Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: kad su vam bebe počele jesti manje obroka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno kad su vam bebe počele jesti manje obroka

    moje su cure tri i pol mjeseca i jedu šest puta dnevno pa me zanima kad se obroci počinju povečavati količinski a rijediti vremenski?(pazi mene koje pitanje)ili je to individualno od djeteta do djeteta?zaboravila sam reći da smo na umjetnoj hrani.

  2. #2

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    Moje sad jedu već duže oko 100ml. Znam to jer imam vagu pa sam ih vagal prije podoja i poslije. Inače dojim +2obroka adaptirano.
    Što se dojenja tiče nije to baš uvijek 100, češće 70-80ml. Ali zato imamo još uvijekj 7-8 hranjenja.
    Probala sam im povećati par puta količinu adapt pa smo imali rigoleto.
    Cicu izbace kad su site i nema šanse da ih natjeram da još sišu.
    Meni se čini da je to mala količina ali lijepo napredujemo. Evo baš smo prešli 5kg.
    Koliko tvoje jedu?

  3. #3
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    Duška, izdrži.
    Mi smo prešli godinu pa papamo 4 obroka na žlicu + 3 cicanja (više za uspavljivanje, ali ipak) i plus noćni podoji kad se bude.
    Nema ti se smisla nervirati oko toga, prati njihov ritam pa kako bude. Neće tako vječno... Znam da cijeli dan ide na hranjenje i presvlačenje guza, no što ćeš? Još malo pa ćeš ih loviti po cijelom stanu ili ulici, pa onda priče, crtići, bicikli, sto pitanja u minuti...

  4. #4
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    moj ivano jede oko 100 ml svaka 2-3 sata!naravno nemože uvjek baš 100ml, nekad 110 nekad 80-90!uglavnom svaka 2-3 sata jede!ki bumbar je!!

  5. #5
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    mislim da ima sada oko (a možda i više) 4,500gr!!

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    eto ne stigoh prije odgovoriti.moje curke jedu 100ml u prosjeku svakih 3,5 do 4 h,što će reći 6 obroka dnevno.dnevni ritam hranjenja još nemamo a u zadnje vrijeme se noći bude oko 2,3 pa oko 6,7.sad su 3,5 mjeseci stare i prešle su 6kg.prije su po noću spavale duže ali već mjesec dana jedu istu količinu mlijeka pa im sad kraće treje jer su veće(pretpostavljam da se zato ranije bude).
    u svakom slučaju lakše mi je kad vidim da nisam sama u svojim brigama.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •