Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 1 do 50 od 91

Tema: u vezi djecjeg doplatka

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno u vezi djecjeg doplatka

    Da skratim pricu mi smo pocetkom godine bili dobili djecji koji su nam onda u trecem mjesecu bili obustavili i do sad smo rjesavali papire ( ne pitajte ).
    Uglavnom danas mi je doslo rijesenje da mi se priznaje pravo na djecji od 1.3. pa me zanima da li ce oni meni te mjesece isplatiti unazad ili ce mi samo nastaviti isplacivati sad od devetog? :/

  2. #2
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    Isplatit će ti od dana priznavanja prava.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    57

    Početno

    Super :D Jel znate kad se isplacuje tak da znam dal se mogu jos ovaj mjesec nadati ili da se veselim iducem

  4. #4
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Meni je dječji sjeo 19.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    vukovar
    Postovi
    143

    Početno

    a mene zanima sljedece.
    Luna je rodjena 2005 u sedmom mjesecu. 2005 smo imali veci prosjek kao i 2006 godine, pa nam dijete nije imalo pravo na doplatak. pocetkom 2007 vidjela sam da nam je prosjek za 2006 manji i predali smo zahtjev, te nam je odobren od 01.3.2007, isplata je bila prije par dana.
    Vidjela sam da u zakonu pise da moramo prijaviti svaku promjenu i sad me zanima posto cemo za 2007 imati veci prosjek trebamo li to prijaviti i kada, s obzirom da su novcane kazne u pitanju.UKupan dohodak za ovu godinu znam za sebe posto radim za poslodavca, a suprug mi je obrtnik pa cemo njegov dohodak znati 15.01.sljedece godine, ali svakako gubimo pravo na doplatak.
    Ne znam dal sam bila jasna

  6. #6
    zizi avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    266

    Početno

    Lunic,
    Pa ako ne znate suprugov dohodak onda ne znate ni da li će vam se i koliko povećati prosjek, pa nemate što ni prijaviti. A slijedeće godine ako izračunaš da s obzirom na ovogodišnje prihode nemate pravo na dj. doplatak jednostavno nećeš ni predati zahtjev, pa će ti ga automatski prestati isplaćivati.

    Ovo je moje nestručno mišljenje, nemoj me uzeti za riječ (slovo)

  7. #7
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Mi u kućanstvu živimo sa svekrvom, svekar živi u Njemačkoj,a ona nema nikakva primanja.Kako možemo ostvariti dječji doplatak, tj. da li oni gledaju da je ona u braku s čovjekom koji živi vani?

  8. #8
    stella avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    953

    Početno

    Nadodajem da svekar ima neka primanja u Nj.

  9. #9

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    primošten
    Postovi
    8

    Početno

    Bok,
    imam i ja pitanje u vezi dd.
    Evo moje situacije.U svibnju ove godine rodila sam drugo dijete.13 dana po rođenju suprug je otišao predati zahtjev za dd sa svim papirima kao i za prvo.No potreban je bio samo rodni list novorođenčeta i jmbg.Kako je vrijeme prolazilo rješenje nije stizalo pa sam ja u rujnu nazvala socijalno da pitam što se događa.I pazite što se dogodilo gospodin na šalteru uzeo je rodni list moga prvog djeteta i jmbg novorođenčeta!Ne vjerujem da se suprug zabunio jer je imao 7 kopija za drugo dijete i samo jednu za prvo,ali to je jedino logično objašnjenje...I nije mi jasno kako nitko nije uočio da datum na rodnom listu i jmbg ne odgovaraju!!!
    Mislim primici i sve se provjerava a za ovo ti odmah uskrate pravo.
    I sad me zanima budući da sam ponovno predala zahtjev hoću li izgubiti ta 4 mjeseca?Da li da čekam rješenje ili da se prije toga obratim predstojniku koji potpisuje rješenja?Jer meni one u mirovinskom rekoše da one ne znaju tko piše rješenja ZAMISLI!

  10. #10
    vesna72 avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    772

    Početno

    Zašto se ponovno predavala zahtjev, ako stari nije službeno odbijen? Mogla si ga samo nadopuniti. Ili je ipak i službeno odbijeno?

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    primošten
    Postovi
    8

    Početno

    one žene u mirovinskom su mi rakle da po broju(koji smo dobili kad je suprug predao papire)da se tu nema što rješavati jer doplatak već primamo za to dijete.I da ih nisam zvala mogla sam čekati još jer oni ne bi javili. :?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Kutina
    Postovi
    24

    Početno

    Molim hitan pravni odgovor! Ja sam na porodiljnom, suprug radi u firmi na ugovor, prvih šest mj. porodiljnog je prošlo, a slijedećih porodiljna naknada će biti oko 2500kn. Sobzirom da suprug ima oko 2800kn fiksno plaću dali imamo pravo na DD. Pozdrav

  13. #13
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Imam pitanje pa ako netko zna...

    maloprije me nazvala sestrična sva u strahu od bojazni da je prekršila zakon.
    naime, do sredine prošle godine su živjeli samo sa njenom plaćom, M joj nije radio. u drugom mj. su uredno predali zahtjev za dd.
    u šestom mj. se suprug zaposlio ali oni nisu znali da se treba prijaviti promjena. uglavnom još uvijek dobivaju dd, a od 6/2007 oboje rade i nemaju pravo na to.
    pošto sad kreću priče o dd, malo je išla gledati i palo joj na pamet da je trebala prijaviti promjenu
    ima li tko kakvih iskustva ili saznanja

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno dd

    ovako reci prijateljici: nisu prekršili nikakav zakon jer im je kod prijave za dd za 2007.g. uzet u obzir prihod koji su stekli u protekloj godini kada njen suprug nije bio zaposlen. iako je dobio posao nije bio dužan (odnosno nitko to ne radi i nigdje nije navedeno) prijaviti nove prihode jer će mu ti prihodi ostvareni u 2007.g. ući tek u prosjek za izračun primanja po glavi obitelji za pravo na dd u 2008.oj.

  15. #15
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno Re: dd

    Citiraj božana prvotno napisa
    ovako reci prijateljici: nisu prekršili nikakav zakon jer im je kod prijave za dd za 2007.g. uzet u obzir prihod koji su stekli u protekloj godini kada njen suprug nije bio zaposlen. iako je dobio posao nije bio dužan (odnosno nitko to ne radi i nigdje nije navedeno) prijaviti nove prihode jer će mu ti prihodi ostvareni u 2007.g. ući tek u prosjek za izračun primanja po glavi obitelji za pravo na dd u 2008.oj.
    pa ovo je super vijest, idem ju odmah zvati, stvarno je bila preplašena
    išla sam malo gledati zakon o dd na stranicama hzzo i našla sam jedan dio za koji sam mislila da se na to odnosi:

    Korisnik doplatka za djecu dužan je nadležnom tijelu koje je donijelo rješenje o pravu na doplatak nadoknaditi štetu koja nastane zbog nepripadajuće i nepravilne isplate doplatka:

    1. ako ostvari doplatak za djecu na koji nema pravo ili ga ostvari u višoj svoti nego što mu pripada na temelju neistinitih i netočnih podataka za koje je znao ili morao znati da su neistiniti i netočni;

    2. ako u određenom roku ne prijavi promjenu koja uzrokuje gubitak prava nadoplatak za djecu ili utječe na visinu doplatka, a znao je ili morao znati za te promjene;

    3. ako mu je isplaćen doplatak na koji nije imao pravo ni prema rješenju ili je doplatak isplaćen u većoj svoti od svoteodređene u rješenju kojim je utvrđeno pravo i svota doplatka.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    slavonija
    Postovi
    489

    Početno dd

    ponavljam, izračun primanja na osnovu kojeg su dobili pravo na dd u 2007.g. je bio period u 2006.g. kada njen suprug nije radio, a ova primanja u 2007. će ući u prosjek za obračun prava na primanje naknade u 2008.

  17. #17
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno Re: dd

    Citiraj božana prvotno napisa
    ponavljam, izračun primanja na osnovu kojeg su dobili pravo na dd u 2007.g. je bio period u 2006.g. kada njen suprug nije radio, a ova primanja u 2007. će ući u prosjek za obračun prava na primanje naknade u 2008.
    Božana, puno hvala na informaciji!

    skužila sam ja odmah što si mi napisala, samo sam navela dio iz zakona koji je i mene malo zbunjivao

  18. #18
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj stella prvotno napisa
    Mi u kućanstvu živimo sa svekrvom, svekar živi u Njemačkoj,a ona nema nikakva primanja.Kako možemo ostvariti dječji doplatak, tj. da li oni gledaju da je ona u braku s čovjekom koji živi vani?
    mi imamo ovakvu sličnu situaciju!

    da li zna netko odgovoriti na stellino pitanje?
    možda i mi imamo pravo na dd :?

  19. #19
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    imam i ja pitanje. nisam do sada razmišljala o dd, ali nam je malo zagustilo sa parama
    ja sam nezaposlena i na ovoj adresi živim sama sa djetetom, tj. muž mi i dalje ima prebivalište u drugom gradu.
    imam li mogućnosti dobiti dd?

  20. #20
    nessa avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Split
    Postovi
    412

    Početno

    mene zanima zašto se mora prijavljivat dd ako si na produženom porodiljnom?ja san do njene treće god sad ima 2 ne kužim ako je to sve već određeno
    i šta mi treba od papira da me ne izvozaju ka prošle godine
    please pomozite

  21. #21
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    link na stanice zavoda za mirovinsko osiguranje, možda nađete neke odgovore...
    http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=1288

  22. #22
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Ako nekoga zanima koja ce biti proracunska osnovica za 2008. godinu ja sam nasla na netu:
    Dohodovni cenzus za doplatak za djecu


    Prema Zakonu o doplatku za djecu (Nar.Nov., br. 94/01., 138/06. i 108/07.) pravo na doplatak za djecu stječe korisnik ako mu ukupni dohodak ostvaren u prethonoj kalendarskoj godini, po članu kućanstva mjesečno ne prelazi 50% proračunske osnovice. Proračunska osnovica koja će se primjenjivati i u 2008. godini određena je Zakonom o izvršenju Državnog proračuna za 2007. g. (Nar. Nov., br. 137/06.) i iznosi 3326,00 kn, pa dohodovni cenzus za 2008. godinu iznosi 1663,00 kn.
    http://www.rif.hr/informacije/index.html


    Znaci li to da se ova inflacija i ovi porasti cijena nece uskladjivati sa proracunskom osnovicom? :/
    Krasno

  23. #23

    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Lokacija
    Zagreb- Velika Gorica
    Postovi
    261

    Početno

    mene zanima ako ko zna :?
    rekli su mi da za dijecji s obzirom na to da sam na porodiljnom moram dobit potvrdu od HZZO-a a ne od poslodavca!
    jel to istina da ne ispadnem bedasta!
    hvala na odgovoru!

  24. #24
    Osoblje foruma mamma san avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    10,967

    Početno

    Vendela, probaj nazvati na:

    Informacije vezane uz podnošenje zahtjeva za doplatak za djecu mogu se dobiti svakim radnim danom od 8 do 16 sati i na besplatnom Otvorenom telefonu Zavoda 0800 – 63 63 63 te preko Pozivnog centra – 01/ 4891 – 666, kao i na web stranicama Zavoda - www.mirovinsko.hr.

  25. #25
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj vendela prvotno napisa
    rekli su mi da za dijecji s obzirom na to da sam na porodiljnom moram dobit potvrdu od HZZO-a a ne od poslodavca!
    točno, ako si cijelu godinu bila na porodiljnom.
    ako ti je isplaćen makar dio jedne plaće trebaš imati i potvrdu poslodavca.

  26. #26
    Osoblje foruma Bubica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,702

    Početno

    zna li mozda netko: prijatelji su prvi puta podnijeli zahtjev za DD, trazili su ih primanja za 2006. i 2007. i odbili jer da su u 2006. prelazili cenzus. Jesu, ali u 2007. nisu a nisu niti u zbroju 2006. i 2007.?

  27. #27
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    prvi put čujem. koliko znam, zahtjev se podnosi za 1 godinu unazad.
    sada je to za 2007.
    i evo što piše na stranicama http://www.mirovinsko.hr/default.asp?ID=99
    Zakonom o doplatku za djecu navedeni su sljedeći uvjeti za stjecanje prava na doplatak:
    a) da podnositelj zahtjeva ima hrvatsko državljanstvo ili status stranca s odobrenim stalnim boravkom
    b) da ima prebivalište u Republici Hrvatskoj najmanje 3 godine prije podnošenja zahtjeva,
    c) da ukupni dohodak, ostvaren u prethodnoj kalendarskoj godini, po članu kućanstva, mjesečno ne prelazi 50% proračunske osnovice,
    d) da podnositelj zahtjeva živi u kućanstvu s djetetom

  28. #28

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    FEGUSTI koliko iznosi 50% proračunske osnovice?
    ja svugdje tražim al ne mogu naći

  29. #29
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj Marsupilami prvotno napisa
    Prema Zakonu o doplatku za djecu (Nar.Nov., br. 94/01., 138/06. i 108/07.) pravo na doplatak za djecu stječe korisnik ako mu ukupni dohodak ostvaren u prethonoj kalendarskoj godini, po članu kućanstva mjesečno ne prelazi 50% proračunske osnovice. Proračunska osnovica koja će se primjenjivati i u 2008. godini određena je Zakonom o izvršenju Državnog proračuna za 2007. g. (Nar. Nov., br. 137/06.) i iznosi 3326,00 kn, pa dohodovni cenzus za 2008. godinu iznosi 1663,00 kn.
    evo da citiram samu sebe
    Dakle 50% je 1663,00 kn

  30. #30

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno


  31. #31

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Vrbovec
    Postovi
    158

    Početno

    "...Sobzirom da suprug ima oko 2800kn fiksno plaću..."

    Moram se samo ubaciti s komentarom kako je ovo sramota, takva mizerna cifra, a neki dan gledam na tv kako ministar (ne znam sad koji) ima plaću 21 000 i nešto kn, užasno me to ljuti

  32. #32

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    mi smo prošle godine predali prvi put za dječji doplatak...nismo dobili nikakav odgovor ...
    ni imamo li pravo na dječji ni nemamo li pravo...
    sad ne znam kaj da radim...prikupila sam sve dokumente kao da nisam nikad ni predala papire za isti...
    imate savjet?
    moja frendica ima zajedno s mužem 15ooo,00kn mjesečno...
    njih 4 u kućanstvu...i ona prima dječji ...
    i uvjerava me da imam i ja pravo...
    savjet?

  33. #33
    Mirjana S. avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Santa Cruz
    Postovi
    319

    Početno

    Zna li tko da li se alimentacija prijavljuje u ukupne prihode?

  34. #34
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj Gago prvotno napisa
    mi smo prošle godine predali prvi put za dječji doplatak...nismo dobili nikakav odgovor ...
    ni imamo li pravo na dječji ni nemamo li pravo...
    sad ne znam kaj da radim...prikupila sam sve dokumente kao da nisam nikad ni predala papire za isti...
    imate savjet?
    moja frendica ima zajedno s mužem 15ooo,00kn mjesečno...
    njih 4 u kućanstvu...i ona prima dječji ...
    i uvjerava me da imam i ja pravo...
    savjet?
    morali su ti poslati rješenje bez obzira da li si imala pravo ili ne.
    skupi ponovo sve papire i predaj.
    ovo za frendicu je nemoguće. ako imaju 15.000 kn legalne prihode i četvero ih je, nemaju pravu na dd jer je 1.663 x 4 = 6.652. mora da dio plaće dobijaju na ruke ili na neki drugi način, a ono što im legalno stiže kao mjesečni prihod ne prelazi cifru od 6.652.

  35. #35

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    hvala ti...vidla sam od frendice papire na svoje oči...pokazala mi je...
    a ja sam zvala jutros pozivni centar...žena kaže da mi je poslano riješenje poštom i da je odbijen zahtjev za doplatkom te me uputila koje dodatne papire da ovaj put šaljem...s obzirom da sam sad nezaposlena i na minimalcu...zbilja ljubazna žena...svaka joj čast...
    tebi hvala još jednom...
    a od frendice riješenje je bilo za 2006god možda je tada bio dr zakon ne znam...

  36. #36
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    Citiraj Gago prvotno napisa
    a od frendice riješenje je bilo za 2006god možda je tada bio dr zakon ne znam...
    zakon je bio isti, ali je cenzus bio manji - negdje oko 1.300 kn. znači da tek tada nisu imala pravo na dd.
    nemam pojma što su izveli, ali s 15.000 pihoda kao četveročlana obitelj definitivno nisu imali pravo na dd.

  37. #37

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    Zagrebačka Županija
    Postovi
    1,528

    Početno

    nemam pojma...iskreno...sad su im primanja puno panja i sad su jedino dobili veći doplatak...nije mi bitno iskreno...
    hvala ti na savjetima...

  38. #38
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj Gago prvotno napisa
    a ja sam zvala jutros pozivni centar...žena kaže da mi je poslano riješenje poštom i da je odbijen zahtjev za doplatkom te me uputila koje dodatne papire da ovaj put šaljem..
    Gago, ako smijem pitati, zašto vam je odbijen zahtjev? Prelazili ste cifru od 1663,00 ili je nešto drugo u pitanju?

  39. #39

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    75

    Početno

    meni je djete prijavljeno na muza pa me zanima dal oba trebamo predati potvrdu o primanjima ili samo on? kak si mozemo izracunati dal imamo uopce pravo.. hvala (prvi nam je put.. )

  40. #40
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj picik prvotno napisa
    meni je djete prijavljeno na muza pa me zanima dal oba trebamo predati potvrdu o primanjima ili samo on? kak si mozemo izracunati dal imamo uopce pravo.. hvala (prvi nam je put.. )
    oboje trebate predati potvrdu o primanjima, a izračunava se tako da zbrojite sva primanja u prošloj godini, podjelite sa mjesecima u godini i sa članovima obitelji. mjesečni iznos ne smije prelaziti 1663,00 kn.

    ako sam nešto krivo napisala neka netko ispravi i ... najbolje da predate papire do 29.2.

  41. #41
    M.a.r.t.a avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2006
    Postovi
    1,032

    Početno

    Prijateljica je predala zahtjev za DD, s tim da sa njenim porodiljnim prošle godine prelaze tih famoznih 1663x3.

    Al tetka na zavodu joj je rekla da to nema veze jer se nije vratila na posao ove godine u 2 mj kad joj je istekao porodiljni. :?

    Da nebi imala pravo da je nastavila raditi, a ovako ga ima?
    :?

  42. #42
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    jeste li dobile dječji za ovaj mjesec?

    meni još nije ništa došlo, sada ne znam da li kasni ili mi nisu odobrili

    prošli mjesec sam dobila

  43. #43
    Trina avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    6,874

    Početno

    Nije ni meni još došao ovaj mjesec a prošli je.Pretpostavljam da samo kasni jer kod mene nema šanse da smo prešli onaj prag i da nemamo pravo na dječji.Nažalost

  44. #44
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Trina, hvala na odgovoru

    po mojoj računici i mi bi morali dobiti, ali nikad se ne zna

  45. #45

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Postovi
    5

    Početno

    Znaci nitko još nije dobio?? Čudno...inače je do 19. uvijek uplaćeno...i ja ga čekam, ali ni danas ništa...upravo sam provjerila..

  46. #46
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    Citiraj tincii prvotno napisa
    Znaci nitko još nije dobio?? Čudno...inače je do 19. uvijek uplaćeno...i ja ga čekam, ali ni danas ništa...upravo sam provjerila..

    još ništa...

  47. #47
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    evo upravo sam vidjela da su sjeli novci za dd

    cure, provjerite račune

    :D

  48. #48
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    RBA takodjer nista :/

    Sada mi je malo lakse kada vidim da kasni svima jer sam se vec uplasila da su nam ukinuli pravo iako nismo prosli cenzus, ali s njima se nikada nezna
    Nadam se da ce stici prije kraja mjeseca kada mi sjeda kredit na naplatu

  49. #49
    Marsupilami avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,253

    Početno

    Citiraj mamaduda prvotno napisa
    evo upravo sam vidjela da su sjeli novci za dd

    cure, provjerite račune

    :D
    Koja banka? I u koliko sati ako imas net banking?
    Ja sam bila na bankomatu prije 2 sata i nije bilo sjelo :/

  50. #50
    mamaduda avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2004
    Postovi
    919

    Početno

    gledala sam na net bankingu i sjelo je negdje unutar zadnjih dva sata, jer u 12,30 kad sam napisala predzadnji post još nije ništa bilo
    bankomati znaju kasniti i par sati od net bankinga

Stranica 1 od 2 12 PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •