Stranica 3 od 5 PrviPrvi 12345 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 224

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama 7. dio

  1. #101
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    TBB?? imamo broj 2orange. i sjeda mu. iako mi se ponekad čini da mi je preuska za oko trbušćića. ima 10kg

  2. #102
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj coccinella prvotno napisa
    Tako da (ja bih opet rekla ) stvarno je gotovo svaka pelena dobra, ali za određeni uzrast djeteta. 8)
    Ma u biti se slažem s tobom - ni ja ju nisam frknula kroz prozor i bacila, samo moram malo više voditi računa kad koji stavljam...

  3. #103
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Da se ubacim u razgovor o SB AIO- nama su sada savršene. Prije bi obavezno procurile, kad je H. bila oko 10 mjeseci, pa su mjesecima stajale u ormaru, a sada, sa 16 mj- mrak! Slatke, uske, a dobro drže.

  4. #104
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    Yes


  5. #105

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    cure!
    Nova sam na ovom pp, iako vas stalno čitam. ne znam jesam li na dobrom mjestu s pitanjem koje slijedi, pa neka netko razvrsta ako misli da ne odgovara ovoj temi.
    I unaprijed se ispričavam ako se već o ovome pričalo, ali ja nisam nigdje naletjela.
    Dakle, trebaju li za Fuzzi Bunz zaštitne gaćice? I kako ste zadovoljne s tim pelenicama?

    Hvala!

  6. #106
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    FB ne treba zaštitne one su pocket!! ja sam zadovoljna. imam zoo, vlakić, lila!!

  7. #107

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    baš ti hvala na odgovoru, baš si zmaj!

  8. #108

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    umag
    Postovi
    29

    Početno

    he he

    Sve ste vi (mi) zmajOvi! I prave male bubice i bubamarice!
    Hvala!

  9. #109
    mina30 avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    696

    Početno

    Cure kad prodajete platnene na burzi, zasto ih prodajet? Jel ne mislite imat vise djece ili ih vise ne koristite ili ima neki treci razlog? Meni su sve rodine puse koje koristim dobre ali bi mozda mjenjala neke koje imam vise istih dezena za neke druge marke, recimo poketice jel to moze na burzu?

  10. #110

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Cure kad prodajete platnene na burzi, zasto ih prodajet? Jel ne mislite imat vise djece ili ih vise ne koristite ili ima neki treci razlog? Meni su sve rodine puse koje koristim dobre ali bi mozda mjenjala neke koje imam vise istih dezena za neke druge marke, recimo poketice jel to moze na burzu?
    ja prodajem jer imam neke po veličinama,pa kad ih prerastemo, one koje su OS ne, dok ne skinemo pelene
    ne mislim da ću imati više djece jer sam i do Grete teško došle, čisto sumnjam da bih htjela prolaziti više iste odlaske po postupcima, a i godine su tu

    a da mijenjaš pelene sa nekim na burzi, možeš pokušati, ali čisto sumnjam da bi netko mijenjao pocket za fitted, :/ ja recimo fitted koristim samo za noć, po danu ili AIO ili pocket

  11. #111
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Cure kad prodajete platnene na burzi, zasto ih prodajet?
    Mala ih preraste i neću imati više djece.

  12. #112
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj lucylu prvotno napisa
    Citiraj Ms. Mar prvotno napisa
    Citiraj ana.m prvotno napisa
    čekali smo da nam otpadne pupak
    Jel ima neki poseban razlog da se čeka s platnenima dok ne otpadne pupak? Odnosno, da li mi to preporučaš?
    ovo i mene zanima. Ja sam odmah pri izlasku iz bolnice pocela koristiti platnene iako nam je pupak ispao tek par dana poslje. Nismo imali nikakve reakcije.
    da li neko zna da li treba pricekati?.... nitko jos nije konkretno odgovorio....

  13. #113
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Citiraj cokolina prvotno napisa
    Citiraj mina30 prvotno napisa
    Ja sam se mozda zaletila pa sam kupila cijeli paket Rodine puse
    zasto si se zaletila? pa ja sam bas mislila sve od nji naruciti...
    Pa zaletila u smislu da sad imam samo tu vrstu, a vidim ovdje se svi hlave raznovsnoscu kolekcije, a ja ne mogu , jel nemam potrebe narucivati druge, a ne smijem samo zbog sminke . Inace pelene su super ak si to mislila!
    pa da, mislila sam da nesto ne valja, a ja bas narucila. sad mi je lakse, bas si me uplasila...
    ne mislim ni ja narucivati posebno neke druge, mozda par komada, tek toliko da vidim razliku...

  14. #114
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    ma kao da se pupak ne namače previše (jer su platnene mokre)
    pa sad, koliko je kome to važan razlog

  15. #115
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ma kao da se pupak ne namače previše (jer su platnene mokre)
    pa sad, koliko je kome to važan razlog
    pa koliko je vazno, to me zanima?...i da li to znaci da dok ne otpadne pupak bebu previjati s jednokratnim? :/

  16. #116
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    najnovije preporuke su da se dijete normalno kupa i da se pupak ničim ne treba tretirati. pa onda ni mokre pelene ne bi trebale smetati
    ali opet moraš sama odlučiti

  17. #117
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    aha, tako.
    ma nisam jos ni proucila s cim uopce treba tretirati pupak... ovo se cini jednostavnije ...ali razmislicu jos...

  18. #118

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Nama je 90% pelena bilo do ispod pupka, a nisu bile NB. Mi smo imali dosta problema s pupkom, ali ne znam da li je to imalo veze sa onih 10 % pelena koje su vlažile pupak, a koje smo zapravo dosta često nosili :? .

  19. #119
    blis avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    705

    Početno

    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    onda ni mokre pelene ne bi trebale smetati
    ali opet moraš sama odlučiti
    Tako je nama i patronažna rekla, ali Gei su zaštitne taman išle preko pupka, pa mi je bio malo bad iako je sestra rekla da to nju ništa ne boli. A i trebalo mi je 10-tak dana se sa organiziram nakon poroda, pa su mi jednokratne bile jednostavnije rješenje.

  20. #120
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    Citiraj inga prvotno napisa
    Dajte mi, molim vas, odgovorite do koliko kg su vase bebe nosile bamboozlice. mi smo samo do 6kg i sad smo ih prerasli. Zanima me jesmo li fenomen ili je i drugima ta pelena preplitka.
    ja imam obicnu tb 1 i brzo smo je prerasli, sa nekih 5kg
    a svi vec znate da jos uvijek nosimo small pelene sa nepunih 9kg
    i ja mislim da je preplitka

  21. #121
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj cokolina prvotno napisa
    Citiraj Lutonjica prvotno napisa
    ma kao da se pupak ne namače previše (jer su platnene mokre)
    pa sad, koliko je kome to važan razlog
    pa koliko je vazno, to me zanima?...i da li to znaci da dok ne otpadne pupak bebu previjati s jednokratnim? :/
    Ja mislim da nema bojazni za pupak. A ak nisi sigurna uzmeš par ovakvih
    NB s drukerom za pupak

  22. #122
    Ivana B-G avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Lokacija
    Vinkovci/Bec
    Postovi
    953

    Početno

    moj maleni ima 6kg, a bamboozlice su vec malo na knap!tako da sumnjam da cemo stici do nekih 9kila u njima...ali su mi jos uvijek naj pelenice, bas zbog toga sto imaju mali kroj!

  23. #123

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Hvala cure na odgovorima. To i meni nije jasno. Mi smo ih nosili do 6 kg, a pise da bi size 1 trebale ici do 9 kg. Pelena mi je inace bila super, samo sam malo razocarana jer sam racunala na njih jos neko dulje vrijeme.

    Sto se tice pupka i pelena, moja L je od rodenja u platnenima. Dok sam jos bila kod Felberice (recimo u rodilistu ), tamo smo koristili njene one size platnene pelene koje su joj, naravno, prelazile preko pupka. I nista nije bilo s pupkom, ostatak pupcane vrpce je otpao 4. dan i kod kuce smo samo nastavili s platnenima.

  24. #124
    cokolina avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Lokacija
    mjesto rođenja
    Postovi
    912

    Početno

    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Ja mislim da nema bojazni za pupak. A ak nisi sigurna uzmeš par ovakvih
    NB s drukerom za pupak
    koje su to pelene, koji proizvodjac?

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    črnomerec
    Postovi
    523

    Početno trebamo zaštitne gačice

    Dragi platnenaši !


    Evo da se i mi javimo , Jan Renato uživa u kamaris pelenama i jako je zadovoljan a i ja sam jer mi ostaje više novca u novćaniku za važnije stvari . Evo htijela bi vas pitati za savijet kako se riješiti mrlja od stolice sa kamaris pelena , naime nakon pranja na pelenama mi ostane flek od stolice pa me zanima kakao to riješiti . Također ima jednu molbu za vas dali netko ima višak kamarisovih zaštitinih gačica i želi ih pokloniti biti čemo jako zahvalni .

    Puno hvala .
    Velike puse od malog Jana Renata i njegove mame.

  26. #126
    anchi avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Lokacija
    Zagreb, Maksimir
    Postovi
    1,171

    Početno

    Vlatka, čim skineš ukakanu pelenu, treba je dobro isprati, a palene stavi na sunce i mrlje obično nestaju.

  27. #127
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    a jel si ti Vlatka u ZG?? ajd javi mi se na pp

  28. #128
    mmagnolija avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    113

    Početno

    Bok cure!
    I ja sam nova i pokusavam se odluciti koje pp nabaviti (jos cekam svog bembolina da promili). Naime, kada sam prvi put cula za pp-ene (rodine), pricalo se samo o jednoj velicini i da ih u tom slucaju treba nabaviti 20-25 komada. Eh, sad, nakon citanja ovog pdf-a stvar je malo kompliciranija
    Moja pitanja su:
    1. kako ste se odlucile, da li uzeti one-size ili pelene po velicinama?
    2. koliko ste zadovoljne one-size pelenama?
    3. u slucaju da ih odlucim uzeti po velicinama, kolko onda treba po velicini? Ova varijanta mi se nekako cini skupa. Kakvo je vase iskustvo?
    4. da li je netko od pocetka koristio AIO i kako ste zadovoljne s tim? (jer citala sam da su fittedice bolje na pocetku)

    Thnxs

  29. #129

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    Cure

    Čitam vas često, ali slabo da se javim, uglavnom se na ovom pdf-u informiram. Nego, imam jedno pitanje pa ako možete pomoći ... super

    Koristimo fitted pelene, za noć i za dan, i nema problema s njima. Maleni je sad u jaslicama, i tete su se također privikle na njih, pa ne bih mijenjala tip pelena (u npr. pocket-ice ili AIO).

    Za sada imamo Kamarisove, nešto malo ME One Size, ME Sandy, SMIB-ovu, pa i dvije AIO (Kushies, ME) sve skupa njih 25. Problem je što sam sa svima njima na knap što se tiče sušenja, pogotovo ovih dana kad je kiša, a još prerano za radijatore.

    Zato bih uzela još njih bar 5-6 tako da sam na miru. Ali nikako da se odlučim koje bi bile najpogodnije :/

    Možete li preporučiti neke fitted pelene (one-size ili sized, svejedno), za njegov uzrast (15 mjeseci, 13 kg, oko 82-83 cm visine), koje bi mu potrajale sve do perioda ostavljanja pelena ? Dosta je krupan, a sad i stalno u pokretu jer trčkara i nikad nije na miru

    Puno hvala

  30. #130
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    Citiraj mmagnolija prvotno napisa
    1. kako ste se odlucile, da li uzeti one-size ili pelene po velicinama?
    2. koliko ste zadovoljne one-size pelenama?
    3. u slucaju da ih odlucim uzeti po velicinama, kolko onda treba po velicini? Ova varijanta mi se nekako cini skupa. Kakvo je vase iskustvo?
    4. da li je netko od pocetka koristio AIO i kako ste zadovoljne s tim? (jer citala sam da su fittedice bolje na pocetku)
    Ajd da ti ja probam odgovoriti, s tim da mi je Gabrijel tek od njegovog 8-9 mjeseca u pelenama, ali sad skupljam kolekciju i za malu guzu koja dolazi:
    Uzeti ću dio pelena po veličinama, a dio OS. Zašto? Eto, sviđaju mi se malecke pelene, i kad idemo negdje na pokazivanje da budu taman na guzi.
    U svakom periodu 20 pelena je neki minimum. Taj minimum ovisi hoćeš li prati svaki, svaki drugi ili svaki treći dan, i kakve su ti mogućnosti sušenja pelena (sušilica, južna strana, radijatori...) Ako mijenjaš pelene svaka 2 sata treba ti cca 7 pelena za dan i jedna za noć tako da računaj oko 8 dnevno...
    U principu nije toliko ni bitno ako će OS biti prevelika (jedino to može biti slučaj) koliko je bitno da su ti zaštitne gaćice uvijek taman.
    Obzirom da je kakica prvih 6 mjeseci vrlo kašasta do vodena, daleko je pouzdanija kombinacija fitted + zaštitne. Ja ću imati i nešto OS pocketica pa javim kako će to izgledati na malom bebaču

  31. #131
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    mmagnolija evo i ja odgovaram...
    1. kako ste se odlucile, da li uzeti one-size ili pelene po velicinama?
    2. koliko ste zadovoljne one-size pelenama?
    3. u slucaju da ih odlucim uzeti po velicinama, kolko onda treba po velicini? Ova varijanta mi se nekako cini skupa. Kakvo je vase iskustvo?
    4. da li je netko od pocetka koristio AIO i kako ste zadovoljne s tim? (jer citala sam da su fittedice bolje na pocetku)
    1. za početak sam uzela nekoliko NB i nekoliko S jer su mi se onesize činile preglomazne za novorođenče, a i bile su. osim za noć.
    2. super zadovoljna sa zelenim racmanom, popolini onesize i ME onesize. dobre od početka, a i sad a kako stvari stoje bit će još dugo. popolini i ME su nepoderive.
    3. ovisi dal kombiniraš s OS ili samo po veličinama. u svakom slučaju nek ti je u opticaju 20-25 pelena.
    4. AIO sam imala 2-3 od početka ali ne bi držale dulje od 1,5-2 sata jer malene bebe puno puno piške pa to propusti. od negdje njenog 4. mj. su mi AIO super. sad stavljam AIO i pocketice za kod dr. i po putu. i za šetnju ponekad.

  32. #132
    mmagnolija avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    113

    Početno

    Hej cure, PUNO hvala na brzom odgovoru!!!
    Daklem, za razmisliti pa iskombinirati...

    Jos malo pitanjca:
    Kaj vi mislite o Koala + snappy (to su kolko sam skuzila contours pelene) za pocetak dok je bebac skroz mali? Ili na smib-u ima za kupiti neke prefold od bambusa? Mislim, je li to prevec nadobudno? Da li je i njih dovoljno samo oprati i osusiti ili se moraju i peglati?

    Gdje ste kupovale popolini pelene? Skuzila sam da imaju shopove u Gratzu, da li je netko tamo kupovao ili preko babyshopa (kad kliknem na njihov izbornik platnene pelene -> popolini, nista se ne pojavljuje, to znaci da ih trenutno nemaju ili :? :? )

  33. #133

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Tu i tamo
    Postovi
    165

    Početno

    Mozes i tetra + snappi, to ti je jos jeftinija varijanta ili vise slojeva gaze + ulozak od tetre ili sl. Za pocetak

  34. #134
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Eh ja konačno uhvatila malo vremena, pa da javim prve dojmove...
    Sad imamo 24 dana, i nosimo platnene :D !
    Moram priznati da je stvar zbilja puno jednostavnija nego kaj sam ja to prije mislila. Skineš, propereš, pošpricaš, strpaš u kutiju, i kad se nakupi- pereš. Zbilja nikakav problem.
    Princeza se rodila s 4 kile i 53 cm, i koristimo fitted OS, a imamo i par malih (imamo HM, Tots Bots, ME, Kissaluvs, i čekamo još par Bella Bottoms). Već vidim da će male još kratko trajati, a kak smo bucmastih nogica i prilično dugi ja mislim ubuduće uzimati samo OS... :D

  35. #135

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    vlpv
    Postovi
    201

    Početno

    Da se i ja pohvalim...
    Dosta dugo sam imala samo 5 HM pelena, dvije Dora i 1 Neva pelenu, Tots bots zaštitne i Mother ease zaštitne pa sam koristila i kombinaciju tetra+švedska i jednokratne, ali sada sam naručila još 12 pelena sa smiba i ne mogu dočekati da stignu pa da motamo guzu samo u mekano i prirodno!

  36. #136
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj la_mama prvotno napisa
    Cure

    Čitam vas često, ali slabo da se javim, uglavnom se na ovom pdf-u informiram. Nego, imam jedno pitanje pa ako možete pomoći ... super

    Koristimo fitted pelene, za noć i za dan, i nema problema s njima. Maleni je sad u jaslicama, i tete su se također privikle na njih, pa ne bih mijenjala tip pelena (u npr. pocket-ice ili AIO).

    Za sada imamo Kamarisove, nešto malo ME One Size, ME Sandy, SMIB-ovu, pa i dvije AIO (Kushies, ME) sve skupa njih 25. Problem je što sam sa svima njima na knap što se tiče sušenja, pogotovo ovih dana kad je kiša, a još prerano za radijatore.

    Zato bih uzela još njih bar 5-6 tako da sam na miru. Ali nikako da se odlučim koje bi bile najpogodnije :/

    Možete li preporučiti neke fitted pelene (one-size ili sized, svejedno), za njegov uzrast (15 mjeseci, 13 kg, oko 82-83 cm visine), koje bi mu potrajale sve do perioda ostavljanja pelena ? Dosta je krupan, a sad i stalno u pokretu jer trčkara i nikad nije na miru

    Puno hvala
    Slatkica će uskoro 13 mjeseci i trenutno ima 10ak kila. Imam više vrsta fittedica, ali po funkcionalnosti bi ti preporučila Smib Doru (još ih uvijek kopčam na najmanje, a bucka je) i swaddlebees
    i to oct ili ocv veličina L (uske su među nogama pa su super za hodanje)

  37. #137

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Cure, jel znate što je to sa BumGenius! pocketicama, na www.cottontailbaby.com piše da ih više ne smiju slati izvan USA?

  38. #138
    Olivija avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    2,049

    Početno

    hm, ja sam svojevremeno kontaktirala vlasnicu Cotton babies (proizvođači), da zašto ne šalju u HR, pa je rekla da na žalost ne može iz tehničkih razloga. E sad ovo je nešto sasvim novo... :?

  39. #139
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    ja sam popolini kupovala preko site racman pelena, iz slovenije.

  40. #140

    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,138

    Početno

    enela, hvala

  41. #141
    Tiwi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    on the edge
    Postovi
    3,231

    Početno

    Citiraj cokolina prvotno napisa
    Citiraj Tiwi prvotno napisa
    Ja mislim da nema bojazni za pupak. A ak nisi sigurna uzmeš par ovakvih
    NB s drukerom za pupak
    koje su to pelene, koji proizvodjac?
    Piše ti ispod (svake) slike koja je pelena. Proguglaj i vidjet ćeš kak sve lijepih ima Ove su Tykie's

  42. #142
    Pcelica Mara avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2006
    Postovi
    3,285

    Početno

    Evo i ja vas puno čitam, a malo se javljam pa sam nova ovdje.
    Od pelena imamo svega pomalo i još istražujemo (iako to postaje poprilično skup sport, još kad me oglobe porez i carinu).
    Ne znam jeste li već naručivale s ove stanice:
    http://www.babykind.co.uk/
    Ja sam bila baš zadovoljna jer imaju dobar izbor pelena i brzo stignu.
    A konačno su nam stigle i ME i upravo ih testiramo.
    Do sada mogu svim curama koje su pitale jako pohvaliti Fuzzi Bunz pocketice, Racman fitted i Berry Plush AIO.
    I na kraju pitanje, moja malena ima malo manje od 6 kg, a pocketice Swadlebees veličine M (6-11kg :? ) su joj male i svaki put propuste sa strane. Pelene su mi preslatke, sviđa mi se što su iznutra pamučne i ne znam što bi sad. Baš ih želim koristiti.

  43. #143

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj Pcelica Mara prvotno napisa
    Evo i ja vas puno čitam, a malo se javljam pa sam nova ovdje.
    Od pelena imamo svega pomalo i još istražujemo (iako to postaje poprilično skup sport, još kad me oglobe porez i carinu).
    Ne znam jeste li već naručivale s ove stanice:
    http://www.babykind.co.uk/
    Ja sam bila baš zadovoljna jer imaju dobar izbor pelena i brzo stignu.
    A konačno su nam stigle i ME i upravo ih testiramo.
    Do sada mogu svim curama koje su pitale jako pohvaliti Fuzzi Bunz pocketice, Racman fitted i Berry Plush AIO.
    I na kraju pitanje, moja malena ima malo manje od 6 kg, a pocketice Swadlebees veličine M (6-11kg :? ) su joj male i svaki put propuste sa strane. Pelene su mi preslatke, sviđa mi se što su iznutra pamučne i ne znam što bi sad. Baš ih želim koristiti.
    ajd prodaj meni, mi ih još možemo sa osam kg

    možda ti je bebica bucko, moja je onak šlank na mamu

  44. #144
    ssss avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    503

    Početno

    la_ mama i ja ču još pelena(strunjača,igračke, knjige) ali sve nekako čekam sad ovaj sajam krajem mj.
    Dali netko zna dali če za sigurno biti i prodaja pel. igračkica itd ili?

    Netko ima dobar posao

  45. #145
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    i mi jos nosimo sw M al AIO

  46. #146
    thalia avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    1,863

    Početno

    djeve, nemam vremena pretraživat , a izgorit ću od znatiželje; jeste isprobale (mislim bebe, ne vi ) SMIB pocketice?

    dajte koju brzopoteznu

  47. #147

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj thalia prvotno napisa
    djeve, nemam vremena pretraživat , a izgorit ću od znatiželje; jeste isprobale (mislim bebe, ne vi ) SMIB pocketice?

    dajte koju brzopoteznu
    ja sam kupila onu prvu, mislim da je lilac i za moj ukus, malo mi je pretvrd onaj pul izvana, ne znam kakav je pul na ovim novim

  48. #148

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Naručila sam ja dvije pocketice, ali nikako da stignu. Jedva čekam da ih isprobamo.

  49. #149
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    A nama je danas stiglo 4 Bella Bottoms! Preslatke i meeekane!!! Kad se operu i prvi put kontaminiraju biološkim otpadom, javit ćemo dojmove!!!

  50. #150
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Becky prvotno napisa
    A nama je danas stiglo 4 Bella Bottoms! Preslatke i meeekane!!! Kad se operu i prvi put kontaminiraju biološkim otpadom, javit ćemo dojmove!!!
    :D moje omiljene!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •