Pokazuje rezultate 1 do 5 od 5

Tema: Stetna zracenja i zastita

  1. #1

    Početno Stetna zracenja i zastita

    Drage Rode,

    Molim vas da mi pomognete svojim iskustvima ili me uputite na nekoga tko može savjetovati i kome se može vjerovati. Puno se priča o štetnim podzemnim zračenjima (Hartmann, Curry, vodeni tokovi...) i postoje znan. dokazi o njihovom postojanju pa smo se i mi odlučili provjeriti kako stojimo. Dosao je gospon s instrumentima (ne visak, nego bas elekt. uredjaji) i rekao da spavamo na losem mjestu. Kako se nemamo kamo pomaknuti, bilo bi pametno zasititi se. Postoje razne ploce, prostirke za krevet, kristali... svatko preporucuje ono sto on prodaje i ne znam kome bih vjerovala. Tvrde da magnetske prostirke za krevet nemaju nikakvih stetnih efekata, ali kako to mogu vjerovati, osobito kad se radi o bebi i o trudnoci. Što vi mislite o tome, da li riskirati sa ignoriranjem ili sa nedovoljno provjerenom zaštitom?

    Hvala vam!

  2. #2

    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Postovi
    3,522

    Početno

    Bio je taj (ili takav) gospodinčić i kod nas. Te zrake (ma kako se zvale) su se po njegovom aparatiću javljale svakih 2m otprilike tako da je u toj mreži bilo nemoguće naći povoljnu poziciju, što bi značilo da je vrlo lako biti u poziciji da "moraš kupiti zaštitni proizvod".

    Nema tog zračenja koje može biti štetnije od loše prehrane ili lošeg razmišljanja ili stresa.

    Ja ti predlažem da se opustiš, maziš trbušćić i bebu znajući da te nitko i ništa ne može ugroziti, a od čega bi se mogla zaštiti kojekakvom prostirkom.

    Osim toga, tijekom trudnoće se magneti ne smiju koristiti.... slušala sam to predavanje i gledala svoju mamu kako kupuje te proizvode.

  3. #3
    Administrator foruma daddycool avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    ZG, u braku
    Postovi
    4,635

    Početno

    potpisujem Anitu
    još nisam nikada čuo da su nekome rekli da spava na dobrom mjestu i da ne mora ništa kupiti, a neki ljudi ipak požive 100 godina

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Postovi
    144

    Početno

    mi imamo magnoflex, deka sa magnetima, bla, bla. platili to nekih 4500 kn, prije par godina, kad se Elijah rodio. ne znam kaj da ti velim, ja ne osjećam neku strašnu promjenu, al sam zadovoljna.
    istina je da svatko hvali svoga konja, to si u pravu. raspitaj se dal se smije u trudnoći.

  5. #5
    momtobe avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    1,078

    Početno

    I mi spavamo na magnetnoj prekrivci. Ja sam osobno išla u potragu za nekim tko će "provjeriti" sobu jer sam nakon useljenja u stan tako loše spavala, da to nije bila istina. Budila se sa užasnom glavoboljom, totalno bez energije... i ispalo je da mi je točno kod glave taj Hartmmanov čvor ( i još ono drugo zračenje, ne sjećam se). Preporodila sam se.

    Mreža tih zračenja i je otprilike 2x2 metra, i skoro uvijek možeš sobu prilagoditi tome, staviti krevet negdje između tog zamišljenog kvadrata.

    Ta zračenja jesu stvarna i nisu markentiški trik- firme koje prodaju raznorazne zaštite su svakako dobro unovčile tu pojavu, ali bez obzira hoćeš-nećeš nešto i kupiti, nije loše provjeriti mjesto na kojem spavaš.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •