Pokazuje rezultate 1 do 11 od 11

Tema: adaptacija i jelo

  1. #1
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno adaptacija i jelo

    ne znam dal je o ovom bilo govora, ali moja curka odbija jesti u vrtiću. u nekoliko tjedana je jela samo jedanput, a tamo je od 8-15 h.

    Jel netko imao slično iskustvo?

    e da, tek je u 9 mj. prvi put krenula u vrtić. ima 3.5 god (uživala je u blagodatima dvaju porodiljskih dopusta! )

  2. #2
    paci avatar
    Datum pristupanja
    Feb 2007
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    752

    Početno

    moja starija curka, koja je inače vrlo dobrog apetita, je krenula s 3g i 3mj i prva dva mjeseca je jela samo malo kruha za ručak. to je sasvim normalno, probaj joj ipak dati nešto ujutro doma da pojede, a s vremenom će početi i u vrtiću jesti.

    mlađa opet nije nikakav jedac, krenula je u vrtić prije 2 tjedna, ima skoro 3 g. ali tamo uredno jede ručak i to sama, ne da se hraniti. a stvarno nisam imala baš nikakvih očekivanja po pitanju jela kod nje.

  3. #3
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    pa nakon tjedan dana sam joj počela doma kuhat griz prije polaska u vrtić jer mi je bilo žao da gladuje. zamislim samo sebe da ne jedem cijeli dan... bit će valjda bolje.

    hvala ti, smirila si me malo

  4. #4
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    moja je dvije godine i NIŠTA ne jede u jaslicama !ama baš NIŠTA!!
    nahranim ju ujutro prije polaska vrlo malo pojede ali da baš nije prazan želudac do 14h dok ne dođem po nju.uglavnom neznam hoće li početi tamo jesti...

  5. #5

    Datum pristupanja
    Jul 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    520

    Početno

    Anci, moj je u sličnoj situaciji, prvih dana je jeo slabo sad već bolje. Moram reći da ni inače baš nije od jela, a pogotovo ne voli dugo sjediti za stolom, ko da mu je to dosadno.
    Doručak mu dam doma jer tamo neće ni doručak, a voće ni u ludilu. Al do ručka je već jako gladan-ali-neće sam jesti. Prekriži ruke i kaže neću (ja to tumačim traženjem pažnje, koju je do sada imao 100% ili od nas ili od tete čuvalice). Onda mu teta pomogne pa sve pojede. Užina-ako je puding ili krafna pojede, ako je jogurt ni slučajno. Da inzistiraju na zdravoj hrani ne bi pojeo ništa
    I doma me sad traži da ga hranim, a ima i stotinu drugih ispada kojih prije nije imao. Ali, ide na bolje svakim danom..

  6. #6
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    Kod nas isto kao kod Donne. Boris ne jede ništa u vrtiću sem hleba već godinu dana. Eventualno će pojesti neki doručak ili voćku za užinu ako mu se dopadne 'na oko', inače hlebić i gotovo.

    Matija ima faze kad čas jede a čas ne jede mada je uglavnom dobar. Jedino ne voli namaze (to ne vole obojica) pa se svakog dana raspitam za sutrašnji doručak i onda jedu kući pre polaska.

  7. #7
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Moram vam se javiti- danas je ručala- doduše samo meso, ali bar je pristala nešto. Dosad je u vrijeme ručka samo plakala!
    Danas me na izlasku iz vrtića pitala- A šta imamo sutra? Ja ću jesti!

    Eto, cure, nek vas to malo utješi. Samo da tako nastavi...

  8. #8
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    i moja je jučer jela juhe !!! to je veliki napredak.tete slave kada ona malo zine ..ali ništa"kruto"neće ni pipnuti!

  9. #9
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Eto! Možda naše princeze za koji dan pojedu cijeli ručak! Sretno!

  10. #10
    donna avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2005
    Lokacija
    osijek
    Postovi
    2,021

    Početno

    danas dolazim po nju..a teta sva sretna i nasmijana..cura jela varivo !!!! :D :D

  11. #11
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    A moja juhu!!! Meni je to juuuupiiiii!!!!!!!!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •