Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: alkohol i dojenje

  1. #1
    blondie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    249

    Početno alkohol i dojenje

    Zanima me da li može nešto biti bebi ako danas uz večeru popijem jednu pivu. Ma kupila sam jednu bezalkoholnu ali Erdinger je bio samo s alkoholom. 5,5% alkohola. Smijem ili bolje ne?

  2. #2
    Maggie avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    145

    Početno

    Ja ću popiti čašu šampanjca kao što sam popila i prošle godine.

  3. #3
    ninochka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,184

    Početno

    ja znam tu i tamo popiti više od jedne čaše od kako I. ne siše svakih sat vremena. mislim da će biti sve ok s jednom pivom

  4. #4
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Po meni je bolje da ne piješ jer je tvoja beba jako mala i njena jetra još nisu potpuno zrela da detoksiciraju alkohol. To isto vrijedi i za stariju djecu, samo je i jetra zrelija i krupnija kod starije djece nego kod jednomjesečnih beba.

  5. #5
    lidac2004

    Početno

    meni je patronazna preporucila crno pivo za mlijeko ako dojis,a nije ona jedina,jos sa par strana sam to cula ali ja pivo ne podnosim pa pijem vodu

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    251

    Početno

    ne pijem nikad pa ne znam...
    a sto se tice patronazne , mozda je zena isla u skolu na nekom drugom planetu ; mozda se lazno predstavlja kao patronazna ,a zapravo je trgovacki putnik neke pivare; mozda misli da nemozes izdrzat bez alkohola pa preporuca najblazu varijantu ; mozda... :/ :?

  7. #7

    Početno

    Da, mene baš zanima kako je dr. Herman u Vinogradskoj mogao završiti faks i postat prvo šef rodilišta a onda i šef bolnice obzirom da je i on među onima koji će preporučit barem bezalkoholno pivo da potakne laktaciju?

    I nemojte ga sad samo svi napadat, jer smo se na više topica složili da je on fenomenlan doktor...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb, Centar
    Postovi
    2,299

    Početno

    ja popijem bevandu - u kojoj ima prst vina, sve ostalo voda...tu i tamo, nakon dojenja.

  9. #9
    ivarica

    Početno

    blondie, moj ti je savjet da veceras ne pijes, beba ti je jako mala.

    http://www.roda.hr/tekstovi.php?Teks...=142&Show=1420

  10. #10
    blondie avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    249

    Početno

    Cure hvala na savjetima.
    Na kraju sam odustala od pive i pila sok i vodu. Fučkaš pivu i neki "gušt" kad bih još tri dana nakon toga gledala jel sa bebom sve ok i ne bih mirno spavala.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Dubrovnik
    Postovi
    259

    Početno

    meni je pedijatrica preporučila pivu da povećam količinu mlijeka, nakon što sam ga skoro izgubila zbog dijete na koju me stavila patronažna

  12. #12
    lidac2004

    Početno

    a zakaj te petronazna stavila na dijetu? :shock:

  13. #13
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    ...Sanja, jesi li zbilja pila pivu?

  14. #14
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    nuna

  15. #15
    Mostarka avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    Francuska
    Postovi
    461

    Početno

    Citiraj nuna prvotno napisa
    ne pijem nikad pa ne znam...
    a sto se tice patronazne , mozda je zena isla u skolu na nekom drugom planetu ; mozda se lazno predstavlja kao patronazna ,a zapravo je trgovacki putnik neke pivare; mozda misli da nemozes izdrzat bez alkohola pa preporuca najblazu varijantu ; mozda... :/ :?

    Ma vecinom su sve ove patronazne opicene. Kad sam ja tek rodila i dosla mi patronazna i kaze : Veeelikeee kolicine makarona,spageta, rizeeee... Pa je pitam sa obzirom da zapalim 2/3 dnevno, kako se to podrazumijeva,kad kaze ona meni : Do 10 dnevno nikako ne skodi :shock: :? :shock: :shock: :shock: .
    E pa ova je moja pravi trgovacki putnik

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •