Pokazuje rezultate 1 do 7 od 7

Tema: Uspavljivanje svakih pola sata -na rubu sam živčanog sloma !

  1. #1
    kiki77

    Početno Uspavljivanje svakih pola sata -na rubu sam živčanog sloma !

    Filip je prije 10 tak dana proslavio svoj prvi rođendan, još uvijek cica, zdrav veseo ali ne bi spavao ni za boga.

    Već sam prolupala od nespavanja, po danu još kako tako budi se u 8 pa onda spavanac jedno pola sata između 11.30 i 12 sati, ponekad i od 18.00 do 18 .30. Idemo spavati naravno uz cicanje jedno pola sata oko 21 i od tada pa sve do ponoći budi se svakih pola sata, a oko jedan iza ponoći se probudi i skače, pjeva mali frajer se naspavao a ja i suprug radimo ujutro, budemo ko zombiji na poslu. Ne znam zbog čega se tako često budi nije više vruće nije bolestan vjerovatno ni gladan pelena čista, zaista ne vidim razlog i to često buđenje bude vrištanje iz sveg glasa. Zna li netko što se događa u maloj glavi.

  2. #2
    BP avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2005
    Lokacija
    Rijeka
    Postovi
    863

    Početno

    Znam, grozno je ali ce proci.
    Nama je bila slicna situacija dok nisam prestala dojiti (sa 18mjeseci).
    Iako nisam sigurna ni da je to bio pravi ralog.
    Mislim da je ustaljivanje ritma i uspavljivanje uvijek na isti nacin najbolji lijek.

  3. #3

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    437

    Početno

    ni ja te ne mogu ne znam kako utješiti, ali te razumijem. isto ti mogu samo reći da će proći.

    kao nas je nažalost prošlo nakon tri god. isto...deset buđenja svake noći sve do prije ljeta. i još cica, ali se sad budi samo jednom, to niti ne brojim. jer se popiški u krevet. to mi je trenutni problem.

    izdržite.

  4. #4
    nely avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    402

    Početno

    stvarno mi je žao što ti je tako,jer se stvarno mučiš!moje mišljenje je da je razlog tom buđenju to što se navikao na to da ga ti uspavljuješ a kad zaspi zbrišeš (kao i većina).tako da on kad se probudi i skuži da nisi kraj njega odmah reagira i traži te jer se ne zna sam uspavati.kikići sa oko god. dana (i moj ima 1 god) počinju se češće buditi jer proživljavaju puno novina u svom malom životu,puno sanjaju i sve to ih razbuđuje,tako da mislim da će proći taj period i da će opuštenije pajkiti.i moja curka se budi češće nego inače..samo što je kod nas razlika to što nju nismo nikad uspavljivali.stavimo ju u krevetić..duda,krpica..i izađemo van!možda bi ga mogla pokušati odvikavati od uspavljivanja,možda i uspiješ :/ ..ponudi mu neku igračku da se uspavljuje sa njom..a moraš ga pustiti i malo da zaplače u svemu tome..naravno ne previše!

  5. #5
    leah avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2007
    Lokacija
    Podgorica
    Postovi
    70

    Početno Re: Uspavljivanje svakih pola sata -na rubu sam živčanog slo

    Citiraj kiki77 prvotno napisa
    Idemo spavati naravno uz cicanje jedno pola sata oko 21 i od tada pa sve do ponoći budi se svakih pola sata, a oko jedan iza ponoći se probudi i skače, pjeva mali frajer se naspavao .
    Kod nas je bila identična situacija. Ta faza je, na svu sreću prošla, mada se i sada dešava da se probudi po noći i neće više spavati, ali rijetko. Međutim, sad neće uopšte da ide spavati prije 11. Šta da kažem osim - proći će!

  6. #6
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    Imali smo sličnu situaciju ali nije dugo trajala ..već zaboravljena faza..

  7. #7

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    na pravom mjestu
    Postovi
    1,774

    Početno

    Imali smo istu "fazu" koja je trajala 18 mjeseci! Mislim da bi trajala i danas da nisam napravila pomak i uključila mm u noći kad se probudi, pa je smiri on a ne dojenje. Znači, i dalje nam je uspavljivanje dojenje (sad ima 20 mjeseci), ali više se ne budi po noći, nego spava cijelu noć, rijetko kad da malo zakmeči, ali tada tata dođe do nje i ona se smiri u minuti i nastavi.
    Kad se sjetim perioda kad je cijelu noć držala cicu u ustima, i kad sam mislila da je to dobro i da tako treba, uh..
    Odluči se za bilo koji pomak i otkrij što djeluje kod vas, ali stvarno nema smisla trpit neprospavane noći, ni ti, a ni beba. Ok kad su klinci maleni pa im treba hrana, ali cica u ustima po cijelu noć iz navike

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •