Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: Krvarenje poslije spolnog odnosa

  1. #1

    Početno Krvarenje poslije spolnog odnosa

    ..? da li znate šta može biti uzrok? pojavilo se između menstruacija, prije 10- ak dana i to već 2 puta.

    bila prošli tjedan kod ginića, napravila sve pretrage, nalaz PAPE čekam (do 13.1.)

    čitam na mame i bebe da mogu biti polipi na jajnicima, kao i mogućnost tumora?! :?

    Ima li netko takvih iskustava?

    hvala, pozdrav

  2. #2

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Amsterdam
    Postovi
    547

    Početno

    Imam iskustvo, doktorica reagirala sa najvjerovatnije nije nista. Ako bi se opet javljalo onda bi isli kontrolirati.Nije se javljalo tako da ti ne znam nista konkretnije.

  3. #3

    Datum pristupanja
    May 2004
    Postovi
    52

    Početno

    Isto se i meni dogadjalo:; dr. rekla da uslijed pada hormona dolazi do promjene na cervixu pa se zna dogoditi da se osjetljiva sluznica malo povrijedi i pri tom se malo prokrvari. Ako se stvar pogorša i ustali onda ima sumnje, kaže ista, na endometriozu.
    Nemoj se sekirati, sve će biti ok.

  4. #4
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    dižem ovaj topik jer mi se desilo slično :strava
    nakon jelte odnosa roskasta krv ko npr kad sam bila trudna pa mi gledo plodnu vodu.
    napominjem da dojim,da sam iscrpljena,da nisam dobila mengu,da me mjehur zeza od poroda...
    da nismo bili divlji :smajllll:
    i da sam prije trudnoće znala imat problema s hormonima,ovulacijska krvarenja...
    helpajte jer ginićku socijalnu treba čekat mjesecima..a još mi je takva tlaka s mališom po doktorima.

  5. #5
    Osoblje foruma krumpiric avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    6,835

    Početno

    dižem pitanje

  6. #6
    mladac

    Početno

    i meni se dogodilo to dva puta do sad. pijem cilest već nekih 8 mjeseci jel možda zbog toga? ima li ko iskustva? radila sam papa test ali mi ništa nisu javili. valjda da je nekaj ozbiljno bi zvali (prošlo je mjesec i pol od tada). voljela bi da ako neko zna nešto više da kaže mišljenje

  7. #7

    Datum pristupanja
    Sep 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    204

    Početno

    pa i meni se isto dogodilo...4 mjeseca od carskog, nisam još dobila mengu, pa sam mislla evo došla teta, a ono nakon te mrljice roskaste krvi na gaćicama ništa! to je bilo jučer, ali nakon toga ništa...da napomenem, baš sam osjetila kad je iscurilo. naručila sam se za pregled slijedeći četvrtak, pa sad ne znam da li da odem odmah ili da pričekam :/

    Ako netko nešto zna zašto bi se to moglo pojaviti neka nam kaže.....please...

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    meni se jednom desilo,ali malo više od par kapi.
    dr.mi je rekao da imam cistu i da je to bio razlog.

  9. #9
    thora avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    zagreb-dugo selo
    Postovi
    245

    Početno

    Eto i meni se to dogodilo,već 2 puta smo se malo poigrali i prilično je bilo bolno,i nakon toga sam prokrvarila,ali svega 2-3kapi.Isto mi je tlaka ići kod ginekologa,jer bi morala bebea vući sa sobom,a jednostavno mu to ne želim priuštiti.


    KIAN,21.10.2005.

  10. #10
    mladac

    Početno

    ovo što ste rekli da je možda cista.. malo mw brine to sad :/
    ali ja sam bila 2 put kod ginekologa... istina jednom prije al i 1 poslje tog krvarenja i šta nebi našli papatestom/pregledom da imam ciste. nakon prvog papatesta mi je rekla da nema zločudnih stanica . jel to može biti samo od pretjeranosti tj ako samo se malo previše zaigrali?
    joj sve me to brine, jer prekjućer je opet bilo.. ja nemam bolova kak ste vi opisali nego sam nakon odnosa bi se na gačicama pojavilo par kapljica krvi. inače sam po prirodi paničar i sad mi baš i nije lako :?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    zgb
    Postovi
    1,984

    Početno

    cista se vidi na UZV, a nemre se otkriti papa testom.ja sam dobila terapiju nakon koje je pukla i to je to.niš zločudno.
    a vi ste se možda fakat malo previše zaigrali

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •