Ja evo već šesti tjedan krvarim

  15. #65
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj morena24 prvotno napisa
    ja ovo citam i ne mogu vjerovat...

    mene je totalno strah prvog sexa. proslo je 7 tjedana od poroda, ali ne znam kad cu skupit hrabrosti

    imam zelju, al pregled kod ginica me tak bolio da me sad definitivno strah sexa. a sve mislim da je to zbog epi, iako mi je gin rekao da is ja brijem nesta u glavi i da me zato strah :/
    Da te utješim. Mene je isto bolilo od epi (i to užasno, čak i kad sam stajala) i isto me bilo jako strah tog prvog puta, ali za ne povjerovati sami rez i tu bol od rezanja nisam niti osjetila. :D I bilo je fakat ok.
    Moj je problem što nemam želje. Valjda zato kaj lovim svaku sec. po noći za spavanje

  16. #66
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Nama prvi put bilo 6 tjedana poslje poroda, bez problema, isto ko i prije(vjerovatno zato jer nemam niti jedan sav) jedino jos volja nedostaje. Ni sad, nakon 6 mjeseci nemam volje, svaka minuta mi je dragocjena za spavanje.

  17. #67
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Nama prvi put bilo 6 tjedana poslje poroda, bez problema, isto ko i prije(vjerovatno zato jer nemam niti jedan sav) jedino jos volja nedostaje. Ni sad, nakon 6 mjeseci nemam volje, svaka minuta mi je dragocjena za spavanje.
    A joj, a ja se ponadala da će mi se volja s vremenom vratiti.
    Baš me zanima ima li dojenje veze s libidom :?

  18. #68
    koksy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    5,491

    Početno

    Neznam, ja ne dojim vec 2 mjeseca pa ipak nista... Ja sam si to protumacila kao nedostatak samopouzdanja zbog svih onih divnih "cari" trudnoce koje ostanu poslje poroda (velik trbuh, objesene sise i sl.) Sad sam krenula na dijetu, aerobik i teretanu pa cemo vidjet jel to to.

  19. #69

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Iza sedam mora,iza sedam gora,preko brda i planina...Na porodiljnom i doma...
    Postovi
    54

    Početno

    Mi smo 2 mj nakon poroda i bilo nam je superiškica,nije niš bolilo,dosta sam radila kegelove vježbice tako da je sad čak i uže nego prije.Imala sam 5 vanjskih šavića i moram priznat da mi je sex bolji nego prije!!! :D

  20. #70
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj koksy prvotno napisa
    Neznam, ja ne dojim vec 2 mjeseca pa ipak nista... Ja sam si to protumacila kao nedostatak samopouzdanja zbog svih onih divnih "cari" trudnoce koje ostanu poslje poroda (velik trbuh, objesene sise i sl.) Sad sam krenula na dijetu, aerobik i teretanu pa cemo vidjet jel to to.
    Ima nešto i u tome

  21. #71

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Slatina
    Postovi
    200

    Početno

    ja bih htjela samo upitati da li te Kegelove vježbe pale i dvije godine nakon poroda ? Znam da sam ih radila odmah nakon prvog poroda, ali ovaj put nisam. Zašto ? Nemam pojma. Valjda se nisam sjetila.

    da li se to može još malo zategnuti i nakon toliko vremena?

  22. #72
    kahna avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Lokacija
    Predgrađe
    Postovi
    4,362

    Početno

    Citiraj Dada prvotno napisa
    ja bih htjela samo upitati da li te Kegelove vježbe pale i dvije godine nakon poroda ? Znam da sam ih radila odmah nakon prvog poroda, ali ovaj put nisam. Zašto ? Nemam pojma. Valjda se nisam sjetila.

    da li se to može još malo zategnuti i nakon toliko vremena?
    Ovo i mene zanima. Ljena sam vježbati, MM kaže da je sve ok, al ipak imam neki osjećaj da bi moglo biti uže .
    Nije da se bunim

  23. #73
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Mislim da za to nikad nije kasno i da su jako djelotvorne. Imam osjećaj da jako brzo daju rezultate.
    Jeste li vidjele ovaj topic, za krepati je!

  24. #74
    Majuška avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,832

    Početno

    Pitanje: dal je normalno da se nakon (pokušaja) sexa pojavi sukrvica? Bilo je bolno i puuuuno uže nego prije. :/

  25. #75

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    prošlo je 3 tjedna od poroda.20 šavova konci jučer ispali.ja imam želju ali se bojim jel sve zaraslo.i imam pitanje pošto sam na dosta alergična a nisam na ono ulje za masiranje međice jel mogu to za početak koristiti za podmazivanje?
    kod mene želje ima ali ako moram čekati još 3 t mislim da ću izluditi

  26. #76
    morena24 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Postovi
    460

    Početno

    eto kod nas vrijeme ide a od sexa jos nista. sad ima vec 3 mjeseca, a jos me strah!!!

    sa 3 tjedna sam imala zelju (kao sto ju imam i sad) ali me straaaaah...

    ali ja samo imala i dosta problema s epi pa je to od tog.

    vlatka5, ja bih ipak pricekala barem do prve kontrole...

  27. #77

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Proslo je 7 tjedana od poroda. No, ne znam dali mi je ostao neki sav..nego da probam objasnit. U vagini, oanko na ulazu imam zadebljanje i onako je tvrdo. Nije tvrdo tvrdo nego nekako drukcije. E sad budci da mi je to prvi porod i prva epiziotmija nemam pojma kako to treba tj moze izgledati. Konci su mi poispadali ima vec 3 tjedna pa ne vjerujem da je sav. Mozda je nesto lose zaraslo. Uzasno se bojim tog prvog famoznog seksa. Nista me ne boli. Dali je to normalno? Dali jos netko ima takvo nesto? Ne znam koliko sam savova dobila znam samo da me dugo sivao!!
    Molim vas javite se!!
    A sto se zelje tice vise je nemam nego imam. Mislim da ju ubija bas taj strah kako ce sve to ispasti.

  28. #78

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    selendra
    Postovi
    115

    Početno

    ....ok, ovak.... da vas utješim ....

    Ja sam rodila prije 6 mjeseci i MM i ja
    se još uvijek ne družimo :shock:

    Do poroda sam bila totalno ugrožena ,
    muž me je već izbjegavao kad je bilo vrijeme za spavanje jer
    je znao da eto mene full raspoložene.. . :D
    a bilo mu je bed da nam dijete nebu imalo traume

    Zato mi sada keks nit ne pada na pamet, mazimo se i grlimo al
    konkretno ništa.... Kao da me od struka na niže NEMA :?

    MM-u je to ok, reko je da još nekak preživljava od 'sjećanja' i da mu je
    nezamislivo ić forsat nešto što bi samo njemu bilo gušt...micek moj fakat ima beeeeeeeeeskrajno razumijevanja

    A problem broj 2 je što se panično bojim da ću odmah
    opet ostat trudna..... eh......

  29. #79

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    310

    Početno

    evo da se pohvalim.jutros pao prvi sex.ja napala muža,sinoć se sredim ja obrijala se i dođem u sobu a on zaspao s malim.
    ja sam ulje za masiranje međice umasirala u rez.tako da ga nisam ni osijetila jedino me desna strana bolila malo ,ali kao dao je ona rezana skroz do unutra.ali sve u svemu je ok,bojala sam se da će biti strašno.

  30. #80

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    48

    Početno

    Evo ja nakon 4 i pol mjeseca i užas! nisam izdržala do kraja, boli za poludit kao da su me prejako zašili, ima li tu pomoći?
    Sad od same pomisli na sex zadrhtim, reći ću mužu da si nađe priležnicu i da mene pusti na miru

  31. #81
    bobaibeba avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Duga Resa
    Postovi
    760

    Početno

    Ja sam rodila prije 2 tjedna i pošto imam samo jedan šav di sam malo pukla i otpao mi konac i super se osjećam sve sam mislila da bi mi mogli malo barem idući tjedan ali vidim da bi to moglo biti prerano po vašim iskustvima.Da ipak čekam taj prvi pregled ili ima netko tko je probao i prije pa je sve bilo ok?
    Nekako mi se hoće a i 2 mjeseca pred kraj nismo uopće jer sam se osjećala kao kit,pa mi se malo žuri

  32. #82

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    nemoj niš 6 tjedana za svaki slučaj dok si babinjača, krvariš i sl.
    mi probali u 2. tj ali nismo uspjeli, peklo me. a isto imala1 šav.

    tak da se strpi radje 6 tj.

  33. #83

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    evo i mi to obavili nakon 2,5 mj od poroda... mene je malo bolilo i to na suprotnoj strani od reza :? ali imam osjećaj da mi se dogodila potpuno identična situacija kao kristini_zg...sve je nekak široko, mislim meni je bilo ok ali mome mužu baš i ne... samo je prokomentirao da više nije tijesno kak je bilo prije,a ja njemu čovječe kak će bit tijesno vidiš kolika beba je prošla kroz mene.... 8) uglavnom imam feeling da njemu baš i nije do seksa jer to je bilo u subotu a od tada opet suša... ja bi natrag svoj bračni život sa seksom po mogućnosti.

    jel te kegelove vježbe zaista pomažu i u kojem vremenskom razdoblju?

  34. #84

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    e da i još nekaj.... kak spriječiti curenje mlijeka za vrijeme seksa... čim se uzbudim to počne curiti.....

  35. #85

    Datum pristupanja
    May 2008
    Postovi
    60

    Početno

    Dal je koja od vas rodila carskim rezom i ako je kada je počela sa spolnim odnosima?Meni je sada 2 tjedna od carskog,dobro se osječam,rana me ne boli,želja je tu,ali dal je prerano?Negdje sam pročitala da je jedna ženskica spavala s mužem 10 dana nakon carskog i da joj je bilo super.

  36. #86
    Diami avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    486

    Početno

    U biti je to individualno. Čitala sam na nekim temama da su ženama doktori savjetovali da se strpe mjesec dana, tako da se tkivo može oporaviti, odmoriti i sve skupa "vratiti na svoje mjesto". Dok god je krvarenje u tijeku povećana je i mogućnost infekcije, pa je i to nešto o ćemu treba razmisliti u prikrajku.

    Na kraju je odluka na svakom paru, nekima će biti super već nakon 2 tjedna, drugi će čekati mjesec, dva ili dulje. ovisi i o individualnom oporavku, težini poroda, učinjenim intervencijama...

  37. #87
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    cure groznooo, seksualni život nam se sveo na jednom mjesečno :/ a nemam ni volje jer znam da sam razgajbana i da ne bumo tak i tak niš osiećali..Nekako sam sve više uvjerena da se to ne može vratit na staro

  38. #88

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa
    cure groznooo, seksualni život nam se sveo na jednom mjesečno :/ a nemam ni volje jer znam da sam razgajbana i da ne bumo tak i tak niš osiećali..Nekako sam sve više uvjerena da se to ne može vratit na staro
    TAK TI JE I KOD NAS.....šmrc

  39. #89

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    selendra
    Postovi
    115

    Početno

    MI SMO SE SINOĆ SEXALIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII :D :D :D :D

    (nakon 7 i pol mj....napokon :D )

    Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhh

  40. #90

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    uf sad kad vas čitam lovi me panika...ja jedva čekam da rez zaraste i da se oporavim jer mi jako jako fali....pa neće mi valjda tako bit

  41. #91

    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    okolica ZG
    Postovi
    1,520

    Početno

    kod nas se stanje poboljšava.... seks se vraća u normalu,jedino kaj me svaki put na početku malo boli,ko da mi je prvi put

    već sam mislila da nikad neće biti ko prije , ali mislim da je sad i bolje,bar meni....

  42. #92
    pomikaki avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    8,507

    Početno

    kod mene suša, ubi me AP, jedva čekam da je frknem u internat
    da mi bar nije m informatičar možda bi još i bilo nešto...

  43. #93

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    ljudi moji ja ću dobit popi*ditis....eto mene užasno primilo da bi ja malo hopa cupa al me s druge strane strah jer je rez još uvijek prefiršak i to neko vražje krvarenje.... mislim i to bi isto već moglo proći...ionako već danima izgleda kao zadnji dan menge a ne kao neko pravo krvarenje

    ajme ko će dočekat da to sve prođe
    kad vidim MM-a samo bi ga zaskočila ....lupilo me ljetno ludilo

  44. #94

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    sl.brod
    Postovi
    524

    Početno

    Ej Bleeda, ja sam cekala da prodje 6 tjedana..i napravila to nakon 8.
    Isto me bilo strah da ce boliti da ce biti siroko i ne znam sta..
    Krvarila 6 tjedana, mozda cak 7..
    Skupila hrabrosti, doslovce da to ucinimo..i bilo je bas sve za 5!!
    Malo je bolilo na pocetku i prva 3 puta..a sad je ok sve..
    Ja jos uvijek osjetim tu nekakvu kvrzicu pod prstima za koju sam mislila da ce smetati a mm ni ne zna da postoji..

    Mislim da ako imas zelju..bice super!! Eto.
    samo hrabro..i sretno!!
    I da bude

  45. #95
    mici85 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb - Vrapče
    Postovi
    409

    Početno

    ja sam rodila 28.6. i nije mi na kraj pameti razmisljat o sexu. a vidim da i mm jos ima traume od poroda (bio je prisutan) :D
    osim toga uz takvu dnevno-nocnu aktivnost bebaca nemam vremena ni do kupaonice a kamoli jednog na brzaka..

  46. #96

    Datum pristupanja
    Jan 2008
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    654

    Početno

    mda nema vec 2 mj i zaželih se bome.

    otkad sam rodila, seks nam je postao nekak zreo.. nijie više tinejdžerski. fora mi je to

  47. #97

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    605

    Početno

    ja se jutros pukla ko štuka!!!!!! :D :D

    daklem, zaskačem ja njega već danima, a on meni: pa friško je to još..pa kaj ako ti popucaju šavovi....

    i tako ja jutros cici mici, a usput budi rečeno i rođendan mi je pa nije smio odbit i eto ja dobila duuuugo očekivani i priželjkivani sex :D

    i super, ništa me nije bolilo, kad sam se opustila i shvatila da me neće boliti raspalih se ko kalašnjikov
    kaže MM da mu je osjećaj isti ako ne i bolji - bit će da sam fino proštepana

    joooj ljudi kako je dobro svršit

  48. #98
    smedja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    863

    Početno

    Citiraj speranza prvotno napisa
    Evo ja nakon 4 i pol mjeseca i užas! nisam izdržala do kraja, boli za poludit kao da su me prejako zašili, ima li tu pomoći?
    Sad od same pomisli na sex zadrhtim, reći ću mužu da si nađe priležnicu i da mene pusti na miru
    joj

    mene "vec" nekoliko :D puta opako pucala zelja ali previse su me zasili (rekla mi gin u petrovoj na onoj kontroli nakon mj dana, nakon sto se cudila sto tako jaucem i zapomazem dok me pokusava pregledati)
    i neide, naprosto ne moze vise uci, boli ko vrag... proslo je vise od 6 mj da tuzim ludu specijalizanticu koja me upropastila???

  49. #99

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    I meni je gin. rekao da su me malo prezašili ali da se javim nakon prvog sexa.
    Tako mi je povečao tremu. Očekivala sam taj sex kao porod
    Meni je pomoglo što sam ponavljala u sebi da se moram opustit. Imalo mi je smisla da treba opustit mišiće i da će manje bolit. Nakon početne treme kasnije je sve bilo ko i prije. Samo je trebalo malo stisnut zube na početku ( i ponavljat "opusti se" )

    Drugi sex još nisam dočekala, ali sada nema više pritiska.

  50. #100

    Datum pristupanja
    May 2008
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    139

    Početno

    E, i vjerojatno postoji neka operacijica. Ja sam već kalkulirala o tome nakon dojenja.
    Ne zvuči privlačno ali bolje to nego bez sexa.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •