Pokazuje rezultate 1 do 15 od 15

Tema: Treća trudnoća pa dupla

  1. #1

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno Treća trudnoća pa dupla

    Imam 33 godine i ovo mi je treća trudnoća. Sada sam u 9. tjednu. Prve dvije trudnoće mi nisu bile baš bajne. Sve je dobro završilo na kraju ali moram priznat da me je sad malo strah. Zanima me ima li netko ko je u sličnoj situaciji?

    Čitala sam malo podatke o porođajnoj težini vaših duplića i ne čini mi se to tako loše, ja sam svoje oboje rodila u 38. tjednu trudnoće 2 900g/49 cm. Nekako mi i 9. tjedana pari rano za radovat se iako je sve ok i kucaju oba srca.

  2. #2

    Datum pristupanja
    Jun 2006
    Postovi
    157

    Početno

    Nadalina, pa to je bas lepo! Kako shvatam, rodila se jedna beba, pa druga beba, pa su sada blizanci? Najpre mi se ucinilo da si prevazisla i Duplicu, da su treci put blizanci... Eto, kako deca i vole, svako dete imace "svoju" bebu.

    Polako, smireno i radosno, moj savet. Sa srecom

  3. #3
    fegusti avatar
    Datum pristupanja
    Mar 2007
    Lokacija
    pu
    Postovi
    2,033

    Početno

    kod moje poznanice isti slučaj - tri trudnoće, četvero djece.
    sada je to velika, sretna obitelj.
    sretno i želim ti lijepu trudnoću!

  4. #4
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    draga nemoj se nečig plašiti, opusti se i uživaj u bebicama!!!blizanci su ti veeeliki borci!!

  5. #5
    Drimm avatar
    Datum pristupanja
    May 2006
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    245

    Početno

    Ma to je super.
    A prvo dvoje? Koliko su stari?
    Kao što ana-blizanci kaže, blizanci su veliki borci i žilave bebe. Slušaj savjete doktora koliko možeš s još dvoje djece. Ako bude tražio da pred kraj dođeš u bolnicu , možda bi tako bilo najbolje.
    Nadam se da imaš dobru logistiku doma. Ali s druge strane, imaš iskustvo koje će ti pomoći da sve to bude pis of kejk.

  6. #6

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno

    Malo sam glupo napisala naslov pa nije baš razumljivo. Rodila sam 1996. curicu pa 2000. dečka. MM ima godinu dana stalno govorio ajmo na treće pa ajmo na treća. I tako mi išli na treća i dobili odmah i četvrto.
    Logistika i potpora mi nije problem. Ja živim kod svojih u ogromnoj zajednici i ta ti zajednica funkcionira super tako da mi ležanje a i briga poslije nije nikakav problem. A i familija od MM je super po tom pitanju. Puno nas ima sa svih strana i svi su voljni pomagati a pomagali su i do sada. Ni financijski ni prostorno mi nije katastrofa. Sad kad sam sve ovo napisala nije ni meni jasno šta mi je problem. Strah me u stvari kako izdržat psihički sve te strahove.
    Hvala vam cure na potpori i podršci.

  7. #7
    clumsy mom avatar
    Datum pristupanja
    Jul 2006
    Postovi
    1,302

    Početno

    U bolnici sam upoznala mamu dve deojčice od 2 i 4 godine. Tata je želeo sina pa mu je voljena supruga rodila tri odjednom.

    Srela sam ih na moru letos - prelepa porodica

  8. #8

    Datum pristupanja
    May 2006
    Postovi
    348

    Početno

    Samo da ti poželim lijepu trudnoću,bez strahova .
    a lijepo je čuti da imate tako lijepu familiju koja je uvijek na pomoći kad treba.by

  9. #9

    Datum pristupanja
    May 2007
    Lokacija
    Donji Miholjac
    Postovi
    217

    Početno

    Nadalina, dobrodošla među mame duplice! Šok je svakome kada sazna za duplu trudnoću, ali, draga, to je duplo zadovoljstvo, dupla radost, dupla sreća, duplo više davanja ljubavi, a znamo da je davanje ljubavi najveće zadovoljstvo. Uživaj u trudnoći, mazi svoje dvoje dječice, mazi i bušicu, i piši nam često, bit će nam drago da nam se pridružiš!

  10. #10

    Datum pristupanja
    May 2005
    Lokacija
    zagreb
    Postovi
    293

    Početno

    Nadalina čestitam na trudnoći!

  11. #11

    Datum pristupanja
    Oct 2007
    Lokacija
    Dalmacija
    Postovi
    34

    Početno

    Hvala cure na dobrodošlici, došla sam već sebi. Zaključila sam da je najbolje ići iz tjedna u tjedan. 9.11. mi je sljedeća kontrola u doca i sada uživam i čekam taj dan.

  12. #12
    mamasch avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2005
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    2,437

    Početno

    nadalina, samo prati našu duplicu, ona ti ima dva kompleta duplića :D i nekako mi se čini kao mjerodavna tješilica. Pored nje i njoj sličnih višestrukih mama mi sa samo jednim kompletom činimo se kao na godišnjem odmoru

  13. #13
    dupla duplica avatar
    Datum pristupanja
    Jan 2007
    Postovi
    970

    Početno

    e, hvala za ovo...
    a kad ću ja na godišnji... :?
    Nadalina, čestitam ti na tom blagoslovu, samo se čuvaj kolko možeš i raduj se...mi smo tu za tebe.

  14. #14
    ana-blizanci avatar
    Datum pristupanja
    Apr 2007
    Lokacija
    Šibenik
    Postovi
    834

    Početno

    duplice naš si heroj!!!

  15. #15

    Datum pristupanja
    Feb 2004
    Lokacija
    Zagreb
    Postovi
    137

    Početno

    nadalina, sretno i dobrodosla u krug pocascenih - tako ja na to gledam - isto sam kad sam saznala da nosim 2 srca a ne jedno bila u soku a sada svakim danom sve sam uvjerenija da su blizanci poseban blagoslov... naslusala sam se svkakvih komentara a 1 od drazih mi je 1 tetica rekla da je Bog vidio da imam puno ljubavi za dati pa mi je 'poslao' vise djece...

    i slazem se da je najbolji pristup laganini za trudnocu dan za danom i sretno

Pravila pisanja postova

  • Ne možete otvoriti novu temu
  • Ne možete ostaviti odgovor
  • Ne možete stavljati privitke
  • Ne možete uređivati svoje postove
  •