Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Trudnoca - HPV i cin 2

  1. #1

    Početno Trudnoca - HPV i cin 2

    Postovane,
    Imam ogroman problem. Prije nekih 5 mjeseci mi je dijagnosticiran HPV s CIN-om 2. Krioterapija nije uspjela, a ja sam zeljela ostati trudna do kraja godine. Ne znam sto da radim.

  2. #2
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    ja imam HPV, neko vrijeme (prije liječenja) čak i CIN III. I evo ostala sam trudna isprve (neplanirano), CIN I, svi ostali nalazi uredni

    Uz krioterapiju postoji još par metoda liječenja. Meni je to bio prvi način, a ako ne bi upalilo je dr. mislila laser, a ako ne niti ni onda biopsija.

    Nađi dobrog doktora i sve je OK

  3. #3

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    77

    Početno

    još malo pa su 2 godine kako znam da imam hpv, cin I.isprva sam se smrznula a onda smirila. neplanirano sam ostala trudna. evo sada sam u 38. tjednu, nikakvih poteškoća nisam imala. hpv i cin nisam ama baš nikako tretirala. cin I nije prešao u gore stanje. nekako vjerujem da će se moj organizam sam izboriti i ne pridajem previše važnosti svojoj dijagnozi. redovito se kontroliram. sok noni je jako dobar za imunitet.

  4. #4
    rebeca avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Postovi
    993

    Početno

    zrinquita, oprosti kakav sok je dobar za imunitet nisam razumijela?[/b]

  5. #5

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    77

    Početno

    sok od noni-ja. litra dođe oko 300 kn. doza za mjesec dana.ima svakakvih na tržištu-mora biti u staklenoj tamnoj boci

  6. #6

    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    52

    Početno

    meni je moj dečko prenio hpv, nije mi uopće rekao da ga ima sve dok mi nisu iskočile kržice pa sam morala kod doktora. uspješno sam ih izlječila i od tada su mi svi papa testovi uredni.
    problem mi je u tome što su sada njemu te kvržice iskočile i ima ih otprilike god. dana ali ga je stid ići kod doktora. mi smo imali ne zaštićene odnose (zapravo od kad smo skupa ih imamo) i ja sam ostala trudna. papa test mi je opet u redu, ali me je sada strah spavati s njim bez zaštite da ne zarazim djete ili ne znam ti ja ta je sve moguće tako da sada koristimo kondome. jeli to stvarno potrebno i može li on time naštetiti bebici?

  7. #7
    icyoh avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Postovi
    3,717

    Početno

    Ajme pa natjeraj ga da to ode riješiti. Pretpostavljam da pod kvržicama misliš na kondilome - to se mora riješiti inače se širi.

    A svatko će ti reći da je pametno imati odnose s kondomima - znaš to i sama.
    (iako ja nisam baš u poziciji komentirati, mi se oduvijek sex.. bez zaštite)

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •