Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12
Pokazuje rezultate 51 do 60 od 60

Tema: bambus

  1. #51
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Mala - Terry je frotir - i to su one povoljne. Ja još nisam sigurna da ću njih uzimati...
    A sad čekamo majstore (pre)poznavanja za razliku između bambus velura i bambusa (meni se čini da je sam bambus nešto dužih "dlaka", a da je velur ful kratkodlaki)

  2. #52

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj Olivija prvotno napisa
    A sad čekamo majstore (pre)poznavanja za razliku između bambus velura i bambusa (meni se čini da je sam bambus nešto dužih "dlaka", a da je velur ful kratkodlaki)
    da nas netko čuje, a ne zna o čemu pričamo, rekao bi da je riječ o nekim životinjama!
    Tnx! Ajd da vidimo sad još razliku između ovih 2.

  3. #53

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    bambus je bambus, vrsta materijala. To je kao da netko pita koja je razlika izmedju pamuka i pamučnog velura Velur je "dlakavi" materijal, a mozda se na ovaj obicni bambus misli kako je to bambus flanel ili nesto slicno, pa nema dodatnog opisa ...

  4. #54

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    Citiraj Webmama prvotno napisa
    bambus je bambus, vrsta materijala. To je kao da netko pita koja je razlika izmedju pamuka i pamučnog velura Velur je "dlakavi" materijal, a mozda se na ovaj obicni bambus misli kako je to bambus flanel ili nesto slicno, pa nema dodatnog opisa ...
    Kužim. Ali što je bolje? Ista stvar?

  5. #55

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    816

    Početno

    Citiraj slava prvotno napisa
    Citiraj anjica prvotno napisa
    ja imam i Tots Bots bamboozles i bumgenius bamboo, i ove druge su mi puuuuno bolje, tots bots ima lošiji čičak i nekako lošije stoje na guzi, dok su me bumgenius oduševile
    Potpisujem. Kad sam pročitala anjicine ovacije za bumgenius bamboo, išla sam ju naručiti i nisam požalila, naprotiv. Prekrasno krojena, mekana pelena, sva nekako tanka i mala, a odlično upija i stoji. Za slijedeću bebu svakako ću naručiti više komada takvih pelena u svim bojama .
    i ja isto!!!! prekrasna pelenica.

  6. #56
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Mala - pokazat ću ti ovu jednu od bambus terryja koju imam i ta izgleda fakat kao frotir samo puno mekše, a ovo u MIB pocketicama bio onda bio bambus velur - kratkodlaki

    webmama - pocketica danas isprobana: sjedi na guzi k'o salivena. Baka veli da ne zna koliko bi izdržala jer ga je skinula radi kakanja...

  7. #57

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Olivija :D bas mi je drago.

    Velur je bolji jer po testiranjima na guzama , bambus flis ili flanel se brzo ofuca, a velur je dugovjecniji i dulje ostaje meksi....

  8. #58
    mamabanana avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    u službi njihovih visočanstava
    Postovi
    287

    Početno

    ja bih kupila prefolds (kak mi to kazemo na hrv? ) od bambus velura (da mu sluze kao insert uz vunene covere, LHC i Mutt AIO), pa ako netko naidje na sajt gdje ih nude, neka javi. ja znam za jedan, ali su tam rasprodani...

  9. #59
    Dolisa avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    792

    Početno

    Ja sam tek vidjela ovo
    Sto se tice bambus terry materijala...istaknula bih samo da postoji bamboo french terry i bamboo terry loop. Premekani, famozni, oba dva. Jedina razlika je sto u drugom ima 10% sintetike, pa je taj drugi malkice rastezljiv. Malo, ali nekome bitno.



    A i ja dajem svoj glas za bamboo velour...zaljubljena sam u taj materijal

  10. #60

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    NZG
    Postovi
    1,110

    Početno

    hm, imam još jednu nedoumicu... koja je razlika između "soakera" i "doublera" :/
    Naručujem nešto sa bellabottoms pa ne kužim razliku?

Stranica 2 od 2 PrviPrvi 12

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •