Pokazuje rezultate 1 do 27 od 27

Tema: Podočnjaci

  1. #1
    talia7 avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    466

    Početno Podočnjaci

    Znam što priroda kaže i znam da je u pravu. San, san i još jednom san.
    Ali ne mogu, ne stignem, dan od 24 sata mi je prekratak i onda mi je 5 i manje od 5 sati sna malo.
    Neka maska, oblozi .... ??
    Ima li tko ideju?

  2. #2
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    stari dobri krastavci?

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    681

    Početno

    Ako su naotečeni, onda upalu ublaži nekom laganom maskom ili s malo kamilice.

    Ako imaš ljubičaste crte, onda izvana pomaže samo dobar korektor.

    Inače, svojedobno me zabavljao TV prilog s nekim manekenkama koje su tvrdile na je instant rješenje protiv podočnjaka mast za hemeroide.
    Ne probala i ne kanim.

  4. #4
    vidra avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    889

    Početno

    moja sestra drži dvije žlice u frižideru (prazne). ujutro ih prisloni na oči, kaže da pomaže.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    Mene moji grozno nerviraju. Stalno izgledam kao da sam umorna i neispavana. A nisam. Već me ljudi žale, kao, evo one izmučene . Još kad se priklopi i alergija - dojam komplet zastrašujuć.

  6. #6
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    Moji su "samo" tamno smedji.

    Pomaze korektor, no mene zanima zasto su takvi? Ima li neki razlog - ono tipa: povezanost s bubrezima, jetrom i sl... :?

  7. #7
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    Osteopatica mi je rekla da ima povezanosti sa plucima.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    163

    Početno

    samaritanka, jel mozes malo poblize objasnit to s plucima, moze li se to negdje proucit na netu. thanks!

  9. #9
    samaritanka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb/Njemacka
    Postovi
    1,879

    Početno

    za sada nemam nista o tome, osim izjavu te osteopatice...ako nesto nadem, javim se...

  10. #10
    Nova avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    275

    Početno

    Povezano je s majčinstvom

  11. #11
    mamamišić avatar
    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    Varaždin, okolo naokolo
    Postovi
    299

    Početno

    imam grozne podočnjake i stalno ljudi (koji me ne poznaju) misle da sam umorna ili bolesna, a to sam nasljedila od tate.toliko sam se privikla na njih da se uopće ne trudim sakriti ih.

  12. #12

    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    Zagreb,Hrvatska
    Postovi
    191

    Početno

    Citiraj sunce prvotno napisa
    Inače, svojedobno me zabavljao TV prilog s nekim manekenkama koje su tvrdile na je instant rješenje protiv podočnjaka mast za hemeroide.
    Pa i ima smisla, ti tamni podočnjaci su sigurno i povezani s spletom krvnih žila oko očiju a hemeroidi su zapravo proširene vene, pa mast na njih djeluje tako da ih sužava i smanji. Ako se tko odvaži, nek javi rezultat!

  13. #13

    Datum pristupanja
    Sep 2004
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    327

    Početno

    Osim vise sna, Lieracove kreme za oci, za otekle, za vracanje kisika, ...
    mene spasavaju jer cesto ujutro imam jako nateknute oci

  14. #14

    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    BiH/HR
    Postovi
    159

    Početno

    Blaznice natopljene hladnim mlijekom

  15. #15
    Lukina mamma avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Postovi
    1,238

    Početno

    Geni, geni, geni....
    Ja imam podočnjake na mog tatu i čini mi se djelotvorno samo se dobro našminkati prije izlaska. Nemam živaca za trackanje s kremicama mada sam profesionalno s njima okružena.

    A što se tiče kreme za hemeroide, hvala lijepo. Ipak su oči blizu.

  16. #16

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    Citiraj vidra prvotno napisa
    moja sestra drži dvije žlice u frižideru (prazne). ujutro ih prisloni na oči, kaže da pomaže.
    funkcionira! pogotovo za nateceni, sneni look ujutro...
    ili za osvjezenje ociu navecer...

    vec dugo to nisam koristila jer nemam zivotni stil u kojem moram izgledati tip-top... ali je gust - i cak psihicki osvjezi...
    hvala na podsjetniku...

  17. #17
    Mejra's mommy avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2005
    Lokacija
    MI
    Postovi
    1,459

    Početno

    Imam ih i ja dosuse ne redovno. Primijetila sam da ujutro prije umijevanja imam naizgled prelijepu kozu a cim se umijem pokazu se podocnjaci, diskoloracije raznorazne... :? Jeli se umisljam?

  18. #18

    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    276

    Početno

    ja koristim vichy u stick-u, oligo 25, tak nešto,tek sam počela, pa ćemo vidjet

  19. #19

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    mjesto pod suncem
    Postovi
    2,786

    Početno

    Oduvijek imam tamne podočnjake. Dobila sam ih u naslijeđe i tako su srasli sa mnom da ih često niti ne pokušavam skrivati korektorima (netko mi jednom reče kako mi skroz dobro stoje ti moji podočnjaci, pa tako, kad mi se ne da šminkati, sjetim se te izjave ). Od nespavanja se samo pojačaju, ali imam ih čak i kad sam najodmornija. Ljeti kad potamnim, nestanu. Mislim da se na tzv. "vrećice" može djelovati preparatima, a na tamne kolutove...teško. Samo san i sunce.

  20. #20

    Datum pristupanja
    Oct 2006
    Lokacija
    na moru
    Postovi
    371

    Početno

    kod mene pali jedino san, kad se dobro naspavam nestanu ali od nedavno sam poput Mortishe iz Adams family, crni za poluditi

  21. #21

    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Postovi
    191

    Početno

    Probala sam x "obećavajućih" kremica, maskice i ostalo, no protiv gena se ne može. Pomaže jedino korektor....

  22. #22
    laura_001 avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    232

    Početno

    imam ih i ja nažalost, samo misim da je to nasljedno jer sam već sa deset godina imala one male kesice, a i sad su takve ostale, samo što su sad i podočnjaci plavi.
    meni kad dugo spavam budu još veći podočnjaci, a kad spavam manje još gori, najviše mi odgovara san od 7 sati

  23. #23
    Ria avatar
    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Srcem na jugu!
    Postovi
    669

    Početno

    I ja ih imam nasljedno. Ima ih moja mama, brat, ja, ačini mi se da će ih i A. imati jer i MM i ja imamo podočnjake.

    Samo dobar make-up, mislim da sve drugo nije trajno riješenje.
    Kremice, akako, no samo kako bi se spriječile još veće štet, ali nema šanse da ih uklone.

  24. #24

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Postovi
    193

    Početno

    Ajoj, imam ih i jam više vrećice nego podočnjake a i imam spuštene kapke pa kad se sve to zaokruži izgledam ko mopsić Meni ništa ne pomaže, nikakve kremice, čula sam da su dobre od Shiseida, probat ćemo i to... Ako puno spavam-tu su, ako malo spavam-tu su na kvadrat.....

  25. #25
    Irchi avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,221

    Početno

    Citiraj fritulica1 prvotno napisa
    Oduvijek imam tamne podočnjake. Dobila sam ih u naslijeđe. Od nespavanja se samo pojačaju, ali imam ih čak i kad sam najodmornija. Ljeti kad potamnim, nestanu. Mislim da se na tzv. "vrećice" može djelovati preparatima, a na tamne kolutove...teško. Samo san i sunce.
    I ja imam ove, nasljeđene. I mrzim ih. Iz dna duše. Dala bih sve (ne baš sve, ali gotovo sve) da se jednog dana probudim i da ih nema. Da ih ne moram skrivati s korektorom pred nepoznatim ljudima jer inače pomisle da sam ili jako bolesna ili se opako drogiram svim i svačim. Uh!

  26. #26
    Mony avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2004
    Lokacija
    Zg
    Postovi
    2,943

    Početno

    A, sto ako se pojave, a nisu nikad postojali?

    Kod djece, recimo.

    Jel to nedostatak zeljeza onda, treba li se raditi krvna slika, neispavanost, sto li...? Isto tako i kod odraslih :?

  27. #27

    Datum pristupanja
    Feb 2008
    Postovi
    86

    Početno

    da, imam i ja problema sa podočnjacima
    mislim da su kod mene geni, jer ih je imala i moja mama

    no, naučiš se sa njima živjeti.Kada sam odmorna onda to i izgleda nekako, ali neispavanost - strašno

    ponekad ih primjetim i kod svoje curice, i to obično kada je bolesna, ili kada malo spava. Malo sam se zabrinula, ali za dan-dva ih više nema

    kada sam prvi put vidjela kod nje podočnjake, pomislila sam -ajme šta je sad, da nije bolesna, nešto ozbiljnije. Međutim, kada dobro odspava (jer ponekad u vrtiću ne spava) to nestane.

    Kada bi se podočnjaci pojavili kod djeteta, koje ih inače nema, i ne bi prolazili duže vrijeme, misli da bi se onda trebalo obratiti pedijatru.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •