Pokazuje rezultate 1 do 19 od 19

Tema: zamjenite li koji put svoje bliziće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno zamjenite li koji put svoje bliziće

    meni.odnosno nama se dešava,moram priznati često da ih zamjenimo pogotovo kad su isto obučene.ja ih naravno najbolja razlikujem,iako su jakooooooooooo slčni,da ne kažem iste,ali evo desilo mi se danas da sam ih pobrkala.bilo je smješnih sitacija,nedavno ih je muž stavio u krive krevetiće(lauru mećemo u prvi a lornu u drugi kindač)i cijelu noć smo mislili da je laura lorna a lorna laura,sve do jutra dok nisam po madežu koji lorna ima blizu guze skužila da smo fulali.baka i deda skoro uvijek fulaju a da ne pričam o ostalima.

  2. #2
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    No way Pogledaj mi fotku u potpisu

  3. #3

    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    svicarska
    Postovi
    1,916

    Početno

    imamo blizance u parku i njihova baka, kad sam ju pitala kako se zovu, mi kaze imena ali da nema pojma koji je koji...

  4. #4

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    naravno da ti se to nemože desiti clumsy,ali da su ti djeca ista kao što su moja,vjerojatno bi imala iste zgode,pogledaj naš album sa slikicama.

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    da, da, ne znam ko je pored mene a ko u krevecu, ko place, a ko je ustao... u strasnim nocima kad ide po tri cetiri puta budjenje...
    ma oni su sasvim razliciti, ne mesam ih, nemoguce je, jer razlikuju se cak i po zvucima koje ispustaju kada ih ne vidim. Razlicito cavrljaju, razlicito se smeju, drukcije i kaslju.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    izgleda ja jedina ne raspoznajem svoju djecu

  7. #7
    jazz avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2004
    Lokacija
    Zagreb, zapad
    Postovi
    151

    Početno

    Ja tih problema nemam

  8. #8

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Split
    Postovi
    298

    Početno

    Citiraj jazz prvotno napisa
    Ja tih problema nemam
    ni ja

    ali i inače sam uvijek bila dobra u raspoznavanju blizića, moje sam znala iz drruge sobe prepoznat po plaču tko plače kad su bili tek par dana stari

  9. #9
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    Citiraj duška prvotno napisa
    izgleda ja jedina ne raspoznajem svoju djecu
    evo mene da te utjesim. cirnem ponekad na ovaj pdf jer iman sestru blizanku. pa evo utjehe: ja se moran dobro zagledati u slike kad smo bile male da raspoznam koja je koja. ne samo ja, nego i ostali u obitelji. i dan-danas nas ljudi mjesaju. doduse, sada samo oni koji nas ne poznaju dobro. ja svoje roditelje zezam da su oni nas 1000 puta zamjenili kad smo bile male i ko zna jesam li ja od pocetka bila M. ili V.

    P.S: cirnila sam u potpis, curice su prekrasne!!

  10. #10

    Datum pristupanja
    Apr 2005
    Lokacija
    Istra
    Postovi
    1,374

    Početno

    A ja sam se uvijek pitala kako je moguće da ih roditelji uvijek prepoznaju i sada mi je lakše

    Znam da su neki roditelji od rođenja stavljali narukvice sa imenima radi lakšeg raspoznavanja.

  11. #11
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Meni nikad nije bilo jasno zašto SiS drugi ljudi ne raspoznaju, čak nisu bili sigurni ko je curica a ko dečko... a njih dvoje različiti skroz.
    Jedino su im oči iste

  12. #12

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    hvala na utjesi malena beba,evo moram priznati da se situacija popravlja,odnosno ipak ih ja najprije razlikujem(osim ponekad,al to mi oproste )

  13. #13
    malena beba avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2006
    Lokacija
    dalmacija
    Postovi
    8,636

    Početno

    moja mama bi uvijek zvala obe kad bi joj bile okrenute ledjima (mislim, kad je samo jedna od nas u sobi)

  14. #14
    Osoblje foruma apricot avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2004
    Lokacija
    zagreb, istočno od... svega
    Postovi
    32,439

    Početno

    Citiraj duška prvotno napisa
    izgleda ja jedina ne raspoznajem svoju djecu
    ma daj!
    ja sam sedam dana u rodilištu svaki put uzimala tuđe dijete!
    a imala jednu jedinu.

    doduše, tvoje cure su mi različite, imaju drugačiji oblik čela. 8)

  15. #15
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    Negdje sam na duplićkom Pdf-u već prepričavala kako smo MM i ja redovito dizali paniku kad smo još daaaaaaaaaavno, dok je Stela bila mala išli na pregipsavanja njene nožice. Već smo skoro došli pred bolnicu, ja s njom na stražnjem sjedalu (vozila se u AS ), pogledam u AS i viknem MM-u "ej pa uzeli smo krivo dijete!!!" - a nisu mogli biti različitiji!!! I svaki put smo se zaozbiljno trznuli i prepali a svaki put smo poveli pravo dijete. Eto šta ti nespavanje učini od vida i percepcije...

  16. #16
    lunahor avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    3,514

    Početno

    to mi se desilo samo jednom dok su bile mjesec dana stare, al ne meni vec mm, kako su imale svaka svoju cicu za dojenje dao mi je krivu na krivu cicu i po cicanju sam skuzila da mi je dao krivu
    no bio je mrak pa mu ne zamjeram.
    inace ih nikada apsolutno nismo isto oblacili pa nije ni bilo mogucnosti da se zamijene,. btw a zakaj ih uopce isto oblacis , kud su jako slicne jos i ista oblekica
    koliko mi se cini one su ti jednojajcane ?

  17. #17
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    ajde ne živciraj se, draga...ući ćete već u štos... joj, sorry, to mi je smiješno...
    ali - ozbiljno - i ja se moram zagledat u slike mene i sister kad smo male - na većini znam koja je koja, ali ima nekih di nisam sigurna... pogotovo kad spavamo.

  18. #18

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    duška, preslatke su ti curice!!
    Koliko su teške?

  19. #19

    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    grubišno polje
    Postovi
    205

    Početno

    nisam se stigla javiti prije,
    tea 2 curke su mi 7,5kg možda sad već i 8,uglavnom sve teže ih je nošati.
    lunahor izgleda su nam cure jednojajčane iako to nismo znali tek poslije poroda doktor je rekao da ćemo vidjeti po izgledu i možda čak na prvi pogled djeluju različite ali vjerujte mi redovito se uvjerimo da su iste.
    nekad ih obučemo jednako većinom kad nekud idemo jer smo dobili dosta iste robice a inače ih oblačim različito.
    duplice i meni ječesto smješno što ne razlikujem vlastitu djecu ali kad vidim kako se svi ostali bune,onda sam zadovoljna.

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •