Pokazuje rezultate 1 do 9 od 9

Tema: Neće više na tutu

  1. #1

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno Neće više na tutu

    Do prije dva tjedna L je kakila uglavnom na tutu, a nakon spavanja i piškila na tutu. Super je funkcioniralo. Nakon putovanja od pet dana kada nismo imali tutu, a u međuvremenu je dobro uvježbala ustajanje na nožice, više ne želi na tutu. Krene kakiti, a čim ju stavim na tutu odmah ustaje i zaboravi na kakanje. Što da radim? Tako nam je dobro išlo, savršeno je kužila što se od nje traži. Ima li smisla da ju i dalje pokušavam stavljati na tutu.

  2. #2
    zmaj avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    3,454

    Početno

    možda moš povremeno pokušavat, al ako ona negoduje, radije poštuj njene želje . uvik moš stavit nešto ispod guze za hvatanje. il u kadu i sl...

  3. #3
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Vjerojatno joj je fora stajati. Tako je bilo i s Majom neko vrijeme (ali mi nismo imali tuticu do pred par dana tako da ju nikad ni nije odbijala). Ponekad je odbijala ici na wc, a to sam rijesila tako da joj u ruke stavim neku igrackicu onda se smiri i opusti.

  4. #4
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno Re: Neće više na tutu

    Citiraj ale prvotno napisa
    Do prije dva tjedna L je kakila uglavnom na tutu, a nakon spavanja i piškila na tutu. Super je funkcioniralo. Nakon putovanja od pet dana kada nismo imali tutu, a u međuvremenu je dobro uvježbala ustajanje na nožice, više ne želi na tutu. Krene kakiti, a čim ju stavim na tutu odmah ustaje i zaboravi na kakanje. Što da radim? Tako nam je dobro išlo, savršeno je kužila što se od nje traži. Ima li smisla da ju i dalje pokušavam stavljati na tutu.
    Joj, i mene muči taj problem. Slatkica je malo starija (13 mj) i od neki dan vrlo teško sjeda na kahlicu. Ne pale ni igračke. Samo bi stajala pored nje (i stoječki se pokakala u subotu ). Ukoči nogice i ako ju probam posjesti udri u plač. Danas sam ju uspjela staviti na kahlicu tak da je kahlica bila u kadi. Čini mi se da će opet neko vrijeme kakati u pelenu (nije meni žao pelena i flekova, već kaj se stalno borimo s E coli ).

    Kak te probleme rješavate Vi bezpelenaši? Mislim, kad je dijete u fazi protestiranja?

  5. #5
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno

    Cekamo da prodje
    -sto se kakanja tice ponekad im je lakse kad stoje (lakse se opuste) pa ju ne posjedam nikad nego uhvatim u tetru (to je ionako samo jednom dnevno).

    Uz to pokusam skuziti u cemu je stvar. Mozda joj je hladno kad sjedne na tuticu, vruce, radi joj se nesto drugo... Na srecu jos uvijek pale igrackice...

  6. #6

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Uspjeli jutros obaviti sve :D sjedeći na tuti i držeći se za ručku ladice kupaonskog odmarića (ladice su nam trenutna opsesija).

  7. #7
    Ariens avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    808

    Početno




    a da se ti nama pridruzis na bezpelenaskom topicu

  8. #8
    enela avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Midsomer
    Postovi
    2,846

    Početno

    Kupila danas onaj nastavak za wc dasku i danas je obavljala kakanac na wc-u (dopodne ju je teta čuvalica namamila na kahlicu s paradajzom ). Pitam se do kad će to htjeti... Možda već sutra počne protestirat. Pljuc, pljuc, pljuc.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    123

    Početno

    Ne, ne nismo mi bezpelenaši i mi smo platneni. I kod nas je tuta uvedena zbog straha od E. coli. Hvala vam na prijedlozima truditi ćemo se i dalje.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •