Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Još jedan poziv za akciju za vrtiće

  1. #1

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno Još jedan poziv za akciju za vrtiće

    Udruga je ozbiljno zarolala novi projekt koji ima za cilj poboljšavanje uvjeta u vrtićima, biti će puno posla od materijala koje treba pripremiti do obilaženje dječjih vrtića.
    Ići ćemo i sa javnim apelom koji će se potpisivati preko sitea.
    Ako se želite aktivirati javite se na mail udruge ili na udružne telefone, ili naravno na ovaj topik

  2. #2

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Steta da vas nema vise zainteresiranih za ovo podrucje. Mi smo u udruzi skupili jednu kriticnu masu cura koja ovo zanima i vjerojatno cemo izgurati projekt sa tim brojem ljudi, ali ono sto me brine je da i u lokalnim zajednicama o ovoj problematici jako malo ljudi progovara i gura je. U mom vrticu defitivno veliki postotak roditelja samo suti
    bit ce bolje netko vice

  3. #3
    renci avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    n. zagreb
    Postovi
    485

    Početno

    oprosti, ali nisam upućena u tematiku , ne znam što bih mogla pomoći oko vrtića?
    imam dvoje djece, jedno već ide, a drugo će uskoro krenuti u vrtić, pa sve što ja mogu učiniti da im ti dani budu što ljepši ja ću svakako napraviti. ako to uključuje i pomoć tu koju ti tražiš, evo javljam se!

  4. #4

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Projekt ce se sigurno baviti sljedecim a mozda i sire:
    - prijedlog sto se sve moze popraviti promjenom Normativa iz 83 godine koji je jos uvijek na snazi i onda inzistiranje da normativ prode zakonsku proceduru
    - mehanizmima kako utjecati na to da se ustanove zaista tih normativa i drze
    - rjesavanje ostalih problema koji nisu u sklopu normativa npr devastacija vrtica

    Osim izrade vlastitih prijedloga i primjedba, trebat ce organizirati mrezu roditelja vrtica diljem Hrvatske. Pripremiti materijale za apel koji ce se potpisivati preko portala i preko vrtica a sa kojim osim toga da ubrzamo gornje aktivnosti zelimo i roditeljima dati do znanja kakva je situacija i da sami najvise mogu pomoci za poboljsanje uvjeta

    Posla ima dosta zasad je u grupi koja se ovim bavi cca 8 cura, ali svaki novi clan grupe nam je dobro dosao jer ako i neme vremena moze uvijek pomoci idejama

  5. #5

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Postovi
    1,715

    Početno

    Računaj na mene, svakako. Zainteresirana sam za tematiku i želim pomoći.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    super

  7. #7

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    24

    Početno

    Ako se borimo za produženje radnog vremena vrtića, samo javite na mail. Sveki mi radi u vrtiću pa ako trebaju neke inside informacije...

  8. #8

    Početno

    nisam prije skužila topic....
    evo javljam se i ja jer će(trebala bi) od rujna i matija krenut u vrtić, a ponukana nedavnim događanjima u našem vrtiću strašno sam ljuta.....
    hoćeš da VIČEM??????
    naime, već sam pisala da u našem vrtiću nema grijanja... sad su se neke mame organizirale i skuplja se novac po mjestu da se kupi nešto čime bi se djeca mogla grijati(planira se uzeti klima, ako se skupi dovoljno novaca) a naša gospoda općinski poglavari su sad LJUTI na te mame jer se miješaju u njihov posao, nakon neznam koliko dopisa.......

  9. #9

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Proljetna, nisam te sasvim razumjela, da li zelis u projekt ili samo nudis neke informacije?

  10. #10

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    24

    Početno

    Pošto moj Toni ima tek 9 mjeseci i prema svim planovima neće se još 2 godine naći u vrtiću mogu pomoći s informacijama iz vrtića od moje sveki (Sisak) ili pomoći na pripremi materijala ili ovo zadnje što si navela idejama.

  11. #11

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Pomoci mozes uvuijek bas idejama i materijalima. Sto nas je vise u grupi ideja ima sve vise
    Da li si dosad slala pristupnicu na rodu ili ne?

  12. #12

    Datum pristupanja
    Dec 2003
    Postovi
    24

    Početno

    Nisam

  13. #13

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Moram priznati da u ovom trenu ne znam kako sad funkcioniraju stvari da li moras biti poduprirajuci da radis na projektu. Idem pitat UO

  14. #14
    klmama avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    zgb, dubrava
    Postovi
    770

    Početno

    pošto sam ovaj tjedan otvorila sezonu nerada, odnosno na bolovanju sam, a od 31.12. i na porodiljnom, nudim svoju pomoć, iako moram reći da nisam sigurna u svoj 100% angažman, a evo zašto pušem na hladno:
    bila sam u projektu od kojeg sam morala pred sam kraj odustati zbog obiteljskih razloga, trudna sam treći put, iako zasad bez komplikacija, i popodneva su mi 100% za djecu, kao i vikendi. s obzirom da smo uglavnom sami bez tate i ostale pomoći, dajem klincima maximum dok su još samo njih dvojica, jer uskoro me moraju dijeliti s još jednim.
    znači, tu sam za sve što vam treba prijepodne, ukrast ću i poneki vikend, oboje djece su mi u vrtiću s kojim sam prezadovoljna tako da imam super iskustva, a i angažirana sam u našem vrtiću pa znam kako to ide.

    uglavnom, mogu se opet posvetiti udruzi, u okviru svojih mogućnosti, i trudit ću se biti u toku putem foruma i dolaziti na sastanke.

  15. #15

    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Samobor
    Postovi
    1,111

    Početno

    Sabina super stavljam te na listu

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •