Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234
Pokazuje rezultate 151 do 183 od 183

Tema: Kako smanjiti dojenje?

  1. #151
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj Princeza S prvotno napisa
    Stvarno se osjećam nesposobno za ulogu roditelja kad si jedino dijete nisam u stanju uspavat u razumnom mi roku i bez potonuća svih nada i pozitivne enrgije...
    Dođe mi da odem u dm i kupim dudu i turnem joj ju sutra u usta da se odmah smiri izaspe.
    Stvrno mi dođe da si pomislim kaj glumatam tu od njenog rođenja, nema dude, nema flašice kao to je bezveze blablabla...
    Hej
    Pa nije to baš tako.
    Ako se odlučiš na uspavljivanje bez dojenja, moraš biti odlučna. Nježna i odlučna.
    Ja sam probala, išlo je, no opet smo se vratili. Sad se uspava dojenjem i probudi jednom do dva puta, što mi je ok.

    A ovo za dudu... moja ima dudu, ali nikad je neće uzati od mene. Imala ju je s tetomčuvalicom i sad u vrtiću.
    Večeras sam je uspavala isto dojenjem. Duda? Ne znam ni gdje je, valjda u vrtićkom ruksaku.

  2. #152
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Princeza S prvotno napisa
    Ja sam tijekom uspavljivanja večeras jedno vrijeme odlučno nedala siku, i nije urlala nego kenjkala, i pokušavala se smirit, ali joj nije usoijevalo, prevrtala se u svim smjerovima valjda 1000 puta i onda je počela plakat za sikom i dala sam joj jer sam znala odmah će zaspat i tako je i bilo.

    Ali sam se tijekom tog njenog džipanja po krevetu i meni prilično rastužila i osjećala jadnom od nemoći da učinim nešto da se ne osjećam kao žrtva a da ne povrijedim njezin integritet (čitam Jaspera Juula)

    Stvarno se osjećam nesposobno za ulogu roditelja kad si jedino dijete nisam u stanju uspavat u razumnom mi roku i bez potonuća svih nada i pozitivne enrgije...
    Dođe mi da odem u dm i kupim dudu i turnem joj ju sutra u usta da se odmah smiri izaspe.
    Stvrno mi dođe da si pomislim kaj glumatam tu od njenog rođenja, nema dude, nema flašice kao to je bezveze blablabla...
    Ja sam to i napravila . Još sam mu smućkala na rijetko nekakve kakse na kojima je nacrtana bočica pa valjda tome služe. Ni primirisati, još se naljutio na mene! Neznamkoliko mjeseci je to tako trajalo, ali se smanjilo. Nije pravilo, ali znamo zadnjih (neću lagati, stvarno se ne sjećam tog prijelaza) ... mjeseci spavati od cca 21 do 6 ujutro. D je i prespavljivao kod bake jer je morao na 4-5 dana pa po nekoliko puta tako i odonda bolje spava i doma. To nije recept, samo se nama tako dogodilo.
    Bočicu i dudu nemoj sada kupovati, stvarno, neće ti upaliti. Mi smo imali bočicu do 4, a dudu do 10 mj. i sad kao da ih nikad nije vidio :shock: Sam je izbacio dudu i to u periodu kad je doslovno cicao svaki sat po danu i po noći :shock: . Kako sam ostala živa, nemam pojma. Meni lijepo dojiti, ali posao po kući katastrofa! Oblačenje i spremanje za van, dupla katastrofa. Kad sam počela raditi, sam je skužio da nema cice i da treba jesti i naći neku drugu zabavu.

    Proći će i vama!

  3. #153
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Marpesia prvotno napisa
    Citiraj zrinka prvotno napisa
    ....cesto bolesna djeca nemaju apetiti za drugu hranu, pa smo bar mirne da dobiju kroz majcino mlijeko sto im je potrebno...
    Iako je majčino mlijeko najbolji prirodni lijek, naš organizam vrlo često ima potrebu postiti kad smo bolesni i koliko je prirodno dojenje, toliko je prirodan i post ponekad.
    e, moram na ovo reagirati, ispravite me ako nije točno...

    Naša pedijatrica nije prezagrižena za produženo dojenje, ali kad dođemo s bilo kakvom bolešću i kažem da ne jede ali doji, ona je zadovoljna. Problem nastaje kad se nos toliko začepi da ne može niti dojiti, to treba spriječiti...

    Post je nejelo, a tekućina je nužna u većini infekcija, naročito kad su popraćene vrućicom, povraćanjem ili proljevom. Bez jela se može par dana, ali bez tekućine ne.

    Dojenje je ujedno utjeha i izvor tekućine, nema šanse da bi D kad je cendrav i bolestan popio više od dva gutljaja čaja, a cicati može unedogled - dok god je cicao nikad nije bio dehidriran. To nam se desilo samo u napadu bronhitisa, bio se naglo i jako razbolio i cijelo popodne nije pošteno povukao pa je morao navečer na infuziju.

    Ne znam je li tako i s drugom djecom, D rijetko traži piti nešto drugo osim cice. Traži piti neposredno poslije jela, ali to nisu neke velike količine. Kad se razboli pa ne jede, jednostavno ne traži niti piće...

  4. #154

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    post ne podrazumijeva nepijenje :/

  5. #155
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    post ne podrazumijeva nepijenje :/
    pa ja nisam nikad postila, ali mislim da ni odrasla osoba ne može izdržati niti jedan dan i normalno funkcionirati-raditi kao i inače (osim poznatih junaka Divljeg Zapada (Wigo Mortensen u Hidalgu ) bez jela + bez tekućine. Mislim, dojenje je ipak 'tekuća hrana'.

    Ili sam krivo shvatila tvog smajlića? Stavila si 'undecided'? :?

  6. #156

    Datum pristupanja
    Sep 2006
    Lokacija
    ZGB
    Postovi
    377

    Početno

    Princeza S, kuzim te.
    Skoro isti obrazac ima K.
    Zaspi oko 9,30-10 relativno brzo, budi se 1 ili nijednom do ponoci, i onda krece sou.
    Negdje od 5 ujutro on zapravo vise ne spava, nasisava se svakih 15 minuta.
    Ali nije umoran jer bez problema izdrzi vrtic, setnju od 2h s tetom cuvalicom - jedino sto popodne odrapi 2-3 sata.
    E, teta cuvalica ga obuce u pidjamu, pomazi i ostavi budnog u sobi.
    Pogleda ga za 5 minuta i u 99 posto slucajeva on vec spava.
    I ni da mrdne sljedecih 2h!
    Kak mene to frustrira!
    Kad ga ja uspavljujem, budi se svakih pola sata.

    I spremam se psihicki da cu ga odvic od uspavljivanja dojenjem, evo ovaj petak cemo poceti... ili onaj drugi, onaj iza njega...
    Nikako da budem nacistu da je dosta.

  7. #157
    sasa avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    4,609

    Početno

    ja samo javljam da v. vec 5 noci ne doji, do jutra, oko 5, pol 6. uredno se budi oko 1, 2, kao i prije, ali i dalje pali pricica i zaspi, s tim da sada pricam po desetak minuta. ne mogu vjerovati da nije bilo suza, i nadam se da cu se uskoro pohvaliti prespavanom noci 8)

  8. #158

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Ej curke!
    Meni je bilo bolje od vašeg razumijevanja i podrške.
    A i kad sam vidla koliko nas živi takav život, odmah to prihvatim ko normalno i nije mi toliko teško.
    Ali kad ti se uvijek u 'susjedstvu' nađe bunch of majki čija djeca sama zaspu u krevetu bez plača i blablabla, one su u 9 već slobodne a u 10 u krevetu i ne bude se po noći i blablabla, a kad ja čujem plač odozgo po nekoliko puta po noći i čak i uz to nasjednem na foru

    Dakle, prihvaćam da se moje dijete budi dosta puta po noći i sika ju odmah smiri i to je normalno.
    Svaki dan upoznam i dijete u parku koje ne sisa a i isto se budi noću dosta puta.
    Dakle, to je normalno i individualno i to je moj život i super je.
    Eto, bolje mi je

  9. #159
    zrinka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Split, Lijepa nasa
    Postovi
    4,633

    Početno

    princeza

  10. #160

    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    pod zvjezdarnicom
    Postovi
    1,925

    Početno

    Citiraj ovca_i_janjad prvotno napisa
    post ne podrazumijeva nepijenje :/
    htjedoh reći da je dojenje idealno kada je dijete bolesno

  11. #161
    Sanela-Naja avatar
    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    532

    Početno

    svim curkama na rubu

    ima nade,aha..
    evo, došli smo do toga da imamo npr. 3 noći tjedno u komadu od cca 22-6..a prije toga sa 1 buđenjem..a prije toga sa 3-4 buđenja..odnosno sikenje svakih 2-3 sata
    kako ne mogu pustiti da plače -išla sam na "ispiranje mozga" -blaža metoda
    dakle, uspavljivanje po noći sa dojenjem ali bih ja stalno pilila kako po noći svi spavaju /mama, tata, Naja, pa i sika../pa da nas onda ne budi već da može dojiti opet ujutro..moje ispiranje+sazrijevanje djeteta- eto prespavane noći - njene , ja se još budim oko 3 za dojenje
    sve je stvar interpretacije.. mama od jednog N vršnjaka veli da on spava cijelu noć - samo je zna zatražiti dudu 2-3 puta - e pa , meni je to buđenje ili mogu reći da i N spava cijelu noć samo traži siku 2-3 puta..Iskreno, mislim da sam konačno postigla nirvanu sa dojenjem- šta me gabri šta ko priča- a prije sam skakala na 1.
    zato

  12. #162

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Ja sam koza.
    Majka koza.
    Zašto?
    1. Mom djetetu izbila 3 kutnjaka, 4 nabubrio. A ja kao pogledala, pa nije to (kaj nije bio neki smajli koji se čekićem lupa po glavi???)
    2. Znam da to tu ne spada, ali danas su me susjede poučile (1 je doktorica) da je dojenje nakon godinu dana štetno za dijete, jer potiče ovisnost i da majke koje imaju puno mlijeka (!!!! ) trebaju prestat dojit između 8.-11.mjeseca. I da naravno mlijeko nakon godine dana nema nutritivne vrijednosti i.... ja ću se ubiti, zašto mi se nakače uvijek neki biseri???? Nije dosta kaj ne spavam i rintam cijeli dan i uspavam dijete 15 do ponoći još me gazite tim glupostima....

    Cure,pomagajte..

  13. #163
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    pitaj ih znaju li koje je stoljece danas. ako te to brine. za zubice i ostalo--

  14. #164
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Citiraj Princeza S prvotno napisa
    dojenje nakon godinu dana štetno za dijete, jer potiče ovisnost i da majke koje imaju puno mlijeka (!!!! ) trebaju prestat dojit između 8.-11.mjeseca. I da naravno mlijeko nakon godine dana nema nutritivne vrijednosti i....
    Pa ti znaš istinu.

    Ja ne krivim ni te "druge", zašto bi svatko o dojenju sve znao...
    A ako baš želiš nešto reći, reci da Svj. zdravstvena org. preporučuje dojenje u trajanju od najmanje dvije godine.

    Ja se ne bih pretjerano ni objašnjavala, ma vjerojatno ni uopće ne bih.

    Puno puta sam već ovdje pročitala, na forumu, da mame stalno osjećaju potrebu pravdati neke svoje postupke drugima.

  15. #165
    meda avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,599

    Početno

    dorian je imao dudu od 6. mjeseca pa do 2. godine. niti je tad sam zaspivao i spavao cijelu noc, niti sada

    isto se budi pred jutro svako malo

    i svaki put obavezno mora rec 'cicu'

  16. #166

    Datum pristupanja
    Nov 2007
    Lokacija
    Zagreb-centar
    Postovi
    86

    Početno

    Ej Anči, ma slažem se ja s tobom.
    Ne treba pravdat svoje postupke pred drugima, ja sam rekla za who, a oni će meni da psiholozi kažu blablabla.

    Ali znaš kaj, niti sam ja njoj išta rekla kad je rekla da je kćer prestala dojiti s 11 mj , u jednom prijašnjem razgovoru, e pa smatram da ni ona niti bilo tko netreba meni komentirati to kaj ja dojim svoje djete s 16 mj.
    Razgovor uopće se nije vodio o tome, ali taj autoritet ta samouvjerenost i nikakav interes za mene i moje razloge. To mi je tako odbojno.
    I nisam se puno pravdala, skrenula sam temu na kolače
    Btw. kojiput mi je teško plivat kontra struje, a takva sam cijela, ak znaš kaj mislim..

  17. #167
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno


    Kužim te.
    Mene, kolikogod da sma sigurna u neke svoje odluke i postupke, neki komentari osoba oko mene znaju izbaciti iz takta.
    Pa me prođe

    Htjedoh reći: ispuši se, ali ne sekiraj previše

  18. #168
    dambo avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    zg
    Postovi
    476

    Početno

    Citiraj Princeza S prvotno napisa
    (...)
    Ne treba pravdat svoje postupke pred drugima, ja sam rekla za who, a oni će meni da psiholozi kažu blablabla.

    Ali znaš kaj, niti sam ja njoj išta rekla kad je rekla da je kćer prestala dojiti s 11 mj , u jednom prijašnjem razgovoru, e pa smatram da ni ona niti bilo tko netreba meni komentirati to kaj ja dojim svoje djete s 16 mj.
    Razgovor uopće se nije vodio o tome, ali taj autoritet ta samouvjerenost i nikakav interes za mene i moje razloge. To mi je tako odbojno.
    I nisam se puno pravdala, skrenula sam temu na kolače
    Btw. kojiput mi je teško plivat kontra struje, a takva sam cijela, ak znaš kaj mislim..
    Uzela si mi riječi iz usta!

    Samo ti šaljem veeeliki &

    za kutnjake!

    na početku rečenice sam pomislila da su te educirale o zubićima .

    Upravo sam se izvukla iz jednog takvog bada. Ti su preumorna, nenaspavana i umjesto barem onog iz pristojnosti 'da, razumijemo, pa kako si to prebrodila...' one tako... Znam. Svatko ima svoje mišljenje, ali su ljudi danas stvarno (nekad i neki, da ne ispadnem zločesta) jako bezosjećajni...
    Da ne velim kako se svi trudimo ne povrijediti nedojilje...
    Ja sam na poslu etiketirana za dojenje, a nikad nisam započela tu temu. Kaj mogu kad pitaju kako spava... :? Ako kažem cijelu noć, onda ispadnem bedak ako dođem ponekad s podočnjacima :? Ljudima se ne može ugoditi.

    Iliti: taj se nije rodio, tko je svijetu ugodio!

  19. #169
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Samo da vas upitam nešto. Je li moguće da se proizvodnja mlijeka smanji ako dojim 2 puta dnevno (ujutro u 8, navečer u 8) a na večer češće (cca 3-4 puta)??

  20. #170
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    a vidi ti očalka, tu ide osmica

  21. #171
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj kristina_zg prvotno napisa
    Samo da vas upitam nešto. Je li moguće da se proizvodnja mlijeka smanji ako dojim 2 puta dnevno (ujutro u 8, navečer u 8) a na večer češće (cca 3-4 puta)??
    Već dva do tri tjedna na četiri različita topica pokušavam pitati jedno te isto ali nigdje ne dobivam odgovor..Već se pitam jesam li nešto krivo upitala :/ Eto, lijepo vas molim samo sa DA ili NE. Hvala

  22. #172
    Anci avatar
    Datum pristupanja
    Aug 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    10,626

    Početno

    Nisi baš sve napisala jer ne znam koliko si dojila dosad.
    Količina ide prema potrebi, koliko posisa, toliko će biti.
    Ja sad imam proizvodnju manju nego prošle godine jer manje dojim.

  23. #173
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    sad nisam sve napisala jer sam već samoj sebi dosadna Ja pokušavam prekinuti sa dojenjem (zbog nove trudnoće, da se sad ne ponavljam, nisam baš oduđevljena time ali eto, nekak se ne usudim riskirati) a ne želim to napraviti preko noći. Prije smo dojile cca svakih 2 sata i uspjela sam u vrlo kratkom periodu da je ne dojim po 10 sati. Problem nastane uvečer kad je uglavnom sa mnom, tada ne želi ništa drugo osim cice. Ja bih voljela da se proizvodnja mlijeka smanji ali me isto tako interesira da li je to moguće ako je danju dojim svega jednom a onda uvečer i do 5 puta. Po takvom se uvečer opet poveća proizvodnja, šta nije tako? i onda ispada da se uzalud mučim preko dana, izdajam, stavljam obloge od kupusa itd itd.

  24. #174
    Livada avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2008
    Lokacija
    Sarajevo
    Postovi
    36

    Početno

    ne znam da li ti ovo moje iskustvo moze pomoci, ali evo... ja preko dana ne dojim. dojim samo ujutro, kada se vratim s posla i tokom noci (3-4 puta). posto radim od 6 do 17 znaci ne dojim 11 sati tokom dana.

    meni se, definitivno, proizvodnja mlijeka smanjila. mlijeko malo vise nadodje prije spavanja, ali vec ujutro i tokom dana cice su puno mekse. tako da mislim da se proizvodnja ipak smanjuje.

  25. #175
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj Livada prvotno napisa
    ne znam da li ti ovo moje iskustvo moze pomoci, ali evo... ja preko dana ne dojim. dojim samo ujutro, kada se vratim s posla i tokom noci (3-4 puta). posto radim od 6 do 17 znaci ne dojim 11 sati tokom dana.

    meni se, definitivno, proizvodnja mlijeka smanjila. mlijeko malo vise nadodje prije spavanja, ali vec ujutro i tokom dana cice su puno mekse. tako da mislim da se proizvodnja ipak smanjuje.
    Puno hvala na odgovoru! Meni se isto učinilo da se smanjuje ali nisam bila sigurna. Hvala još jednom

  26. #176
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    meni se kolicina smanjila sama od sebe (valjda zbog hormona), a s tim je i on poceo sisati prvo 3 puta, a onda i 2 puta dnevno i na tome ostao.

    a sta riskiras ako dojis, nisam skuzila?

  27. #177
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    meni se kolicina smanjila sama od sebe (valjda zbog hormona), a s tim je i on poceo sisati prvo 3 puta, a onda i 2 puta dnevno i na tome ostao.

    a sta riskiras ako dojis, nisam skuzila?
    evo mikka, kopirala sam dio svog posta sa drugog topica:

    Zbilja sam puno o tome čitala i jasno mi je kako se tijekom dojenja izlučuje oksitocin koji izaziva kontrakcije. No koliko se sjećam, to se dešava tek nakon 24. tjedna a i tada nisu opasne. Prava opasnost je tamo negdje oko 37.tjedna, no tada to i nije prijevremeni porod. Sve mi je to jasno. Jasno mi je i da je prirodno da se pojave kontrakcije, na kraju krajeva i u prvoj trudnoći sam ih imala tamo negdje oko 24. tjedna a nisam dojila. Hoda se na kontrole i ukoliko nisam otvorena nema razloga za brigu. Sve to stoji, sa svime time se slažem. Ali, opet ima taj jedan ALI kad mi pedijatrica koja je razgovarala sa stručnjakom veli da pustim priče i da pripazim. Kaj da onda radim? Više me sve to skupa izluđuje

  28. #178
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    a sta kaze ginekolog? zasto ti je pedijatrica uopce isla pricati o tome? (mislim, kad se sjetim koliko su pojedini pedijatri upuceni u dojenje, nekako mi to zvuci malkice sumnjivo).

    ne znam, ja nisam imala nikakve nuspojave zbog dojenja, puno njih nije. dojenje cak moze pomoci porodu. jesi citala topike "a koliko nas doji u trudnoci"?

  29. #179
    Felix avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2003
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    4,219

    Početno

    mozda da potrazis drugo misljenje? ima i pedijatara i ginekologa koji imaju pozitivan stav prema dojenju u trudnoci.

  30. #180
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    već sam u nekom topicu napisala da ako netko od vas ima broj telefona nekog stručnjaka koji podržava dojenje da mi da. Eto danas sam bila na kontroli sa Mateom i pedijatrica se čudila zašto mi ginekolog to savjetuje..Evo, molim vas, ako netko zna nekog stručnjaka kojeg se može isto zatražit mišljenje, molim vas da me uputite

  31. #181
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    Citiraj mikka prvotno napisa
    a sta kaze ginekolog? zasto ti je pedijatrica uopce isla pricati o tome? (mislim, kad se sjetim koliko su pojedini pedijatri upuceni u dojenje, nekako mi to zvuci malkice sumnjivo).

    ne znam, ja nisam imala nikakve nuspojave zbog dojenja, puno njih nije. dojenje cak moze pomoci porodu. jesi citala topike "a koliko nas doji u trudnoci"?
    to mi je savjetovala pedijatrica (nije djetetova pedijatrica) koja je dobar prijatelj sa MM-ovom obitelji. Ona se prije posavjetovala sa ginekologicom koja je stručnjak u tom području i koja drži tečajeve za trudnice.
    jesam, čitala sam "a koliko nas doji u trudnoći" i ponosno se prijavila čim sam otkrila plusić..a od onog razgovora sa pedijatricom mi sve palo u vodu.

  32. #182
    Osoblje foruma mikka avatar
    Datum pristupanja
    Nov 2006
    Postovi
    7,247

    Početno

    hm da, ja svom ginu nisam ni pricala da dojim. nije mi se dalo "riskirati" da se razocaram u njega, jer nekako mislim da vecina nema bas dobro misljenje o tome (kao ni opcenito o "produzenom" dojenju, iz nekog nepoznatog razloga). bila sam odlucila da cu dojiti, a ako osjetim neke probleme onda cu se tek savjetovati. kod mene je tako ispalo dobro.

  33. #183
    kristina_zg avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2007
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    1,206

    Početno

    U ponedjeljak sam bila na uzv-u u Merkuru i upitala doktora za mišljenje. Eto on se složio sa dojenjem u trudnoći! Samo što se meni količina mlijeka već podosta smanjila, dojimo 2xdnevno a čini mi se da ni za jedan podoj nema dovoljno :/ No najbitnije da možemo dalje nastaviti, pa dokle ide ide

Stranica 4 od 4 PrviPrvi ... 234

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •