Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje
Pokazuje rezultate 101 do 150 od 254

Tema: Spermiogrami... 2. dio

  1. #101
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    bak za novi nalaz!

  2. #102
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj bak prvotno napisa
    nakon tri mjeseca kure sa bioastinom, cinkom, l-karnitinom, l-argininom, c i e vitaminom i ginsengom, ekipa mm je sa 2mil narasla na 18, 800 mil
    wow ostala sam ovak :shock:

    da bar mm nije dobio alergiju na sve te preparate, ovako hebi ga, mi i dalje na nasih 2milijuna

  3. #103
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    pujice, pa nije valjda alergičan na sve to?
    uvali mu bar nešto
    to su 2 mio po ml?

  4. #104
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj Ginger prvotno napisa
    pujice, pa nije valjda alergičan na sve to?
    uvali mu bar nešto
    to su 2 mio po ml?
    nije jedino na e vitamin, a samo od toga nije bilo nikakvog poboljsanja. od svih ostalih preparata je dobio dermatitis i gljivice po kozi

    da, 2 milijuna/mil (za normalni spermiogram treba ih bit 20)

  5. #105
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    a misha mu! onda trebate puno mililitara (pogledaj mm na zadnjem nalazu)
    a jeste probali neki čaj? mm sad pije neki pa ako hoćeš javim ti rezultate za kojih 20-tak dana, ako ih bude, a ja vjerujem da bude...

  6. #106
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    čaj još nismo, ali to bi vjerujem išlo pa javi, baš me zanima

  7. #107
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Koja je razlika između spermiograma napravljenog u VV i u Petrovoj? Zbog čega su rezultati u Petrovoj odmah gotovi a u VV se čeka i do 4 tjedna? :?

  8. #108
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    mislim da nema nekog opravdanog razloga za čekanje od 4 tjedna, jer se uzorci moraju pregledati isti dan, i to u vrlo kratkom roku....
    ili se varam...?!

  9. #109

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Postovi
    2

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    Citiraj bak prvotno napisa
    nakon tri mjeseca kure sa bioastinom, cinkom, l-karnitinom, l-argininom, c i e vitaminom i ginsengom, ekipa mm je sa 2mil narasla na 18, 800 mil
    wow ostala sam ovak :shock:

    da bar mm nije dobio alergiju na sve te preparate, ovako hebi ga, mi i dalje na nasih 2milijuna
    Žene ako ste u mogućnosti nabavite muževima Orthomol Fertil , http://www.papa-glueck.de/ jer to su najbolji vitaminski preparati ( ne reklamiram) , napravljeni baš za muškarce koji imaju loše spermiograme .
    U Hrvatskoj ga nema , ali ako imate mogućnost da vam neko nabavi u Njemačkoj ili preko e bay-a uzmite si jer vrijede svaku lipu .

    Evo link da vidite o čemu se radi

    http://www.orthomol.de/Produkte/Fertil/

    ili

    http://www.orthomol.de/Produkte/Fertil/Tabletten.asp

  10. #110
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ma i te tablete imaju ono na sto je mm dobio alergiju tak da nis od toga

  11. #111

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    36

    Početno

    evo i 'mog' spermiograma

    dijagnoza:asthenozoospermia:
    broj sp. u ml 36x10*6
    br. sp. u ejakul 90x10*6
    progresivnih 33,33%, 12x10*6/ml
    pokretni 30,55%, 11x10*6/ml
    pokretni u mjestu 22,22%, 8x10*6/ml
    nepokretni 13,88% 5x10*6/ml
    patološki oblici 37/100 spermija
    nema leukocita,eritr ni bakterija

    što vam se čini?? nije baš skroz loše?

  12. #112
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    nije uopce lose

  13. #113
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    meni ovo izgleda poprilično dobro!

  14. #114

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    meni se ovo čini super, ne bi li dijagnoza trebala biti normo.... :?

  15. #115
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    Citiraj Charlie prvotno napisa
    meni se ovo čini super, ne bi li dijagnoza trebala biti normo.... :?
    pa ja cak isto mislim, zbog ovog

    progresivnih 33,33%, 12x10*6/ml
    pokretni 30,55%, 11x10*6/ml
    to su A plus B vise od 60%, to bi trebalo bit dovoljno za normo...

  16. #116

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Pa da...nama su oko 48% pa je normo

  17. #117

    Početno

    bok cure

    MM je do sada dva puta radio spermogram prvi puta je bila blaga oligozospermia drugi put normospermia nemam nalaz kod sebe al je brojka znacajno porasla na nekoliko stotina miliona ( MM sam kljucala bioastinom, cinkom, te onom famoznom "smjesom od meda" sa svim zivim unutra ). E da novi speromogram, svi parametri ok osim stavke round cells e sad to mu je znacajno poviseno. Doktro-biolog nije dao nikakav poseban komentar na to rekao je samo nalaz uredan. Pokusala sam pronac nesto o tome na internetu al mi ne ide. Zna li netko sta su te round cells :?

  18. #118

    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    36

    Početno

    Citiraj pujica prvotno napisa
    Citiraj Charlie prvotno napisa
    meni se ovo čini super, ne bi li dijagnoza trebala biti normo.... :?
    pa ja cak isto mislim, zbog ovog

    progresivnih 33,33%, 12x10*6/ml
    pokretni 30,55%, 11x10*6/ml
    to su A plus B vise od 60%, to bi trebalo bit dovoljno za normo...
    ma nemam pojma - moj gin je rekao nije baš super ali eto..-no on se baš previše ni nerazumije - pročita što piše. Ma ja mislim isto da je to dobro- dovoljno da nešto učine s njima, ajde barem da nismo obadvoje problem, pa da sad samo sebe riješavam.

  19. #119
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    nene, ja ti ne znam kaj je to...

    ta79, ma ne slušaj te "obične" ginekologe, ne kuže se oni u to baš puno :/
    znam iz vlastitog iskustva...

  20. #120

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    ANKARA, da te utjesim, MM je imao abnormalnih 97%, a normalnih samo 3%, sta je zvucalo skroz strasno, uz to pokretnih 25%, pa je nakon sest mjeseci svakodnevnog uzimanja preparata (Spirulina, selen, cink, l-carnitin, l-arginin) dosao prosli tjedan na 38% NORMALNIH i 44% pokretnih!!!! :D
    Probaj s necim takvim, ne moze stetit. I stvarno sam uvjerena da djeluje.Mozda ova danasnja prehrana jednostavno nije dovoljno dobra.
    Sretno!!!

  21. #121

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Cure molim pomoć
    Sad me muž zvao,samo mi je pročitao sa nalaza koji je danas dignuo OLIGOASTHENOTERATOZOOSPERMija i nešto na dnu nalaza piše IVF-ET.
    Prekida nam telefon pa nisam čula ostatak.
    Dali to znači da nema druge nego na umjetnu???
    Prije 6 mj je imao teratozoosp.....!
    Hvla unaprijed!

  22. #122
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    lola, mi imamo istu dijagnozu i nama je indiciran IVF/ICSI (potpomognuta oplodnja mikroinjekcijom)
    kad budeš imala nalaz prepiši ga ovdje...
    inače, šansa uvijek postoji, ali je jako mala, što ne znači da je i nemoguće (nedavno je jedna forumašica ostala prirodno trudna s tom dijagnozom)
    ipak, misilm da je s takvom dijagnozom IVF neizbježan...
    a o popravljanju spermiograma pročitaj malo ovdje:
    http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewtopic.php?t=10332
    neki su uspjeli popraviti, neki ne, ali nemaš što za izgubiti...

  23. #123

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Ginger hvala
    Sutra ću prepisati nalaz.
    Ma strah me umjete,i hormona,jer i ovako vodim bitku sa kilama,imam preko 100 a visoka 1,70.I jajnici su mi koma,ma sve je koma .
    Pusa do sutra

  24. #124

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    Lola, ne znam koliko imate vremena i jeste li vec nesto uzimali, al ima dosta uspjeha s popravljenjem spermiograma.MM je imao asthenoteratozoospermiju i rekli su "smanjena oplodna sposobnost" i da cemo se namucit, a onda je s preparatima u 6 mjeseci skroz popravio nalaz. Moze se pokusat, od toga nema stete. Doktori brzo otpisu mogucnosti koje nisu dokazane. Sretno! Ako trebas neku inf o preparatima, javi se!

  25. #125

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Naravno,svaki savjet je dobro došao!!!
    Slušam MalinaLara

  26. #126

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    Ovo sam toliko puta napisala ovih dana, al nova sam i ne znam te slat na druga mjesta :? pa evo:
    6 mjeseci je svaki, ali bas svaki dan uzimao l-karnitin, l-arginin, Spirulinu, cink, selen. Normalne dnevne doze,l-karnitin najbolje nataste, a zadnjih mjesec dana malo jaci selen (mislim 200 mikrograma) To ti nije nista stetno, osim ako ima neka jetrena ili bubrezna ostecenja. Sretno!!

  27. #127
    sandra-zvrk avatar
    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Jastrebarsko
    Postovi
    887

    Početno

    Lola24 ne gubi nadu!
    MM imao istu dijagnozu u 2 mjesecu. Prije par godina bila i s predznakom Oligo.... i to radi varikokele koju je trebao operirati, a operacijom ne garantiraju nikakav pomak. Od Oligo... nosi samo široke gaće i cuga svašta nešto- naravno po preporuci forumašica.
    Ima ih dovoljno za IVF. To je bitno! A možda i popravi stanje!!
    Nas su odmah poterali dalje na IVF. Kao što vidiš u potpisu još malo pa smo na redu.
    Kaj se tiče hormona i debljanja - bumo jogale, akupunkturale i svašta nešto pa bumo se vratile. Ja laganini zgledam ko tenk (a visoča sam 1,84 pa dodaj i blizu 90kg).
    Uz to sam si kupila i čižmake s petom od 7 cm nek se trese sve - i nek se zna da dolazi BIG MAMA!!! , ali ne odustajem jer me moje/a sunčeko/ica čeka!
    Svima s lošijim dijagnozama VM- za sve postoji rješenje!

  28. #128

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Hej cure hvala!!!
    MalinaLara molim te samo:jel svaki taj preparat se posebno kupi ili?Cijene-okvirno??Jel baš mora sve to piti?Vidjela sam u Bio&bio neke tabletice za muškarce,kao pomoć Bioastin,tako nekako.
    sandra-zvrk ,držim vam fige zaista .I nisi kao tenk:ja preko 100 kila aimam 1,70,pa zamisli tu Big mamu .
    Evo nalaza pa tko zna neka prokomentira:
    Sperm analysed 52
    Volume 2,0 mL
    Concentration 12,35 mill/mL
    Spermcount 24,69 mill
    Grade A motility 13% 1,6 mill/mL
    Grade B motility 8% 1,0 mill/mL
    Grade C motility 6% 0,7 mill/mL
    Grade D motility 73% 0,9 mill/mL
    MEAN SD MEDIAN S.E.M.
    Velocity (micron/s) 26,4 29,2 28,3 8,8
    Linear velocity 24,2 10,1 26,4 3,0
    Linearity index 90,7 40,5 89,1 12,2

    p.h.(>7,2) :7,8
    Agglutination (no agglutination) :No agglutination
    Round cells (<5mill/mL) : 1,5
    White blood cells(<1 mill/mL) : 0,1
    Morphology (30%) : 15
    Vitality (>75%) : 40
    Dijagnoza:OLIGOASTHENOTERATOZOOSPERMIA (Jel mogla biti duža :shock: )

    Smanjen je broj spermija u ejakulatu.Tek ponešto pokretnih spermija s progresivnom gibljivošću.Smanjen je udio spermija s noramlnom građom.Fertilnost je smanjena.Od MPO indiciran IVF-ET.

    Eto ženske,pa ako tko zna reći nešto pametno!!
    I da,što mislite dali bi mi i htjeli napraviti IVF naprimjer ako imam toliko kila??U fazi sam mršavljenja,smršavila sam oko 20 kila od veljače,ali još sam predebela.
    Pusa

  29. #129
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    lola vas je spermiogram kao i nas - em ih ima premalo, em su vecinom nepokretni - kod kojeg smo god mi doktora bili, svi su rekli da nam je ivf jedina opcija (ne znam je li tvoj muz bio i na uroloskoj/androloskoj obradi - bilo bi dobro da i to napravi kako bi se utvrdio razlog ovakvog nalaza i postoji li mogucnost poboljsanja)

    a sta se tice kila - mislim da bi trebala izvadit hormone stitnjace i nju prekontrolirat jer je visak kila cesto povezan s problemima na tom polju (a s tim onda naravno i problemi sa zacecem)

  30. #130

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    Ej draga lola, nemoj ocajavat za spermiogram, nije toliko strasan, a i to je jedan tako los, mozda je odraz nekog trenutnog stanja, nervoze,viroze, itd...
    Nama je terato bila puno gora (3% normalnih!) pa je dosla na 37%.
    Ja bi ti preporucila, ako imate malo vremena, da probate prvo 5,6 mjeseci popravljat spermiogram preparatima, u to vrijeme ti jos malo smrsavis za svaki slucaj ( ako kasnije ipak budes morala na hormone) pa da onda napravite spermiogram da vidite na cemu ste.
    Bolje ti je uzet sve preparate odvojeno jer si onda sigurna da je dobra doza i da djeluju, kad se sve zgura u jednu tableticu, moguce je da se izgube neka svojstva.
    Ova cijela kombinacija kosta oko 500kn, i onda traje oko 2 mjeseca svakodnevnog uzimanja, cink i selen cak i tri (pakovanja su 100tbl). BioAstin ti ne sadrzi sve te sastojke, on je koliko se sjecam , nesto slican Spirulini- uglavnom beta-karoten.
    A svaki od ovih preparata je bitan-neki za terato, neki za astheno i oligo.L-karnitin ti je najbitniji za pokretljivost, a to vam je i najlosije, koliko sam vidila pa bi ti mozda bilo dobro uzet acetil-l-carnitin (ja ga nisam kupila, al cula sam da je jos bolji) ili neku malo zescu dozu l-carnitina. I uz to jos vitamina C, to u vocu i povrcu.

    Eto, malo sam pretjerala, po mom iskustvu djeluje, treba bit discipliniran i uzimat svaki dan da bi se doze u organizmu odrzale na jednakoj razini. Zelin ti uspjeh i glavu gore!!!

  31. #131
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

    Početno

    ja ne bi preporucila zescu dozu l-carnitina jer uzasno djeluje na jetru (jetrene probe nakon toga su katastrofa ko kod najgorih alkoholicara) i osim toga mijenja ph u organizmu na veliku kiselost sto moze utjecati na pojavu jos mase losih simptoma

    prvo pregled (mozda je neka upala koja se moze klasicno izlijeciti) i onda savjetovanje s doktorom oko svih tih preparata - vjerujte mi cure, nije bas preporucivo na svoju se ruku sopati sa svim tim, znam iz iskustva jer sam i ja tako htjela da mm sve to pije pa je zavrsio s teskom alergijom i velikim problemima s jetrom

    a nije najgora stvar na svijetu ici na ivf, a za to ima dovoljno spermica

  32. #132
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    lola, cure su ti uglavno rekle sve...

    Citiraj pujica prvotno napisa
    a nije najgora stvar na svijetu ici na ivf, a za to ima dovoljno spermica
    ovo potpisujem, ja sam sretna što uopće imam tu mogućnost!

    ipak, radimo i na popravku spermiograma, al nakon 3 mjeseca će prestati sve uzimati - s ničim nije dobro pretjerati

  33. #133

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Hvala vam!!
    Prije godinu dana nalaz mu je bio teratozoo....ali nismo ništa poduzimali kao dok ja ne smršavim .
    A sad je več stvarno bilo dosta zezanja,u braku 4,5 godine,ja 30 a mm 33.

    Ja imam isto lagano poremečen hormone,ali nije za tablete (s tim da sam prije par godina jedno vrijeme pila Eutirox za štitnjaču).Pijem glucformin 1x dnevno,malo mi je povišen šećer a on navodno pomaže i kod ovulacije.Uglavnom rekli mi da smršavim i dali mi dijetu od 800 kca,a ja to ne mogu izdržati pa sam na Montignacu,izbjegavam loše ugljikohidrate,vježbam po malo doma i tako.
    Muž sad treba urologu,a gužve su koma a mi bez novaca za privatnika,pa vučemo neku vezu da to što prije obavi.Onda ja na uzv,papa mi je ok,ali koliko znam ovulacije skoro i nemam.
    Problem su te glupe financije,i ne znam kako da pokupujemo sve te preparate.A jel postoji neki čaj za muške??
    Sorry što davim.
    VELIKA vam pusa

  34. #134
    mamaanita avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    zagorje
    Postovi
    150

    Početno

    Citiraj lola24 prvotno napisa
    Eto ženske,pa ako tko zna reći nešto pametno!!
    I da,što mislite dali bi mi i htjeli napraviti IVF naprimjer ako imam toliko kila??U fazi sam mršavljenja,smršavila sam oko 20 kila od veljače,ali još sam predebela.
    Pusa
    Joj nemoj me plašiti i s kilama. Ako mi i one budu prepreka da dođem do svog onda ću poludjeti. I ja sam "Big Mama" i ima me dosta za 2 prosječne ženice. MM još nije napravio spermiogram i nemam pojma kakav će biti... Ja isto čekam nalaze i umirem od straha

  35. #135
    Osoblje foruma pujica avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Lokacija
    Zagabria
    Postovi
    2,116

  36. #136

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    Ma mozda sam se krivo izrazila, nisam mislila sad neke bijesne doze l-karnitina, sve je to u granicama dnevno preporucene, samo ima preparata s manjom i vecom koncentracijom.
    Nisam ni ja za trpanje svega i svacega, al ako je jetra u redu i ako se uzima u preporucenim dozama, mislim da ne bi trebalo bit problema. L-carnitin uzimaju normalno i sportasi za energiju i misice, a Spirulina se daje cak i maloj djeci. Sta se tice kolicine razlicitih preparata, oni nemaju veze jedan s drugim i ne ulaze u interakcije.
    Moze on moze da budes sigurna prije napravit samo pretrage krvi na jetrene probe da zna jel sve ok.
    MM je ovu svoju kombinaciju preparata pokazao i opcoj doktorici i urologu i oni su je odobrili, dapace, pohvalili.
    I da, dobro je napravit pauzu nakon nekog vremena, mm je pio 6 mjeseci i sad nece uzimat nista neko vrijeme, da se organizam odmori.

    Ne mislim ni ja da je IVF nesto strasno, al mislim da je bolje ako si na pocetku sa svime, prvo probat ono sta je najjednostavnije pa onda, ako ne ide, ici dalje.

    Lola, mislim da neki caj ne moze nazalost bit dovoljan za popravljanje nalaza. Probaj potrazit neke ljekarne s popustima. Ako hoces, ja imam l-arginin , cink i selen, otvorene, al minimalno potrosene, a kako je spermiogram bio dobar i pauziramo s tim, mogu ti to dat ako si u Zg, ako nisi posaljem ti postom, nema nikakvog problema. Stvarno mi javi na pm ako hoces, ja cu to bacit. Onda bi mogla samo kupit Spirulinu i l-karnitin, pa da imas s cim pocet.
    Pusa svima!

  37. #137

    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Postovi
    297

    Početno

    LJudi, da li uzimate l-carnitin ili acetil l-carnitin za "popravak" spermiograma?

  38. #138

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    MM je koristio l-carnitin, al cula sam da je acetil jos bolji.

  39. #139
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    Citiraj v&v prvotno napisa
    LJudi, da li uzimate l-carnitin ili acetil l-carnitin za "popravak" spermiograma?
    l-karnitin jer nije bilo za kupit acetila (navodno je on čak i bolji, mada ni l-karnititn nije loš)

  40. #140
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    drage moje, evo nas sa novim nalazom (prethondi je bio 03.10. http://www.roda.hr/rodaphpBB2/viewto...49808&start=50)

    apstinencija: 4 dana
    volumen ejakulata: 8,5 ml (>2)
    viskoznost: normalna
    broj spermija: 2,1 mio/ml (>20 mio/ml)
    broj spermija u ejakulatu: 17,8 mio (>40 mio)
    pokretni: 0,8 mio/ml - 38%
    nepokretni: 1,3 mio/ml
    kinetika: 2/3 (1-4)
    morfologija: 24% normalnih (>30%)
    leukociti: -
    dijagnoza: oligoasthenoteratozoospermia

    dakle, morfologija i pokretljivost se popravila, ali je pao broj.....
    šta da vam kažem, ja nisam nezadovoljna, uvjerena sam da će se još popraviti!
    ako netko ima kakav komentar, dapače!

  41. #141
    Rene2 avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Na svom mjestu.
    Postovi
    1,906

    Početno

    Barem ih ima Ginger :D :D

  42. #142

    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,687

    Početno

    Ginger baš mi je drago zbog poboljšanja!

  43. #143
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno

    cure
    ma ja zadovoljna, za postupak dosta

  44. #144

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    29

    Početno

    Ma super!! :D
    Pa morfologija ti se jako popravila, blizu je normale. A i nije proslo nesto puno vremena od zadnjeg puta, tako da bas mozes bit zadovoljna. A jos ste sad i poceli uzimat sve one tabletice koliko sam shvatila. Bit ce to jos bolje. Bas mi je drago!

  45. #145
    vjestica avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2007
    Postovi
    461

    Početno

    ginger :D a s obzirom da nije prošlo puno vremena od prethodnog nalaza ovo je super a aBd biće još bolje

  46. #146
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    MM je krenuo sa onom famoznom smjesom meda i svega i svačega unutra pa ćemo vidjeti nakon par mjeseci.

  47. #147
    silkica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    U srcu daleko
    Postovi
    1,091

    Početno

    OOOOOOooooo 8.5 ml :shock: !Bravo :D !

  48. #148
    Ginger avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Postovi
    12,003

    Početno


  49. #149

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Ginger super :D .

    MalinaLara VElIKA pusa

  50. #150
    sananas

    Početno

    Hej cure,

    konacno mjesto gdje mogu naci sve sto me zanima. I bas mi je ljepo vidjeti kako si pomazete. Ja bi vam se pridruzila ako me primate?

    Malo panicarim mozda, ali smo konacno dobili rezultat spermiograma:

    volumen (ml) 2600
    Apstinencija 5 dana
    Likvencija Normalna
    ph 7,7
    St.spermotog 0,2
    Leuk (mil/ml) 0,1
    Vitalnost 62%
    HOS 60%

    To zvuci ok? I onda procitam..

    Normal 8 (7%)
    Abnormal 106 (93%)

    Sto to znaci? :?

    Bila bi jako sretna i zahvalna na odg ili misljenje.

Stranica 3 od 6 PrviPrvi 12345 ... PosljednjePosljednje

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •