Pokazuje rezultate 1 do 6 od 6

Tema: zbunjena sam..pomozite...

  1. #1

    Početno zbunjena sam..pomozite...

    Unazad godinu dana koristim tablete Diane 35 zbog dijagnoze policisticnih jajnika.Od tada nisam imala problema.Menstruacije su redovite i nisu bolne....i tako sve do ovaj put kad je menstruacija izostala...sada mi kasni 2 tjedna sto je cudno jer sam dobivala tocno u dan.Vec nekoliko jutra,sve je popraceno mucninom i bolovima u ledjima.gin me poslala testirati betahcg i nalaz je 0,52.Znaci li to da se ne radi o trudnoci? Mora li bhcg biti 0,00 da bi znacilo da trudnoce nema? Molim vas ogovorite! Hvala

  2. #2
    TIGY avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2004
    Lokacija
    ZAGREB
    Postovi
    828

    Početno

    nalaz betahcg između 0-5 označava neg. rezultat, svakako se savjetuj sa svojim dr.

  3. #3
    sretna35 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    3,110

    Početno

    Nažalost, sigurno nije trudnoća. Znam to iz iskustva kada sam progesteronima nastojala povećati betu. 2 tjedna nakon izostanka mjesečnice ona bi svakako trebala bit troznamenkasta (znači iznad 100). Treba se javiti liječniku.

  4. #4
    ina33 avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    28,983

    Početno

    Beta 0,50 nije trudnoća - ne mora ti biti 0,00, meni je znala biti i 3, 4, 5 - ništa od toga nije bila trudnoća. Ako je beta 14 dana nakon ovulacije preko 5 pa do nekih 50 onda se najčešće radi o tzv. biokemijskoj trudnoći, a onako "školska" beta bi 14 dana nakon ovulacije trebala biti troznamenkasta ili barem blizu 100.

  5. #5
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Trudnoća nije sigurno. Ja sam pila Diane 35 prije 6 godina i znala sam čak imati i kjrvarenja u vrijeme ovulacije, a ponekad mi je menga i kasnila. Nisu ništa otkrili nego su staviloi pretpoetavku na navikanje organizma.

  6. #6
    ANKARA avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    572

    Početno

    Majko mila pravopisa. Dakle..pretpostavka na navikavanje organizma!

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •