Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 201 do 224 od 224

Tema: Pričajmo o platnenim pelenama 7. dio

  1. #201

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    cure, ima li koja da bi zašla malkice u bezpelenaštvo??????????
    mi smo se danas spišali u lavabo. jel se i to računa?

    jako sam ga hvaila

  2. #202
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Citiraj zmaj prvotno napisa
    cure, ima li koja da bi zašla malkice u bezpelenaštvo??????????
    Ne bi rekla da je slatkica bezpelenaš, ali je kakanje u pelenu zadnjih nekoliko mjeseci više iznimka nego pravilo (u zadnje vrijeme baš nije oduševljena tutom pa monotoniju razbija wc ili kada, stalno bi samo stajala, a možda joj je i tuta postala hladna za njenu finu guzu), kod svakog prematanja ju stavljam na tutu ako ne protestira i obično piški u nju svaki put.

  3. #203
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    enela, ma ne mislim ni ja il ti ga nisam toliko uobražena da se prozovem PRAVIM bezepenašem...no, ipak milim da se računa to što pokušavam vodit računa o svakom njegovom pipi!! he he.. a bijah na rubu odustajanja.. pa opet se malo ohrabriš... eh, da, jedino se za noć nismo ohrabrili... iako je jednom noću piškio u kutiju od cedevite, onu plastičnu

    bravo anki!! kako vam uspilo??

    nikolicc....i mi volimo platnene...al, tak mi je drago kad vidim njega i tutu (il neku drugu metodu)!!

  4. #204
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Totalno ste otišle OT, pa ću si i ja malo dozvoliti
    Moj malac već 10-tak dana kaka samo jednom na dan i to čeka da ga skinem. Kad ga razmotam, raspali po previjalici. Prije toga stenje i cendra, ali ništa u peleni. Jel to on pritajeni bezpelenaš? Zar sada kad mi stže još 8 novih pelena? :shock:

  5. #205
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Eh da, za one koji ne gledaju ticker, mali ima tek 2 mjeseca. Kontrola sfinktera sa 2 mjeseca? :shock:

  6. #206

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    sisak
    Postovi
    348

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    . Jel to on pritajeni bezpelenaš? Zar sada kad mi stže još 8 novih pelena? :shock:

  7. #207
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Totalno ste otišle OT, pa ću si i ja malo dozvoliti
    Moj malac već 10-tak dana kaka samo jednom na dan i to čeka da ga skinem. Kad ga razmotam, raspali po previjalici. Prije toga stenje i cendra, ali ništa u peleni. Jel to on pritajeni bezpelenaš? Zar sada kad mi stže još 8 novih pelena? :shock:

    odlično!! daje ti znakove!! a na tebi je da ga poslušaš i da mu pomogneš!!!

  8. #208

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,754

    Početno

    e tak i ovaj moj s pišanjem. počne se meškoljiti, cendrati...i onda se popiša

  9. #209
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    Citiraj anki prvotno napisa
    e tak i ovaj moj s pišanjem. počne se meškoljiti, cendrati...i onda se popiša
    pa daj mu onda priliku!!!!!!! nad lavabo, kadu i sl!!! čovječe dica vam daju znakove, a vi čekate u pelenu
    moj ne daje...ja po instinktu....

  10. #210
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    i moj ima foru...ceka cistu pelenu i onda se u nju pokaka 8)

  11. #211
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj Dia prvotno napisa
    i moj ima foru...ceka cistu pelenu i onda se u nju pokaka 8)
    To je i moj do nedavno radio! Hm, ovo za kakicu je super ali nikako ne mogu skužiti kad piški i redovito me zalije kad ga presvlačim! Zmaj priznajem da nisam nikad razmišljala o bezpelenaštvu, ali obratit ću pažnju na to kakanje; ako se to nastavi, možda se i ohrabrimo.

  12. #212
    Becky avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    ...gdje je srce, tu je dom...
    Postovi
    358

    Početno

    Malo da razbijem ovu "bezpelenašku" raspravu...
    Obećala sam javiti kak mi se sviđaju Bella Bottoms. Već se 2-3 dana koriste, i mogu vam reći da sam PREZADOVOLJNA (Kailash, imaš pravo...) :D Mekane, dosta su tanke ali super upijaju, malo rastezljive i super, super se namještaju. Zbilja se jako isplate.
    E sad, par pitanja:
    1. za cure koje ih imaju pa ih mogu komparirati s drugima: koje su im onak "uz bok"?
    2. mislila sam uzeti SB org.velour pocket fitted- kak ste zadovoljne s njima, koja se veličina najviše isplati, i jesu li one- pocket ili fitted?!?
    3. iskustva s Baby Beehind?

    Hvala hvala hvala

  13. #213
    india avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    ZG
    Postovi
    383

    Početno

    vi cure profesionalke od internet narudžbi, imam pitanje - jel' vam se desilo da pelene nisu došle? odnosno koliko ste najduže čekale? svoju pošiljku čekam od 4.9., tada je javljeno da je s(kršitelj koda)ed i ništa. a drugu s istog sajta (diaperco) sam dobila za 4 dana. ima li to veze možda i s carinom, zapelo pa ću dobit poziv ili...? baš sam tužna

  14. #214
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Ovisnice o "stranjskim" pelenama; da li ste tražile 4-digit Expanded Use Number za PayPal?

  15. #215
    TeddyBearz avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    4,620

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Ovisnice o "stranjskim" pelenama; da li ste tražile 4-digit Expanded Use Number za PayPal?
    Naravno.

  16. #216
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj india prvotno napisa
    vi cure profesionalke od internet narudžbi, imam pitanje - jel' vam se desilo da pelene nisu došle? odnosno koliko ste najduže čekale? svoju pošiljku čekam od 4.9., tada je javljeno da je s(kršitelj koda)ed i ništa. a drugu s istog sajta (diaperco) sam dobila za 4 dana. ima li to veze možda i s carinom, zapelo pa ću dobit poziv ili...? baš sam tužna
    sa SB outleta smo čekale ja mislim i više od 2 mjeseca. to ti je tako. iz US su mi poslali maramu koja je stigla nakon dva mjeseca s pošiljkom poslanom iz US 5 dana prije. kako je ova tako sporo a ova tako brzo stigla, nemam pojma.

  17. #217

    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Postovi
    1,652

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Ovisnice o "stranjskim" pelenama; da li ste tražile 4-digit Expanded Use Number za PayPal?
    Jel to onaj broj za povećati limit preko 100 $?
    Ja sam skoro tražila novi prije nego sam skužila kako da saznam taj broj .

  18. #218
    kailash avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Pula
    Postovi
    1,821

    Početno

    Citiraj Elinor prvotno napisa
    Ovisnice o "stranjskim" pelenama; da li ste tražile 4-digit Expanded Use Number za PayPal?

  19. #219
    djuli avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    vinkovci
    Postovi
    202

    Početno

    Nama u zadnje vrijeme pelene promoce tako da budu i bodi i hlacice mokri ali skroz mokri stavljam i dodatni ulozak i uvjek pazim da su zastitne dobro stavljenje i presvlacimo se svaka dva sata pa mi nije jasno zasto :?
    Moze kakav savjetic

  20. #220
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj ninaXY prvotno napisa
    Ja sam skoro tražila novi prije nego sam skužila kako da saznam taj broj .
    Ako sam dobro shvatila, to bi se trebalo vidjeti na bankovnom izvatku od kartice. Ili? Uglavnom ja sam ga zatražila , valjda ću ga negdje vidjeti. :?

  21. #221
    vimmerby avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    694

    Početno

    'oćeš, 'oćeš, bez brige!

    još ako imaš internet bankarstvo bude ti i prije ispisan na prometu kartice!

  22. #222
    Elinor avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    North
    Postovi
    1,490

    Početno

    Citiraj vimmerby prvotno napisa
    'oćeš, 'oćeš, bez brige!

    još ako imaš internet bankarstvo bude ti i prije ispisan na prometu kartice!
    Imam, imam! :D Pa sad sam naručila gomilu pelena i nemrem ih platit.

  23. #223

    Datum pristupanja
    Nov 2004
    Lokacija
    Slavonski Brod
    Postovi
    681

    Početno

    Becky, SB org.velour pocket fitted su ti pocketice koje su fitted, znaci treba koristiti cover uz njih. Leona sad ima 6.5kg i na knap su nam, ali ih koristimo jos uvijek s jednim tankim uloskom. Imamo S velicinu. Meni su te pelene super. Bile su nam odlicne dok je L bila jos jako mala i sve ostale pelene su na njoj izgledale ogromno. Svida mi se i to sto su uske medu nogicama.

  24. #224
    nelitza77 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Tresnjevka u srcu, srce 2500 km sjevernije
    Postovi
    242

    Početno

    8) Eto mene nakon duzeg vremena pa da se malo pohvalim!
    Hvala Cocci sto je mislila na mene (i puno, puno hvala jednoj "tajnoj" forumasici koja je obavila tehnicku stranu posla dok sam ja bila na "dijeti" od interneta) tako da su u nasu zalihu "sletile" LHC i broj 1236 ali i 1240! Tako da napokon imamo te jednoroge! Ovi su cak i AIO, ne skriva se njihova ljepota ispod covera!
    (tko ne zna o cemu pricam, moze pogledati OVDJE A druga je "jungle" uzorak, kad nam je to "tema" dobrog dijela kolekcije!
    A inace Dia,
    i moj ima foru...ceka cistu pelenu i onda se u nju pokaka
    moji se najbolje pokakaju u NOVU pelenu!
    E da curke, koliko vrijedi rabljena SB fittedica, nemam pojma jel organic ili ne?

Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •