Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Apartman u Petrovoj

  1. #1

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    45

    Početno Apartman u Petrovoj

    cure, jel slučajno znate kako izgleda apartman u Petrovoj, koliko košta i jel ga teško dobiti?????

  2. #2
    Osoblje foruma Lutonjica avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    13,511

    Početno

    izgleda ok, ima svoj wc
    ako je prazan kad rodiš, onda ga možeš dobiti. i to je to. ne možeš znati unaprijed obzirom da ne znaš kad ćeš roditi.
    cijena je bila 800 kn po danu, ali ne znam koliko je trenutno ova info točna

  3. #3
    ekica avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2006
    Lokacija
    NZgb
    Postovi
    715

    Početno

    ovo sam ja našla na netu:
    http://www.kbc-zagreb.hr/index.php?link=apartmani

    Obzirom da će moj izbor također biti Petrova, a htjela bi i apartman, ako imanetko s friškim iskustvom, bila bi zahvalna kada bi ga podijelio s nama...

  4. #4

    Datum pristupanja
    May 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,983

    Početno

    Mi smo apartman u Petrovoj platili 600 kn po danu, to jest dodatno privatno zdravstveno osiguranje 350,00 po danu s ti da smo nadoplatili ostatak. Rezervirali smo preko osiguravajuceg drustvo i pravilo vrijedi, tko prvi njegova mlada Prekrasno nam je bilo, skoro smo stalno bili u troje i nezaboravni su mi prvi trenuci koje smo MM i ja proveli s nasom mrvicom ...

  5. #5
    Ibili avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    658

    Početno

    Apartman nakon CR mi nije baš nešto. Mala, stvarno minijaturna, sobica, pogled na unutrašnjost bolnice (zvukovi kotlovnice). Mislim da je nama, drugim curama bilo bolje jer su dvije sobe dvokrevetne a dvije trokrevetne. Inače, odjel za poslije CR je super sređen i sobe i WC.

  6. #6
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj Ibili prvotno napisa
    Apartman nakon CR mi nije baš nešto. Mala, stvarno minijaturna, sobica, pogled na unutrašnjost bolnice (zvukovi kotlovnice). Mislim da je nama, drugim curama bilo bolje jer su dvije sobe dvokrevetne a dvije trokrevetne. Inače, odjel za poslije CR je super sređen i sobe i WC.
    mislim da je "bit" apartmana upravo ovo:

    Citiraj Maxime prvotno napisa
    Prekrasno nam je bilo, skoro smo stalno bili u troje i nezaboravni su mi prvi trenuci koje smo MM i ja proveli s nasom mrvicom ...
    drugim curama tata nije dolazio u sobe.

    ko broji kvatdrat u takvim trenucima?

  7. #7
    Hobita avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    212

    Početno

    Citiraj Ibili prvotno napisa
    Apartman nakon CR mi nije baš nešto. Mala, stvarno minijaturna, sobica, pogled na unutrašnjost bolnice (zvukovi kotlovnice). Mislim da je nama, drugim curama bilo bolje jer su dvije sobe dvokrevetne a dvije trokrevetne. Inače, odjel za poslije CR je super sređen i sobe i WC.
    Ja sam bila u tom apartmanu makar sam imala vaginalni porod, ali bio je jedini slobodan pa su me tamo smjestili. Skromno izgleda, ali zar je to uopće bitno. Bila bi u ormaru za metle samo da sam mogla što više bit s mojim malenim. Od 6 do 23h bili bi zajedno, a uspjela sam dogovorit i da mi ga donesu na noćne podoje. Što da ti velim, ja presretna, on miran ko bubica, sestre pitale da l' on uopće plače. A zašto bi i plakao kad je cikio kad je htio i pajkio kraj mame - iz rodilišta smo već išli s porođajnom težinom, sve je već bio nadoknadio. A da ti ne govorim da nisam morala masirati cice, a kamoli se izdajati. Za sve to se bebač pobrinuo. I MM je bio s nama svakog slobodnog trena i prije i poslije posla i meni je ta sobica s pogledom na kotlovnicu bila palača.

  8. #8

    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    191

    Početno

    Za apartman u Petrovoj naspram ostalih soba se ne može reći da skromo izgleda, izgleda kao avion.
    Rodila sam usred ljeta, a klima u sobi dok je vani bilo +35 je bila spašavajuća stvar. Soba je fino uređena, imaš TV, frižider, čistačica ti čisti pod u sobi 2 puta dnevno, imaš svoje kupatilo uvijek čisto, uvijek ti može netko doći (prvenstveno mislim na mužakoji ne non-stop bio tamo). Kad dolaze sestre uvijek stanu sa tobom i popričaju, pomognu ti oko prvih dana dojenja. Dijete je s tobom koliko i kad želiš, ako hoćeš donose ti ga svaka 3 sata, a ako hoćeš ogu ti ga i ostaviti non-stop (osim kad ide na pregled ujutro i pranje navečer).
    Mislim da su mi rekli da je 600 kn po danu, ali ja imam dodatno zdravstveno pa me nije došlo ništa jer mi to spada u policu, ali ne možeš rezervirati.Ja bi opet ga uzela

  9. #9
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    800 kn za onu šupu???!!! :shock: Moj apartman u Emiratima je bio 100 USA $ (kraljevski apartman sa jaccuzzijem), a imala sam 3 različita izbora menu-a za doručak, ručak i večeru, sa elektivnim carskim i vrhunskom njegom, sveukupno sam platila 550 USA$. Ovo tu je totalni lopovluk!

  10. #10
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    iridana, sva sreća da smo svjesne gdje živimo...
    u državi gdje je 300000 ljudi (od ukupno 4500000) gladno, mislim da nema potrebne raspravljati o kadi s mjehurićima.

    najveće je slavlje roditi kako smo zamislile, a za to ne trebaju ni kune ni dolari, samo veliko rce i dobra volja.

    iskreno, ako je osoblje onakvo kakvo priželjkujemo... nema te poderane spavaćice i rasklimanog kreveta koji mi mogu pokvariti raspoloženje.

  11. #11
    Frida avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2005
    Lokacija
    Loch Bundek
    Postovi
    5,532

    Početno

    Jedna od stvari sa kojm se teško mirim nakon svog prvog poroda je to što apartmani u Petrovoj nisu bili slobodni, nema šanse da drugi puta rodim, a da rodilište nema 24satni rooming in.

    Nije mi bitno jel apartman sa jacuzijem ili ima poljski zahod, jel ima tv/klimu/batlera koji maše lepezom i skače na svaki moj mig, vjerujem da mi je, kao i većini mama koje ga odaberu, bitno da je moje dijete samnom.

    Apricot

  12. #12
    mišura avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    51

    Početno

    I ja se slažem, to što smo nas troje bili skupa u prvim trenucima Josipovog života, neprocjenjivo je

  13. #13
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    Citiraj mišura prvotno napisa
    I ja se slažem, to što smo nas troje bili skupa u prvim trenucima Josipovog života, neprocjenjivo je
    upravo tako!!
    sljedeci put zelim da smo svi cetvero zajedno. nije mi bitno gdje.

  14. #14

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    moze samo mali off topic:

    izraz "elektivni" carski rez odnosi se na svaki planirani CR ("hladna sekcija"), a primijetila sam da ga vecina laika koristi onda kada se misli na carski rez po izboru rodilje. nije on elektivni jer ga je birala rodilja, on se tako zove jer se radi o izboru lijecnika! slicno kao sto npr. operacija odstranjivanja zucnih kamenaca moze biti hitna i elektivna ("hladna").

    naravno, i rez po izboru rodilje je elektivni (jer da bi se dogodio, trebali su ga lijecnici svojom odlukom "odabrati"), ali u tom izrazu nije sadrzana informacija o tome radi li se ili ne o izboru rodilje.

  15. #15
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    upravo tako.
    (o tom sam isto negdje pisala)
    zapravo ima hitan carski koji je kao takav sam po sebi medicinski opravdan (tj. zbog med. indikacija) i elektivan (koji je planiran) koji moze biti med. opravdan (zbog med. indikacija) i med. neopravdan (bez med. indikacija).

  16. #16
    iridana2666 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2004
    Lokacija
    tamo gdje je srce
    Postovi
    1,638

    Početno

    Citiraj Danka_ prvotno napisa
    moze samo mali off topic:

    izraz "elektivni" carski rez odnosi se na svaki planirani CR ("hladna sekcija"), a primijetila sam da ga vecina laika koristi onda kada se misli na carski rez po izboru rodilje. nije on elektivni jer ga je birala rodilja, on se tako zove jer se radi o izboru lijecnika! slicno kao sto npr. operacija odstranjivanja zucnih kamenaca moze biti hitna i elektivna ("hladna").

    naravno, i rez po izboru rodilje je elektivni (jer da bi se dogodio, trebali su ga lijecnici svojom odlukom "odabrati"), ali u tom izrazu nije sadrzana informacija o tome radi li se ili ne o izboru rodilje.
    Ja za carski nisam imala nikakvih med. indikacija. Trudnoća je bila uredna, položaj bebe savršen, ali sam ja htjela carski, a doktor je poštovao moju želju. Dakle, moj carski jest bio 'elektivni carski'.

  17. #17
    Osoblje foruma leonisa avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    16,616

    Početno

    tocno, imala si ali ne medicinski opravdan.
    o tome Danka prica.
    i ja sam imala elektivan carski, ali med. opravdan.
    znaci, nije bio hitan. receno je- ides sutra u 9.
    moja trudnoca okoncana je carskim rezom zbog medicinskih razloga.
    tvoja trudnoca okoncana je carskim rezom zbog tvoje zelje.
    i oba su elektivna.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2007
    Postovi
    2,167

    Početno

    ...da se nadovezem:

    ali kad kazes da si imala elektivni CR, nitko iz toga ne moze znati je li bio medicinski indiciran, ili ne. jedina informacija sadrzana u izrazu "elektivni" jest ona o tome da je tvoj carski unaprijed planiran.

  19. #19
    milamaja avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Sesvete
    Postovi
    205

    Početno

    Ne znam kako ste došle na temu o carskom rezu kad je cura pitala za apartman?
    Rodila sam prije dva mjeseca u Petrovoj i bila u tom apartmanu gdje su žene s carskog. Bilo mi je stvarno super.(uspoređujem to s porodom prije 4 godine kad sam bila u sobi s 7 žena i bez kupaone naravno).
    Apartman je malen ali ima sve što treba- svoju kupaonu, klimu, TV, dobar krevet (oni na odjelu s koma), posjete možeš imati bilo kada, beba je stalno s tobom (ako želiš mogu je i nakratko odvoditi da se odmoriš). Sestre su, za razliku od onih na odjelu babinjača, stvarno super. Imaš bolju hranu (ja nisam mogla sve pojesti), dobiješ uloške, wc papir, pap.ručnike.
    Ne znam koliko košta, ja sam bila preko croatia osiguranja.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •