Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Braća tj sestre u dvije smjene pro i contra

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno Braća tj sestre u dvije smjene pro i contra

    Zanimaju me iskustva onih koji imaju dvoje školske djece, ima li netko kome djeca idu u dvije smjene, kako to izgleda?

  2. #2
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    to ti je mrak
    ali moje cure su vece dobne razlike nego tvoji, kuzim da je tebi zeznuto s organizacijom dok su mali

    ovako svaka (b. i v.) ima vrijeme za sebe, a nama je to trebalo jer stan nikad nije bio bas dovoljno velik, dijelile su sobu. pa su zbog suprotne smjene imale neko vrijeme mira za zadacu i odmor, a stigle su se i dovoljno druziti.
    ali to sve ukljucuje i to da ih nismo nijednu morali voziti do skole, veroniku samo kratko na pocetku 1. razreda.

    sad mi je isto super jer je bar jedna doma dok je lara doma.

    znam da ti nisam bas nista pomogla

  3. #3
    Mukica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Bestovje
    Postovi
    6,895

    Početno

    sad mi je, dok ovo citam, sinulo da bu melita sljedece godine u rujnu imala 6,5 godina :shock:

  4. #4
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja i moja sestra smo bile cijelo skolovanje u istoj smjeni. ja uopce ne mogu zamisliti da je drukcije, kad bi se onda igrale, svadjale, klale? :/ vikendom?

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Ovo što renata kaže mi je je plus i o tome sam razmišljala, ali i ovo što Ivka kaže me muči.

    ja bi ih radije stavila u istu smjenu, ali ne znam da će biti puno mogućnosti, naime u Adijevoj smjeni je samo jedan 4. razred (dakle nagodine samo jedan prvi) i ako neće imati boravak ili ako bude nekih drugih sličnih situacija ne znam što ću.

  6. #6
    renata avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb, dubrava
    Postovi
    1,398

    Početno

    vjerujte mi, stignu se sasvim dovoljno klati i svadjati

    ala, moje cure su mislim vece dobne razlike nego ivka i sestra
    i nego tvoji decki.
    ako se vole skupa igrati, bolje slusaj ivku nego mene. kad je veronika bila u 1. barbara je bila u 6. razredu pa se ionako nisu puno igrale iste igre, cak i kad su bile skupa.

  7. #7
    Osoblje foruma ivarica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    15,527

    Početno

    ja i sestra smo 1 godina razlike, stvarno, ni iz tadasnje perspektive ni iz sadasnje, ne mogu zamisliti drukcije osim da je bas jedino moguce)

  8. #8
    Dia avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    kun
    Postovi
    2,244

    Početno

    ja i seka smo 14 mj. razlike, ona je krenula u skolu sa 6g. a ja sa 7g. da bi bile u istoj smjeni
    to nam je bilo super
    sjecam se kad smo krenule u srednju, ja sam stalno bila jutranji turnus, a ona se mjenjala, bilo mi je grozno kad je imala popodne skolu

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    76

    Početno

    kod nas su u istoj smjeni 5 i 7, te 6 i 8 razred. Kako je kod mojih razlika 3 godine, ako tako ostane neće moći biti u istoj smjeni.
    Kad sam lani to skužila, bilo mi je to grozno, ali onda sam se malo iskulirala- I.kreće u školu tek za 3 godine, onda 2 ide u boravak, dakle, eventualni problem pojaviti će se za 5 godina.
    Do onda se svašta može promijeniti, dakle, bez živciranja unaprijed..

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •