Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456
Pokazuje rezultate 251 do 268 od 268

Tema: Vitex za neplodnost

  1. #251

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    dobrodošla charlie!
    meni je gin.već prije par god.preporučila vitexa zbog neredovitih M
    no tinktura i čaj nisu koristili a tableta se nisam sjetial tak da to tek sad uzimam, ja pijem PMS free od encijana.
    inače sam ja uvijek prije nego što sam pila vitexa, nakon ovulacije, otprilike 3-4 dpo imala stalni spotting.zbog toga uzimam dabroston, al dosta mi je sad toga bilo pa sam počela sa vitexom, mogu ti reć da je prošlo tjedan dana bez spottinga....na kraju sam uz to ipak još uzimala dabriće, al mislim da nebi bilo spottinga da ih i nisam uzimala.
    tako da ti ja to toplo preporučujem, a inače nisu hormoni, neg ti potaknu tijelo da radi kak treba.... :D

  2. #252

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    toliko toga sam procitala o cudotvornom vitexu i samo jos da saznam osim encijanova pms free koja ga to firma u hr nudi u obliku kapi, mozete mi dati odgovor i na pp, pusa svima, ja sam vam jedna nova.....

  3. #253

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    142

    Početno

    hvala stelearina, jesi li ti imala uspjeha do sada?

  4. #254
    vrcki avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    132

    Početno

    curke, ako koja želi ostalo mi je više od pola bočice vitex kapi pa ih mogu poslati. nadam se da će pomoći kao i meni

  5. #255

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    vrcki, daj mi reci koliko dugo si to koristila?
    čije su to kapljice? ja koristim još taj PMS Free...

  6. #256
    vrcki avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    132

    Početno

    koristila sam oko 3 mjeseca, to je neka tinktura vitexa, talijanske proizvodnje.
    p.s. kapi su rezervirane

  7. #257
    vrcki avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    132

    Početno

    kapi ipak nisu rezervirane pa navalite!

  8. #258

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    hvala draga, no ja sam kapi već davno jednom koristila pa mi nisu valjale, ove kapsulice od PMS free su mi zakon!
    nadam se da će kojoj drugoj curi pomoći kao i tebi!

  9. #259
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj vrcki prvotno napisa
    koristila sam oko 3 mjeseca, to je neka tinktura vitexa, talijanske proizvodnje.
    ja pijem od speciasolla, jesu to te? i kak si ih pila?
    ja ih u casu vode nakapam i suknem

  10. #260
    vrcki avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    132

    Početno

    da, to su te. ja na žličicu min 20 kapi ujutro i navečer i suknem. malo su gadne (to zbog alkohola, mislim) al preživi se.

  11. #261
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj vrcki prvotno napisa
    da, to su te. ja na žličicu min 20 kapi ujutro i navečer i suknem. malo su gadne (to zbog alkohola, mislim) al preživi se.
    Od danas cu i ja tako

  12. #262
    vrcki avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    samobor
    Postovi
    132

    Početno

    al si brza, ja malo virnem, a ti odma odgovaraš držim fige da upali!

  13. #263
    stelerina avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Postovi
    588

    Početno

    Citiraj vrcki prvotno napisa
    al si brza, ja malo virnem, a ti odma odgovaraš držim fige da upali!
    hvala
    jest da ih pijem vec 4mj al nada nikad ne prestaje

  14. #264

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    drage vitexašice, dali su se i vama M promijenile odkad koristite vitx?
    meni su postale nekakve tekuće prvih 2 dana, pa onda normalne 3 dana pa onda još dva dana spotting, a prije sam imala sveukupno sa spottingom 5 dana...
    sigurno je od vitexa, ili??
    jel to neki loš znak?
    to je sad ova dcva ciklusa kako pijem vitex tako.... :?

  15. #265
    mimica

    Početno KOLIKO DUGO

    Meni sad treba da stignu kapsule multivitamina na bazi vitexa iz holandije pa me interesuje postoji li neko ogranicenje u duzini pijenja vitexa (dva tri, pet meseci...) ili ih jednostavno mogu biti neograniceno dok ne ostanem trudna? Inace citala sam na raznim sajtovima da je vitex neskodljiv te se zato i prodaje i u obicnim prodavnicama. Skroz sam u dilemi. Imam i endometnriozu i pomalo neredovan ciklus i operisala sam dojku jer sam imala iscedak izazvan poremecajem hormona. Molim vas, ako neko moze da mi da odgovor na to koliko dugo smem da pijem vitex... Unapred hvala, i sjajne ste

  16. #266

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Međimurje/Varaždin
    Postovi
    188

    Početno

    bokić!
    žao mi je što si toliko rpetrpjela do sada, ali se nadam da ćeš sada uspijeti!
    mislim da za Vitex nema ograničenja, barem nisam do sada ništa čitala, jer obično ako postoji ograničenje onda to napomenu!

    sretno i neka i tebi pomogne kao i meni!

  17. #267
    Indi avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2004
    Postovi
    1,702

    Početno

    S vitexom kao i s drugim čajevima se nakon 3 mjeseca pijenja pravi pauza od 20 do mjesec dana, a onda se opet može nastaviti.

    mimica jedna cura s foruma je nakon kratkog vremena pijenja čaja od vrkute izliječile endometriozu, što nije uspjela u oko 5 godina korištenje pilula. Inače vrkuta će ti srediti i hormone, tj. dovesti ih u red i uravnotežiti, pa bi ti se i ciklusi s njome trebali srediti, pa je svakako pokušaj nabaviti i početi piti.

  18. #268
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj Indi prvotno napisa
    S vitexom kao i s drugim čajevima se nakon 3 mjeseca pijenja pravi pauza od 20 do mjesec dana, a onda se opet može nastaviti.

    mimica jedna cura s foruma je nakon kratkog vremena pijenja čaja od vrkute izliječile endometriozu, što nije uspjela u oko 5 godina korištenje pilula. Inače vrkuta će ti srediti i hormone, tj. dovesti ih u red i uravnotežiti, pa bi ti se i ciklusi s njome trebali srediti, pa je svakako pokušaj nabaviti i početi piti.
    evo da se ja javim, kad se vec o meni radi - ja pijem kombinaciju vitexa, vrkute i marulje - dakle ne mogu reci je li djelovalo samo nesto od toga ili sve skupa, ali endometrioze vise nema

    a sto se tice vitexa, on se moze piti neograniceno - istrazivanja o njemu radjena su na zenama koje su ga pile oko 18 mjeseci i nije dokazano da ima bilo kakvih nuspojava, dakle ne treba raditi pauzu sa vitexom (sa cajevima da)

Stranica 6 od 6 PrviPrvi ... 456

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •